Hoşgeldiniz!

Yüksek Hızlı Tren

yüksek hızlı tren konya'da 00:51
yüksek hızlı tren konya'da 3.899 izlenme - 7 yıl önce yüksek hızlı tren konya'da
Yht Tren Geçişleri 00:27
Yht Tren Geçişleri 5.807 izlenme - 9 yıl önce yüksek hızlı tren ile İzmir mavi treni geçisi ve diğer yht ile karşılaşma.
YHT Yüksek Hızlı Tren 04:26
YHT Yüksek Hızlı Tren 1.060 izlenme - 4 yıl önce Hızlı Tren Hakkında Bilgiler.
Test Sürüşünde Kaza Yapan Yüksek Hızlı Tren 00:44
Test Sürüşünde Kaza Yapan Yüksek Hızlı Tren 1.162 izlenme - 3 yıl önce İstanbul-Eskişehir arası yapımı devam eden ve kısa süre içinde kullanıma açılacak olan Yüksek Hızlı Tren, (YHT) test sürüşü yaptığı sırada Dilovası'nda kaza yaptı.
Vali Coş Bakakaldı - Sakaryalıların Yüksek Hızlı Tren Hayal Kırıklığı 01:25
Vali Coş Bakakaldı - Sakaryalıların Yüksek Hızlı Tren Hayal Kırıklığı 947 izlenme - 3 yıl önce Açılışı Ankara'da yapılan içinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da içinde bulunduğu Piri Reis Yüksek Hızlı Treni Sakarya'nın Arifiye ilçesi Garı'nda durmayınca burada Vali Hüseyin Avni Coş ile birlikte bekleyen yaklaşık 200 kişi hayal kırıklığı yaşadı.
Dünyanın En Hızlı Treni - Shanghai Maglev 04:21
Dünyanın En Hızlı Treni - Shanghai Maglev 954 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en hızlı treni şu anda Çin’de bulunuyormuş. Railway Technology’nin haberine göre Shanghai Maglev isimli trenin 'içinde yolcu varken' ulaşabildiği maksimum hız 430 kilometre, Trenin ortalama hızı ise 250 kilometreymiş. 2004 yılından beri çalışan söz konusu hızlı trenin inşası 1.2 milyar dolara mal olmuş.
tcdd-yht  ankara gar 00:54
tcdd-yht ankara gar 1.183 izlenme - 8 yıl önce ht65002 ankara-eşkişehir
Ahmet Ece - Hızlı Tren Türküsü 05:58
Ahmet Ece - Hızlı Tren Türküsü 615 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Ece“Kara Tren” için yazılmış türkü var, hızlı tren için neden olmasın diye düşündüm ve hızlı tren türküsünü yazdım” dedi. Ahmet Ece’nin klip çekeceği “Hızlı Tren” isimli türkünün sözleri; Gurbet treni misin, hasret treni misin Hasretleri kavuşturan hızlı tren sen misin? Haydi, hızlı trenim, çal düdüğün gidelim Uzun yollar kısalsın, bekliyor sevdiklerim. Kara tren naz yapar, mavi tren hız yapar Kurban olam makinist, sevdiğim yola bakar. Kızma kara trenim, müsaadenle ineyim Yıldırım gibi giden, hızlı trene bineyim. Karaman yol yapıyor, trenler hızlanıyor Hızlı tren yolunu Yıldırımla açıyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/111081/ozhan-eren-kara-tren Özhan Eren Kara Tren Türküsü ile Büyüdü Bizim Nesil Yeni Nesillerin Türküsü de bu şarkı olcak sanırsam ne desem bilemedim şimdi yorum sizde alkışlarlayaşıyorum.com :)
Trenin Rüzgarı Gençleri Havaya Savurdu 00:25
Trenin Rüzgarı Gençleri Havaya Savurdu 253 izlenme - 2 yıl önce Yüksek hızlı trenin rüzgarı, iki genci adeta kağıt parçası gibi savurdu. Çek Cumhuriyeti’nde rayların üzerinden karşı tarafa geçmek isteyen 2 genç ölümden döndü. Zira karşı istikametten hızla gelen tren, gençleri havaya savurdu.
