Hoşgeldiniz!

Ysm Yazılım Videoları İzle

Hedef Kitle - Hedef Kitle Segmentasyon Tanımlama 01:53
Hedef Kitle - Hedef Kitle Segmentasyon Tanımlama 243 izlenme - 3 yıl önce Hedef Kitle Segmentasyon Tanımlama
Etkinlik Planı 01:51
Etkinlik Planı 127 izlenme - 3 yıl önce Pazarlama etkinlik planlarınızı oluşturup yönetebilirsiniz. Satış Ekibinin kullanacağı, ürünlerle alakalı muhtemel soru ve cevapların bilgi havuzunu oluşturup, tekrar ve tekrar kullanılmasını sağlayabilirsiniz.
Hangi Ürünlerle İlgileniyor 01:19
Hangi Ürünlerle İlgileniyor 107 izlenme - 3 yıl önce Mevcut müşterilerin hangi ürün-hizmetle ilgilendiğini Fırsat, Teklif ve Sipariş olarak raporlayabilirsiniz. İyi tanımlanmış ürün ve hizmet kodlaması her şirket için çok önemlidir.
Cari Harket - Cari Hesap Borç / Alacak Ekstresi 01:26
Cari Harket - Cari Hesap Borç / Alacak Ekstresi 105 izlenme - 3 yıl önce İşletmenizin Cari Hesap Borç – Alacak Ekstresini görüntüleyebilir, Alacak ve Borç İşlemlerinize dair Cari hareketleri izleyip yönetebilirsiniz.
Kasalar 01:48
Kasalar 67 izlenme - 3 yıl önce Her modülde kullanılabilecek kasalar tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
Stok Cinsi 01:28
Stok Cinsi 66 izlenme - 3 yıl önce Her modülde kullanılabilecek stok cinsi tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
Terkeden 01:58
Terkeden 52 izlenme - 3 yıl önce "Terkeden müşteri" olarak sınıflandırdığınız, tüm müşterilerinizin Kontak Kişi, Kontak Kişi İletişim Bilgileri ve Kurumsal İletişim bilgilerini buradan yönetebilirsiniz. Tek bir Müşteri Kartı ekranından o müşteriye bağlı aktivitelerinizi, Aktivite ve Fırsat Teklif Kalemleri ile beraber Fırsat ve Tekliflerinizi yönetebilir, hatırlatmalar isteyebilirsiniz. Yine aynı ekrandan, sistemde oluşturduğunuz Hedef Kitlelerinize, müşterinizi ekleyip çıkararak müşteri segmentasyonunu yapabilirsiniz. Müşteri her şirketin hayat kaynağı, varlık sebebi, her türlü ödemenin finansörüdür.
İrsaliye Ve Fatura - Konsinye Satış 02:53
İrsaliye Ve Fatura - Konsinye Satış 64 izlenme - 3 yıl önce Konsinye satış türündeki irsaliye ve faturalarınızı izleyebilir, yönetebilir, bu irsaliyeler ve faturalarla ilgili filtrelemelerle raporlarınızı sistemden alabilirsiniz.
Depo Türü Tanımlama 01:38
Depo Türü Tanımlama 47 izlenme - 3 yıl önce Her modülde kullanılabilecek depo türü tanımlama tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
Etkinlik Yönetimi 02:08
Etkinlik Yönetimi 46 izlenme - 3 yıl önce Pazarlama etkinlik planlarınızı oluşturup yönetebilirsiniz. Satış Ekibinin kullanacağı, ürünlerle alakalı muhtemel soru ve cevapların bilgi havuzunu oluşturup, tekrar ve tekrar kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Pazarlama karmasının (4P) bir unsurudur. Ürünün promote edilmesi, piyasada tutundurulması sürekliliğin ilk adımıdır.
Banka - Açılış Kaydı İşlemleri 02:02
Banka - Açılış Kaydı İşlemleri 43 izlenme - 3 yıl önce Bir İşletme İçin Gerekli, Banka Açılış Kaydı İşlemlerinin Gerçekleştirilmesini Ve Yönetilmesini Sağlar.
Kasa - Açılış Kaydı İşlemleri 01:49
Kasa - Açılış Kaydı İşlemleri 41 izlenme - 3 yıl önce İşletmenize ait kasaların, Kasa Açılış Kaydı işlemlerinin gerçekleştirilmesini ve yönetilmesini sağlar.
Görevler Pozisyonlar 01:41
Görevler Pozisyonlar 39 izlenme - 3 yıl önce Her modülde kullanılabilecek görevler/pozisyonlar tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
Departmanlar 01:48
Departmanlar 39 izlenme - 3 yıl önce Her modülde kullanılabilecek departman tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
Nakit Akışı 02:10
Nakit Akışı 37 izlenme - 3 yıl önce İşletmenizin tüm nakit akışını izleyebilir, raporlayabilirsiniz. Nakit Akışınızı belirli bir dönem aralığı için listeleyebilirsiniz.
