Hoşgeldiniz!

Yöneticisi Videoları İzle

Nasuhi Sezgin: Bizim Takım Bilerek Puanları Kaybetti! 00:48
Nasuhi Sezgin: Bizim Takım Bilerek Puanları Kaybetti! 3.342 izlenme - 3 hafta önce Galatasaraylı yöneticiler Nasuhi Sezgin, Antalyaspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. Nasuhi Sezgin'in, ''Bizim takım zaman zaman bir takım puanları bilerek kaybetti'' sözleri başkan Dursun Özbek ve kongre üyelerini oldukça kızdırdı. Camia içerisinde Nasuhi Sezgin'e büyük tepki var.
Hayrettin'den Site Yöneticisi Olur Mu? 1 07:21
Hayrettin'den Site Yöneticisi Olur Mu? 1 3.497 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Oyun Yöneticisi Adminlik Ekleme & Yazma 02:34
Oyun Yöneticisi Adminlik Ekleme & Yazma 4.311 izlenme - 6 yıl önce acıklayıcı
Amatör Küme Maçında Çıkan Kırmızı Kart Sahayı Karıştırdı 04:20
Amatör Küme Maçında Çıkan Kırmızı Kart Sahayı Karıştırdı 656 izlenme - 1 yıl önce Amatör küme maçında çıkan kırmızı kart sahayı karıştırdı Burdur 1'inci Amatör Küme'de play off'a kalma mücadelesi veren İl Özel İdarespor ile Burdur Belediyespor arasında oynanan maçta hakemin gösterdiği kırmızı kart sonrası saha karıştı.
Zeki Alasya Metin Akpinar Deliler apartman yöneticisi (3.bölüm) 07:17
Zeki Alasya Metin Akpinar Deliler apartman yöneticisi (3.bölüm) 1.390 izlenme - 4 yıl önce Zeki Alasya Metin Akpinar 2Dev Efsane! Unutulmaz tiyatro oyunlari!
Facebook Sayfa Yöneticisini Öğrenme (Sesli Anlatım) 04:09
Facebook Sayfa Yöneticisini Öğrenme (Sesli Anlatım) 806 izlenme - 3 yıl önce Facebook Sayfa Yöneticisi
Cs 1 6 Oyun Yoneticisi İndirme 00:30
Cs 1 6 Oyun Yoneticisi İndirme 1.496 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunyoneticisi.com/cs16fullindir.html
Hayrettin'den Site Yöneticisi Olur Mu? 2 05:10
Hayrettin'den Site Yöneticisi Olur Mu? 2 745 izlenme - 3 yıl önce En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
İnternet Sektöründe Çalışmak İsteyen Öğrencilere Ne Tavsiye Edersiniz? 01:46
İnternet Sektöründe Çalışmak İsteyen Öğrencilere Ne Tavsiye Edersiniz? 620 izlenme - 3 yıl önce Nokta Medya'da Proje Yöneticisi olarak çalışan Gökhan Gür, internet sektöründe çalışmayı düşünen öğrencilere tavsiyelerini verdi.
Hayrettin'den Site Yöneticisi Olur Mu? 4 04:12
Hayrettin'den Site Yöneticisi Olur Mu? 4 678 izlenme - 3 yıl önce Yıllardır para biriktirmişsiniz ve ev almaya karar vermişsiniz. Ev almaya geldiğinizde karşınızda Hayrettin'i görürseniz ne yaparsınız? Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Çocuklarda Motor Gelişimi Nedir? 02:40
Çocuklarda Motor Gelişimi Nedir? 541 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/cocuklarda-motor-gelisimi-nedir/ Çocuklarda motor gelişimi nedir? KindyRoo yöneticisi Ogan İbrişim sizin için MigrosTV’de yanıtlıyor!
başkan abdullah kızılay 02:10
başkan abdullah kızılay 1.068 izlenme - 7 yıl önce DİYARBAKIR TÜHAFİYECİLER VE PARFÜMERİCİLE SEÇİMİNDE ABDULLAH KIZILAY RAKİBİ ESKİ AKP İL YÖNETİCİSİ AYDIN ÇAVUŞA P FARK ATTI DESOB ESHAT AYDIN MEHMET MEZHAR AKTAŞ İNAYET ÇELİK MÜRSEL TURGUT M. ŞİRİN ÖZDEMİR MURAT ULUCAN RAMAZAN BÜYÜK
Hayrettin'den Site Yöneticisi Olur Mu? (5) 03:07
Hayrettin'den Site Yöneticisi Olur Mu? (5) 415 izlenme - 3 yıl önce En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
Windows Phone Resmi Dosya Yöneticisi İncelemesi 05:44
Windows Phone Resmi Dosya Yöneticisi İncelemesi 186 izlenme - 3 yıl önce Windows Phone'un Resmi Dosya Yöneticisini İnceliyoruz
Cs 1.6 Oyun Yöneticisi Nasıl İndirilir 06:44
Cs 1.6 Oyun Yöneticisi Nasıl İndirilir 209 izlenme - 3 yıl önce Bu Gercek Ben İndirdim Sizde İzleyip İndirin
Hayrettin'den Site Yöneticisi Olur Mu? 03:53
Hayrettin'den Site Yöneticisi Olur Mu? 325 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
 sanki apartman yöneticisi olacak 00:14
sanki apartman yöneticisi olacak 200 izlenme - 3 yıl önce sanki apartman yöneticisi olacak
Amedspor Yöneticisi: Diyarbakır'da Kahvaltı Yaptık, Ankara'da Öldürmeye Kalktılar 01:50
Amedspor Yöneticisi: Diyarbakır'da Kahvaltı Yaptık, Ankara'da Öldürmeye Kalktılar 72 izlenme - 11 ay önce Ankaragücü deplasmanında saldırıya uğrayan Amedspor yöneticisi, "İlk maçta onları bizzat ağırladım, Diyarbakır kahvaltısı yaptık. Burada ise korumaları bizi öldürmeye kalktı." dedi.
