Hoşgeldiniz!

yük

 Sarhoş Adam Sırtındaki Yüke Dayanamadı 00:15
Sarhoş Adam Sırtındaki Yüke Dayanamadı 89.310 izlenme - 4 yıl önce Sarhoşluktan yürüyemeyecek halde olan adamın sırtındaki yükle beraber dereye yuvarlanması
Somalili Korsanların Yanlış Gemiye Saldırması 01:49
Somalili Korsanların Yanlış Gemiye Saldırması 6.788 izlenme - 9 ay önce Somalili korsanlar gemiye saldırmak isterken mermi manyağı oluyorlar ve kaçmak zorunda kalıyorlar.
Deniz Seki - Yük 04:30
Deniz Seki - Yük 34.085 izlenme - 3 yıl önce Deniz Seki'nin Yepyeni çıkarmış olduğu "İz" isimli 12 şarkılık albümüyle müzik piyasasına müthiş dönüş yaptı. Yeni albümün'den "Yük" şarkısı izlesene.com 'da sizlerle! Albümün Diğer Şarkıları: 1. Hayat 2 Bilet 2. İyisin Tabi 3. Hayat İmdat 4. Bu Sevda Bu Şehre Sığmaz 5. Nerelerdeydin 6. Seni Seveni Sev 7. Deniz Aşık Olunca Şaşırır 8. Yük 9. Yazlık Gazinolar 10. Değnek 11. Değerindesin 12. Sevemem Artık
Halterci Faciası 00:28
Halterci Faciası 40.769 izlenme - 10 yıl önce kaldıramayacağınız yükün altına gimeyin
Tıra Felç Geçirten Şoför 01:03
Tıra Felç Geçirten Şoför 15.897 izlenme - 2 yıl önce Ustalığı ile tonlarca yüke rağmen çekiciyi devirmeden toprak yolda ilerleyen şoför abimizi ayakta alkışlıyoruz.
Çizgi Film - Taşıtlar - Tren 02:42
Çizgi Film - Taşıtlar - Tren 22.215 izlenme - 2 yıl önce Çocukların çok sevdiği,merakla izlediği hep görmek istediği o mükemmel uzun taşıtları çeşitlendirip raylar üstüne oturttuk ve beğenilerine sunduk. Umuyoruz tekrar tekrar izleyecekler.Trenlerin farklı farklı olduklarını çalışma sistemlerini kimler tarafından yönetildiğini bu çizgi filmde öğrenecekler. Bu çizgi film Trucks - Byron Barton oyununu tanıtıyor. Oyunu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. https://itunes.apple.com/us/app/trucks-byron-barton/id555415515?mt=8
Yük Gemilerinin Çarpışması 01:54
Yük Gemilerinin Çarpışması 90 izlenme - 3 gün önce Pakistan'da bulunan Karachi Limanı'nda dev yük gemileri çarpıştı konteynerler denize düştü. Amatör kamera tarafından yaşanan kaza saniye saniye böyle görüntülendi.
YÜK Film Fragmanı 01:13
YÜK Film Fragmanı 22.276 izlenme - 5 yıl önce Bir Erden Kıral filmi... 26 Nisan'da Sinemalarda.... Cemal işlediği cinayet sonrası bir madene kaçıp, ölüm korkusu ile saklanır. Peşinde onu kovalayan bir başka adamsa dışardan görünen tüm cesaretine rağmen 'öldürmekten' korkmaktadır. Bu iki adamın ortak noktası ise Zeynep adlı bir kadındır. Aslında Cemal ile evli olan Zeynep, bundan seneler önce Cumali adlı bir adamla tutkulu bir ilişki yaşar ama Cumali de evli bir adamdır... Geriye dönüşler ve şimdiki zaman, geçmiş ve gelecek arasındaki geçişlerle bu üç insanın yaşadıkları öykü beyazperdeye taşınıyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini Erden Kıral'ın üstlendiği film, yaşanan birkaç gerçek hayat hikayesinden esinlenerek kurgulanmış. Türkiye'de ilk gösterimini Adana Altın Koza Film Festivali'nde yapan filmin başrollerini ise Tülin Özen, Nadir Sarıbacak ve Tansu Biçer paylaşıyor...
