Hoşgeldiniz!

Yöntemler Videoları İzle

Özellikle Öğrenci Evlerinde Hayatı Kolaylaştıran Pratik Yöntemler 03:11
Özellikle Öğrenci Evlerinde Hayatı Kolaylaştıran Pratik Yöntemler 2.258 izlenme - 7 ay önce Bu videoda özellikle öğrenci evlerinde yaşayan öğrencilerimiz için hazırlanmıştır. Bu video da öğrenci evlerinde hayatı kolaylaştıran pratik yöntemler bulunmaktadır.
Aşık Etme Garantili Yöntemler 05:24
Aşık Etme Garantili Yöntemler 104 izlenme - 2 hafta önce Hazır 14 Şubat'ta yaklaşıyorken yalnız olan kardeşlerimize Dilara Ece Çelik biraz tüyolar vermiş. Bakalım neler söylemiş. Keyifli seyirler...
Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır : Hangi Yöntemler Uygulanır? 01:55
Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır : Hangi Yöntemler Uygulanır? 3.530 izlenme - 4 yıl önce Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır? Hangi Yöntemler Uygulanır? Doç Dr. İbrahim Aşkar
Kız Tavlamak İçin Ne Yaparsınız? 01:00
Kız Tavlamak İçin Ne Yaparsınız? 1.011 izlenme - 2 yıl önce Sokaktan geçen gençlere mikrofonu uzatıp sordular. Kız tavlamak için ne yaparsınız? İşte birbirinden ilginç cevaplar.
Hayatı kolaylaştıran pratik yöntemler 02:15
Hayatı kolaylaştıran pratik yöntemler 519 izlenme - 2 yıl önce Hayatı kolaylaştıran pratik yöntemler
Esra Ceyda Kardeşler - Doğal Yöntemle 01:08
Esra Ceyda Kardeşler - Doğal Yöntemle 952 izlenme - 2 yıl önce Ekranda canlı yayında olduklarını umursamadan her akıllarına geleni düşünmeden söyleyen ikili Esra Ceyda kardeşler yine iş başında. Funda'nın dilindeki piercing'i gören kardeşler sanki hayatlarıda ilk defa piercing görüyorlarmış gibi önce çok şaşırıyorlar sonra sorguluyorlar. Hep orda mı o? Sonrası ise klasik aptallıklar, danışıklı şeyler.
çocuk oyalamanın yöntemi 03:37
çocuk oyalamanın yöntemi 537 izlenme - 5 yıl önce
Can Sıkıcı Oje Lekelerinden Kurtulun! 01:09
Can Sıkıcı Oje Lekelerinden Kurtulun! 210 izlenme - 3 yıl önce Koyu Renk Ojeleri Hepimiz Seviyoruz. Ama Çıkardığımız Zaman Geride İz Bıraksınlar İstemiyoruz. İşte Bu Can Sıkıcı İzlerden Kurtulmanın Yolu.
Bel Kayması Nasıl Tedavi Edilir? 01:22
Bel Kayması Nasıl Tedavi Edilir? 91 izlenme - 2 yıl önce Bel kayması cerrahi operasyon içermeyen yöntemlerle tedavi edilemez. İlaç tedavisi, fizik tedavi gibi yöntemler sadece beldeki kas dokuları üzerinde etkili. Bel kaymasında iki omur platinle birbirine tutturulur. Böylece sinir sıkışması da engellenmiş olur.
Büyük Takip -  İstihbarat Yöntemleri 34:48
Büyük Takip - İstihbarat Yöntemleri 56 izlenme - 2 yıl önce Trt ekranlarında yayınlanan Büyük Takip isimli programın İstihbarat örgütleri hakkındaki araştırması.
