Hoşgeldiniz!

yugioh

Yugioh 2 Bolum -Pegasus Ile Birinci Duellobu 19:45
Yugioh 2 Bolum -Pegasus Ile Birinci Duellobu 1.664 izlenme - 5 ay önce Pegasus Ile Birinci Duellobu Yu-Gi-Oh! Kazuki Takahashi tarafından yaratılmış popüler bir Japon Anime ve Manga'sıdır. Kazuki Takahashi´nin 1996´da yarattığı müthiş oyun, Japon çizgi severler arasında adeta bir çılgınlığa dönüşmüş ve satışları iki milyonu geçmişti. Yu-Gi-Oh!”, ABD´ye 2001´de çizgi dizi olarak adım attı ve yeni dünyada yayımlanan çizgi film programları arasında bir numaraya yükseldi. Bu çizgiler, kart oyunu oynayan Yugi ve arkadaşlarının maceralarını içeriyor. ´Düello Canavarları´ adlı bu kart oyununda(bu kart oyunu şu an hala oynanan ve turnuvaları olan bir oyundur), oyuncular birbirinden güçlü canavarları, son derece heyecanlı dövüşlerde birbirleriyle karşılaştırıyor. Asıl konusu: Efsaneye göre bundan beş bin yıl önce, eski Mısır Firavunları, Düello Canavarları'na çok benzeyen sihirli bir oyun oynarlardı. Bu eski oyun, geleceği görmeye ve nihayetinde birinin kaderini tayin etmeye yarayan büyülü bir törenide barındırıyordu. Onlar bu oyuna "Gölge Oyunu" diyorlardı. Oyunda, çok fazla sihir, büyü ve vahşi yaratık kullanıldığından, oyunun kontrolden çıkması ve dünyayı yok etme tehlikesi oluşturması çok uzun sürmedi. Ancak, cesur bir Firavun bu duruma müdahale etti ve dünyanın yok oluşunu engelledi. Yugi Mutou'nun büyükbabası, ona kimsenin çözemeyeceği eski bir Mısır Yap-Bozu hediye eder ama Yugi parçaları bir araya getirince, hayatı sonsuza kadar değişir. Yap-Boz, Yugi'ye geçmişte kalan bir ruh verir ve ikisi birlikte çalışınca daha güçlü ve kendine daha çok güvenen bir düellocu ortaya çıkar. Kısa süre sonra, Düello Canavarları adlı kart oyununun gizemli yaratıcısı Pegasus J. Crawford, Yugi'nin büyükbabasını kaçırır ve Yuugi, Pegasus'un düzenlediği Düello Canavarları turnuvasına katılmak zorunda kalır. Şimdi Yugi, turnuva boyunca düellolar yapmalı ve büyükbabasını kurtarabilmek için Pegasus'u da yenmelidir.
Yugioh Gx 180. Bölüm (Anime) 20:00
Yugioh Gx 180. Bölüm (Anime) 4.251 izlenme - 2 yıl önce İçerisinde bir çok illu simgeleri barındıran ve benim en sevdiğim ve etkisinden hala (!) kurtulamadığım animelerden biri, bunun türkçe düblajlı hali vardır elbet ama ben bulamadım. Asıl konusu: Efsaneye göre bundan beş bin yıl önce, eski Mısır Firavunları, Düello Canavarları'na çok benzeyen sihirli bir oyun oynarlardı. Bu eski oyun, geleceği görmeye ve nihayetinde birinin kaderini tayin etmeye yarayan büyülü bir törenide barındırıyordu. Onlar bu oyuna "Gölge Oyunu" diyorlardı. Oyunda, çok fazla sihir, büyü ve vahşi yaratık kullanıldığından, oyunun kontrolden çıkması ve dünyayı yok etme tehlikesi oluşturması çok uzun sürmedi. Ancak, cesur bir Firavun bu duruma müdahale etti ve dünyanın yok oluşunu engelledi. Yuugi Mutou'nun büyükbabası, ona kimsenin çözemeyeceği eski bir Mısır Yap-Bozu hediye eder ama Yugi parçaları bir araya getirince, hayatı sonsuza kadar değişir.
