Hoşgeldiniz!

Yönetim İstifa Videoları İzle

Old Trafford'da yönetim istifa sesleri! 00:06
Old Trafford'da yönetim istifa sesleri! 7.252 izlenme - 3 ay önce Fenerbahçe taraftarları Manchester United maçının devre arasında Old Trafford'da 'yönetim istifa' diye bağırdı. 
Artık İstifa Aziz!  #HerDildeİstifa 00:42
Artık İstifa Aziz! #HerDildeİstifa 996 izlenme - 3 ay önce
Aziz Yıldırım - Ben Ne Dersem O Olacak 00:34
Aziz Yıldırım - Ben Ne Dersem O Olacak 740 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım kendisine coşkuyla bağıran taraftarlara samimiyetle verdiği cevap. Videonun görüntüsü yamuk zaten videonun içeriği ve zihniyeti de yamuk o yüzden gerçek Fenerbahçe'li arkadaşlar kusura bakmasın.
Trabzonspor Taraftarlarının Yönetime Yaptığı Beste 02:56
Trabzonspor Taraftarlarının Yönetime Yaptığı Beste 357 izlenme - 4 yıl önce Trabzonspor Taraftarlarının Yönetime Yaptığı Beste
Galatasaray'daki Düşüşün Sebebi 03:07
Galatasaray'daki Düşüşün Sebebi 123 izlenme - 2 yıl önce Şimdi tartışacaksanız baştan uyarayım elimde yeterli malzeme var her kulüp için ama bu başka. Laf edecek dostum maç izlerken ayakları titreyecek, dine imana gelecek kadar Cimbomluydum. Ama biz büyüdük ve kirlendi Cimbom. Şimdi benim anlamadığım böyle bir şarkı yapmak için kulüpten izin almak gerekmez mi? Ya da Galatasaray logosunu istediğin gibi kullanabiliyor musun? İzin almak gerekiyorsa buna izin veren nasıl bir yönetimdir? İzin almak gerekmiyorsa bu nasıl bir yönetimdir? Neyse bu işte bir vizyonsuzluk var. Sebep de budur zaten. Çözümde 2000 ruhu değil bence 93 ruhu 20 Ekim 1993 ruhu. Bir yıla yakın süredir bir şey paylaşmıyordum zamanla artar umarım...
Yönetime İsyan 01:44
Yönetime İsyan 199 izlenme - 7 yıl önce http://xat.com/sevda__ulkesi
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz 01:10
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz 66 izlenme - 2 yıl önce Sivasspor Kulübü Başkanı Otyakmaz: - "(Yönetim istifa tezahüratları) Eğer bir yönetim oluşturulur veya şehirden onlara destek olunacağı yönünde bir enerji oluşursa devre arasına kalmadan ya da devre arası zamanlarında yasal süreci bekleyerek genel kurul kararı alabiliriz" Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, İstanbul Başakşehir maçında bazı taraftarların "yönetim istifa" tezahüratlarına ilişkin, "Eğer bir yönetim oluşturulur veya şehirden onlara destek olunacağı yönünde bir enerji oluşursa devre arasına kalmadan ya da devre arası zamanlarında yasal süreci bekleyerek genel kurul kararı alabiliriz" dedi.
Florya'da Yönetim İstifa sesleri - İmparator Fatih Terim Sloganları 01:00
Florya'da Yönetim İstifa sesleri - İmparator Fatih Terim Sloganları 96 izlenme - 3 yıl önce Florya'da Yönetim İstifa sesleri - İmparator Fatih Terim Sloganları
Galatasaray Yönetimine İsyan - Skytürk 04:51
Galatasaray Yönetimine İsyan - Skytürk 40 izlenme - 2 yıl önce Sky Türk muhabiri yoldan geçen bir amcamızı çevirip soruyor ; Hangi takım ? Galatasaray'lı olan amcamız hani derlerya bir dokun bin ah işit diye öyle doluymuş ki başlıyor ver yansın etmeye.Amcamız öyle hasta Cimbomlu ki 11 Şubat 1990 tarihinde kulübe 5 bin işviçre frangı göndermiş dekontuda cebinde dolaştırıyor. Bu işin içinde bir iş var çok işgillendim ama neyse . Valla üzgünüm ama Adam haklı beyler . . .
Aziz yıldırıma taraftarlardan isyan 00:32
Aziz yıldırıma taraftarlardan isyan 92 izlenme - 4 yıl önce Aziz Yıldırım'a protesto Boşuna yorulmayın ben ne dersem o olur Ya allah bismillah aziz istifa bu devirde kimse sultan değil hükümdar değil
Pozitif Bilim ve Futbol 05:08
Pozitif Bilim ve Futbol 37 izlenme - 2 yıl önce Sen forvet diye topa vuramayan bi adam al , 12 hafta kendi evinde maç kazanama baktın olmayacak kur tezgahı, sahanın etrafına üç tane tavuk bacağı at kameralar önünde köpekleri salıp bu bacakları bul ondan sonra lüleburgazlılar bunu show haberde izlesin ''yaw haksızlık etmişiz , aslında ne takım kazmaymış ne yönetim beceriksiz tüm suç büyüdeymiş'' desin.Benim teorim bir yönetim kurulu toplantısında rakıyı fazla kaçırmışlar. Bu fikir kimden çıktıysa ayakta alkışlıyoruz show haber için ise gece gündüz alkışımızı esirgemedik zaten.
Aziz Yıldırım - Ben Ne Dersem O Olacak 00:34
Aziz Yıldırım - Ben Ne Dersem O Olacak 62 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım kendisine coşkuyla bağıran taraftarlara samimiyetle verdiği cevap. Videonun görüntüsü yamuk zaten videonun içeriği ve zihniyeti de yamuk o yüzden gerçek Fenerbahçe'li arkadaşlar kusura bakmasın.