Hoşgeldiniz!

yönler

yönler 04:40
yönler 4.674 izlenme - 6 yıl önce atlas yayınları ilköğretim 4. sınıf sosyal bilgiler yönler konusu
emoculara özel 01:59
emoculara özel 3.123 izlenme - 7 yıl önce bi de bunu dinleyin
Yenimahalleli Cafer Yogayı da Sever 00:57
Yenimahalleli Cafer Yogayı da Sever 247 izlenme - 2 yıl önce Daha önce de serzenişlerini izlediğimiz kah eğlendiğimiz kah kız meselesi yüzünden acısını derinden hissettiğimiz her mahallenin olmazsa olmazı caferin bilinmeyen yönlerini bu içerik sayesinde keşfedeceksiniz.
Uzak Mesafe İlişkisinin Artı ve Eksi Yönleri Nelerdir? 02:15
Uzak Mesafe İlişkisinin Artı ve Eksi Yönleri Nelerdir? 13 izlenme - 10 ay önce Kişilerin sürekli birbirlerini özlemeleri, uzak ilişkilerin artı yönü olarak nitelenebilir. Birbirine uzak olan iki insan, yaratıcılıklarını kullanarak keyifli bir ilişki sürdürebilirler. Görüntülü konuşmak güzel bir alternatif olabilir. Uzak olma durumunun sürekli olarak eksi yönlerine odaklanmak, bir noktadan sonra ilişkinin yürümesini imkansız kılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cilt altı implant yönteminin olumsuz yönleri nelerdir? 01:30
Cilt altı implant yönteminin olumsuz yönleri nelerdir? 15 izlenme - 1 yıl önce Cilt altı implant yöntemi, adet düzensizliklerine yol açabilir. Bir diğer dezavantajı ise etkisinin uzun süre devam etmesinden kaynaklanır. İmplant çıkarıldıktan sonra doğurganlığın tekrar kazanılması uzun zaman alabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."