Kulağa kaçan su hangi yöntemlerle çıkarılabilir? 02:12
Kulağa kaçan su hangi yöntemlerle çıkarılabilir? 65 izlenme - 2 yıl önce Kulağa kaçan su, dış kulaktaki kiri şişirip işitme kaybına sebep olduysa öncelikle dış kulak yolunun temizlenmesi gerekir. Eğer bu işlemi yapabilecek bir hekim yoksa sirke-alkol formülü uygulanabilir. Bu uygulama için yarısı sirke yarısı saf alkolden oluşan bir karışım, kulağa damlatılır. Alkol, suyun uçmasını sağlar. Sirke ise bakterileri öldürür. Bu formül, koruyucu nitelik de taşır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Orta kulakta sıvı birikimi hangi yöntemlerde tedavi edilir? 02:30
Orta kulakta sıvı birikimi hangi yöntemlerde tedavi edilir? 54 izlenme - 2 yıl önce Orta kulakta sıvı birikimi tedavisinde öncelikle bu sıvının boşalmasını engelleyen faktörlerin tespit edilmesi gerekir. Tedavi yöntemi bu faktörlere göre belirlenir. İlaç tedavisiyle orta kulaktaki koyu kıvamlı sıvı akıcı hale getirilebilir. Burun damlası kullanılabilir. İlaç tedavisine yanıt alınamıyorsa miringotomi veya kulak tüpü uygulamasına başvurulabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gündelik yaşamda uygulanabilecek diş beyazlatma yöntemleri nelerdir? 01:09
Gündelik yaşamda uygulanabilecek diş beyazlatma yöntemleri nelerdir? 33 izlenme - 1 yıl önce Evde uygulanabilen diş beyazlatma yöntemleri, uzun vadede diş minelerine kalıcı zararlar verebilir. Örneğin karbonat-limon karışımıyla dişlerin fırçalanması, beyazlamayı sağlasa da diş minesinin aşınmasına sebep olur. Düzenli diş temizliği yaptırmak bu yöntemlerden daha sağlıklı olur. Çilek tüketmek de içerdiği maddelerden ötürü diş beyazlamasını sağlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kulak çınlaması hangi yöntemlerle tedavi edilir? 00:57
Kulak çınlaması hangi yöntemlerle tedavi edilir? 38 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle bazı tetkikler yapılarak kulak çınlamasının sebebi tespit edilir. Tansiyon ve kan değerleri incelenir. Sebep tespit edildikten sonra tedavi yöntemi belirlenir. Kulak çınlamasına karşı TMS tedavisi, günümüzde uygulanan en etkili tedavi yöntemlerinden biri olarak nitelenebilir. Başarı şansı kişiden kişiye değişim gösterir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Böbrek taşı hangi yöntemlerle tedavi edilir? 01:07
Böbrek taşı hangi yöntemlerle tedavi edilir? 28 izlenme - 1 yıl önce Böbrek taşı, böbrekten çıkıp idrar borusuna girdiyse acilen müdahale etmek gerekir. Taşın konumuna göre tedavi yöntemi belirlenir. Endoskopik yöntemle müdahale edilebilir veya taş şok dalgalarıyla kırılabilir. İdrar borusundaki taşların büyük kısmı kendiliğinden düşer. Hastaya müdahale edilmeden önce düşmeyi kolaylaştıracak ilaçlar verilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kekemelik Tedavisinde Kullanılan Yöntemler Nelerdir? 01:53
Kekemelik Tedavisinde Kullanılan Yöntemler Nelerdir? 38 izlenme - 2 yıl önce Kekemelik tedavisinde temel amaç konuşmanın akıcılığını artırarak iletişimi daha başarılı hale getirmek. Bu çerçevede konuşmanın akıcılığını artıran çeşitli unsurlardan yararlanılır. Konuşmanın hızını yavaşlatmak, nefes kontrolünü artırmak gibi çalışmalar kekemelik semptomlarının azaltılmasına yardımcı olur. Kişiye uygun yöntemin belirlenmesinde uzmanlar önemli rol oynar.
