Hoşgeldiniz!

Yorgunluk Videoları İzle

Ayşe Taş - Gözümde Uyku Var Bu Ne Yorgunluk Ümit Şarkısı 04:41
Ayşe Taş - Gözümde Uyku Var Bu Ne Yorgunluk Ümit Şarkısı 8.193 izlenme - 2 yıl önce Trt Müzik-Bir Tutam Hasret 17 OCAK 2015 Hazırlayan:Erhan Duzturk ***** (Ümit Şarkısı) Söz-Müzik:Orhan Gencebay Makam:Muhayyerkürdi ***** Gözümde uyku var bu ne yorgunluk Sevilmek olmazsa sevmek mutsuzluk Hasretim aşkına susuz çöl gibi Gitmiyor gönlümde sana susuzluk Kuruyan dudaklar seni heceler Geçmiyor aşk dolu sensiz geceler Yalnızlık bahtımın dinmez yarası Seversen bitecek bu işkenceler Bu şarkım gönlümün hasret şarkısı Ümitsiz aşkımın ümit şarkısı Bir değil yüz değil bin yıl geçsede Alamaz gönlümü senden başkası Kuruyan dudaklar seni heceler Geçmiyor gündüzler sensiz geceler Yalnızlık bahtımın dinmez yarası Seversen bitecek bu işkenceler
Sensiz Yaşamaktan Yoruldum Kerim Mic Rab Rahdan 04:10
Sensiz Yaşamaktan Yoruldum Kerim Mic Rab Rahdan 21.337 izlenme - 8 yıl önce kerim mic rab rahdan serder den muhteşem bi yorum süper damar
Seda Tripkolic - Yorgunluk Öyle Zorki 02:15
Seda Tripkolic - Yorgunluk Öyle Zorki 1.100 izlenme - 5 yıl önce
Fitline Besin Destek Ürünleri Bir Çok Sağlık Sorunumuzu Önler 02:23
Fitline Besin Destek Ürünleri Bir Çok Sağlık Sorunumuzu Önler 734 izlenme - 5 yıl önce sık sık yorgunluk hissediyormusunuz? uyku düzensizliğiniz mi var? sabahları kendinizi yorgun ve bitkin mi hissediyorsunuz? saçlarınızın ve tırnaklarınızın kırılmasından şikayetçimisiniz? ya konsantrasyonunuz nasıl? bütün bunlardan şikayet ediyorsanız size uygun bir çözüm sunabiliriz. ya da işinizden memnunmusunuz? gelirinizi arttırmak istermisiniz?geleceğinizle ilgili kime güveniyorsunuz? işinize mi? ticarethanenize mi? devlete mi? bu sizin ve aileniz için önümüzdeki 5-10 yıl içinde ne anlama ge
Gaziantepspor'un İntihar Eden Futbolcusu, Kronik Yorgunluk Sendromu Hastasıymış 00:42
Gaziantepspor'un İntihar Eden Futbolcusu, Kronik Yorgunluk Sendromu Hastasıymış 6 izlenme - 3 gün önce Gaziantepspor'un evinde intihar eden 31 yaşındaki Çek oyuncusu Rajtoral'de 2008 yılında Kronik Yorgunluk Sendromu hastalığının tespit edildiği ortaya çıktı.
Recep Tayyip Erdoğan - Törende Uyumak 01:00
Recep Tayyip Erdoğan - Törende Uyumak 232 izlenme - 2 yıl önce Güneş gözlüğünün en çok yakıştığı insan olan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerinde içi geçince ortaya komik bir görüntü çıktı. Başbakan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün konuşma çabalarını sonuçsuz bıraktı.
Kronik Yorgunluk Tedavisinde Stimol Kullanımı 02:48
Kronik Yorgunluk Tedavisinde Stimol Kullanımı 288 izlenme - 6 yıl önce dr. emrah aras kronik yorgunluk tedavisinde stimol kullanımını anlatıyor.