Aracının Yüküyle Şaşkına Çeviren Adam 00:33
Aracının Yüküyle Şaşkına Çeviren Adam 66 izlenme - 6 gün önce Kahramanmaraş'ta ancak bir kamyonetin taşıyabileceği yükü otomobiline yükleyen sürücünün trafikteki tehlikeli yolculuğunu cep telefonu kamerasıyla görüntüleyen vatandaşların ağzı açık kaldı
Kamyon Aşırı Yüke Daha Fazla Dayanamadı 00:29
Kamyon Aşırı Yüke Daha Fazla Dayanamadı 12.821 izlenme - 5 yıl önce Bu Kadarda Yüklenmez Ki
Deniz Seki - Yük 04:30
Deniz Seki - Yük 12.382 izlenme - 3 yıl önce Deniz Seki "Yük" şarkısıyla netd Müzik'te! Şarkı Sözleri (lyrics): Yol çok uzundu, ömürler tükendi hala bir şeyler bitmedi Kalpte bir sancı, o akşam vakti güneş batınca benim derdim büyüdü Bütün mesafeler, bütün imkansızlıklar bize, belimize, sırtımızı, omzumuza yük oldu Saatler geçti, yıllar geçti, mevsimler yumak yumak oldu, devran değişti Ahh ahh? Bir kere daha dersen gücüm yetmez Hadi bu defa dersen düşünürüm Yoluma çıkan onca dikene rağmen Ben seni hep gül diye sakınırım
Yük Gemisi Böyle Battı 02:15
Yük Gemisi Böyle Battı 5.706 izlenme - 4 yıl önce Yük Gemisi Böyle Battı
Dünyanın En Büyük Yük Gemisi 02:00
Dünyanın En Büyük Yük Gemisi 8.841 izlenme - 5 yıl önce Maersk Line isimli dünyanın en büyük yük gemisi Hollanda'da bir limanda böyle görüntülendi.
Çin İşi Kamyon Boşaltma Yöntemi 01:32
Çin İşi Kamyon Boşaltma Yöntemi 14.303 izlenme - 3 yıl önce Bu video fazla açıklama gerektirmiyor. Sadece şoför abimize helal olsun diyorum alkışlar ona. Usta şoför dediğin yükünü işte böyle boşaltır.
Arkasında 946 Ton Yük Taşıyan Tır! 00:30
Arkasında 946 Ton Yük Taşıyan Tır! 4.428 izlenme - 2 yıl önce 946,000 Kilo ile yük taşımanın sınırlarını aşan tır arkasına taktıklarıyla uzunluk rekorunuda kırmışa benziyor. Arkasında her türlü aracın yer aldığı tır'ın son olarak akibetinin ne olduğu bilinmiyor.
Saatleri neden oynayarak öğreniyoruz? 06:26
Saatleri neden oynayarak öğreniyoruz? 12.323 izlenme - 2 yıl önce Brio Şehrinde Tren Yolculuğu yapıyoruz Brio şehri Tren yolu ağları ile örülmüş. Trenler şehir şehir istasyon istasyon dolaşıyor.Tüm yolcuların gideceği yerlere zamanında ulamalarını sağlıyor.Tabi bunu yaparkende sevgili çocuklarımıza saatleri öğretiyor. Oynayarak öğreniyoruz. Çünkü hafızalarımıza yerleşiyor senaryo içinde senaryo.
Araba İle Yük Taşımanın Doruklarına Ulaşmak! 01:06
Araba İle Yük Taşımanın Doruklarına Ulaşmak! 4.101 izlenme - 3 yıl önce Arabasına eşyalarını yüklerken ipin ucunu kaçıran adam izleyenleri hayrete düşürüyor. Sosyal medyada paylaşılan videonun altına yapılan ilginç yorumlar da ayrı bir eğlence kaynağı haline gelmiş durumda.