Büyük göğüslerde meme dikleştirme operasyonu nasıl yapılır? 01:15
Büyük göğüslerde meme dikleştirme operasyonu nasıl yapılır? 41 izlenme - 2 yıl önce Büyük göğüslerde meme dikleştirme operasyonu memenin yapısına göre farklı yöntemlerle yapılabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Doğal terapi nedir? 01:01
Doğal terapi nedir? 31 izlenme - 2 yıl önce Doğal terapiler kişiyi bir bütün olarak ele alır. Birtakım doğal yöntemler kişinin iyilik hali için uygulanır. Çeşitli masajlar, aromaterapi uygulamaları, homeopati doğal terapiler kapsamındadır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Akıllı Telefon İle Daha İyi Fotoğraf Çekebilmek İçin 10 İpucu 03:41
Akıllı Telefon İle Daha İyi Fotoğraf Çekebilmek İçin 10 İpucu 61 izlenme - 2 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 akıllı telefon ile ilgili aramalar akıllı telefon fiyatları akıllı telefon modelleri akıllı telefon karşılaştırma bimeks htc teknosa akıllı telefon nedir vodafone hayvanlar alemi vahşi hayvanlar hayvanlar dünyası komik hayvanlar hayvanlar belgeseli hayvanlar çiftleşiyor hayvanlar oyunları hayvanlar alemi belgesel çiftleşme farklı hayvanlar ile ilgili aramalar ilginç hayvanlar nadir bulunan hayvanlar farklı hayvan isimleri farklı hayvanlar ve özellikleri farklı hayvanlar ve adları ürkütücü farkli hayvanlar forum tropik hayvanlar değişik isimli hayvanlar gelecek ile ilgili aramalar gelecek bulmaca gelecek dergisi gelecek falı gelecek gazetesi gelecek makinesi gelecek nedir gelecek filmler gelecek ile ilgili sözler dünyada gelecekte neler olacak ile ilgili aramalar gelecekte dünyanın hali gelecekte neler olacak testi gelecekte neler olacak ingilizce gelecekte neler olacak fal gelecekte neler olacak izle gelecekte neler olacak forum gelecekte neler olacak video gelecekte neler değişecek dünyada geleceği ile ilgili aramalar dünyanın geleceği dünyanın geleceği ile ilgili kehanetler dünyanın geleceği nasıl olacak dünyanın geleceği ile ilgili kompozisyon dünyanın geleceği hakkında bilgi dünyanın geleceği ingilizce ilginç bilgiler ilginç arabalar bilgisayar hakkında bilgi bilgisayar oyunları ile ilgili aramalar bilgisayar oyunları indir bilgisayar oyunları listesi pc oyunları bilgisayar oyunları indir bedava bilgisayar oyunları oyna 2010 bilgisayar oyunları bilgisayar kırma oyunları bilgisayar oyunları 2013 bilgisayar toplama ile ilgili aramalar bilgisayar toplama sitesi bilgisayar toplama sihirbazı vatan bilgisayar bilgisayar parçaları bilgisayar toplama fiyat bilgisayar toplama vatan bilgisayar toplama resimli anlatım bilgisayar toplama video ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Skolyoz Tedavisinde Manyetik Uzayabilen Çubuk Yöntemi, Prof.Dr. Murat Bezer 02:58
Skolyoz Tedavisinde Manyetik Uzayabilen Çubuk Yöntemi, Prof.Dr. Murat Bezer 23 izlenme - 1 yıl önce Skolyoz tedavisinde yeni yöntemler..manyetik uzayabilen çubuk ile tedavi yöntemi, Skolyoz nedir, Nasıl tedavi edilir,
Sigarayı Bırakma Yöntemleri Nelerdir? 03:49
Sigarayı Bırakma Yöntemleri Nelerdir? 21 izlenme - 2 yıl önce Sigarayı bırakmak isteyen kişiye medikal yöntemler veya davranış terapileri uygulanabilir. Nikotin replasman tedavisi, medikal yöntemlerden biridir. Zaman zaman kişiye kombine tedaviler de önerilebilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Somon Dna’sı Aşısı Nedir? 00:58
