Hoşgeldiniz!

You'll Never Walk Alone Videoları İzle

95.000 Liverpool taraftarından inanılmaz bir şov! 01:53
95.000 Liverpool taraftarından inanılmaz bir şov! 12.054 izlenme - 4 yıl önce Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Liverpool, hazırlık maçında Melbourne Victory ile karşılaşırken 95.000 Liverpool taraftarı kulübün en büyük simgesi olan "You'll Never Walk Alone" adlı şarkıyı büyük bir coşkuyla söyledi.
Elvis Presley - You'll Never Walk Alone (Altyazılı İlahi) 02:51
Elvis Presley - You'll Never Walk Alone (Altyazılı İlahi) 147 izlenme - 1 ay önce You'll Never Walk Alone... Tüm dünyanın bir yerlerden işitip haberdar olduğu şarkılardan. Orijini bir kilise müziği olmasa da Elvis Presley'nin gelecekteki ihtişam ve görkeminden habersiz bir şekilde yaşayıp gittiği, 8 dolarlık borç yüzünden hapse giren babasının ardından annesine yardım etmek için okulun tuvaletlerini temizlediği, Tupelo'nun tenha sokaklarında bir başına gezdiği muhtelif günlerden kalma gospel sevgisiyle birlikte krallığını da konuşturarak icra ettiği, insanın yüreğine kadar uzanan enfes bir şarkı. Bu şarkıyı dinlerken içinde geçmese bile Elvis'in aç yattığı geceleri, Memphis sıcağında kamyonculuk yaptığı günleri, yokluğu, sefaleti, bir bir hissediyor insan. Ve elbette yükselişi. Yükseliş öyle berk bir surette geliyor ki kendisine, o da aynı şiddette cevap veriyor. Zaten oradan sonra... Amerikan Rüyası gerçek oluyor. Bir daha benzeri yaşanmayacak olan; tek seanslık bir rüya.
Liverpool - Beşiktaş maçı öncesi 02:24
Liverpool - Beşiktaş maçı öncesi 1.757 izlenme - 2 yıl önce Liverpool taraftarının takımları için söylediği You'll never Walk Alone (Asla yalnız yürümeyeceksin) şarkısı Beşiktaş maçı öncesinde tekrar söylendi
Muhteşem Liverpool tarattarı 00:41
Muhteşem Liverpool tarattarı 373 izlenme - 10 ay önce Liverpool taraftarı dün Villarreal ile oynayacakları maç öncesi "You'll Never Walk Alone" şarkısını söyledi.
Liverpool - Dortmund maçı sonrası 01:58
Liverpool - Dortmund maçı sonrası "You'll Never Walk Alone" şarkısı 362 izlenme - 10 ay önce Liverpool'un Borussia Dortmund'u 4-3 yendiği tarihi maçın ardından taraftarlar hep birlikte "You'll Never Walk Alone" şarkısını söyledi.
Liverpool taraftarından 00:25
Liverpool taraftarından "You'll never walk alone" şarkısı 329 izlenme - 10 ay önce Liverpool taraftarı UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacakları Villarreal maçı öncesi "You'll never walk alone" şarkısını söyledi.
Dortmund - Liverpool maçı öncesi 00:20
Dortmund - Liverpool maçı öncesi "You'll never walk alone" 257 izlenme - 11 ay önce UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan Borussia Dortmund - Liverpool maçı öncesi tribünler "You'll never walk alone" şarkısını söyledi.
Liverpool ve Dortmund taraftarı birlikte ''You'll Never Walk Alone'' şarkısı söyledi 00:15
Liverpool ve Dortmund taraftarı birlikte ''You'll Never Walk Alone'' şarkısı söyledi 213 izlenme - 10 ay önce UEFA Avrupa Ligi'nde dev maç öncesi Liverpool ve Dortmund taraftarı birlikte ''You'll Never Walk Alone'' şarkısı söyledi
Gerry & The Pacemakers - You'll Never Walk Alone 02:48
Gerry & The Pacemakers - You'll Never Walk Alone 411 izlenme - 2 yıl önce Liverpool kulübüyle özdeşleşenGerry & The Pacemakers şarkısı You'll Never Walk Alone. Şarkı sözleri (Lyrics): when you walk through a storm hold your head up high and don't be afraid of the dark at the end of a storm is a golden sky and the sweet silver song of a lark walk on through the wind walk on through the rain tho' your dreams be tossed and blown walk on, walk on with hope in your heart and you'll never walk alone you'll never, walk alone
 95.000 Liverpool taraftarından inanılmaz bir şov! 02:50
95.000 Liverpool taraftarından inanılmaz bir şov! 396 izlenme - 4 yıl önce Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Liverpool, hazırlık maçında Melbourne Victory ile karşılaşırken 95.000 Liverpool taraftarı kulübün en büyük simgesi olan "You'll Never Walk Alone" adlı şarkıyı büyük bir coşkuyla söyledi.
