Hoşgeldiniz!

yöntem

İyi Niyetli Hacker - Kim Milyoner Olmak İster 02:09
İyi Niyetli Hacker - Kim Milyoner Olmak İster 15.937 izlenme - 3 hafta önce Efendim olay gayet ilginç ve komik. Açıklama yaparsam spoiler vermiş gibi olurum. O nedenle sadece izleyin. :) İyi seyirler..
Bombadan Türk Usulü Kaçış 00:14
Bombadan Türk Usulü Kaçış 3.469 izlenme - 2 hafta önce yaşadıgımız ulkede her an boyle bi durum basımıza gelebılecegınden mutevellıt sızlere en saglıklı yontemı sunmak ıstedım.
Ağaç Kütüğünde İsveç Ateşi Yöntemiyle Nasıl Mangal Yakılır? 02:24
Ağaç Kütüğünde İsveç Ateşi Yöntemiyle Nasıl Mangal Yakılır? 6.115 izlenme - 2 ay önce Youtube kanalı La Fabrique DI, derme çatma bir kamp ızgarasının nasıl oluşturulacağını gösteriyor. Bir diğer adıyla İsveç Ateşi yöntemi... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Iraklı Şifacının Hastaya Müdahalesi 00:41
Iraklı Şifacının Hastaya Müdahalesi 5.052 izlenme - 1 ay önce Daha önce bir doktorun hastaya nasıl bir müdahale ettiğini izlemiştik. Bu sefer bir şifacı hastasının bel ağrısına bakın nasıl müdahale ediyor. DİĞER VİDEO İÇİNhttp://alkislarlayasiyorum.com/icerik/294397/irakli-doktorun-hastaya-mudahalesi
Arnold Schwarzenegger Tarzı Uyandırma Yöntemi 00:22
Arnold Schwarzenegger Tarzı Uyandırma Yöntemi 2.546 izlenme - 3 hafta önce Sabah kalkma sorunu yaşayan insanlar için üretilen envai çeşit alarm tipine bir de Arnold Schwarzenegger tarzını ekliyoruz. Ancak bu yüzyıllardır bilinen ama uygulamada çeşitli sorunlara yol açabilecek bir yöntem. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Kıza Odasını Temizletmenin Kalıcı Yöntemi 00:21
Bir Kıza Odasını Temizletmenin Kalıcı Yöntemi 8.478 izlenme - 4 ay önce Vay be demekki kızlara görücü geldi sana evladım odanı temizle dicen kız yicek,hepsi bu numayı yemez evde kalımış kızlaru hareketi yapacan Yeni videolar için kanalıma abone olun
Selçuk Yöntem'le Adeta Bir Kahkaha Tufanı 02:22
Selçuk Yöntem'le Adeta Bir Kahkaha Tufanı 10.219 izlenme - 4 ay önce Kim Milyoner Olmak İster programının sunuculuğunu, Kenan Işık'tan devralan Bozo, Aslan Amcamız; Selçuk Yöntem'in, programda sorulan sorulara kopuşlarını izliyoruz.
Bir Mumu Fizik Kuralları ile Söndürmenin En Havalı 5 Yolu 05:16
Bir Mumu Fizik Kuralları ile Söndürmenin En Havalı 5 Yolu 3.782 izlenme - 2 ay önce Physics Girl kanalı bir mumu farklı yöntemlerle de söndürebileceğimizi gösteren bir video hazırladı. Biraz fizik biraz da kimyanın işin içine girdiği ve bazılarını evde deneyebileceğiniz beş yöntemi bizlere anlattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Karıncaları KOVMA Yöntemi -Doğal Yöntem - 02:10
Karıncaları KOVMA Yöntemi -Doğal Yöntem - 9.846 izlenme - 9 ay önce Karıncalar size rahat vermiyor mu? karıncaları doğal yöntemlerle kovacağız. Karıncaları öldürmeden evinizden ve sizden uzak tutacak bir yöntem biliyorum ve bunu sizinle videomda paylaşıyorum umarım karınca derdiniz ortadan kalkar :) Siz Tatlı ve Değerli İnsanlar Linke Tıklayarak Kanalıma Abone Olun https://goo.gl/GiskBM HalicMehmet kanalımızda eğlenceli, komik, ilginç, iddaalı videolar yayımlıyorum. Bana eğlenceli gelen bilgileri topluyorum, komik bir ifade takınıp video çekiyorum, enteresan durumlarla karşılaştığım oluyor, yemek konusunda rekor denemesi yapıp meydan okuyorum, bazen ise şaşırıyorum ama çoğu zaman eğleniyorum ve sizleri de güldürmeyi hedefleyerek bu işi yapıyorum. (Eleştiriye her zaman açığım fakat küfretmek eleştirmek değildir..) Mail: halicmehmet@gmail.com Facebook Şahsi Hesabım https://goo.gl/6unjFJ Facebook Sayfamız https://goo.gl/CJBX1d Twitter Hesabım https://goo.gl/02eHA0 İnstagram Hesabım https://goo.gl/lT51of Google Play Store (App) http://izl.sn/n7c5w7 Youtube Kanalımıza Abone Olmak ve Sürekli Güncel İçerikleri Takip Etmek İçin https://goo.gl/GiskBM
selçuk yöntem-sevmek neymiş bir gün anlarsın 02:55
selçuk yöntem-sevmek neymiş bir gün anlarsın 82.622 izlenme - 7 yıl önce sevmek ne imiş bir gün anlarsın.