Windows Phone 8.1 Dosya Yöneticisi 05:14
Windows Phone 8.1 Dosya Yöneticisi 136 izlenme - 3 yıl önce Windows Phone 8.1 İçin Geliştirilmiş Dosya Yöneticisi
H&M Studıo Editörün Seçimi: Melda Ennekavi 00:18
H&M Studıo Editörün Seçimi: Melda Ennekavi 226 izlenme - 3 yıl önce H&M Studio 2014 AW Alışveriş Partisi için son günler! Koleksiyondan favori parçaları seçme sırası şimdi de Dijital İçerik Yönetimiz Melda Ennekavi’de! Video: Aytek Erdem & Semih Ergün
Müzik Kategorisi Yöneticisi Olarak Neler Yapıyorsunuz? 02:12
Müzik Kategorisi Yöneticisi Olarak Neler Yapıyorsunuz? 176 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da Müzik Kategorisi Yöneticisi Olarak Çalışan Kıvanç Harputlu, Yaptığı İşi Anlattı.
Xxayyıldızxx Görev Yöneticisi Oyundan Düşürme 00:41
Xxayyıldızxx Görev Yöneticisi Oyundan Düşürme 239 izlenme - 5 yıl önce görev yöneticisi
Amatör Maçta Futbolcu Kulüp Yöneticisiyle Kavga Etti 01:30
Amatör Maçta Futbolcu Kulüp Yöneticisiyle Kavga Etti 70 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü -Maçtan detaylar -Oyunda çıkan oyuncunun yöneticisi le tartışması -Oyuncunun yöneticisine yumruk atması -Oyuncuların ve polisin kavgayı ayırması Amatör maçta futbolcu kulüp yöneticisiyle kavga etti Afyonkarahisar 19 Yaş Altı Amatör Ligi'nde Şuhut Belediye Hisarsporlu futbolcuyla, kulüp yöneticileri arasında kavga çıktı.
Hakan Sayit Abim Bizi Gebzeye Topladı 02:44
Hakan Sayit Abim Bizi Gebzeye Topladı 276 izlenme - 8 yıl önce hakan abim ben burhan çelik akın başar fehmi sandıkcı nuray molla beni aldılar gebze yoluna düştk
Ne Tür Beslenme Hiperaktiviteyi Tetikler? 02:33
Ne Tür Beslenme Hiperaktiviteyi Tetikler? 100 izlenme - 3 yıl önce Çocuk gelişimine katkıda bulunan besinlerin yanı sıra bir de onları olumsuz etkileyebilecek bazı gıdalar bulunuyor. Özellikle çocuk gelişiminde beslenmenin önemini KindyRoo yöneticisi Ogan İbrişim sizin için MigrosTV’de yanıtlıyor! http://www.migrostv.com/ne-tur-beslenme-hiperaktiviteyi-tetikler/ Pek çok konuda uzman görüşleri MigrosTV'de; http://migrostv.migros.com.tr/
Erdoğan Nasır Toprağa Verildi 05:00
Erdoğan Nasır Toprağa Verildi 28 izlenme - 1 yıl önce Erdoğan Nasır toprağa verildi Dün vefat eden Beşiktaş Kulübünün eski yöneticisi Erdoğan Nasır'ın cenazesi Fatih Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Edirnekapı'daki Necatibey Mezarlığı'na defnedildi.
Eğitim Sürecine Cinsiyetin Etkisi Nedir? 02:23
Eğitim Sürecine Cinsiyetin Etkisi Nedir? 79 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/egitim-surecine-cinsiyetin-etkisi-nedir/ Eğitim sürecinde cinsiyetin etkisini nedir ya da var mıdır? Çocuğumuzun erkek ya da kız olması, yürümesinde konuşmasında ve öğrenmesinde etkili midir? Emeklemeden yürümeye geçiş sırasında yaşanan sorunlar normal midir? Bu gibi soruların yanıtını merak ediyorsanız KindyRoo yöneticisi Ogan İbrişim sizin için yanıtlıyor! KindyRoo yöneticisi Ogan İbrişim‘e daha pek çok soru sorduk. İşte onlardan bir kaçı; Çocukların Öz Güven Gelişiminde Ailenin Rolü Nedir?, Ebeveyn ve Çocuk İlişkisi Nasıl Olmalıdır?
İlgi Alanlarına Göre Branş Seçimi Nasıl Olmalıdır? 01:56
İlgi Alanlarına Göre Branş Seçimi Nasıl Olmalıdır? 68 izlenme - 3 yıl önce Çocukların ilgi alanlarını belirlemelerinde ailelerin büyük rolü var. Kendi ilgi alanları ve yetenekleri doğrultusunda desteklenen çocuklar ileride daha başarılı oluyorlar. Peki, çocuklarımızın ilgi alanlarına göre branş seçimi nasıl olmalıdır? http://www.migrostv.com/ilgi-alanlarina-gore-brans-secimi-nasil-olmalidir/
Üçer: 02:11
Üçer: "Netleşmeden bir şey diyemem" 20 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Yöneticis i Selim Arda Üçer Galatasaray Teknik Direktörü'nün henüz netleşmediğini belirtti.
system administrator’s day 02:41
system administrator’s day 74 izlenme - 9 yıl önce tüm sistem yöneticilerinin ve bir sistem yöneticisi olanların izlemesi gerekli :)