Hoşgeldiniz!

Yönetim Kurulu

Futbolcuların Abdurrahim Albayrak'ı Kafalaması 05:50
Futbolcuların Abdurrahim Albayrak'ı Kafalaması 4.462 izlenme - 2 yıl önce 90'ların en popüler cihazlarından biri olan uzaktan kumandalı saat ile Galatasaraylı futbolcuların Abdurrahim Albayrak'ı trollemesi.
Davor  Suker: 01:41
Davor Suker: " F.bahçeliler'den Özür Diliyorum" 341 izlenme - 1 yıl önce Hırvatistan Futbol Federasyonu Başkanı ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Davor Suker Braga-Fenerbahçe maçının olay hakemi Ivan Bebek ile ilgili ilk kez konuştu.
Geçmişi Olmayanın Geleceği Olmaz 09:41
Geçmişi Olmayanın Geleceği Olmaz 100 izlenme - 6 ay önce ES MEDYA Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak Karadeniz Vakfı'nca düzenlenen 'Ortadoğu ve Türkiye' başlıklı panelin açılış konuşmasını yaptı
Starbucks Yönetim Kurulu Toplantısı - Su 00:06
Starbucks Yönetim Kurulu Toplantısı - Su 173 izlenme - 3 yıl önce Starbucks Yönetim Kurulu Toplantısı - Su - yeni vine
Florya'da Yönetim İstifa Sesleri! 01:12
Florya'da Yönetim İstifa Sesleri! 252 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Yönetim Kurulu'nun Teknik Direktör Fatih Terim İle Yollarını Ayırma Kararı Almasının Ardından Sarı Kırmızılı Bir Grup Taraftar Florya Metin Oktay Tesisleri'ne Giderek Yönetimi İstifaya Çağırdı.
Yanılmayan Adam Mehmet Ali Aydınlar 03:23
Yanılmayan Adam Mehmet Ali Aydınlar 195 izlenme - 2 yıl önce 9 Şubat 2012'de şike tartışmalarının başladığı günlere dönemin TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, 32. Gün'de Mehmet Ali Birand'a açıklamalar yapmıştı. Bu açıklamalarıyla hedef tahtasına oturtulan ve de linç edilen Aydınlar "İnşallah ben yanılırım" demişti. Ama gün itibariyle kendisinin söylediklerinin hepsi bir bir çıkmış ve de yanılmamıştır maalesef...
Oyunder Yönetim Kurulu Üyesi Dinç: 02:19
Oyunder Yönetim Kurulu Üyesi Dinç: "Türkiye Oyunculuktan Üreticiliğe Geçmeli" - Malatya 44 izlenme - 9 ay önce Oyun Tasarımcıları, Geliştiricileri, Yapım ve Yayıncılar Derneği (OYUNDER) Yönetim Kurulu Üyesi ve Women In Games Türkiye'nin kurucusu Simay Dinç, oyun endüstrisinin dünyada 111 milyar doları aşkın bir payı elinde bulundurduğunu ancak Türkiye'nin buradan çok az pay aldığını belirterek, "30...
Le'Cola Yönetim Kurulu Toplantısı 00:06
Le'Cola Yönetim Kurulu Toplantısı 103 izlenme - 2 yıl önce Le'Cola Yönetim Kurulu Toplantısı - yeni vine
Galatasaray'da Ünal Aysal Kongreye Gidiyor 09:15
Galatasaray'da Ünal Aysal Kongreye Gidiyor 135 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'da istifa edeceği konuşulan Ünal Aysal'ın olağanüstü kongre kararı almasına kesin gözüyle bakılıyor.
32-----Kulalılar Derneği - Yönetim Kurulu 04:36
32-----Kulalılar Derneği - Yönetim Kurulu 146 izlenme - 4 yıl önce Yonetim Kurulu
Kuzey Güney 51.Bölüm Son Sahne 02:39
Kuzey Güney 51.Bölüm Son Sahne 211 izlenme - 5 yıl önce Kuzey Güney 51.Bölüm Son Sahne
Cheers'32 - After Movie 03:29
Cheers'32 - After Movie 44 izlenme - 1 yıl önce
Kahta Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Açıklanması 07:13
Kahta Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Açıklanması 78 izlenme - 3 yıl önce Kahta AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Engin AKEL Yönetim Kurulu Üyelerini Açıklaması
İmam Altınbaş'tan Fenerbahçe Başkanlığıyla İlgili Açıklama 01:33
İmam Altınbaş'tan Fenerbahçe Başkanlığıyla İlgili Açıklama 4 izlenme - 2 ay önce Altınbaş Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı ve Fenerbahçe Kulübü Kongre üyesi İmam Altınbaş, Fenerbahçe Başkanlığı ile ilgili düşüncelerini anlattı.
