Hoşgeldiniz!

yöntem

İyi Niyetli Hacker - Kim Milyoner Olmak İster 02:09
İyi Niyetli Hacker - Kim Milyoner Olmak İster 16.581 izlenme - 5 ay önce Efendim olay gayet ilginç ve komik. Açıklama yaparsam spoiler vermiş gibi olurum. O nedenle sadece izleyin. :) İyi seyirler..
Selçuk Yöntem, Ünlü Oyuncuyu Tanımadı! (Kim Milyoner Olmak İster) 01:40
Selçuk Yöntem, Ünlü Oyuncuyu Tanımadı! (Kim Milyoner Olmak İster) 7.132 izlenme - 2 ay önce Bir dönem Star TV ekranlarında yayınlanan 'Kardeş Payı' dizisinde oynayan Kadir Polatçı, Kim Milyoner Olmak İster'e katıldı. Ancak Selçuk Yöntem, ünlü oyuncuyu tanımadı. ATV ekranlarında Selçuk Yöntem'in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümüne ' Kardeş Payı' dizisinin sevilen oyuncusu Kadir Polatçı katıldı. Selçuk Yöntem ünlü oyuncuyu tanımazken, "Eskiden Ramazan'da iftara davetli gelenlere ayrılırken verilen hediyeye ne ad verilirdi?" sorusuna yanlış cevap verince yarışmaya 5. soruda veda etti. Polatçı, yarışmadan 1000 TL'lik ödülle ayrıldı.
Bir Kıza Odasını Temizletmenin Kalıcı Yöntemi 00:21
Bir Kıza Odasını Temizletmenin Kalıcı Yöntemi 8.568 izlenme - 8 ay önce Vay be demekki kızlara görücü geldi sana evladım odanı temizle dicen kız yicek,hepsi bu numayı yemez evde kalımış kızlaru hareketi yapacan Yeni videolar için kanalıma abone olun
Ağaç Kütüğünde İsveç Ateşi Yöntemiyle Nasıl Mangal Yakılır? 02:24
Ağaç Kütüğünde İsveç Ateşi Yöntemiyle Nasıl Mangal Yakılır? 6.233 izlenme - 6 ay önce Youtube kanalı La Fabrique DI, derme çatma bir kamp ızgarasının nasıl oluşturulacağını gösteriyor. Bir diğer adıyla İsveç Ateşi yöntemi... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Selçuk Yöntem'le Adeta Bir Kahkaha Tufanı 02:22
Selçuk Yöntem'le Adeta Bir Kahkaha Tufanı 10.598 izlenme - 8 ay önce Kim Milyoner Olmak İster programının sunuculuğunu, Kenan Işık'tan devralan Bozo, Aslan Amcamız; Selçuk Yöntem'in, programda sorulan sorulara kopuşlarını izliyoruz.
Bombadan Türk Usulü Kaçış 00:14
Bombadan Türk Usulü Kaçış 3.522 izlenme - 4 ay önce yaşadıgımız ulkede her an boyle bi durum basımıza gelebılecegınden mutevellıt sızlere en saglıklı yontemı sunmak ıstedım.
selçuk yöntem-sevmek neymiş bir gün anlarsın 02:55
selçuk yöntem-sevmek neymiş bir gün anlarsın 83.220 izlenme - 7 yıl önce sevmek ne imiş bir gün anlarsın.