Marinada Yatlara Çarpan Yük Gemisi 02:42
Marinada Yatlara Çarpan Yük Gemisi 9.003 izlenme - 5 yıl önce Marinada Yatlara Çarpan Yük Gemisi
Ön Kaldıran Kamyon 00:19
Ön Kaldıran Kamyon 4.795 izlenme - 4 yıl önce Ön Kaldıran Kamyon
Tren Kazası Böyle Görüntülenir! 00:46
Tren Kazası Böyle Görüntülenir! 4.157 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Louisiana kentine bağlı Mer Rouge kasabasında bir yük treni ... Olay anı yol kenarında bulunan bir ...
Bir Yük Gemisinin Panama Kanalındaki Timelapse Görüntüleriyle İlginç Yolculuğu 03:52
Bir Yük Gemisinin Panama Kanalındaki Timelapse Görüntüleriyle İlginç Yolculuğu 2.936 izlenme - 2 yıl önce Ilya Goncharov tarafından çekilen harika timelapse görüntülerinde bir geminin Panama Kanalı yoluyla Atlantik Okyanusu'ndan Pasifik Okyanusu'na geçişine tanıklık ediyoruz. Yaklaşık 12 saat süren yolculukta toplamda 8000'den fazla fotoğraf çekildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
2'nci Dünya Savaşı Sonunda Ren Nehri 02:28
2'nci Dünya Savaşı Sonunda Ren Nehri 2.941 izlenme - 2 yıl önce Ren Nehri, İsviçre Alplerinde doğup, Lihtenştayn ve Fransa sınırlarından Almanya ve Hollanda topraklarından geçtikten sonra Rotterdam'da Kuzey Denizi’ne dökülen 1230 km uzunluğuyla Batı Avrupa’nın en önemli nehirlerinden biri. 883 km'si gemi ulaşımına elverişli olan bu nehrin kolları ile birlikte kapladıgı alan 185.000 km²dir. Almanya içerisindeki en büyük kolları Mosel, Main ve Neckar'dır.Ren Nehri, büyük bir kent olan Düsseldorf'da Ruhr Bölgesi'ne girer. Nehrin doğu yakasında yer alan bu bölgede madenciliği ve fabrikalarıyla ünlü kentler bulunur.Avrupa'da denizden uzak en büyük liman olan Duisburg, çok önemli bir ticaret yolu olan Ren'in üzerindedir. Duisburg'dan nehrin hem aşağı, hem de yukarı kesimlerine demir cevheri, tahıl, petrol, kömür ve sanayii ürünleri gönderilir. Yük gemileri nehir yakınlarındaki ikinci büyük liman olan Mannheim'a ürün getirip götürür. Büyük mavnalar Strazburg'a, daha küçükleri ise Basel'e kadar yol alabilmektedir. Kışın donma olduğunda Ren, trafiğe kapatılır.Video'da ise 2'nci dünya savaşı bittikten sonra Ren Nehri üzerine kurulmuş şehirin harap olmuş görüntüleri vardır.İyi seyirler.
Ekonomi için Rola Taşımacılığı 04:15
Ekonomi için Rola Taşımacılığı 1.274 izlenme - 2 yıl önce Petrol de dışa bağımlı bir ülke olduğumuz için... Petrol kullanımını en aza indirecek projelere ihtiyacımız olduğu aşikar ve bu yöntemlerden biri de rola taşımacılığıdır.. Bu yöntemde yük taşıyan kamyonlar veya tırlar x şehrinden y şehrine karayoluyla gitmek yerine trenle toplu halde taşınıyorlar. Trenin arkasına eklenmiş yolcu vagonunda seyehat etme fırsatı bulan tır şöförleride bu durumdan gayet memnunlar..
Kamyonun Patlayan Hidrolik Sistemi 00:25
Kamyonun Patlayan Hidrolik Sistemi 511 izlenme - 5 ay önce Yük boşaltmak için damper kaldıran kamyonun hidrolik sisteminin patlama görüntüleri amatör kameraya böyle yansımış.