Günübirlik Git-Gel Konya-Ankara Yapan Öğrenci 00:45
Günübirlik Git-Gel Konya-Ankara Yapan Öğrenci 655 izlenme - 3 yıl önce TCDD sitesinden gördüğüm kadarıyla gidiş dönüş Ankara Konya 50 tl ye geliyor, belli kampanyalar var mıdır bilmem ama her gün Konya - Ankara yapmanın bir kolaylık olduğunu anlatmak ayrı bir mevzu. Neyse hökümet iyi gidiy elhamdülillah.
Yuksek Hızlı Tren 01:35
Yuksek Hızlı Tren 501 izlenme - 5 yıl önce Yuksek Hızlı Tren
Yüksek Hızlı Tren Tanıtımı - Yht 01:00
Yüksek Hızlı Tren Tanıtımı - Yht 239 izlenme - 4 yıl önce Ankara-İstanbul arasındaki seyahat süresini 3.5 saate düşürecek Yüksek Hızlı Tren'in tanıtım videosu.
Yüksek Hızlı Tren Tanıtımı - YHT 01:00
Yüksek Hızlı Tren Tanıtımı - YHT 207 izlenme - 3 yıl önce Ankara-İstanbul arasındaki seyahat süresini 3.5 saate düşürecek Yüksek Hızlı Tren'in tanıtım videosu.
Lokomotif İle Çekilen Yüksek Hızlı Tren 00:28
Lokomotif İle Çekilen Yüksek Hızlı Tren 216 izlenme - 4 yıl önce Ankara - İstanbul arasındaki normal seferlerine başlayan Yüksek Hızlı Tren, dün gece yaşanan elektrik arızası ve trafolarda şalter atması nedeniyle yolcularına kabus dolu gece yaşattı. Elektrik arızası nedeniyle lokomotif ile çekilen 'yüksek hızlı tren' den görüntüler...
Kuş Sürüsüne Çarpan Ankara - Eskişehir YHT 00:29
Kuş Sürüsüne Çarpan Ankara - Eskişehir YHT 245 izlenme - 3 yıl önce Sözcü neden sansür koydu bilmiyorum ama ben size sansürsüz görüntüyü atayım. https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10481147_961939693831967_7210006549249775215_n.jpg Ankara - Eskişehir Hattında Hizmete Giren Hızlı Tren'in Günlük Katliam Bilançosu Şimdilik 600 Göçmen Kuş.. Çünkü Trenin Güzergahı Samsun Bafra Kuş Cennetindeki BALIK GÖLLERİ İle Kuzey Akdeniz Göller Bölgesi Arasındaki En Önemli Kuş Göç Hattı Olan ''Sistem 5'' in Üzerinden Geçiyor.. 21. Yüz Yılda Devletin Teknolojik Hizmetlerine Veya Teknolojinin Genel Nimetlerine Sırt Dönecek Ya da Eleştirecek Kadar Akıldan Uzaklaşmadık Elbette.. Ama Şunu Sormak da Hakkımız Değil mi ; ''Hiç mi Araştırmanız,Fizibiliteniz,Doğal Yaşama Saygınız Yoktur, Bu Projelerin En İdeal Halleri Bu mudur ? ya da bu kuşların bu sisteme alışana kadar daha kaç hayvan telef olacaktır ? Sansürsüz Resim: https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10481147_961939693831967_7210006549249775215_n.jpg
Lokomotif İle Çekilen Yüksek Hızlı Tren 00:28
Lokomotif İle Çekilen Yüksek Hızlı Tren 246 izlenme - 3 yıl önce Ankara - İstanbul arasındaki normal seferlerine başlayan Yüksek Hızlı Tren, dün gece yaşanan elektrik arızası ve trafolarda şalter atması nedeniyle yolcularına kabus dolu gece yaşattı. Elektrik arızası nedeniyle lokomotif ile çekilen 'yüksek hızlı tren' den görüntüler...
