Hoşgeldiniz!

yuhalama

Mustafa Sarıgül'ün Yuhalanması - Feshane Trabzon Günleri 01:11
Mustafa Sarıgül'ün Yuhalanması - Feshane Trabzon Günleri 422 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Sarıgül, Feshane'de Trabzon günleri etkinliğinde konuşurken siyasi konulara girmek isteyince vatandaşın sert tepkisiyle karşılaşıp ne yapacağını şaşırdı. Halk tarafından yuhalanarak susturuldu.
Eyvah Sesi Al Sesi - TT Arena Açılışı 00:32
Eyvah Sesi Al Sesi - TT Arena Açılışı 290 izlenme - 3 yıl önce Bir başka başbakan yuhalanması.Yeni GS stadı açılışında başbakan daha henüz gözükmeden adının anons edilip kanal d'nin yusuf yusuf ederek yayını kesmesini izleyeceksiniz.
Başbakan Erdoğan'a Belediye Çıkışında Tepki 02:13
Başbakan Erdoğan'a Belediye Çıkışında Tepki 201 izlenme - 3 yıl önce Konuşmasını bitirip aracına binen Başbakan Erdoğan protestocuların bulunduğu yerde durup aracından indi. Ancak bu sırada 'Başbakan istifa' diye bağıranlar oldu. Bunun üzerine yakın korumalarıyla Özel Harekat polisleri protestoculara ve olayları görüntüleyen gazetecilere müdahale etti,proteto sırasında göstericiler İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya da tepki gösterip üzerine doğru yürüdü. Başbakan Erdoğan bu sırada bir işyerine girip kısa süre kaldıktan sonra ayrıldı.
Kongrede Yuhalanan Sağlık Bakanı 00:36
Kongrede Yuhalanan Sağlık Bakanı 88 izlenme - 3 yıl önce Yuhalanmayı ve protesto edilmeyi 'büyük ve güçlü milletin değerleriyle örtüştüremeyen' Bakan'ın yuhalanmasını izleyeceğiz. Kendileri protesto eylemlerini rezilllik olarak görmekte ve demokrasiden ne kadar anladıklarını bir kez daha ispatlamaktadırlar.