Alerji Yorgunluğundan Nasıl Kurtuluruz? Op. Dr. Mustafa Üzeyir 04:14
Alerji Yorgunluğundan Nasıl Kurtuluruz? Op. Dr. Mustafa Üzeyir 140 izlenme - 5 yıl önce Alerji Yorgunluğundan Nasıl Kurtuluruz? Op. Dr. Mustafa Üzeyir
Prof. İbrahim Saraçoğlu Hayat Kürleri: Yorgunluğa Bitkisel Çözümler 10:18
Prof. İbrahim Saraçoğlu Hayat Kürleri: Yorgunluğa Bitkisel Çözümler 156 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, katıldığı canlı yayında hayat kürlerinde söz ediyor. Yorgunluğa bitkisel çözümler sunuyor.
Ölülerin Hikayeleri - Edgar Allan Poe (Türkçe Dublaj) 46:01
Ölülerin Hikayeleri - Edgar Allan Poe (Türkçe Dublaj) 71 izlenme - 2 yıl önce Bu belgesel serisi Discovery tarafından hazırlanıp toplam 6 bölümden oluşmaktadır. Seri, adını tarihe yazdırmış kişilerin gizemli ölümlerini inceliyor.
dr. emrah aras kronik yorgunluğu ve stimol'ün sağladığı faydaları anlatıyor. 02:22
dr. emrah aras kronik yorgunluğu ve stimol'ün sağladığı faydaları anlatıyor. 164 izlenme - 6 yıl önce
kronik yorgunluk tedavisinde stimol kullanımı 01:23
kronik yorgunluk tedavisinde stimol kullanımı 95 izlenme - 6 yıl önce
Birbirine Karıştırılabilen İki Sağlık Sorunu Hipotirodi Ve Uyku Apnesi Sendromu 26:59
Birbirine Karıştırılabilen İki Sağlık Sorunu Hipotirodi Ve Uyku Apnesi Sendromu 72 izlenme - 2 yıl önce Op.Dr. Murat Enöz ve Doç.Dr.Tijen Yeşim Erdem ile birlikte, Kanal +1' de yayınlanan "Burcu Sarıca ile Sağlik Hatti Programı" nda, "Birbirine Karıştırılabilen İki Sağlık Sorunu Hipotirodi ve Uyku Apnesi Sendromu" ile ilgili konuşuyor. Program içerisinde ayrıca "uyku kalitesi - yorgunluk hissi - gündüz uykululuğu - uykuda solunum durması - kalitesiz uyku - kilo alma - uyku apnesi sendorumu - horlama ameliyatı - guatr - hipotiroidi" hakkında da bilgiler veriliyor.
hasan demir 03:46
hasan demir 88 izlenme - 7 yıl önce hasan_gs_ejderhahotmailcom
Bahar Hastalıklarından Korunmak Mümkün Mü? - Dr. Alparslan Tekiner 05:11
Bahar Hastalıklarından Korunmak Mümkün Mü? - Dr. Alparslan Tekiner 43 izlenme - 5 yıl önce Bahar Hastalıklarından Korunmak Mümkün Mü? - Dr. Alparslan Tekiner
Hastaların Dilinden: Sadullah Yıldız 01:28
Hastaların Dilinden: Sadullah Yıldız 69 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Sadullah Yıldız
Kronik Yorgunluk Sendromu Nedir? Tedavi Yöntemleri Nelerdir? 02:08
Kronik Yorgunluk Sendromu Nedir? Tedavi Yöntemleri Nelerdir? 14 izlenme - 2 yıl önce Fizik Tedavi Uzmanı Prof. Dr. Turgut Göksoy kronik yorgunluk sendromu hakkında bilgi veriyor. (Yaşam ve Sağlık programı, 69. bölümden) Bu programda Prof. Dr. Turgut Göksoy; canlı cenaze sendromu, günlük yaşam, kronik yorgunluk, sürekli yorgunluk hissi konuları ile ilgili bilgi veriyor. http://www.a9.com.tr/izle/210629/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Kronik-Yorgunluk-Sendromu-Nedir-Tedavi-Yontemleri-Nelerdir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Yorgunluk İşsiz Bırakıyor - Dr. Gülten Özdemir 05:21
Yorgunluk İşsiz Bırakıyor - Dr. Gülten Özdemir 32 izlenme - 5 yıl önce Kronik Yorgunluk Sendromunun (KYS), kişinin yaşam kalitesini bozarak işsiz kalmasına neden olduğunu biliyor musunuz? Amerikada yapılan bir araştırma sonuçlarına göre önemsenmeyen, dinleneyim geçer denilen belirtiler kronik yorgunluğun habercisi ve tedavi edilmediğinde kişinin yaşamını kabusa çevirebilir.Dr. Gülten ÖzdemirNöroloji Uzm.
