Hoşgeldiniz!

Yüklemek Videoları İzle

Tıra Mermer Yüklerken Gerçekleşen Akıl Almaz Kaza 00:56
Tıra Mermer Yüklerken Gerçekleşen Akıl Almaz Kaza 27.605 izlenme - 2 yıl önce Kepçe yardımıyla kamyona mermer yüklerken gerçekleşen akıl almaz bir kaza. Kepçe sürücüsü gelen uyarılara aldırmamış olsa gerek adamın yaptığı son bağırışta nafile. Son anda sıçrayıp atlayarak canını kurtaran adam da yürekleri ağza getiriyor. İzleyelim..
Tıra Mermer Yüklerken Gerçekleşen Akıl Almaz Kaza 00:56
Tıra Mermer Yüklerken Gerçekleşen Akıl Almaz Kaza 6.614 izlenme - 2 yıl önce Kepçe yardımıyla kamyona mermer yüklerken gerçekleşen akıl almaz bir kaza. Kepçe sürücüsü gelen uyarılara aldırmamış olsa gerek adamın yaptığı son bağırışta nafile. Son anda sıçrayıp atlayarak canını kurtaran adam da yürekleri ağza getiriyor. İzleyelim..
Gta 5 Nasıl Yüklenir 02:38
Gta 5 Nasıl Yüklenir 6.722 izlenme - 3 yıl önce Hepsini Videomda Anlattım Arkadaşlar.başarılar, İyi Oyunlar :)
Cube World Yükleme 02:35
Cube World Yükleme 1.983 izlenme - 3 yıl önce Cube World Adlı Oyun Nasıl İndirilir, Anlatım...
atv motoru araca yüklenmesi :) 00:41
atv motoru araca yüklenmesi :) 3.529 izlenme - 8 yıl önce atv motoru araca yüklenmesi )
Gta 5 Nasıl Yüklenir 01:03
Gta 5 Nasıl Yüklenir 875 izlenme - 2 yıl önce Gta 5 Gta Serisinin Son Ve En Başarılı Buldugumuz Oyunlarından Biri Ve Bu Oyunu Oynamak İsteyen Veya Oynayan Çok İnsan Var Ama Yogun İstek Üzerine Espirili Ve Mizahlı Komik Bir Gta 5 Nasıl Yüklenir Videosu Yaptık iyi Seyirler............
Fenerbahçeli Caner'in Maçlara Rocky Gibi Hazırlanması 00:15
Fenerbahçeli Caner'in Maçlara Rocky Gibi Hazırlanması 567 izlenme - 2 yıl önce Geçen sene büyük bir çıkış yaparak Uefa tarafından Türkiye de Yılın Oyuncu seçilen Caner Erkin'in bu performansına nasıl ulaştığını gösteren hırs dolu bir video. Gerçekten helal olsun demek gerekiyor.
Movie Maker HD Render (Yüklemek) 03:39
Movie Maker HD Render (Yüklemek) 418 izlenme - 2 yıl önce Ders 3le karşınızdayım.
Bandicam İzlesene Video Atma 01:51
Bandicam İzlesene Video Atma 234 izlenme - 2 yıl önce İlk Videom Olduğu İçin Kusura Bakmayın Arkadaşlar Abone Olmayı Unutmayın Oyun Videoları Gelecektir..
Hindistan'da Tüpçü Olmak 00:11
Hindistan'da Tüpçü Olmak 232 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da tüpçülük yapan bu adamları kamyona tüplerini yükleme şekli oldukça ilginç. Yaşama dair ilginç şeylerle dolu olan Hindistan'dan bir ilginç görüntü daha sizleri bekliyor.
Pakistan'da Yolcu Otobüsüne Eşek Bindirmek 00:38
Pakistan'da Yolcu Otobüsüne Eşek Bindirmek 230 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Pakistan'da yolcu otobüsünde eşeğini de götürmek isteyen vatandaşın eşeğini sırtına alarak otobüse yüklemesidir.
Memurlar Net'e Video Nasıl Yüklenir 03:29
Memurlar Net'e Video Nasıl Yüklenir 246 izlenme - 3 yıl önce
Sanalika Şifrenizi Vermeden Sanil Yükleyen Tek Site 03:20
Sanalika Şifrenizi Vermeden Sanil Yükleyen Tek Site 318 izlenme - 4 yıl önce Sanalika Şifrenizi Vermeden Kolaylıkla Sanil Yükleyebilirsiniz !!!! Hemde Gerçek..
