Hoşgeldiniz!

Yüksek Gerilim Hattı Videoları İzle

30,000 Volt'a Kapılıp Ölmemek 00:33
30,000 Volt'a Kapılıp Ölmemek 59 izlenme - 2 ay önce İntihar içinmidir bilinmez ama, Yüksek Gerilim hattına çıkan çocuk 30 bin'lik akıma kapılıyor ancak, yaşamına belirli yanıklarla devam ediyor. Öldürmeyen allah öldürmüyor efendim.
Başkentte Yüksek Gerilim Hattında Patlama 01:30
Başkentte Yüksek Gerilim Hattında Patlama 131 izlenme - 10 ay önce Ankara'da Eskişehir Yolu'nda, Büyükşehir Belediyesine ait hafriyat kamyonu geçerken yüksek gerilim hattında patlama meydana geldi. Edilinen bilgiye göre, Ankara Büyükşehir Belediyesine ait 06 DU 7273 plakalı hafriyat kamyonu, 00.30 sularında Eskişehir Yolu Hacettepe ayrımında seyir halindeyken, sebebi henüz belirlenemeyen patlama gerçekleşti. Patlamanın etkisiyle asfaltta yaklaşık 25 santimetre genişliğinde çukur oluştu. Hafriyat kamyonunda hasar meydana geldi. Olay yerine polis, itfaiye, elektrik ve doğalgaz ekipleri sevk edildi. Olay yeri güvenlik çemberine alındı. Bomba uzmanları da olay yerinde incelemelerde bulundu. Yapılan incelemede, patlamanın yüksek gerilim hattına bir temas sonucu olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Kamyon şoförü, seyir halindeyken büyük bir patlama sesi duyduğunu ve aynadan yaklaşık otuz metre yüksekliğinde bir parlama gördüğünü ardından kamyonu yol kenarına çektiğini anlattı. Patlamanın sebebi ile ilgili araştırma devam ediyor.
yüksek elektrik akımı .. 00:09
yüksek elektrik akımı .. 815 izlenme - 8 yıl önce
 Antalya’da çocuklarını göremeyen baba yüksek gerilim hattına çıktı 04:55
Antalya’da çocuklarını göremeyen baba yüksek gerilim hattına çıktı 103 izlenme - 4 yıl önce Antalya’da, eşinden ayrı yaşayan Kenan Sürücü, 1,5 ve 5 yaşındaki iki çocuğunu 4 aydır göremediği için yüksek gerilim hattı elektrik direğine çıktı. Polisi aşağı atlamakla tehdit eden baba, yardım etmek isteyen güvenlik güçleri arasında uzun süren pazarlıklar yaşandı. "Çocuklarımı bir kez göreyim başka bir şey istemiyorum" diye polise yalvaran baba, yaklaşık bir saatlik çabanın ardından ikna edilebildi.Olay, Süleyman Demirel Bulvarı Ulubatlı Hasan Caddesi üzerinde meydana geldi. Varsak kapalı semt pazarı yanındaki yüksek gerilim hattı elektrik direğine çıkan Kenan Sürücü (35), eşinden ayrı yaşadığı için çocuklarını uzun süre göremediğini söyleyerek intihar etmek istedi. Çevredeki vatandaşlar şahsı ikna edemeyince polis ve itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen güvenlik güçleri çevrede güvenlik kordonu oluşturdu. Kenan Sürücü’nün alkollü olduğunu tespit eden polis ikna için uzun süre uğraştı.Polis ekiplerinin çabasına rağmen aşağı inmemek için ısrar eden 35 yaşındaki Sürücü, “İki yavrum var. Bir defa olsun göreyim” dedi. İtfaiye aracının geldiğini gören Sürücü, elinde bulunan kırık cam parçasıyla kolunu ve bileğini kesmeye kalkıştı. Yaklaşık 30 metre yüksekliğindeki yüksek gerilim hattı direğine çıkan Sürücü, güvenlik güçlerinin bir saat süren çabaları sonucunda atlamaktan vazgeçti. Polis ekibinin çocuklarını görmesine yardım edeceği sözünü alınca direkten aşağı inen Sürücü, karakola gitmek istemediğini ve en sevmediği yerin karakol olduğunu söyledi. İntihar etmekten vazgeçen Sürücü, sağlık kontrolünün yapılması için hastaneye sevk edildi. Kenan Sürücü’yü tanıdığını öne süren bir vatandaş, şahsın sürekli alkollü olduğunu, 1,5 yaşında kızı ve 5 yaşında oğlu olduğunu belirtti.
Yüksek Gerilim Hattına Kısa Devre Yaptırmak! 00:26
Yüksek Gerilim Hattına Kısa Devre Yaptırmak! 25 izlenme - 1 yıl önce Belarus'da can sıkıntısından gerilim hatlarıyla oyun oynayan elemanlar, enerji nakil hatlarına kısa devre yaptırmayı başarıyorlar. İzliyoruz.
Yüksek Gerilim Hattı Direğinde İntihar Kovalamacası 02:48
Yüksek Gerilim Hattı Direğinde İntihar Kovalamacası 4 izlenme - 2 ay önce Adana'da sevgilisinden ayrılan 16 yaşındaki bir çocuk yüksek gerilim hattı direğine çıkara intihar girişiminde bulunurken, bir arkadaşı ise direğe çıkıp onu kovalaması görenleri hayrete düşürdü.
Yüksek Gerilim Hattı Direğinde İntihara Kalkışan Arkadaşını Kovaladı 01:43
Yüksek Gerilim Hattı Direğinde İntihara Kalkışan Arkadaşını Kovaladı 4 izlenme - 2 ay önce Adana'da sevgilisinden ayrılan 16 yaşındaki bir çocuk yüksek gerilim hattı direğine çıkarak intihar girişiminde bulunurken, bir arkadaşının ise direğe çıkıp onu kovalaması görenleri hayrete düşürdü.
Önce Yüksek Voltaj Sonra Yükseklik 00:53
Önce Yüksek Voltaj Sonra Yükseklik 16 izlenme - 1 yıl önce Önce yüksek voltaj sonra yükseklik.Brezilya’da yüksek gerilim hattına çıkan şahıs elektrik tellerine dokunarak intihar etti. Psikolojik sorunları olduğu öğrenilen şahıs, intihar etmek için yüksek gerilim hattına çıkıyor. Olay yerine gelen görevlilerin 1 saatlik uğraşına rağmen ikna olamayan şahıs, elektrik tellerine dokunuyor.
Yanan Ağaç İle Yüksek Gerilim Hattının Patlaması 00:59
Yanan Ağaç İle Yüksek Gerilim Hattının Patlaması 18 izlenme - 3 yıl önce Yanan Ağaç İle Yüksek Gerilim Hattının Patlaması