Hoşgeldiniz!

Yönetmek Videoları İzle

Koroyu Yönettiğini Sanan Aşırı Sevimli Kız Çocuğu 00:59
Koroyu Yönettiğini Sanan Aşırı Sevimli Kız Çocuğu 3.161 izlenme - 2 yıl önce Zannedersem daha sevimli bir şey olamazdı... Muhtemelen kilisede koro eşliğinden okunan eseri bir koro şefi edasıyla yöneten, hal tavır hareketleri tam ısırmalık küçük kızımızı izliyoruz. Kimbilir belki de cidden o yönetiyor?
Cümle Kapısı - Kainatı Yönetmek 51:41
Cümle Kapısı - Kainatı Yönetmek 1.013 izlenme - 4 yıl önce hCümle Kapısı - Kainatı Yönetmek
Yiğit Bulut - 2003-2007'de Çocuk Bile Yönetirdi Ülkeyi 00:30
Yiğit Bulut - 2003-2007'de Çocuk Bile Yönetirdi Ülkeyi 219 izlenme - 2 yıl önce Şimdilerde Başbakan'ın danışmanı olarak gördüğümüz Yiğit Bulut zamanında koyu ulusalcılarından olduğunu bir kere daha belli etmiş.
Atilla Kaptan'ın Amerika Hakkındaki Düşünceleri 02:23
Atilla Kaptan'ın Amerika Hakkındaki Düşünceleri 114 izlenme - 2 yıl önce Amerika'nın Ortadoğu'ya yeni bir hamle yapmaya hazırlandığı şu günlerde Atilla Kaptan'a kulak vermekte fayda var. On kereden fazla gittiği Amerika'yı iyi tanıyan Kaptan'a bu zihin açıcı sohbetinden dolayı teşekkür ediyoruz.
Filmciyi Anlamak - Living in Oblivion (1995) 17:54
Filmciyi Anlamak - Living in Oblivion (1995) 112 izlenme - 2 yıl önce Yönetmeni ve ziyadesiyle de set ortamını, set çalışanlarını anlamak için "Living in Oblivion" filminden bir kesit. Anlamak biraz uzun sürebilir çünkü video yaklaşık 18 dakika. Not: Filmi izlemenizi tavsiye ederim.
Kendi Klibini Kendi Çekip Yöneten Eleman 04:18
Kendi Klibini Kendi Çekip Yöneten Eleman 27 izlenme - 11 ay önce Bir Çin'li Elamanın kendi marifetleriyle çekip yönettiği klibi izlicez,klip güzel gibi yetenek yarışmasına çıkar bu eleman kesin Yeni videolar için kanalıma abone olun
Koroyu Yönettiğini Sanan Aşırı Sevimli Kız Çocuğu 00:59
Koroyu Yönettiğini Sanan Aşırı Sevimli Kız Çocuğu 62 izlenme - 3 yıl önce Zannedersem daha sevimli bir şey olamazdı... Muhtemelen kilisede koro eşliğinden okunan eseri bir koro şefi edasıyla yöneten, hal tavır hareketleri tam ısırmalık küçük kızımızı izliyoruz.
Sokak Röportajları - Hangi Ünlünün Sosyal Medya Hesabını Yönetmek İsterdiniz? 02:11
Sokak Röportajları - Hangi Ünlünün Sosyal Medya Hesabını Yönetmek İsterdiniz? 67 izlenme - 3 yıl önce Sokak Röportajları - Hangi Ünlünün sosyal medya hesabını yönetmek isterdiniz? - Ben Necati Şaşmazın ve Sıla Hesabını Yönetmek İsterdim
Hangi Ünlünün Sosyal Medya Hesabını Yönetmek İsterdiniz? 02:11
Hangi Ünlünün Sosyal Medya Hesabını Yönetmek İsterdiniz? 67 izlenme - 2 yıl önce sokak röportajında sormuşlar kimin hesabını yönetmek istersin diye.. İlk başlarda kim kardaşyan geldi aklımada nabıcam görmediğim ellemediğim götü.. Melih gökçeğin hesabını yönetmek isterdim
Hakan Fidan MİT’i Çok İyi Yönetiyor 02:11
Hakan Fidan MİT’i Çok İyi Yönetiyor 19 izlenme - 2 yıl önce Hakan Fidan MİT’i çok iyi yönetiyor.
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Allah'ın Yaratması Ve Yönetmesi Birbiriyle Bağlantılıdır! 01:20
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Allah'ın Yaratması Ve Yönetmesi Birbiriyle Bağlantılıdır! 19 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Allah'ın Yaratması Ve Yönetmesi Birbiriyle Bağlantılıdır!
Peygamberimiz (Sav): Hz. Mehdi (As)’ın Çıkacağı Dönemde Dünyayı Yönetenler Hristiyanlar Olacak 00:23
Peygamberimiz (Sav): Hz. Mehdi (As)’ın Çıkacağı Dönemde Dünyayı Yönetenler Hristiyanlar Olacak 4 izlenme - 9 ay önce Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as)’ın çıkacağı dönemde dünyayı yönetenler Hristiyanlar olacak.
Dünyayı Efendisinin (Mahmud) Yönettiğini Reddedenler  'Mürtedmiş!' 01:12
Dünyayı Efendisinin (Mahmud) Yönettiğini Reddedenler 'Mürtedmiş!' 12 izlenme - 3 yıl önce Dünyayı Efendisinin (Mahmud) Yönettiğini Reddedenler 'Mürtedmiş!'