İlk Milli Yüksek Hızlı Tren İçin Düğmeye Basıldı 00:48
İlk Milli Yüksek Hızlı Tren İçin Düğmeye Basıldı 9 izlenme - 4 ay önce Yüksek Hızlı Tren (YHT) seti, ilk etapta 250 Km/H hıza haiz olarak 96 adet üretilecek. Konuyla ilgili 23 Kasım’da yayınlanan Kamu İhale Bülteni’nde ön yeterlilik ihalesi açıldığı duyuruldu. Duyuruya göre Yerli Üretim ve Test Tesisi kurulumu Eskişehir’de yapılacak olup, talep edilen mallar için teslim yeri Ankara olacak. Talep edilen hizmetlerin gerçekleştirileceği yerler ise ilgili şartnamelerde detaylı olarak belirtildi. Duyuruda, “20 adedi en az yüzde 10 yerli katkı payı ile komple imal edilmiş olarak ithal, 60 adedi en az yüzde 53 yerli katkı payı ile Türkiye’de TCDD’nin Eskişehir’de göstereceği arazi TÜLOMSAŞ’da kurulacak tesiste imal, 16 adedi ise milli YHT projesi dâhilinde en az yüzde 74 yerli katkı payı ile Türkiye’de TCDD’nin Eskişehir’de göstereceği arazi TÜLOMSAŞ’da kurulacak tesiste imal edilecektir” denildi.
Erdoğan: Lozan'a Kimler İmza Attıysa Sorumludur 03:26
Erdoğan: Lozan'a Kimler İmza Attıysa Sorumludur 27 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ankara'da Yüksek Hızlı Tren Garı açılış töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ankara'da Yüksek Hızlı Tren Garı açılış töreninde konuştu. Erdoğan, konuşmasında bir kez daha "idam" tartışmalarına değinerek "Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde ne varsa hepsi Türkiye'de de olacak. Niye benim ülkemi karıştırıyorlar. Niye benim ülkemde benim vatandaşımın verdiği vergiyle 15 Temmuz darbe girişimi alçaklığını yapan kansızlar ortaya çıkıyor. Onlar alçak, onlar da vatanseverlik diye bir şey yok. Yakın, yakın. Ben inanıyorum ki idam teklifi Meclis'ten geçecek. Ben de onaylayacağım. Türkiye'nin hedeflerine ulaşmasını hiçbir güç engelleyemeyecek. Biz bu engelleri teker teker aşıyoruz. " ifadelerini kullandı. 'Lozan' da Erdoğan'ın gündemindeydi: "Gazi Mustafa Kemal'in çizdiği Misak-ı Milli birilerini rahatsız etti. Ben Lozan dedim rahatsız oldular. Burnumuzun dibindeki adalar bizimdi. O adalarda bizim eserlerimiz var. Bunların altına kim imza attıysa sorumludur sorumlu. Cumhuriyet'imizin kuruluşundan son 10 yıla kadar gelin 2.5 milyon kilometre kareyi orada kaybettik. Oralar kalsaydı 3.5- 4 milyon kilometre karelik toprak bizim olacaktı. Birilerinin bizim topraklarımızda gözü var. PKK'nın yaptığı bu değil mi? Benim Mehmet'im Tendürek'te, Gabar'da bu vatan topraklarının korunmasının mücadelesini veriyor. Biz ne diyoruz hep tek bayrak, tek vatan, tek millet. Ne işin var senin Pensilvanya'da, neden çekiniyorsun. Gelsene. Ben FETÖ'de kalanlara sesleniyorum. Öyle ya da şöyle yaptınız. Eğer hala oradalarda kalmaya devam ederseniz bilin ki bu halkın duvarına çarpacaksınız. Bu millet size bedelini ödetecek. Bölücü terör örgütünün inine girdik. FETÖ'nün de inine gireceğiz. Kimse kalkıp da bize mağdur edebiyatı yapmasın. Bunlar mağdur değil. Mağdur olan benim şehidimin ailesi. 2.194 gazimiz var. Şehidimiz bunlar. FETÖ değil. Onlar o gece neler yaptılar. Güneydoğu ve Doğu'da şehit olanlar. Onlar ve yakınları bizim
Yüksek Hızlı Tren, 42 Futbol Takımını Birleştirdi 00:47
Yüksek Hızlı Tren, 42 Futbol Takımını Birleştirdi 29 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'yi sarmaya devam eden Yüksek Hızlı Tren hattının yeni güzergahı, 42 futbol takımını birbirine bağlıyor.