Yu-Gi-Oh Capsule Monsters Türkçe 6. Bölüm 19:00
Yu-Gi-Oh Capsule Monsters Türkçe 6. Bölüm 2.955 izlenme - 6 yıl önce Yu-Gi-Oh Capsule Monsters Türkçe 6. Bölüm
--Yu-Gi-Oh-- 00:56
--Yu-Gi-Oh-- 2.869 izlenme - 9 yıl önce bence bu vidyo bir harika
Yu-gi-oh 03:30
Yu-gi-oh 980 izlenme - 2 yıl önce Yu-Gi-Oh! Kazuki Takahashi tarafından yaratılmış popüler bir Japon Anime ve Manga'sıdır. Kazuki Takahashi´nin 1996´da yarattığı müthiş oyun, Japon çocukları arasında adeta bir çılgınlığa dönüşmüş ve satışları iki milyonu geçmişti. Yu-Gi-Oh!”, ABD´ye 2001´de çizgi dizi olarak adım attı ve yeni dünyada yayımlanan çocuk programları arasında bir numaraya yükseldi. Bu çizgiler, kart oyunu oynayan Yugi ve arkadaşlarının maceralarını içeriyor. ´Düello Canavarları´ adlı bu kart oyununda, oyuncular birbirinden güçlü canavarları, son derece heyecanlı dövüşlerde birbirleriyle karşılaştırıyor. Asıl konusu: Efsaneye göre bundan beş bin yıl önce, eski Mısır Firavunları, Düello Canavarları'na çok benzeyen sihirli bir oyun oynarlardı. Bu eski oyun, geleceği görmeye ve nihayetinde birinin kaderini tayin etmeye yarayan büyülü bir törenide barındırıyordu. Onlar bu oyuna "Gölge Oyunu" diyorlardı. Oyunda, çok fazla sihir, büyü ve vahşi yaratık kullanıldığından, oyunun kontrolden çıkması ve dünyayı yok etme tehlikesi oluşturması çok uzun sürmedi. Ancak, cesur bir Firavun bu duruma müdahale etti ve dünyanın yok oluşunu engelledi. Yuugi Mutou'nun büyükbabası, ona kimsenin çözemeyeceği eski bir Mısır Yap-Bozu hediye eder ama Yugi parçaları bir araya getirince, hayatı sonsuza kadar değişir. Yap-Boz, Yugi'ye geçmişte kalan bir ruh verir ve ikisi birlikte çalışınca daha güçlü ve kendine daha çok güvenen bir düellocu ortaya çıkar. Kısa süre sonra, Düello Canavarları adlı kart oyununun gizemli yaratıcısı Pegasus J. Crawford, Yuugi'nin büyükbabasını kaçırır ve Yuugi, Pegasus'un düzenlediği Düello Canavarları turnuvasına katılmak zorunda kalır. Şimdi Yuugi, turnuva boyunca düellolar yapmalı ve büyükbabasını kurtarabilmek için Pegasus'u da yenmelidir.Türkiyede de Yayınlanmıştır...
Yugioh Opening 00:57
Yugioh Opening 1.301 izlenme - 6 yıl önce
Yu-Gi-Oh 19:03
Yu-Gi-Oh 484 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzda izlediğimiz efsane çizgi filmlerden yu-gi-oh ilk bölümü ve mavi gözlü beyaz ejderin belleklerimize girip efsaneleştiği o anlar.
Yugioh! 01:16
Yugioh! 486 izlenme - 7 yıl önce yugicafe adlı sitemizin traileri
çizgi film-yugioh black magician girl 00:17
çizgi film-yugioh black magician girl 1.657 izlenme - 9 yıl önce
Yugioh 02:30
Yugioh 1.077 izlenme - 8 yıl önce byburaq
yugioh duel 04:19
yugioh duel 242 izlenme - 6 yıl önce yugioh oyununda yaptığım ufak bir duello iyi seyirler.
Xp Casus Sil 01:58
Xp Casus Sil 229 izlenme - 9 yıl önce by qmer .. no comment..
İki Müzik Arasındaki 7 Fark 00:28
İki Müzik Arasındaki 7 Fark 39 izlenme - 2 yıl önce Yugioh isimli çizgi filmin bitiş müziğiyle Sertap Erener' in sözünü yazdığı Nil Karaibrahimgil' in bestesini yaptığı söylenen Barcelona' lı THY reklam müziği arasındaki benzerlik..Kim kimden duyup esinlendi ya da bana mı öyle geliyor bilmiyorum...Dinliyoruz.