Hoşgeldiniz!

Yosemite

Küfürbaz Haydo 06:32
Küfürbaz Haydo 169.157 izlenme - 3 yıl önce Küfürbaz Haydo Sizlerle :) Yosemite Sam, Bugs Bunny karşısında, ancak seslendirmeler sayesinde bu mücadeleyi bambaşka bir gözle görüyoruz.
Küfürbaz Haydo 3 - Miras Davası 05:49
Küfürbaz Haydo 3 - Miras Davası 86.367 izlenme - 5 yıl önce Küfürbaz Haydo ile ünlü çizgi filmler küfürlü dublaj ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Küfürbaz Haydo adı ile karakterler Haydonun ağzından küfürlü konuşuyorlar.
Küfürbaz Haydo 5 - Padişahın Aşçısı 05:35
Küfürbaz Haydo 5 - Padişahın Aşçısı 14.547 izlenme - 6 yıl önce Küfürbaz Haydo, bir kez daha Yosemite Sam kılığında karşımızda. Haydo, Padişah 4. Cenabettin'in aşçısı rolünde bizleri gülmekten kırıp geçiriyor.
Küfürbaz Haydo 6 - Karakol Baskını 06:35
Küfürbaz Haydo 6 - Karakol Baskını 3.130 izlenme - 3 yıl önce Küfürbaz Haydo Karakol Baskını bölümü. Yine Bugs Bunny ve Yosemite Sam'in çok sevilen çizgi filmlerinden birine küfürlü dublaj yapılıyor ve ortaya çok komik bir sonuç çıkıyor.
5 Dakika Huzur 04:44
5 Dakika Huzur 958 izlenme - 12 ay önce Shawn Reeder adlı görsel sanatçının, Yosemite Milli Parkı'nda çektiği görüntülerden oluşan "Yosemite Range of Light" adlı çalışmasıdır. Milyarlarca kilometre, hatta ışık yılı mesafedeki gözlemleyebildiğimiz evrende yaşam izine rastlayamadık. Peki elimizde ne var?? Zamana ve insanoğluna inatla direnen muhteşem, mavi bir Dünya'mız var. Uğraştığımız ultra salakça işleri düşünüpte, bu görüntüleri bilgisayar ekranından seyrediyor olmak cidden sinir bozucu. Kalkın gidek looo. Bu sanatçının sayfası http://www.shawnreeder.com/ Müzik kime ait derseniz.. http://www.shaunpaul.com/
Küfürbaz Haydo - Bu Kasabada İkimizden Biri Fazla 07:10
Küfürbaz Haydo - Bu Kasabada İkimizden Biri Fazla 2.476 izlenme - 3 yıl önce Bundan yüz yirmi sene evvelisi Güney Texas'ta kurşunlar havada uçuşuyor ve Pasifik Okyanusu'ndan hamsi çıkmıyordu. O zamanlar Küfürbaz Haydo vardı.
Bu Boğa Olayı Herkesi Büyüledi 00:45
Bu Boğa Olayı Herkesi Büyüledi 346 izlenme - 1 yıl önce ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Sierra Nevada şehrinde bulunan Yosemite Ulusal Parkı'nda meydana gelen bu görüntüler kendine hayran bıraktı. Metrelerce yükseklikteki şelaleden akan suyun kızıla bürünmesi izleyenleri büyüledi. Her yılın Şubat ayında batan güneş ışıklarının şelaleye doğru açıyla gelmesi sonucunda adeta bir yanardağın lavları gibi manzara ortaya çıkıyor. Bu yıl 10 dakika süren bu mükemmel manzarayı görmek isteyen yüzlerce turist şelaleye akın etti.
Yosemite (2015) Fragman 02:15
Yosemite (2015) Fragman 308 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı Gabrielle Demeestere filmi Yosemite'in fragmanı. Filmde ünlü oyuncu James Franco başrolde oynuyor.
Yosemite - Belgesel - Türkçe Dublaj izle 44:13
Yosemite - Belgesel - Türkçe Dublaj izle 133 izlenme - 10 ay önce En iyi belgeseleri türkçe dublaj olarak bu kanalda izleyebilirsiniz. lütfen abone olmayı unutmayalım türkçe belgesel izle belgesel izle belgesel hayvanlar alemi belgesel video aslan belgeseli belgesel tv belgesel film belgesel biz national geographic belgesel izle vahşi belgesel izle belgesel izle türkçe dublaj türkçe belgesel izle tarihi belgesel izle siyasi belgesel izle aslan belgeseli izle belgesel izle hd
Hızlandırılmış Görüntülerle Doğa Şöleni (Yosemite Hd) 03:57
Hızlandırılmış Görüntülerle Doğa Şöleni (Yosemite Hd) 690 izlenme - 3 yıl önce Yosemite Ulusal Parkı'nın muhteşem doğasında görüntülerin hızlandırılmasıyla oluşturulan bir video. Videoda çalan parça: M83 - Outro (Albüm: Hurry Up, We're Dreaming) M83 sanatçı sayfası: http://www.izlesene.com/muzik/m83
Yosemite Sam Highlights - Song Rodeo By Nick Miller | The Hustle Standard 03:49
Yosemite Sam Highlights - Song Rodeo By Nick Miller | The Hustle Standard 635 izlenme - 3 yıl önce Yosemite Sam Highlights - Song Rodeo By Nick Miller | The Hustle Standard
 Yosemite Sam ve Karizmatik St. Bernard  (Bugs Bunny - 1957) 00:50
Yosemite Sam ve Karizmatik St. Bernard (Bugs Bunny - 1957) 268 izlenme - 2 yıl önce Bugs Bunny'nin en sevdiğim sahnesidir.Çocukluğuma dair izlediğim şeyleri çokta iyi hatırlamazken, çok güldüğüm bu sahneyi hep hatırlarım ve kısa da olsa burada olmasını istedim.Umarım biraz tebessüm ettirir. Bu arada çığ düşmesini önceden sezebildiği söylenen ve bazıları hala çığ felaketlerinde kurtarma köpeği olarak eğitilen St. Bernard'lar hakkında kısa birkaç bilgi de ekleyip çekileyim. http://www.petlebi.com/st-bernard-saint-bernard/ozellikleri https://isoru.wordpress.com/2009/04/09/bir-st-bernard-boynunda-ne-tasir/ http://www.evcilkopekler.com/kopek-irklari/st--bernard-saint-bernard
Yosemite Ulusal Parkı 05:19
Yosemite Ulusal Parkı 24 izlenme - 2 yıl önce Colin Delehanty ve Sheldon Neill tarafından Yosemite Ulusal Park'da 10 ay süren bir çalışma ve parkta geçirdikleri 45 gün içerisinde hazırlanmış HD bir video. Fon müziği ile keyifli seyir oluyor. Buyrun seyredelim.