Hoşgeldiniz!

Yönetmek Videoları İzle

Koroyu Yönettiğini Sanan Aşırı Sevimli Kız Çocuğu 00:59
Koroyu Yönettiğini Sanan Aşırı Sevimli Kız Çocuğu 3.219 izlenme - 2 yıl önce Zannedersem daha sevimli bir şey olamazdı... Muhtemelen kilisede koro eşliğinden okunan eseri bir koro şefi edasıyla yöneten, hal tavır hareketleri tam ısırmalık küçük kızımızı izliyoruz. Kimbilir belki de cidden o yönetiyor?
Cümle Kapısı - Kainatı Yönetmek 51:41
Cümle Kapısı - Kainatı Yönetmek 1.025 izlenme - 4 yıl önce hCümle Kapısı - Kainatı Yönetmek
Yiğit Bulut - 2003-2007'de Çocuk Bile Yönetirdi Ülkeyi 00:30
Yiğit Bulut - 2003-2007'de Çocuk Bile Yönetirdi Ülkeyi 221 izlenme - 2 yıl önce Şimdilerde Başbakan'ın danışmanı olarak gördüğümüz Yiğit Bulut zamanında koyu ulusalcılarından olduğunu bir kere daha belli etmiş.
Atilla Kaptan'ın Amerika Hakkındaki Düşünceleri 02:23
Atilla Kaptan'ın Amerika Hakkındaki Düşünceleri 115 izlenme - 2 yıl önce Amerika'nın Ortadoğu'ya yeni bir hamle yapmaya hazırlandığı şu günlerde Atilla Kaptan'a kulak vermekte fayda var. On kereden fazla gittiği Amerika'yı iyi tanıyan Kaptan'a bu zihin açıcı sohbetinden dolayı teşekkür ediyoruz.
Filmciyi Anlamak - Living in Oblivion (1995) 17:54
Filmciyi Anlamak - Living in Oblivion (1995) 113 izlenme - 2 yıl önce Yönetmeni ve ziyadesiyle de set ortamını, set çalışanlarını anlamak için "Living in Oblivion" filminden bir kesit. Anlamak biraz uzun sürebilir çünkü video yaklaşık 18 dakika. Not: Filmi izlemenizi tavsiye ederim.
Koroyu Yönettiğini Sanan Aşırı Sevimli Kız Çocuğu 00:59
Koroyu Yönettiğini Sanan Aşırı Sevimli Kız Çocuğu 62 izlenme - 3 yıl önce Zannedersem daha sevimli bir şey olamazdı... Muhtemelen kilisede koro eşliğinden okunan eseri bir koro şefi edasıyla yöneten, hal tavır hareketleri tam ısırmalık küçük kızımızı izliyoruz.
Sokak Röportajları - Hangi Ünlünün Sosyal Medya Hesabını Yönetmek İsterdiniz? 02:11
Sokak Röportajları - Hangi Ünlünün Sosyal Medya Hesabını Yönetmek İsterdiniz? 67 izlenme - 3 yıl önce Sokak Röportajları - Hangi Ünlünün sosyal medya hesabını yönetmek isterdiniz? - Ben Necati Şaşmazın ve Sıla Hesabını Yönetmek İsterdim
Hangi Ünlünün Sosyal Medya Hesabını Yönetmek İsterdiniz? 02:11
Hangi Ünlünün Sosyal Medya Hesabını Yönetmek İsterdiniz? 68 izlenme - 2 yıl önce sokak röportajında sormuşlar kimin hesabını yönetmek istersin diye.. İlk başlarda kim kardaşyan geldi aklımada nabıcam görmediğim ellemediğim götü.. Melih gökçeğin hesabını yönetmek isterdim
Peygamberimiz (Sav): Hz. Mehdi (As)’ın Çıkacağı Dönemde Dünyayı Yönetenler Hristiyanlar Olacak 00:23
Peygamberimiz (Sav): Hz. Mehdi (As)’ın Çıkacağı Dönemde Dünyayı Yönetenler Hristiyanlar Olacak 4 izlenme - 10 ay önce Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as)’ın çıkacağı dönemde dünyayı yönetenler Hristiyanlar olacak.