Karıncaları KOVMA Yöntemi -Doğal Yöntem - 02:10
Karıncaları KOVMA Yöntemi -Doğal Yöntem - 9.901 izlenme - 1 yıl önce Karıncalar size rahat vermiyor mu? karıncaları doğal yöntemlerle kovacağız. Karıncaları öldürmeden evinizden ve sizden uzak tutacak bir yöntem biliyorum ve bunu sizinle videomda paylaşıyorum umarım karınca derdiniz ortadan kalkar :) Siz Tatlı ve Değerli İnsanlar Linke Tıklayarak Kanalıma Abone Olun https://goo.gl/GiskBM HalicMehmet kanalımızda eğlenceli, komik, ilginç, iddaalı videolar yayımlıyorum. Bana eğlenceli gelen bilgileri topluyorum, komik bir ifade takınıp video çekiyorum, enteresan durumlarla karşılaştığım oluyor, yemek konusunda rekor denemesi yapıp meydan okuyorum, bazen ise şaşırıyorum ama çoğu zaman eğleniyorum ve sizleri de güldürmeyi hedefleyerek bu işi yapıyorum. (Eleştiriye her zaman açığım fakat küfretmek eleştirmek değildir..) Mail: halicmehmet@gmail.com Facebook Şahsi Hesabım https://goo.gl/6unjFJ Facebook Sayfamız https://goo.gl/CJBX1d Twitter Hesabım https://goo.gl/02eHA0 İnstagram Hesabım https://goo.gl/lT51of Google Play Store (App) http://izl.sn/n7c5w7 Youtube Kanalımıza Abone Olmak ve Sürekli Güncel İçerikleri Takip Etmek İçin https://goo.gl/GiskBM
Iraklı Şifacının Hastaya Müdahalesi 00:41
Iraklı Şifacının Hastaya Müdahalesi 5.109 izlenme - 5 ay önce Daha önce bir doktorun hastaya nasıl bir müdahale ettiğini izlemiştik. Bu sefer bir şifacı hastasının bel ağrısına bakın nasıl müdahale ediyor. DİĞER VİDEO İÇİNhttp://alkislarlayasiyorum.com/icerik/294397/irakli-doktorun-hastaya-mudahalesi
Bir Mumu Fizik Kuralları ile Söndürmenin En Havalı 5 Yolu 05:16
Bir Mumu Fizik Kuralları ile Söndürmenin En Havalı 5 Yolu 3.861 izlenme - 6 ay önce Physics Girl kanalı bir mumu farklı yöntemlerle de söndürebileceğimizi gösteren bir video hazırladı. Biraz fizik biraz da kimyanın işin içine girdiği ve bazılarını evde deneyebileceğiniz beş yöntemi bizlere anlattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bugünün Saraylısı 9. Bölüm Fragmanı 00:29
Bugünün Saraylısı 9. Bölüm Fragmanı 22.330 izlenme - 3 yıl önce Bugünün Saraylısı 9. Bölüm Fragmanı (4. Ocak 2013)
Arnold Schwarzenegger Tarzı Uyandırma Yöntemi 00:22
Arnold Schwarzenegger Tarzı Uyandırma Yöntemi 2.605 izlenme - 5 ay önce Sabah kalkma sorunu yaşayan insanlar için üretilen envai çeşit alarm tipine bir de Arnold Schwarzenegger tarzını ekliyoruz. Ancak bu yüzyıllardır bilinen ama uygulamada çeşitli sorunlara yol açabilecek bir yöntem. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Facebook Şifre Kırma 2014 04:40
Facebook Şifre Kırma 2014 9.636 izlenme - 2 yıl önce Facebook şifre kırma videosu
Emsal Teyze, Milyoner Yarışmasına Damga Vurdu 05:53
Emsal Teyze, Milyoner Yarışmasına Damga Vurdu 9.535 izlenme - 2 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan Emsal Tekin, üniversitelilere taş çıkartan bir performans sergiledi.
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 01:14
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 7.629 izlenme - 1 yıl önce Fatura sorusunu bilemeyen Hacı Polat Selçuk Yöntem'in sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya damga vurdu. Selçuk Yöntem'in evde faturaları kim ödüyor sorusuna Diyarbakırlı yarışmacı 'hanım ödüyor' cevabını verdi.
İlginç Bir Balık Avı Yöntemi 02:55
İlginç Bir Balık Avı Yöntemi 7.402 izlenme - 3 yıl önce İlginç Bir Balık Avı Yöntemi
Hızlı Saç Uzatma Yöntemi 04:48
Hızlı Saç Uzatma Yöntemi 5.385 izlenme - 2 yıl önce kanalıma abone olmayı unutmayın instagran melony fifi.. Daha fazlası www.izlesene.com/sacbakimi kanalında....
