Hoşgeldiniz!

yorumlamak

Canlı Yayında Sunucu Poposu Yorumlamak 00:56
Canlı Yayında Sunucu Poposu Yorumlamak 354.069 izlenme - 4 yıl önce Canlı Yayında Sunucu Poposu Yorumlamak
Adnan Oktar Periscope İzleyicilerinin Bir Kısmını Nasıl Yorumladı 03:29
Adnan Oktar Periscope İzleyicilerinin Bir Kısmını Nasıl Yorumladı 2.788 izlenme - 6 ay önce Adnan Oktar periscope izleyicilerinin bir kısmını nasıl yorumladı?
Teyzenin Hortum Yorumu 00:42
Teyzenin Hortum Yorumu 16.296 izlenme - 3 yıl önce Hacile teyzemiz köylerinde çıkan hortumu o kadar güzel tasvir etmiş ki izlemeyen, bilmeyen kalmasın. O ancuvazda izleyelim derim, yoksa eyvaaah diyene kadar iş işten geçebilir!
Canlı Yayında Sunucu Poposu Yorumlamak 00:56
Canlı Yayında Sunucu Poposu Yorumlamak 8.037 izlenme - 3 yıl önce Artık nasıl bir şeffaf yayıncılık ilkesi benimsenmişse bu tv kanalında her şey serbest gibi. Canlı yayın esnasında sunucunun poposunu incelemişler üzerinde kritikler yapmışlar.
Asi Styla - Özgecan Aslan Anısına 04:13
Asi Styla - Özgecan Aslan Anısına 426 izlenme - 2 yıl önce Yaptığı arabesk rap ile daha önce kulaklarını çok çınlattığımız Asi Styla, bu sefer son günlerde içimizi burkan olayın üstüne bir şarkı bestelemiş ve yorumlamış. Ben de sizlerle paylaşmak istedim. Dinleyelim..
**senin İçin**   Yorumlayan İlknur 04:50
**senin İçin** Yorumlayan İlknur 180 izlenme - 4 yıl önce Senin için son kez...
Beyazıt Öztürk, Asuman Krause'nin Elbisesini Yorumluyor 04:54
Beyazıt Öztürk, Asuman Krause'nin Elbisesini Yorumluyor 130 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Show - Asuman Krause'nin Elbisesine Yorum Yapan Beyaz
Abdurrahman Tarikçi - Başında Altın Para 03:04
Abdurrahman Tarikçi - Başında Altın Para 121 izlenme - 3 yıl önce Eskiden TRT'de bir nota fazla bassan kabul edilmez iken Abdurrahman Tarikçi ve ekibi, İzzet Altınmeşe'den duyduğumuz "Başında Altın Para" türküsünü içlerinden geldiği gibi yeniden yorumluyor... "Müzik yönetmenliğini Abdurrahman Tarikçi'nin yaptığı "İmece", çalgısında ustalaşmış müzisyenlerin, geleneksel müzikten beslenerek gönüllerinde ve akıllarında bulunan ezgileri ekrana yansıtıyor. Bu yansıma kimi zaman Anadolu geleneksel müziği ile sınırlı kalırken, kimi zaman da dünyanın herhangi bir yerindeki müzikle buluşuyor. Abdurrahman Tarikçi’ye sazlarıyla Ahmet Gökhan Coşkun (Bağlama), Burak Çakır-Veysel Ateş (Perküsyon), Murat Söğüt (Davul), Mustaf Eke (Kaval), Özgür Abbak (Gitar), Tarkan Ergün (Klavye) eşlik ediyor. "
Happy Wheels 1.Bölüm | İlk Normal Bölümler 11:19
Happy Wheels 1.Bölüm | İlk Normal Bölümler 52 izlenme - 4 yıl önce İlk Happy Wheels çekmek istedim. Belki 1 hafta video çekemem bi yere gidebilirim. https://www.facebook.com/erayguc.tr.gg?fref=ts Youtube:http://www.youtube.com/channel/UCXvygH-DqJ39bkGtP722dGA
Rıdvan Dilmen: Kerim Frei Beni Mahçup Etti 01:03
Rıdvan Dilmen: Kerim Frei Beni Mahçup Etti 40 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ın 3-2 kaybettiği Erciyesspor maçını yorumlayan ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Kerim Frei için "Bizi mahçup etti ama olsun" ifadesini kullandı.
Yunus Yılmaz Nurullah Gencin Uzaktan Uzaktan Şiirini Eşsiz Bir Yorumla Seslendiriyor 02:54
Yunus Yılmaz Nurullah Gencin Uzaktan Uzaktan Şiirini Eşsiz Bir Yorumla Seslendiriyor 27 izlenme - 3 yıl önce Yunuz YILMAZ uzaktan uzaktan şiiri yorumluyor. Şiir Gecesi / Tokat
Dünya Kupası'nı Yorumlayan Fatih Terim Trt'den Para Almamış 00:33
Dünya Kupası'nı Yorumlayan Fatih Terim Trt'den Para Almamış 16 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CHP'li Vekil Sezgin Tanrıkulu'nun soru önergesine cevap olarak Fatih Terim'in TRT'den para almadığını ifade etti.