Hoşgeldiniz!

youla

Eski Beşiktaşlı'dan Ibrahimovic Golü 01:18
Eski Beşiktaşlı'dan Ibrahimovic Golü 652 izlenme - 3 yıl önce Eski Beşiktaşlı Youla'dan Ibrahimovic golü. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında sizlerle...
Malmö Hatırası 00:33
Malmö Hatırası 1.535 izlenme - 11 yıl önce mutlaka izleyin
Eski Beşiktaşlı'dan Zlatan golü! Muhteşem... 01:08
Eski Beşiktaşlı'dan Zlatan golü! Muhteşem... 549 izlenme - 3 yıl önce Bir dönem Türkiye'de Gençlerbirliği, Beşiktaş ve Eskişehirspor ve Denizlispor'da forma giyen Gineli futbolcu Souleymane Youla, formasını giydiği Macaristan'ın Honved ekibinde, Debrecen karşısında muhteşem bir gole imza attı.
Youla bir attı, bir de inanılmazı kaçırdı! 00:56
Youla bir attı, bir de inanılmazı kaçırdı! 416 izlenme - 3 yıl önce Macaristan'da Souleymane Youla'nın formasını giydiği Budapeşte Honved, Kecskemeti TE'yi 2-0 mağlup ederken Youla bir gol attı, bir de inanılmaz bir pozisyondan yararlanamadı.
Eski Beşiktaşlı'dan Ibrahimovic Golü 01:18
Eski Beşiktaşlı'dan Ibrahimovic Golü 303 izlenme - 3 yıl önce Eski Beşiktaşlı Youla'dan Ibrahimovic golü. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Souleymane Youla'dan Ibrahimovic golü! 01:10
Souleymane Youla'dan Ibrahimovic golü! 264 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde Gençlerbirliği ve Beşiktaş formaları giyen Souleymane Youla, Macaristan'da attığı bu müthiş golle dikkatleri bir kez daha üzerine çekti.
Youla bir attı, bir de inanılmazı kaçırdı 00:56
Youla bir attı, bir de inanılmazı kaçırdı 52 izlenme - 3 yıl önce Macaristan'da Souleymane Youla'nın formasını giydiği Budapeşte Honved, Kecskemeti TE'yi 2-0 mağlup ederken Youla bir gol attı, bir de inanılmaz bir pozisyondan yararlanamadı.
Youla bir attı, bir de inanılmazı kaçırdı! 00:56
Youla bir attı, bir de inanılmazı kaçırdı! 41 izlenme - 3 yıl önce Macaristan'da Souleymane Youla'nın formasını giydiği Budapeşte Honved, Kecskemeti TE'yi 2-0 mağlup ederken Youla bir gol attı, bir de inanılmaz bir pozisyondan yararlanamadı.