5N1K   24 Ocak 2016 44:01
5N1K 24 Ocak 2016 39 izlenme - 2 yıl önce Bir deniz tutkunu, bir yelkenci, dalgıç, iyi bir binici, usta bir pilot, sivil toplum kuruluşlarının hem hamisi hem üyesi, gerçek bir sanat dostu, uluslararası arenada Türkiye temsilcisi, mutlu bir aile babası ve Türkiye'nin en önemli iş adamlarından biri… Mustafa Koç, genç ve zamansız ölümünün ardından özel bir programda Cüneyt Özdemir ile 5N1K’da anıldı. Dostları, tanıyanlar, beraber çalıştıkları, hayatlarına dokundukları Mustafa Koç’un renkli dünyasını anlattı.
Mektebim Okulları Kurucusu Ümit Kalko TVNET 17:24
Mektebim Okulları Kurucusu Ümit Kalko TVNET "Parapolitik" Programında Gündemi ve Eğitimi Yorumluyor 15 izlenme - 9 ay önce Mektebim Okulları Kurucusu Ümit Kalko TVNET "Parapolitik" Programında Gündemi ve Eğitimi Yorumluyor 10.11.2016 saat 11:25 ümit kalko,mektebim okulları kurucusu,mektebim okulları yönetim kurulu başkanı,canlı yayın konuğu,tv net,parapolitik ABD Neden Trump’ı Seçti? ABD toplumunu Trump seçimine iten nedenler neler; Trump’ı desteklemeyenler kendisinden neden korkuyor; ABD’nin Türkiye ve Ortadoğu politikaları ne olur? Sizce bu seçimi neden ve nasıl Trump kazandı? ABD toplumunu bu seçime iten nedenler neler? Trump’tan korku Trump'ın seçilmesiyle birlikte ABD'liler arasında Kanada'ya göç gibi girişimler dikkat çekiyor. İnsanlar neden Trump'tan korkuyor? Önceki Cumhuriyetçi başkanlara göre çok mu farklı? Eğitim; okullar, kurslar ve üniversiteler vasıtasıyla bireylere hayatta gerekli olan bilgi ve kabiliyetlerin sistematik bir şekilde verilmesi. Eğitim, bireyin doğumundan ölümüne süregelen bir olgu olduğundan ve politik, sosyal, kült
''  Gömü Bulmadık, Bulmak İsteyenleri... 05:32
'' Gömü Bulmadık, Bulmak İsteyenleri..." 24 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım gerektiği takdirde takıma takviye yapabileceklerini söyledi.
Uez2016 Lcw Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük Röportajı 03:41
Uez2016 Lcw Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük Röportajı 6 izlenme - 6 ay önce UEZ2016 Lcw Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük Röportajı 12 Haz 2016 tarihinde yayınlandı Lcw Yönetim Kurulu Başkanı | Vahap Küçük
Galatasaray yönetiminden 2016 mesajı! 02:43
Galatasaray yönetiminden 2016 mesajı! 17 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Yönetim Kurulu üyeleri ve Başkan Dursun Özbek, Sarı-Kırmızılı camiaya gönül verenler için kamera karşısına geçtiler ve yeni yıl mesajı verdiler.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman 05:13
Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman 24 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla, Vodafone Arena'da loca ve VIP koltuk sahiplerine özel yılbaşı partisi düzenlendi.
Nasuhi Sezgin: 01:18
Nasuhi Sezgin: "Hocamız bizden süre istedi" 16 izlenme - 2 yıl önce Galatasray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin basın toplantısında yer aldı.
Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyelerinin 2013 Dilekleri | BJK TV 28:20
Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyelerinin 2013 Dilekleri | BJK TV 14 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, Kartal Yuvalarından Sorumlu Üye Metin Albayrak ve Tesislerden Sorumlu Üye Berkan...
 Orman sahaya çıktı! 01:16
Orman sahaya çıktı! 7 izlenme - 1 yıl önce Başkan Fikret Orman ile yönetim kurulu üyeleri, eski futbolcularla bir maç yaptı. Fikret Ormanlı siyah takım, Çebili beyaz takıma 8-4lük skorla mağlup oldu.