Dünya Havacılık Tarihinin En Büyük Uçağı Göründü 00:57
Dünya Havacılık Tarihinin En Büyük Uçağı Göründü 618 izlenme - 10 ay önce Dünyanın en büyük uçağı Stratolaunch hangarından çıkarıldı. Kanat açıklığı bir futbol sahasından daha geniş olan dev uçak, uzaya gönderilecek roketleri atmosferin üst katmanlarına taşıyacak. Kanat açıklığı bir futbol sahasından daha geniş olan dünyanın en büyük uçağı Stratolaunch hangarından çıkarıldı.Uçağın kanat açıklığı tam 117 metre.226 ton ağırlığındaki dev uçak, 250 ton yük taşıma kapasitesine sahip. Mohavi Çölü'nde özel bir hangarda üretilen uçak tam 6 jet motoruna sahip.Dev uçak testlerin tamamlanmasının ardından 2019 yılında ilk uçuşunu gerçekleştirecek.
Türkiye’nin 4 Rus Gemisine El Koyması 00:56
Türkiye’nin 4 Rus Gemisine El Koyması 2.153 izlenme - 2 yıl önce Son bir hafta içerisinde Rusya limanlarına yük taşıması yapan 5 Türk bayraklı gemiyi, Port State Control (PSC) denetimine tutan Rus Denizccilik İdaresi Müfettişleri, hazırladıkları raporlar çerçevesinde Novorossisk Limanı'nda tutuklaması üzerine, mütekabiliyet esasları çerçevesinde, Türk limanlarına seyir yapan 4 Rusya Federasyonu bayraklı gemi Samsun Limanı'nda yapılan PSC denetimleri sonucu tutuklandı.İyi seyirler.
Tümosan 55 Yük Çıkarma Yarışması 02:50
Tümosan 55 Yük Çıkarma Yarışması 1.878 izlenme - 4 yıl önce Tümosan 55 Yük Çıkarma Yarışması
Çizgi Film - Araba, Tren, Yelken, Gemi, Uçak - Yap boz (puzzle) 03:08
Çizgi Film - Araba, Tren, Yelken, Gemi, Uçak - Yap boz (puzzle) 3.180 izlenme - 2 yıl önce Değerli bebetürk izleyicileri; bebetürk ün biricik yumurcakları, bu çizgi filmle sizlerin şekilleri öğrenmenizi ve kordinasyon becerilerinizi geliştirmenizi sağlayacağız.Çizgi film bu bölümle sonuçlanmayacak olup sürekli bir yenisi gelecektir. Bebeturk e abone olmanız sonucu her yeni gelecek bölümü hemen izleyebilirsiniz.
Nebi Tecelli Sevda Yüklü Kervanlar 03:55
Nebi Tecelli Sevda Yüklü Kervanlar 5.946 izlenme - 9 yıl önce nebi tecelli sevda yüklü kervanlar
Aşırı Yük Taşıyan Kamyon Böyle Devrildi 00:51
Aşırı Yük Taşıyan Kamyon Böyle Devrildi 1.980 izlenme - 3 yıl önce Endonezya’da aşırı yük taşıyan bir kamyonun devrilme anı amatör kamera tarafından saniye saniye kaydedildi. Endonezya’da aşırı yük taşıyan bir kamyon, seyir halindeyken devrildi. Can havliyle kendini araçtan atan sürücü, ölümden son arda kurtuldu. O anları, arkadaki okul servisinde bulunan bir öğrenci cep telefonuyla saniye saniye görüntüledi. Aşırı yükün etkisiyle sola yatan kamyonetin devrilme anına şahitlik eden öğrencilerin çığlıkları dikkatlerden kaçmadı. Kamyonetin arkasındaki bir çok motosiklet sürücüsünün ise devrilme anında yanında olmaması muhtemel bir faciayı engelledi.