Hoşgeldiniz!

yönetmek

Kediler Neden Dünyayı Yönetmeli? 02:39
Kediler Neden Dünyayı Yönetmeli? 3.252 izlenme - 8 ay önce Şöyle bir dünya düşünün; yönetim kedilerin elinde! Peki ya kediler neden dünyayı yönetmeli? Gelin birlikte izleyelim, aman dikkat edelim.
Koroyu Yönettiğini Sanan Aşırı Sevimli Kız Çocuğu 00:59
Koroyu Yönettiğini Sanan Aşırı Sevimli Kız Çocuğu 3.779 izlenme - 3 yıl önce Zannedersem daha sevimli bir şey olamazdı... Muhtemelen kilisede koro eşliğinden okunan eseri bir koro şefi edasıyla yöneten, hal tavır hareketleri tam ısırmalık küçük kızımızı izliyoruz. Kimbilir belki de cidden o yönetiyor?
Cümle Kapısı - Kainatı Yönetmek 51:41
Cümle Kapısı - Kainatı Yönetmek 1.080 izlenme - 5 yıl önce hCümle Kapısı - Kainatı Yönetmek
Yiğit Bulut - 2003-2007'de Çocuk Bile Yönetirdi Ülkeyi 00:30
Yiğit Bulut - 2003-2007'de Çocuk Bile Yönetirdi Ülkeyi 226 izlenme - 3 yıl önce Şimdilerde Başbakan'ın danışmanı olarak gördüğümüz Yiğit Bulut zamanında koyu ulusalcılarından olduğunu bir kere daha belli etmiş.
Filmciyi Anlamak - Living in Oblivion (1995) 17:54
Filmciyi Anlamak - Living in Oblivion (1995) 166 izlenme - 3 yıl önce Yönetmeni ve ziyadesiyle de set ortamını, set çalışanlarını anlamak için "Living in Oblivion" filminden bir kesit. Anlamak biraz uzun sürebilir çünkü video yaklaşık 18 dakika. Not: Filmi izlemenizi tavsiye ederim.
Atilla Kaptan'ın Amerika Hakkındaki Düşünceleri 02:23
Atilla Kaptan'ın Amerika Hakkındaki Düşünceleri 125 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın Ortadoğu'ya yeni bir hamle yapmaya hazırlandığı şu günlerde Atilla Kaptan'a kulak vermekte fayda var. On kereden fazla gittiği Amerika'yı iyi tanıyan Kaptan'a bu zihin açıcı sohbetinden dolayı teşekkür ediyoruz.
Türkiye'yi Yönetmek İsteyen Gizli Teşkilat ve Üyeleri! 11:19
Türkiye'yi Yönetmek İsteyen Gizli Teşkilat ve Üyeleri! 6 izlenme - 3 ay önce Yazar ve Kaynak: Abdurrahman Dilipak - https://goo.gl/QPqckj Seslendirme: https://www.youtube.com/channel/UCsmz... Sosyal medya hesaplarımız: Twitter: https://twitter.com/SosyalMusluman Facebook: https://www.facebook.com/SosyalMuslim İnstagram: https://www.instagram.com/sosyal.musl...
Koroyu Yönettiğini Sanan Aşırı Sevimli Kız Çocuğu 00:59
Koroyu Yönettiğini Sanan Aşırı Sevimli Kız Çocuğu 63 izlenme - 4 yıl önce Zannedersem daha sevimli bir şey olamazdı... Muhtemelen kilisede koro eşliğinden okunan eseri bir koro şefi edasıyla yöneten, hal tavır hareketleri tam ısırmalık küçük kızımızı izliyoruz.
Sokak Röportajları - Hangi Ünlünün Sosyal Medya Hesabını Yönetmek İsterdiniz? 02:11
Sokak Röportajları - Hangi Ünlünün Sosyal Medya Hesabını Yönetmek İsterdiniz? 68 izlenme - 3 yıl önce Sokak Röportajları - Hangi Ünlünün sosyal medya hesabını yönetmek isterdiniz? - Ben Necati Şaşmazın ve Sıla Hesabını Yönetmek İsterdim
Hangi Ünlünün Sosyal Medya Hesabını Yönetmek İsterdiniz? 02:11
Hangi Ünlünün Sosyal Medya Hesabını Yönetmek İsterdiniz? 75 izlenme - 3 yıl önce sokak röportajında sormuşlar kimin hesabını yönetmek istersin diye.. İlk başlarda kim kardaşyan geldi aklımada nabıcam görmediğim ellemediğim götü.. Melih gökçeğin hesabını yönetmek isterdim
Peygamberimiz (Sav): Hz. Mehdi (As)’ın Çıkacağı Dönemde Dünyayı Yönetenler Hristiyanlar Olacak 00:23
Peygamberimiz (Sav): Hz. Mehdi (As)’ın Çıkacağı Dönemde Dünyayı Yönetenler Hristiyanlar Olacak 5 izlenme - 2 yıl önce Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as)’ın çıkacağı dönemde dünyayı yönetenler Hristiyanlar olacak.