İnsan Beynine Bilgi Yüklemek 05:06
İnsan Beynine Bilgi Yüklemek 70 izlenme - 6 ay önce Video ingilizce, ama açıklamayı okursanız kısaca bir bilgi edinebilirsiniz. Frontiers in Human Neurosicence’de yayınlanan çalışma deneklerin uyarıları kafalarına takılan elektrotlar sayesinde aldıklarını ve pilotluk kabiliyetini plasebo terapisi ile öğrenenlere göre 33 kat daha hızlı öğrendiklerini ortaya koydu. Konuyla ilgili Dr. Matthews Phillips in bazı açıklamaları şu şekilde: – Sistemimiz türünün ilk örneğidir. Bu bir beyin simülasyon sistemidir. – Kulağa bilim kurgu gibi geliyor fakat elimizde çok büyük ve temel oluşturacak gelişmeler var. – Elimizdeki taslak havacılık için tasarlandı. Bu sinerji, bilinç ve motor gücüne hâkimiyet isteyen bir durum. – Bir şeyler öğrendiğinizde beyniniz fiziksel olarak da değişir. Beyninizdeki bağlantılar nöro-plastik olarak güçlenme eğilimine girer. – Beyninizin fonksiyonlarını kesin olarak değiştirir, beyninizin çok önemli yerlerine yerleşmiş boşluk ve hafıza gibi şeyler mesela. Dr. Matthews inanıyor ki gelecekte beyin simülasyonları araç sürmeyi, yeni bir dil öğrenmeyi mümkün kılacak şekilde gelişecek. “Bu teknik aslında çok eski. Şöyle ki antik Mısırlılar 4 bin yıl önce acıyı azaltmak için elektriksel araştırmalar yapıyorlardı” diye ekliyor. Şu noktada Ben Franklin bu elektrotları kafasına takarak denek olmayı kabul etti. Yöntemin titiz araştırmaları 2000’lerin başında başladı. Amaç en etkili simülasyonu yaratmaktı.
Minecraft Yüklemek 02:06
Minecraft Yüklemek 140 izlenme - 3 yıl önce Minecraft Yükleme Anlatım...
CHP'nin Seçim Minibüsünde Kasa Kasa Biralar 01:18
CHP'nin Seçim Minibüsünde Kasa Kasa Biralar 172 izlenme - 1 yıl önce Bursa'da CHP'nin seçim minibüsüne kasalarla bira konuldu. O anlar ise çevredeki kişiler tarafından cep telefonu ile görüntülendi.
Rada  Hamza Saza Baksana  Kasırga 2 02:02
Rada Hamza Saza Baksana Kasırga 2 92 izlenme - 1 yıl önce Rada hamza Rap Başka Hesaba Kopyalamak ve Yüklemek YASAKTIR.
Alternatif Saman Yükleme Taktiği 00:40
Alternatif Saman Yükleme Taktiği 109 izlenme - 2 yıl önce Saman toplama işinin ne kadar zahmetli ve yorucu olduğunu hepimiz biliriz. Hepimiz olmasa da bir kısmımız diyelim ve abilerimiz çözümü bulmuş, iyi seyirler.
Önemli Bir Dosyayı Silip Tekrar Geri Yüklemek 01:01
Önemli Bir Dosyayı Silip Tekrar Geri Yüklemek 120 izlenme - 2 yıl önce Bugünkü dersimizde, yanlışlıkla sildiğimiz önemli bir dosyayı nasıl tekrar yükleyeceğimizi öğreniyoruz.
Türk İşi Kamyona Mal Yükleme 00:14
Türk İşi Kamyona Mal Yükleme 115 izlenme - 2 yıl önce Türk işi mal yüklemeyi en uç noktada yaşayan abilerimizi izliyoruz. Böyle zeka dolu işleri ayakta alkışlarım...
Minecraft Servere Map Yükleme 'yusuf' 02:01
Minecraft Servere Map Yükleme 'yusuf' 121 izlenme - 3 yıl önce Bugün Sizlere Nasıl Servere Map Yüklendiğini Gösterdim. --------------------------------------------------------------------------------------------- skype:ysfky34 facebook:https://www.facebook.com/ysfky34.ysfky34?ref=tn_tnmn
Saniller 04:52
Saniller 193 izlenme - 6 yıl önce bedava sanil yükleme
Minecraft Bölüm 5 09:21
Minecraft Bölüm 5 12 izlenme - 4 ay önce arkadaşlar kısa zamanda videolar oturtulacaktır
Ls-2009 Yama Yüklenmesi 22:47
Ls-2009 Yama Yüklenmesi 157 izlenme - 7 yıl önce video
Minecraft: Nasıl Mod Yüklenir 11:41
Minecraft: Nasıl Mod Yüklenir 114 izlenme - 3 yıl önce Minecraft Vanilla Çok Güzel Olsa Da, Üzerine Modları Koydukça Gittikçe Daha Da Güzelleşiyor. Bu Yüzden Minecraft'a Nasıl Mod Yüklenir Ve Örnek Bir İki Mod Görüntüsü...
imageshack'a resim yüklemek 01:19
imageshack'a resim yüklemek 193 izlenme - 7 yıl önce imageshack'a resim yüklemek www.takilanlar.com
Ürün Güncelleme Ve Alt Resim Yüklemek 02:24
Ürün Güncelleme Ve Alt Resim Yüklemek 108 izlenme - 3 yıl önce Ürünlerinizin Fiyatlarını, Resimlerini Ve Onların Alt Resimlerini Düzenleyip Güncel Ürün Bilgileri Oluşturmanızı Anlatan Bir Eğitim Videomuzdur. http://www.asilnet.com
Minecraft 1.6.2 Nasıl Yüklenir 06:42
Minecraft 1.6.2 Nasıl Yüklenir 95 izlenme - 3 yıl önce Kanala Abone Olun Ve İşte Link:http://goo.gl/iy9rn Eğer Yapamadıysanız Skype:ali_osman245
Sıcakta Tuğla Yüklemek 00:34
Sıcakta Tuğla Yüklemek 89 izlenme - 5 yıl önce sıcakta tuğla yüklemek
Minecraft Nasıl Yüklenir 00:19
Minecraft Nasıl Yüklenir 50 izlenme - 3 yıl önce Minecraft Nasıl Yüklenir