Somon Dna’sı Aşısı Nedir? 25 izlenme - 2 yıl önce Somon DNA'sı aşısı, en etkili anti-aging yöntemlerinden biri. Somon balığı DNA'sı, insan DNA'sına çok benzer yapıda olduğu için onarıcı etki sağlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Böbrek taşı nasıl tespit edilir? 00:33
Böbrek taşı nasıl tespit edilir? 20 izlenme - 1 yıl önce Böbrek taşının tespit edilmesi için öncelikle görüntüleme yöntemlerine başvurulur. Ultrasonografinin yeterli olmadığı durumlarda spiral tomografiye başvurulur. Bu şekilde üreter sistemin herhangi bir yerinde bulunan taş tespit edilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Koroner Anjiyografi Nedir?hangi Yöntemler İle Uygulanır? - Prof.dr.ismet Dindar 03:18
Koroner Anjiyografi Nedir?hangi Yöntemler İle Uygulanır? - Prof.dr.ismet Dindar 33 izlenme - 2 yıl önce Koroner anjiyografi bir tanı yöntemidir. Koroner anjiyografi, kalp damarları (koroner arter) içine özel bir ilaç verip röntgen ışınları kullanılarak görüntülerinin alınması işlemidir. Koroner anjiyografide kalp damarlarına ulaşmak için çoğunlukla sağ kasık atardamarı (bazen kol) kullanılır. Bunun için burası iğne ile uyuşturulur ve damar içine daha sonra çıkarılmak üzere bir plastik kılıf yerleştirilir. Bu işlem sırasında hasta bazen hafif bir sızı duyabilir. Hastanın tüm işlem süresi boyunca duyduğu sıkıntı budur. Bundan sonraki bölümde hasta herhangi bir şey hissetmez. Daha sonra, adına kateter denilen yaklaşık 2 mm çapında içi boş borucuklar (resim), plastik kılıf yolu ile kalbin damarlarının ağızlarına yerleştirilir ve bu borucuklardan damarları röntgen altında görünür hale getiren özel bir madde (kontrast madde) verilir ve değişik açılardan damarların görüntüleri alınır.İşlem ortalama 15–20 dakika sürer. İşlemden sonra kasığa yerleştirilen plastik kılıf çıkarılır ve buradan kanama olmaması için 4–5 saat süreyle bu bölgeye bir ağırlık konur.İşlem sonrası hekimin kararına göre, hasta çoğunlukla aynı gün veya ertesi gün taburcu edilir. www.kolanhastanesi.com.tr www.kolaninternational.com www.kolanbritish.com Çağrı Merkezi: 444 1 443 Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin: facebook.com/kolanhospitalgroup twitter.com/kolangroup instagram.com/kolanhospitalgroup youtube.com/kolantv
Sivilce İzi Hangi Yöntemlerle Tedavi Edilebilir? 01:49
Sivilce İzi Hangi Yöntemlerle Tedavi Edilebilir? 22 izlenme - 2 yıl önce Sivilce izi tedavisinde yöntem, sivilcenin özellikleri doğrultusunda belirlenir. Büyüklüğü ve derinliği önemlidir. Yüzeysel sivilceler, kimyasal peeling yöntemiyle tedavi edilebilir. Daha derin yerleşmiş ve doku kaybına sebep olmuş sivilcelerin tedavisinde fraksiyonel lazer yöntemine başvurulabilir. Bu yöntemlere ek olarak uygulanabilecek çeşitli tedaviler de vardır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kalça Şekillendirmede Kullanılan Yöntemler, İşlemden Sonra İyileşme Süreci  - Op.Dr.Gökhan Haytoğlu 01:54