Sigara Bırakmada Yeni Yöntem 01:03
Sigara Bırakmada Yeni Yöntem 325 izlenme - 2 hafta önce Sigarayı bırakmak için bir çok ilaç ve yöntem bulundu ancak bu hiç birisine benzemiyor. Sigarayı içmemek için adamın bulduğu icat tam bir Zihni Sinir projesini andırıyor.
Bugünün Saraylısı 9. Bölüm Fragmanı 00:29
Bugünün Saraylısı 9. Bölüm Fragmanı 22.323 izlenme - 2 yıl önce Bugünün Saraylısı 9. Bölüm Fragmanı (4. Ocak 2013)
Facebook Şifre Kırma 2014 04:40
Facebook Şifre Kırma 2014 9.601 izlenme - 2 yıl önce Facebook şifre kırma videosu
Emsal Teyze, Milyoner Yarışmasına Damga Vurdu 05:53
Emsal Teyze, Milyoner Yarışmasına Damga Vurdu 9.474 izlenme - 1 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan Emsal Tekin, üniversitelilere taş çıkartan bir performans sergiledi.
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 01:14
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 7.593 izlenme - 12 ay önce Fatura sorusunu bilemeyen Hacı Polat Selçuk Yöntem'in sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya damga vurdu. Selçuk Yöntem'in evde faturaları kim ödüyor sorusuna Diyarbakırlı yarışmacı 'hanım ödüyor' cevabını verdi.
İlginç Bir Balık Avı Yöntemi 02:55
İlginç Bir Balık Avı Yöntemi 7.283 izlenme - 2 yıl önce İlginç Bir Balık Avı Yöntemi
Hızlı Saç Uzatma Yöntemi 04:48
Hızlı Saç Uzatma Yöntemi 4.914 izlenme - 1 yıl önce kanalıma abone olmayı unutmayın instagran melony fifi.. Daha fazlası www.izlesene.com/sacbakimi kanalında....
Selçuk Yöntem - Sevdiğin Kadar Sevilirsin 02:47
Selçuk Yöntem - Sevdiğin Kadar Sevilirsin 11.231 izlenme - 2 yıl önce ZERRİN KÜÇÜKÖZ
Hindistan Cevizi Kırmanız İçin Harika Bir Yöntem 02:02
Hindistan Cevizi Kırmanız İçin Harika Bir Yöntem 221 izlenme - 2 hafta önce Türkiye'de pek yetişmese de ülkece Hindistan cevizine Survivor'dan alışığız. Nasıl temizlenir, nasıl yenir pek bir fikrimiz de yok açıkçası. Samoa Köyü'nün şefi Kap Te’o-Tafiti Hindistan cevizinin nasıl açılıp yenileceğini bizlere oldukça ilginç bir şekilde gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kim Milyoner Olmak İster 566. Bölüm Fragmanı (29 Nisan Cuma 2016) 00:30
Kim Milyoner Olmak İster 566. Bölüm Fragmanı (29 Nisan Cuma 2016) 381 izlenme - 4 hafta önce Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır mısınız?
Kim Milyoner Olmak İster 547. Bölüm Fragmanı (7 Mart Pazartesi 2016) 00:27
Kim Milyoner Olmak İster 547. Bölüm Fragmanı (7 Mart Pazartesi 2016) 970 izlenme - 3 ay önce Kim Milyoner Olmak İster? Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır mısınız?
Kim Milyoner Olmak İster? 539. Bölüm Fragmanı 00:30
Kim Milyoner Olmak İster? 539. Bölüm Fragmanı 1.187 izlenme - 3 ay önce Kim Milyoner Olmak İster? Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır mısınız?
selçuk yöntem-şiir 02:55
selçuk yöntem-şiir 15.790 izlenme - 7 yıl önce sevmek neymiş bir gün anlarsın..
kıvanç tatlıtuğ aşk-ı memnu setinden çok özel bir 03:24
kıvanç tatlıtuğ aşk-ı memnu setinden çok özel bir 37.924 izlenme - 7 yıl önce http://www.onurakay.com
İlginç Odun Kesme Yöntemi 01:07
İlginç Odun Kesme Yöntemi 5.037 izlenme - 2 yıl önce Farklı ve bir o kadar da ilginç bir odun kesme yöntemi ile karşı karşıyayız. Bu makina ile odunları daha kolay parçalamak sizin elinizde.
Selçuk Yöntem'den büyük gaf! 00:30
Selçuk Yöntem'den büyük gaf! 8.115 izlenme - 3 yıl önce Büyük Risk'in dün akşam ki bölümünde Selçuk Yöntem öyle bir gafta bulundu ki izleyenler ve yarışmacılar şoke oldu.
Kiraz Ağaçlarında Rekor Gelişim 01:24
Kiraz Ağaçlarında Rekor Gelişim 6.274 izlenme - 2 yıl önce kiraz yiyin sağlıklı kalın
Sütyen Nasıl Giyilir? 01:14
Sütyen Nasıl Giyilir? 3.444 izlenme - 2 yıl önce En rahat ve en kolay şekilde sütyen nasıl takılır, giyilir sorusunun cevabını veriyor. Ayrıca Hanım ablamız bizlere ideal sütyen boyutunuda göstermektedir. Sizlerden bir istediğim ablanın ismini bilen varsa yazabilir mi?
Selçuk Yöntem'in Koptuğu An! 02:22
Selçuk Yöntem'in Koptuğu An! 1.063 izlenme - 4 ay önce Selçuk Yöntem'in Koptuğu An! ATV'nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de Selçuk Yöntem gülme krizine girdi.
selçuk yöntem - herşey sende gizli 02:53
selçuk yöntem - herşey sende gizli 23.946 izlenme - 6 yıl önce Şelçuk yöntem çok güzel şiir