Hoşgeldiniz!

yuhalamak

Dracula Fatih Sultan Mehmet'i Öldürdü - İzleyenler Küfür Etti 03:19
Dracula Fatih Sultan Mehmet'i Öldürdü - İzleyenler Küfür Etti 771 izlenme - 3 yıl önce Filmde, Dracula'nın Fatih Sultan Mehmet'e karşı savaşması dikkat çekiyor. Dracula'yla Osmanlıların karşı karşıya geldiği filmde Fatih Sultan Mehmet'i Dominic Cooper canlandırıyor. "Bazen dünyanın başka bir kahramana ihtiyacı yoktur, bazen ihtiyacı olan şey bir canavardır" cümlesi ile başlayan filmde, Kont Dracula; vahşi, acımasız, kadın ve çocuk katili bir millet olarak gösterilen Türklere karşı savaşıyor. Fatih Sultan Mehmet'e karşı savaşan Dracula, salondaki izleyiciler tarafından böyle tepki alıyor.
WTA İstanbul Tenis Turnuvası'nda Bakan Yuhalamak 03:10
WTA İstanbul Tenis Turnuvası'nda Bakan Yuhalamak 623 izlenme - 3 yıl önce Uluslararası bir organisasyonda sporla alakasız iki bakanın mekanda bulunması ve şov yapmaya çalışması neticesinde seyirci tepkisini koydu ve bu görüntüler oluştu. Güzel bir turnuvanın enteresan sonlanışını izliyoruz.
PSY'yi Yuhlayan İtalyan Taraftarlar 03:32
PSY'yi Yuhlayan İtalyan Taraftarlar 63 izlenme - 3 yıl önce İtalya Kupası Finali'nde oynanan Roma-Lazio derbisinde önce Olimpiyat Stadı'nda sahne alan Güney Koreli şarkıcı Psy, iki takımın taraftarlarınca yuhalanmış. Taraftarların tepkisinin nedeni ise Psy konseri nedeniyle dev maçın biletlerine 35 euro zam yapılmasıymış. Seyirciler, söz konusu zam nedeniyle İtalya Futbol Federasyonu ve Lig Birliği'ni de protesto etmiş. Psy kendisine gösterilen tepki konusunda, “Kore’de de bu tür şeyler oluyor. Böylesine önemli bir maç öncesi konser vermemeliydim” yorumunda bulunmuş.