Hoşgeldiniz!

Yönetim Kurulu

Futbolcuların Abdurrahim Albayrak'ı Kafalaması 05:50
Futbolcuların Abdurrahim Albayrak'ı Kafalaması 4.418 izlenme - 1 yıl önce 90'ların en popüler cihazlarından biri olan uzaktan kumandalı saat ile Galatasaraylı futbolcuların Abdurrahim Albayrak'ı trollemesi.
Davor  Suker: 01:41
Davor Suker: " F.bahçeliler'den Özür Diliyorum" 338 izlenme - 6 ay önce Hırvatistan Futbol Federasyonu Başkanı ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Davor Suker Braga-Fenerbahçe maçının olay hakemi Ivan Bebek ile ilgili ilk kez konuştu.
Florya'da Yönetim İstifa Sesleri! 01:12
Florya'da Yönetim İstifa Sesleri! 250 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Yönetim Kurulu'nun Teknik Direktör Fatih Terim İle Yollarını Ayırma Kararı Almasının Ardından Sarı Kırmızılı Bir Grup Taraftar Florya Metin Oktay Tesisleri'ne Giderek Yönetimi İstifaya Çağırdı.
Starbucks Yönetim Kurulu Toplantısı - Su 00:06
Starbucks Yönetim Kurulu Toplantısı - Su 124 izlenme - 2 yıl önce Starbucks Yönetim Kurulu Toplantısı - Su - yeni vine
Le'Cola Yönetim Kurulu Toplantısı 00:06
Le'Cola Yönetim Kurulu Toplantısı 101 izlenme - 2 yıl önce Le'Cola Yönetim Kurulu Toplantısı - yeni vine
Yanılmayan Adam Mehmet Ali Aydınlar 03:23
Yanılmayan Adam Mehmet Ali Aydınlar 132 izlenme - 1 yıl önce 9 Şubat 2012'de şike tartışmalarının başladığı günlere dönemin TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, 32. Gün'de Mehmet Ali Birand'a açıklamalar yapmıştı. Bu açıklamalarıyla hedef tahtasına oturtulan ve de linç edilen Aydınlar "İnşallah ben yanılırım" demişti. Ama gün itibariyle kendisinin söylediklerinin hepsi bir bir çıkmış ve de yanılmamıştır maalesef...
Galatasaray'da Ünal Aysal Kongreye Gidiyor 09:15
Galatasaray'da Ünal Aysal Kongreye Gidiyor 108 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'da istifa edeceği konuşulan Ünal Aysal'ın olağanüstü kongre kararı almasına kesin gözüyle bakılıyor.
32-----Kulalılar Derneği - Yönetim Kurulu 04:36
32-----Kulalılar Derneği - Yönetim Kurulu 145 izlenme - 4 yıl önce Yonetim Kurulu
Kuzey Güney 51.Bölüm Son Sahne 02:39
Kuzey Güney 51.Bölüm Son Sahne 210 izlenme - 4 yıl önce Kuzey Güney 51.Bölüm Son Sahne
5N1K   24 Ocak 2016 44:01
5N1K 24 Ocak 2016 38 izlenme - 9 ay önce Bir deniz tutkunu, bir yelkenci, dalgıç, iyi bir binici, usta bir pilot, sivil toplum kuruluşlarının hem hamisi hem üyesi, gerçek bir sanat dostu, uluslararası arenada Türkiye temsilcisi, mutlu bir aile babası ve Türkiye'nin en önemli iş adamlarından biri… Mustafa Koç, genç ve zamansız ölümünün ardından özel bir programda Cüneyt Özdemir ile 5N1K’da anıldı. Dostları, tanıyanlar, beraber çalıştıkları, hayatlarına dokundukları Mustafa Koç’un renkli dünyasını anlattı.