Selçuk Yöntem - Sevdiğin Kadar Sevilirsin 02:47
Selçuk Yöntem - Sevdiğin Kadar Sevilirsin 11.720 izlenme - 2 yıl önce ZERRİN KÜÇÜKÖZ
selçuk yöntem-şiir 02:55
selçuk yöntem-şiir 15.828 izlenme - 7 yıl önce sevmek neymiş bir gün anlarsın..
Kıvanç Tatlıtuğ Aşk-I Memnu Setinden Çok Özel Bir 03:24
Kıvanç Tatlıtuğ Aşk-I Memnu Setinden Çok Özel Bir 37.931 izlenme - 8 yıl önce http://www.onurakay.com
Selçuk Yöntem'den büyük gaf! 00:30
Selçuk Yöntem'den büyük gaf! 8.130 izlenme - 3 yıl önce Büyük Risk'in dün akşam ki bölümünde Selçuk Yöntem öyle bir gafta bulundu ki izleyenler ve yarışmacılar şoke oldu.
İlginç Odun Kesme Yöntemi 01:07
İlginç Odun Kesme Yöntemi 5.059 izlenme - 3 yıl önce Farklı ve bir o kadar da ilginç bir odun kesme yöntemi ile karşı karşıyayız. Bu makina ile odunları daha kolay parçalamak sizin elinizde.
selçuk yöntem - herşey sende gizli 02:53
selçuk yöntem - herşey sende gizli 24.017 izlenme - 7 yıl önce Şelçuk yöntem çok güzel şiir
Kiraz Ağaçlarında Rekor Gelişim 01:24
Kiraz Ağaçlarında Rekor Gelişim 6.758 izlenme - 2 yıl önce kiraz yiyin sağlıklı kalın
z tv eğitim bilimleri öğretim yöntem ve teknikleri-1 25:57
z tv eğitim bilimleri öğretim yöntem ve teknikleri-1 17.775 izlenme - 5 yıl önce z tv eğitim bilimleri öğretim yöntem ve teknikleri-1. adaletli bir atama istiyoruz.http//www.facebook.com/ogretmensayfasi2010
Sütyen Nasıl Giyilir? 01:14
Sütyen Nasıl Giyilir? 3.640 izlenme - 2 yıl önce En rahat ve en kolay şekilde sütyen nasıl takılır, giyilir sorusunun cevabını veriyor. Ayrıca Hanım ablamız bizlere ideal sütyen boyutunuda göstermektedir. Sizlerden bir istediğim ablanın ismini bilen varsa yazabilir mi?
Gelin Çiçeğini Atmanın Çılgın Yöntemi 02:23
Gelin Çiçeğini Atmanın Çılgın Yöntemi 5.011 izlenme - 3 yıl önce Gelin Çiçeğini Atmanın Çılgın Yöntemi
selçuk yöntem sis şiir 02:07
selçuk yöntem sis şiir 8.228 izlenme - 6 yıl önce selçuk yöntem sis şiiri
Mangal Kömürü Nasıl Yapılır ? 05:19
Mangal Kömürü Nasıl Yapılır ? 501 izlenme - 4 ay önce Boya kutuları ile mangal kömürü yapmanın yöntemini abimizden öğreniyoruz. Belki bir piknik alanında aklımızda kalan bu görüntüler bize yardımcı olabilir...
Çinlilerin Hayret Veren Balık Tutma Tekniği 02:19
Çinlilerin Hayret Veren Balık Tutma Tekniği 379 izlenme - 3 ay önce Çinlilerin hayret veren balık tutma tekniği izleyenleri şaşırttı.Balık tutma tekniğine boyut atlayan muhteşem balıkçılar eğitimli karabataklar ile balıkları yakalamak için bakın nasıl bir yöntem bulmuş.