Kalça Şekillendirmede Kullanılan Yöntemler, İşlemden Sonra İyileşme Süreci - Op.Dr.Gökhan Haytoğlu 33 izlenme - 2 yıl önce Genel anestezi altında ameliyathane ortamında 1-3 saat arası sürebilen operasyonlardır. Bel, basen ve popoyu şekillendirmek ve popoyu kaldırmak için gerekli yerlere liposuction uygulanır. Popoya hacim kazandırmak için alınan yağlar poponun üst bölümüne verilebilir. Yeterli dolgunluk elde edebilmek için yağ miktarı yetersiz ise kalçalar arası oluktan yapılacak kısa bir kesi ile kasların arasına popoya özel tasarlanmış popo protezleri yerleştirilebilir. Eğer hastalarda aşırı kilo verme sonrası popoda ve bacaklarda sarkıklık ve düzleşme mevcut ise poponun hemen üstünde bel ile birleşen alanda, iç çamaşırı içinde kalacak şekilde klasik kalça germe operasyonu uygulanır. Bu ameliyat ile birlikte popolar daha dolgun ve yuvarlak bir hal alırlar. Bacaklardaki sarkıklıklar ve deri fazlalıkları da alınmış olur. Hastalar genelde bir gün hastanede yatırılır. Rahat hareket etmeleri ve ağrıların azalması için korse giydirilebilir. İlk üç hafta korsenin gece-gündüz kullanılması önerilir. İkinci gün banyo yapılabilir. İlk altı hafta spor aktiviteleri kısıtlanır. İlk üç hafta hafif morluklar oluşabilir fakat bunlar geçicidir. Eğer sadece yağ enjeksiyonu yapılmışsa yağların % 30 a yakını eriyebilir, dolgunlukta bir miktar azalma olabilir. Op.Dr.Gökhan Haytoğlu Tel : 90 532 428 26 99 Web: www.gokhanhaytoglu.com info@gokhanhaytoglu.com Adres: Levent Mah.Beyaz Karanfil Sok. no:27 Levent 3- İstanbul - Türkiye
Geleneksel korunma yöntemleri doğum kontrolünde etkili midir? 00:49
Geleneksel korunma yöntemleri doğum kontrolünde etkili midir? 27 izlenme - 2 yıl önce Takvim yöntemi ve geri çekilme gibi geleneksel korunma yöntemlerinin doğum kontrolü üzerinde etkisi çok düşük. Takvim ve geri çekilme yöntemleri cinselliği kesintiye uğrattıkları için cinsel hayatı olumsuz etkiler. Geleneksel yöntemlerin doğum kontrolünde etkisi çok az.
Fitness, Vücut Geliştirme Yöntemleri, Power Man, Aminoasitlerin Faydaları, Protein Tozları Zararlı 11:34
Fitness, Vücut Geliştirme Yöntemleri, Power Man, Aminoasitlerin Faydaları, Protein Tozları Zararlı 19 izlenme - 1 yıl önce Power Man, Fitness, Vücut Geliştirme Yöntemleri, Aminoasitlerin Faydaları, Protein Tozları Zararlı, Protein Zararlı Mı?, Hormon İlaçları Tehlikelidir, Steroidler Çok Çok Riskli, Steroidler Zararlı, Protein Tozu Amonyağı Artırır, Amonyak Beyine Zarar Verir, Protein Ürik Asidi Artırır, DMSO Nedir?, Kolloidal Altın, "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Erkeklerde Meme Küçültme Ameliyatı ile Memeden Ne Kadar Yağ Alınabilir 01:09
Erkeklerde Meme Küçültme Ameliyatı ile Memeden Ne Kadar Yağ Alınabilir 12 izlenme - 10 ay önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Kaş Kaldırma Operasyonu Hangi Yöntemlerle Yapılabilir? 01:03
Kaş Kaldırma Operasyonu Hangi Yöntemlerle Yapılabilir? 17 izlenme - 2 yıl önce Kaş kaldırma kaş estetiğinin en önemli işlemlerinden biri. Hem cerrahi yöntemlerle hem de cerrahi dışı yöntemlerle kaş kaldırma yapılabiliyor. Kaşı botoksla, dolguyla ve iple kaldırmak mümkün. Bunlar kişinin yaklaşık 15-30 dakikasını alan basit işlemler. Açık kaş kaldırma ve endoskopik kaş kaldırma operasyonları anestezi altında yapılıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."