Hoşgeldiniz!

yozlaşma

Fikret Kuşkan'dan AKP'ye Giydirme 02:19
Fikret Kuşkan'dan AKP'ye Giydirme 4.516 izlenme - 2 yıl önce Fikret Kuşkan'ın 1 Kanalı'na AKP ve Erdoğan ile ilgili verdiği bir demeç. Gerçek sanatçılar ülkesinin ve dünyanın gerçeklerine tanık olmakla yükümlüdür.
Özgür İrade Üzerine Bilimsel Bir Deney 05:51
Özgür İrade Üzerine Bilimsel Bir Deney 2.699 izlenme - 3 yıl önce Özgür irade veya erkin irade, kişinin eylemlerini, arzu, niyet ve amaçlarına göre kontrol altında tutabilme ve belirleme gücüdür
Karısı Güzel Olan Karı mı Öpebilir - Yılmaz Güney 06:38
Karısı Güzel Olan Karı mı Öpebilir - Yılmaz Güney 2.552 izlenme - 3 yıl önce Arkadaş(1974) filminden yozlaşmanın dibine vurmayı gözler önüne seren bir kesit. Bir Yılmaz Güney şaheseri olan Arkadaş filminde Siirt-Bitlis yolu yapımında birlikte çalışan eski arkadaşı Cemil'i(Kerim Afşar) görmeye gelen Âzem(Yılmaz Güney) onun nasıl bir çürümüşlük içinde olduğunu görür ve uyarmak ister, sen bir pezevenksin repliği meşhurdur.
Taciz 05:12
Taciz 1.740 izlenme - 3 yıl önce Tacizci şerefsizler yılbaşı gecesi yine İstiklal' de iş başındalar. Yüzsüzlük diz boyu.
Banu Avar - Medya Kontrolü ve Yozlaştırma - Zihin Manipülasyonu 08:35
Banu Avar - Medya Kontrolü ve Yozlaştırma - Zihin Manipülasyonu 574 izlenme - 2 yıl önce Son 10 yılda ekranlara damga vuran “REALİTY Show”lar aslında toplumda ‘algı yönetimi’ sağlıyor. Survivor 1997’den beri ortalığı kasıp kavuruyor. Fikir İngiliz Charlie Parsons’a ait… Şimdi İngiltere’nin en zengin medya figürlerinden biri. Hayat arkadaşı ve ortağı Lord Vahid Ali.
İslam ve Kültür 06:42
İslam ve Kültür 191 izlenme - 3 yıl önce İslam ve kültürü birbirine karıştıran insanlar hakkında bir serzeniş izliyoruz.
avrupanın sonu 07:30
avrupanın sonu 661 izlenme - 8 yıl önce avrupa kültürünün nasıl sona erdiğini anlatan kısa bir film sadece avrupa değil tüm dünyakültürü değişiyor ...
Ey Türk Gençliği Uyan! 07:56
Ey Türk Gençliği Uyan! 107 izlenme - 3 yıl önce Kaybedilen, kaybedilmek istenen veya kaybedilmeye yakın olarak; artık nasıl değerlendirmek isterseniz... Bu değerlerin nasıl kaybedildiğine dair. Video biraz uzun ama vakti olana anlamlı.
İzzet Yıldızhan - Adımı Kalbine Yaz (Canlı Peformans) 04:55
İzzet Yıldızhan - Adımı Kalbine Yaz (Canlı Peformans) 106 izlenme - 3 yıl önce İlk gördüğümde, isim benzerliği deyip geçmek istedim, ama olmadı yapamadım. Görmeliydim, yoksa uyutmazdı, beynimi kemirir dururdu soru. bu şarkı o şarkı olamazdı, olmamalıydı. izledim o yüzden. yıkıldım binlerce kere. İzzet'in metroseksüel edalarına gülümseyen şivesine mi, şarkıdan önce milyonlarca istek gelmiş gibi cakalarına mı, introda tribünlerin tempo alkışlarına mı, arada vokallerin heyheyleri paulaşmasına mı yoksa koltuktaki ablanın mikrofonu ağzına götürür gibi yapıp eşlik etme çabalarına ı yanayım, bilemedim. Siz bilin artık, ilk paylaşımımdır. Yıllardır alkışlıyorum, bunla girmek istemezdim.
Türk Dilinin Kullanımı Ve Dilde Yozlaşma - Anadolu Düşünce Grubu 37:17
Türk Dilinin Kullanımı Ve Dilde Yozlaşma - Anadolu Düşünce Grubu 55 izlenme - 4 yıl önce
Medya ile yozlaşma - illuminati yeni dünya düzeni 02:31
Medya ile yozlaşma - illuminati yeni dünya düzeni 55 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni