Hoşgeldiniz!

yöne

Ters Yöne Girip Acayip Şekilde Rezil Olan Sürücü 01:48
Ters Yöne Girip Acayip Şekilde Rezil Olan Sürücü 5.580 izlenme - 11 ay önce Trafikten kurtulmak için ters yöne girdi ancak karşı yönden gelen araçla karşı karşıya kalan sürücü, önündeki araca yol vermek istedi ancak geri geri gitmeyi başaramayınca adeta hatasının bedelini ödedi.
Şiiril Resimler 03:14
Şiiril Resimler 1.157 izlenme - 10 yıl önce uzaktan sevenler için
Terliksi Canlılar Bile Aveaya Geçti! 00:24
Terliksi Canlılar Bile Aveaya Geçti! 683 izlenme - 7 yıl önce deniz kabuğundan gelen ses fasulyeye aveada herkese göre bir faturalı tarife var! diye seslendi. fasulye yine donakaldı artık terliksi canlılar bile aveaya geçti!
Fasülye Hırsının Kurbanı Oldu! 01:06
Fasülye Hırsının Kurbanı Oldu! 449 izlenme - 7 yıl önce her yöne 1000 dakika konuşturan avea süper kamu tarifesi kpss sınavında. fasülye hırsının kurbanı oldu!
İple Bağlanıp Ters Yöne Koşmak 00:37
İple Bağlanıp Ters Yöne Koşmak 141 izlenme - 3 yıl önce Bu arkadaşlarımız artık eğlencenin değişik tarzlarını dener olmuş. Mantık güzel ama sakatlık riski yüksek sanki.
Turkcell'in 17. Yılı Şerefine Her Yöne 600 Dakika Hediye 00:45
Turkcell'in 17. Yılı Şerefine Her Yöne 600 Dakika Hediye 69 izlenme - 4 yıl önce 17. yılımızda faturalı Turkcell'lilere her yöne 600 dakika (2 ay x 300 dakika) hediye! HEDIYE yaz 2222'ye gönder, her yöne dakikalar kazan! http://www.turkcell.com.tr
Artık 5 Lira Bile Yükleyene Her Yöne 10dk. 50kr. 00:27
Artık 5 Lira Bile Yükleyene Her Yöne 10dk. 50kr. 160 izlenme - 8 yıl önce artık 5 lira bile yükleyene her yöne 10dk. 50kr.
Küçük Bir Su Damlasıyız 01:35
Küçük Bir Su Damlasıyız 143 izlenme - 7 yıl önce şiir_ses_klip_duygu hacıosmanoğlu
Ters yöne giren aracın feci kazası 00:31
Ters yöne giren aracın feci kazası 61 izlenme - 5 yıl önce Tayvan'da, ters yöne giren bir araç, önce ağaca ardından seyir halindeki başka bir otomobile çarparak durabildi.
Turkcell Alo Paketler Artık 00:53
Turkcell Alo Paketler Artık 39 izlenme - 4 yıl önce Alo Paketlerimiz "her yöne" avantajıyla yenilendi. Üstelik Alo Paket abonelerine 10 Şubat 2011 itibarıyla haftada iki gün Turkcell'lilerle konuşma hakkı da h...
Şİ-AYA KAFİR DİYENLER KENDİLERİ KAFİRDİR DİYEN SAPIK DİNSİZ MUTA ÇOCUĞU AYETİ BAŞKA YÖNE ÇEKİYOR 01:30
Şİ-AYA KAFİR DİYENLER KENDİLERİ KAFİRDİR DİYEN SAPIK DİNSİZ MUTA ÇOCUĞU AYETİ BAŞKA YÖNE ÇEKİYOR 10 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Başka Yöne Bakmama Challenge 14:23
Başka Yöne Bakmama Challenge 2 izlenme - 12 ay önce ABONE OL!: https://goo.gl/xZUOdO Hepinize Merhaba Arkadaşlar Ben NDNG Baturay Yeni Bir Challenge İle Karşınızdayım Gözünü Kaçırmama Challegen Veya Başka Yöne Bakmama Challenge Diyebiliriz Bu Challenge'a Geçen Haftalarda Yabancı Bir Youtuber'ın Yaptığı CAN'T LOOK AWAY CHALLENGE (95% FAIL) Videosunun Kısa Sürede Yüksek İzlenmeye Ulaşmasıyla Trend Olan Bu Videoyu Bende Yapmak İstedim Çok Fena Videolar Vardı Eğlenceli Ve Komik Bir Video Oldu Eğer Daha Fazla İstiyorsanız Like Ve Yorum Atmayı Ayrıca Abone Olmayıda Unutmayın! Bir Dahaki Videoya Kadar Hoşçakalın! Müzik: Moonbeat Time https://www.youtube.com/watch?v=cOz1w... -------------------------------------------------------------------------------------- Mutlaka İzleyin: http://goo.gl/LHJowc Mutlaka İzleyin: http://goo.gl/kZ29WP Mutlaka İzleyin: http://goo.gl/MfUZBd Mutlaka İzleyin: http://goo.gl/hj1KMD Mutlaka İzleyin: http://goo.gl/Y1B46A Mutlaka İzleyin: http://goo.gl/DTNK9A Mutlaka İzleyin: http://goo.gl/XElY2w Mutlaka İzleyin: http://goo.gl/d9SCFg --------------------------------------------------------------------------------------- İletişim Bilgileri Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/ndngbaturayy Instagram Hesabım: https://www.instagram.com/baturay.anar Mail Adresim : baturayanar@hotmail.com