Yorgunluğun Çözümü Vitamin mi, Aminoasit mi? - Dr. Murat Berksoy 04:23
Yorgunluğun Çözümü Vitamin mi, Aminoasit mi? - Dr. Murat Berksoy 39 izlenme - 5 yıl önce Son 30 yıldır hareketsizlik ve dengesiz beslenme, yorgunluğun görülme sıklığını artıran en önemli iki sebep Önemsenmeyen yorgunluk belirtileri eş-dost-arkadaş tavsiyesi sonrasında alınan ilaç veya takviyelerle giderilmeye çalışılır. Oysa bu bir hatadır Aile Hekimi Dr. Murat Berksoy
Maçın anahtar kelimesi 'yorgunluk' 09:56
Maçın anahtar kelimesi 'yorgunluk' 27 izlenme - 5 yıl önce Maçın anahtar kelimesi 'yorgunluk'
Yorgunluk ile mevsimsel depresyon nasıl ayırt edilir? 00:40
Yorgunluk ile mevsimsel depresyon nasıl ayırt edilir? 12 izlenme - 2 yıl önce Yorgunluk fizyolojik bazen de zihinsel bir şeydir. Mevsimsel depresyon ise sadece duygusal alanda bir zorlanma halidir. Yani yorgunluk fiziksel dinlenmeyle giderilebilir ancak mevsimsel depresyon sadece dinlenme ile giderilemez. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Süt ve Yorgunluk 01:43
Süt ve Yorgunluk 13 izlenme - 2 yıl önce Süt ve Yorgunluk ile ilgili açıklamalar.
Yorulan Bebeğin Sevimli Anları! 00:33
Yorulan Bebeğin Sevimli Anları! 6 izlenme - 2 yıl önce Yorgunluktan Kafasını Taşıyamayan Çocuğun Alışveriş Arabası Üzerindeki Sevimlilik Patlaması Alışveriş arabası üzerinde kafasını taşıyamayıp bir o tarafa bir bu tarafa savrulan çocuk.
Anoreksiyanın fiziksel belirtileri nelerdir? 01:04
Anoreksiyanın fiziksel belirtileri nelerdir? 8 izlenme - 2 yıl önce Anoreksiyanın en sık rastlanan fiziksel belirtileri; yorgunluk, halsizlik, saç dökülmesi, hipotansiyon, çarpıntı, kabızlık, ödem ve adet düzensizliğidir.
Süt ve Yorgunluk 01:43
Süt ve Yorgunluk 8 izlenme - 2 yıl önce Neriman İnanç Hocamızdan süt ve yorgunluk ile ilgili açıklamalar.
Hastaların Dilinden: Musa Ünlü 01:10
Hastaların Dilinden: Musa Ünlü 17 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Musa Ünlü
Evlilik yorgunluğu ne tür sorunlara yol açar? 01:45
Evlilik yorgunluğu ne tür sorunlara yol açar? 6 izlenme - 2 yıl önce Evlilik yorgunluğu, bir çeşit tükenmişlik sendromu olarak ele alınabilir. Eşlerin hayattan ve birlikteliklerinden eskisi kadar zevk almamalarına sebep olur. Bu sorunu yaşayan kişilerde içe kapanma ve isteksizlik hali gözlemlenir. Evlilik yorgunluğunun şiddetlenmesi, depresyona ve kişilik bozukluklarına yol açabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hastaların Dilinden: Mustafa Demirpolat 01:05
Hastaların Dilinden: Mustafa Demirpolat 15 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Mustafa Demirpolat
Hastaların Dilinden: Mehmet Gürel 01:48
Hastaların Dilinden: Mehmet Gürel 9 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Mehmet Gürel
Hastaların Dilinden: Atiye Köse 01:07
Hastaların Dilinden: Atiye Köse 10 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Atiye Köse