Hoşgeldiniz!

Ysm yazılım

Hedef Kitle - Hedef Kitle Segmentasyon Tanımlama 01:53
Hedef Kitle - Hedef Kitle Segmentasyon Tanımlama 253 izlenme - 4 yıl önce Hedef Kitle Segmentasyon Tanımlama
Etkinlik Planı 01:51
Etkinlik Planı 134 izlenme - 4 yıl önce Pazarlama etkinlik planlarınızı oluşturup yönetebilirsiniz. Satış Ekibinin kullanacağı, ürünlerle alakalı muhtemel soru ve cevapların bilgi havuzunu oluşturup, tekrar ve tekrar kullanılmasını sağlayabilirsiniz.
Cari Harket - Cari Hesap Borç / Alacak Ekstresi 01:26
Cari Harket - Cari Hesap Borç / Alacak Ekstresi 114 izlenme - 4 yıl önce İşletmenizin Cari Hesap Borç – Alacak Ekstresini görüntüleyebilir, Alacak ve Borç İşlemlerinize dair Cari hareketleri izleyip yönetebilirsiniz.
Hangi Ürünlerle İlgileniyor 01:19
Hangi Ürünlerle İlgileniyor 108 izlenme - 4 yıl önce Mevcut müşterilerin hangi ürün-hizmetle ilgilendiğini Fırsat, Teklif ve Sipariş olarak raporlayabilirsiniz. İyi tanımlanmış ürün ve hizmet kodlaması her şirket için çok önemlidir.
Stok Cinsi 01:28
Stok Cinsi 69 izlenme - 4 yıl önce Her modülde kullanılabilecek stok cinsi tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
Kasalar 01:48
Kasalar 69 izlenme - 4 yıl önce Her modülde kullanılabilecek kasalar tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
İrsaliye Ve Fatura - Konsinye Satış 02:53
İrsaliye Ve Fatura - Konsinye Satış 78 izlenme - 4 yıl önce Konsinye satış türündeki irsaliye ve faturalarınızı izleyebilir, yönetebilir, bu irsaliyeler ve faturalarla ilgili filtrelemelerle raporlarınızı sistemden alabilirsiniz.
Terkeden 01:58
Terkeden 52 izlenme - 4 yıl önce "Terkeden müşteri" olarak sınıflandırdığınız, tüm müşterilerinizin Kontak Kişi, Kontak Kişi İletişim Bilgileri ve Kurumsal İletişim bilgilerini buradan yönetebilirsiniz. Tek bir Müşteri Kartı ekranından o müşteriye bağlı aktivitelerinizi, Aktivite ve Fırsat Teklif Kalemleri ile beraber Fırsat ve Tekliflerinizi yönetebilir, hatırlatmalar isteyebilirsiniz. Yine aynı ekrandan, sistemde oluşturduğunuz Hedef Kitlelerinize, müşterinizi ekleyip çıkararak müşteri segmentasyonunu yapabilirsiniz. Müşteri her şirketin hayat kaynağı, varlık sebebi, her türlü ödemenin finansörüdür.