Hamzaoğlu'nun ipini Umut değil Niasse sözleri çekti! 03:23
Hamzaoğlu'nun ipini Umut değil Niasse sözleri çekti! 10 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun görevden ayrılması bir anda gündeme oturdu. Hamza Hamzaoğlu ile Galatasaray'ın yollarının ayrılmasında Hamzaoğlu'nun bir gün önce basın mensuplarına yaptığı açıklamanın etkili olduğu vurgulandı. Kamuoyu, Hamza Hamzaoğlu'nun Umut Bulut ile ilgili yaptığı açıklamalardan dolayı Galatasaray'daki görevine son verildiğini iddia etse de; fitili ateşleyen asıl sebebin Hamza Hamzaoğlu'nun Niasse açıklamaları olduğu öğrenildi. Niasse hakkında yaptığı açıklamalar ile sarı-kırmızılı yönetimi bir anlamda ateşe atan Hamzaoğlu, "Nisse'yi alacaktık ancak sosyal medyadaki tepkiler bu transferi engelledi" sözü, başkan Dursun Özbek ve ekibini kızdırdı.
Just Marketing//15 'te Neler Yaşandı? - Odtu İsletme Toplulugu 02:58
Just Marketing//15 'te Neler Yaşandı? - Odtu İsletme Toplulugu 8 izlenme - 1 yıl önce
Galatasaray, Prandelli Dönemi Kapandı 00:21
Galatasaray, Prandelli Dönemi Kapandı 12 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Yönetim Kurulu, Cesare Prandelli ile yollarını ayırma kararı aldı. Saat 16:45'ten bu yana süren Duygun Yarsuvat, Ali Dürüst, Abdürrahim Albayrak zirvesinden ayrılık kararı çıktı. RESMİ AÇIKLAMA GELDİ Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Anadolu Ajansı'na yaptığı açıklamada, Cesare Prandelli ile yolları ayırma kararı aldıklarını söyledi. Böylece İtalyan teknik adam hakkında alınan karar hakkında ilk resmi açıklama gelmiş oldu. SEBEP: ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDEKİ SONUÇLAR Ligde zirvenin sadece 1 puan gerisinde olmasına karşın Şampiyonlar Ligi'nde alınan başarısız sonuçlar nedeniyle Prandelli'nin görevine son verme kararı alan sarı kırmızılı yönetimin, bu kararı kısa bir süre içerisinde Prandelli'ye aktaracağı ifade edildi. TAKIMIN BAŞINDA TAFFAREL OLACAK İtalyan hoca, Gaziantepspor maçında takımın başında olmayacak. Takımın başında Claudio Taffarel olacak. GALATASARAY'DA NE YAPTI? Cesare Prandelli, Galatasaray'ın başında 16 maça çıktı; 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 8 mağlubiyet aldı. Sarı-Kırmızılı kulüp bu dönemde 15 gol attı ve 27 gol yedi.
Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Tolga Aytöre 01:46
Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Tolga Aytöre 12 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahce Yonetim Kurulu U;yesi Deniz Tolga Aytore, Fenerbahce'nin Samandira'daki Can Bartu tesislerinde aciklamalarda bulundu.
Eski Yönetim Kurulu Üyelerimizin Gözünden Topluluğumuz 03:44
Eski Yönetim Kurulu Üyelerimizin Gözünden Topluluğumuz 6 izlenme - 2 yıl önce 30.09.2015 günü ODTÜ İşletme Topluluğu kanalına yüklediğim 'Eski Yönetim Kurulu Üyelerimizin Gözünden Topluluğumuz' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/odtuisletmetoplulugu kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Duygun Yarsuvat ve yöneticilerden şampiyonluk sözleri! 01:57
Duygun Yarsuvat ve yöneticilerden şampiyonluk sözleri! 9 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın deplasmanda Kasımpaşa'yı 3-2 mağlup ettiği maçın ardından Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat ve yöneticiler açıklamalarda bulundu.
Profesörler ile Bursaspor yönetimi dostluk maçı yaptı! 04:55
Profesörler ile Bursaspor yönetimi dostluk maçı yaptı! 5 izlenme - 2 yıl önce Uludağ Üniversitesi'nin 40. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde üniversitenin profesörleri, doçentleri, doktorları ve öğretim görevlileri, Bursaspor yönetim kurulu üyeleriyle 'Dostluk maçı' oynadı.