Liverpool taraftarını kıskandıracak 'You'll Never Walk Alone' performansı 00:44
Liverpool taraftarını kıskandıracak 'You'll Never Walk Alone' performansı 199 izlenme - 1 yıl önce Hollanda Eredivisie'de Twente ile Willem II'nin karşı karşıya geldiği maçta Twente taraftarları muhteşem bir performansa imza attı.
95.000 Kişi You'll Never Walk Alone Söylerse 07:58
95.000 Kişi You'll Never Walk Alone Söylerse 135 izlenme - 2 yıl önce Melbourne Victory ve Liverpool Avustralya'da Melbourne Cricket Ground adlı stad da hazırlık maçı oynamak için karşı karşıya geliyor ve 95.000 bin taraftarda çoğunluğu Avustralyalı Liverpool taraftarı takımlarını desteklemek için bir araya geliyor ve maç başlamadan evvel hep birlikte efsaneyi söylüyorlar tüyler diken diken izleyelim...
Borussia Dortmund Maçında Bir Taraftar Öldü Tribünler Sustu 01:30
Borussia Dortmund Maçında Bir Taraftar Öldü Tribünler Sustu 59 izlenme - 11 ay önce Almanya Bundesliga'da Borussia Dortmund ile Mainz arasında oynanan maç sırasında 80 yaşında bir taraftar tribünde kalp krizi geçirdi ve bütün çabalara rağmen kurtarılamadı. Maçın ilk yarısında yaşanan olay, kısa sürede "Sarı duvar" olarak adlandırılan taraftarların bulunduğu güney tribününde duyuldu. Devre arasında bu tribündeki seyirciler, ellerindeki bütün bayrak ve flamaları topladı. İkinci yarı ile birlikte diğer tribünler tezahürata başlayınca güney tribünü ıslıklarla tezahüratı susturdu. Misafir Mainz takımı taraftarları da maç sonuna kadar sessiz kaldı. 77. dakikada Dortmund, ikinci golünü attığında, ne her zaman çalınan gol müziği çalındı, ne de golü atan oyuncunun adı anons edildi. 88. dakikada ise, misafir tribünü dahil bütün stat, Liverpool taraftarlarının ünlü şarkısı, "You'll never walk alone"u söyledi. Maç bittikten sonra Dortmundlu futbolcular, güney tribünü önünde kol kola girerek şarkıya eşlik etti.
Liverpool taraftarları efsane şarkıyı söyledi 00:15
Liverpool taraftarları efsane şarkıyı söyledi 119 izlenme - 2 yıl önce Liverpool taraftarları efsane You'll Never Walk Alone şarkısını söyledi
Dortmund - Liverpool maçı öncesi 00:20
Dortmund - Liverpool maçı öncesi "You'll never walk alone" 47 izlenme - 11 ay önce UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan Borussia Dortmund - Liverpool maçı öncesi tribünler "You'll never walk alone" şarkısını söyledi.
Liverpool taraftarları efsane şarkıyı söyledi 00:15
Liverpool taraftarları efsane şarkıyı söyledi 59 izlenme - 2 yıl önce Liverpool taraftarları efsane You'll Never Walk Alone şarkısını söyledi
You'll Never Walk Alone - Judy Garland 04:06
You'll Never Walk Alone - Judy Garland 11 izlenme - 4 ay önce .Şarkı Sözleri: When you walk through a storm Hold your chin up high And don't be afraid of the dark. At the end of a storm Is a golden sky And the sweet, silver song of a lark. Walk on, through the wind, Walk on, through the rain, Though your dreams be tossed and blown. Walk on, walk on with hope in your heart, And you'll never walk alone, You'll never walk alone.