TY Video 03:56
TY Video 36 izlenme - 3 yıl önce Tekliflerinizi yönetebilir, raporlayabilirsiniz. Teklif alanlarıyla ilgili ürün hizmet kalemlerinin ve gerçekleştirilen aktivitelerin kaydını tutup, yönetebilirsiniz. Dilerseniz Fırsatlarınızı Teklif ve Siparişe, Tekliflerinizi Siparişe dönüştürerek tüm satış sürecinizi yönetebilirsiniz.
Ödeme Planları 01:52
Ödeme Planları 35 izlenme - 3 yıl önce Her modülde kullanılabilecek ödeme planları tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
Banka Hesapları 02:11
Banka Hesapları 34 izlenme - 3 yıl önce Her modülde kullanılabilecek banka hesapları tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
Hedef Kitle - Dış Müşteri Segmentasyonu 02:10
Hedef Kitle - Dış Müşteri Segmentasyonu 42 izlenme - 3 yıl önce Satış ve Pazarlama Stratejilerinize uygun olarak Dış Müşteri Segmentasyonu oluşturabilirsiniz.Hedef kitle/segmentasyon tanımları yapılır. Segmentasyonu başarılı yapan işleten işletmenin sırtı yere gelmez.
Tedarikçi Tümü 02:33
Tedarikçi Tümü 33 izlenme - 3 yıl önce Tedarikçi, olarak sınıflandırdığınız, tüm tedarikçilerinizin Kontak Kişi, Kontak Kişi İletişim Bilgileri ve Kurumsal İletişim bilgilerini buradan yönetebilirsiniz. Tek bir tedarikçi kartı ekranından o tedarikçiye bağlı aktivitelerinizi yönetebilir, tedarikçinizi oluşturduğunuz hedef kitleye ekleyip çıkararak segmentasyon yapabilirsiniz. Aktiviteler için hatırlatmalar isteyebilirsiniz. Tedarikçiler bizlerin arkasındaki güçtür ve maliyetlerimizin artması veya azaltılmasındaki ana faktördür.
Toplam Aktiviteler Satış Temsilcisi 02:00
Toplam Aktiviteler Satış Temsilcisi 32 izlenme - 3 yıl önce Firmanızdaki satış temsilcilerinin hangi zaman aralığında, ne kadar ve ne tür satış aktivitelerinde bulunduklarını maliyetleri ile beraber takip etmenizi sağlar.
Bankalar 01:49
Bankalar 31 izlenme - 3 yıl önce Her modülde kullanılabilecek bankalar tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
Varsayılan Fiyatlar Satış 02:32
Varsayılan Fiyatlar Satış 31 izlenme - 3 yıl önce Satış stratejilerinize bağlı olarak yapılacak fiyat değişiklikleri veya satın alırken kazandığınız indirimleri de yine sisteme girerek yönetebilirsiniz.
İrsaliye Ve Fatura - Satış İrsaliyeleri 02:43
İrsaliye Ve Fatura - Satış İrsaliyeleri 37 izlenme - 3 yıl önce Satış İrsaliyeleri türündeki irsaliyelerinizi izleyebilir, yönetebilir, bu irsaliyeler ile ilgili filtrelemelerle raporlarınızı sistemden alabilirsiniz.
Depolar 02:14
Depolar 29 izlenme - 3 yıl önce Her modülde kullanılabilecek depolar tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
Satınalma Sipariş Yönetimi 02:41
Satınalma Sipariş Yönetimi 29 izlenme - 3 yıl önce Satın alma siparişini oluşturabilir, daha sonra satın alma siparişi, sipariş kalemlerini, bu sipariş aşamasında yapılan aktiviteleri, siparişlerin dokümanlarını ve siparişin ödeme planlarını ekleyebilirsiniz.
Gelir / Gider - Gelir Kalemleri 01:41
Gelir / Gider - Gelir Kalemleri 29 izlenme - 3 yıl önce İşletmenizin gelir kalemlerini, isterseniz şube/bayi veya departman gibi Masraf/Kar Merkezlerinizi tanımlayabilirsiniz.
Kontak Kişiler 02:37
Kontak Kişiler 28 izlenme - 3 yıl önce Tüm müşterilerinizin Kontak Kişi, Kontak Kişi İletişim Bilgileri ve Kurumsal İletişim bilgilerini buradan yönetebilirsiniz.
Toplantı Kararları Notları Aksiyonlar 02:00
Toplantı Kararları Notları Aksiyonlar 26 izlenme - 3 yıl önce Toplantılarınızın kaydını tutabilir, bu toplantılarda alınan kararları, notları, aksiyonları ve sonuçları bu toplantı kayıtlarına ekleyebilirsiniz.
Çalışanlar 02:50
Çalışanlar 26 izlenme - 3 yıl önce Her modülde kullanılabilecek çalışanlar tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.