Cheers'32 - After Movie 03:29
Cheers'32 - After Movie 22 izlenme - 7 ay önce
Kahta Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Açıklanması 07:13
Kahta Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Açıklanması 78 izlenme - 3 yıl önce Kahta AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Engin AKEL Yönetim Kurulu Üyelerini Açıklaması
''  Gömü Bulmadık, Bulmak İsteyenleri... 05:32
'' Gömü Bulmadık, Bulmak İsteyenleri..." 24 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım gerektiği takdirde takıma takviye yapabileceklerini söyledi.
Galatasaray yönetiminden 2016 mesajı! 02:43
Galatasaray yönetiminden 2016 mesajı! 17 izlenme - 10 ay önce Galatasaray Yönetim Kurulu üyeleri ve Başkan Dursun Özbek, Sarı-Kırmızılı camiaya gönül verenler için kamera karşısına geçtiler ve yeni yıl mesajı verdiler.
Kongremizde Yeni Yönetim Kurulumuzun Tanıtılması 02:42
Kongremizde Yeni Yönetim Kurulumuzun Tanıtılması 38 izlenme - 4 yıl önce Kongremizde Yeni Yönetim Kurumuzun Tanıtılması
Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman 05:13
Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman 24 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla, Vodafone Arena'da loca ve VIP koltuk sahiplerine özel yılbaşı partisi düzenlendi.
Hıdırellez Yönetim Kurulu Röportaj Bölüm 1 02:53
Hıdırellez Yönetim Kurulu Röportaj Bölüm 1 45 izlenme - 6 yıl önce hıdırellez yönetim kurulu röportaj bölüm 1
Nasuhi Sezgin: 01:18
Nasuhi Sezgin: "Hocamız bizden süre istedi" 12 izlenme - 1 yıl önce Galatasray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin basın toplantısında yer aldı.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği - CNBC-e Canlı Yayın 00:26
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği - CNBC-e Canlı Yayın 49 izlenme - 5 yıl önce Kurumsal Yönetim İlkeleri birçok sorunu çözmek için çeşitli mekanizmalara sahip. Bu mekanizmalardan biri de bağımsız yönetim kurulu üyesi kavramı. Arzuhan Doğan Yalçındağ, bu üyelerin şirketlere farklı bir perspektif getirdiğini ve bunun da şirketler tarafından aslında bir avantaj olduğunu belirtmektedir.
Hamzaoğlu'nun ipini Umut değil Niasse sözleri çekti! 03:23
Hamzaoğlu'nun ipini Umut değil Niasse sözleri çekti! 10 izlenme - 11 ay önce Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun görevden ayrılması bir anda gündeme oturdu. Hamza Hamzaoğlu ile Galatasaray'ın yollarının ayrılmasında Hamzaoğlu'nun bir gün önce basın mensuplarına yaptığı açıklamanın etkili olduğu vurgulandı. Kamuoyu, Hamza Hamzaoğlu'nun Umut Bulut ile ilgili yaptığı açıklamalardan dolayı Galatasaray'daki görevine son verildiğini iddia etse de; fitili ateşleyen asıl sebebin Hamza Hamzaoğlu'nun Niasse açıklamaları olduğu öğrenildi. Niasse hakkında yaptığı açıklamalar ile sarı-kırmızılı yönetimi bir anlamda ateşe atan Hamzaoğlu, "Nisse'yi alacaktık ancak sosyal medyadaki tepkiler bu transferi engelledi" sözü, başkan Dursun Özbek ve ekibini kızdırdı.
AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Toplantısı 02:01
AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Toplantısı 11 izlenme - 2 yıl önce AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Toplantısı
 Orman sahaya çıktı! 01:16
Orman sahaya çıktı! 5 izlenme - 8 ay önce Başkan Fikret Orman ile yönetim kurulu üyeleri, eski futbolcularla bir maç yaptı. Fikret Ormanlı siyah takım, Çebili beyaz takıma 8-4lük skorla mağlup oldu.
Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyelerinin 2013 Dilekleri | BJK TV 28:20
Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyelerinin 2013 Dilekleri | BJK TV 14 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, Kartal Yuvalarından Sorumlu Üye Metin Albayrak ve Tesislerden Sorumlu Üye Berkan...
Galatasaray, Prandelli Dönemi Kapandı 00:21
Galatasaray, Prandelli Dönemi Kapandı 12 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Yönetim Kurulu, Cesare Prandelli ile yollarını ayırma kararı aldı. Saat 16:45'ten bu yana süren Duygun Yarsuvat, Ali Dürüst, Abdürrahim Albayrak zirvesinden ayrılık kararı çıktı. RESMİ AÇIKLAMA GELDİ Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Anadolu Ajansı'na yaptığı açıklamada, Cesare Prandelli ile yolları ayırma kararı aldıklarını söyledi. Böylece İtalyan teknik adam hakkında alınan karar hakkında ilk resmi açıklama gelmiş oldu. SEBEP: ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDEKİ SONUÇLAR Ligde zirvenin sadece 1 puan gerisinde olmasına karşın Şampiyonlar Ligi'nde alınan başarısız sonuçlar nedeniyle Prandelli'nin görevine son verme kararı alan sarı kırmızılı yönetimin, bu kararı kısa bir süre içerisinde Prandelli'ye aktaracağı ifade edildi. TAKIMIN BAŞINDA TAFFAREL OLACAK İtalyan hoca, Gaziantepspor maçında takımın başında olmayacak. Takımın başında Claudio Taffarel olacak. GALATASARAY'DA NE YAPTI? Cesare Prandelli, Galatasaray'ın başında 16 maça çıktı; 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 8 mağlubiyet aldı. Sarı-Kırmızılı kulüp bu dönemde 15 gol attı ve 27 gol yedi.
Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Tolga Aytöre 01:46
Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Tolga Aytöre 11 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahce Yonetim Kurulu U;yesi Deniz Tolga Aytore, Fenerbahce'nin Samandira'daki Can Bartu tesislerinde aciklamalarda bulundu.
İzmir CHP'yi İzmir Yönetecek 02:52
İzmir CHP'yi İzmir Yönetecek 4 izlenme - 9 ay önce CHP'yi İzmir yönetecek (Görüntü ekiyle yeniden) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 13 kişilik Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyelerini belirledi.
Just Marketing//15 'te Neler Yaşandı? - Odtu İsletme Toplulugu 02:58
Just Marketing//15 'te Neler Yaşandı? - Odtu İsletme Toplulugu 4 izlenme - 7 ay önce
Arzuhan Doğan Yalçındağ - İcra ve Yönetim Kurulu Farkları - CNBC-e Canlı Yayın 00:26
Arzuhan Doğan Yalçındağ - İcra ve Yönetim Kurulu Farkları - CNBC-e Canlı Yayın 28 izlenme - 5 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu arasındaki icrasal ve stratejik düşünce farklarının yanı sıra bağımsız üyelerin başka birimlerden de aldığı değerleri şirketin tüm paydaşları ile paylaşarak şirkete yeni bir vizyon getirebileceklerini belirtmiştir.
Profesörler ile Bursaspor yönetimi dostluk maçı yaptı! 04:55
Profesörler ile Bursaspor yönetimi dostluk maçı yaptı! 5 izlenme - 1 yıl önce Uludağ Üniversitesi'nin 40. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde üniversitenin profesörleri, doçentleri, doktorları ve öğretim görevlileri, Bursaspor yönetim kurulu üyeleriyle 'Dostluk maçı' oynadı.
Duygun Yarsuvat ve yöneticilerden şampiyonluk sözleri! 01:57
Duygun Yarsuvat ve yöneticilerden şampiyonluk sözleri! 9 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın deplasmanda Kasımpaşa'yı 3-2 mağlup ettiği maçın ardından Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat ve yöneticiler açıklamalarda bulundu.