Hoşgeldiniz!

yüksek topuk

Topuklu Ayakkabı İle Yürüme Dersi 02:59
Topuklu Ayakkabı İle Yürüme Dersi 6.338 izlenme - 5 ay önce Malene isimli Alman ablamız, yüksek topuklu ayakkabılar ile Berlinde yürüme derslerine devam ediyor.
Yüksek topukla Caroline Zoru Başardı! 01:35
Yüksek topukla Caroline Zoru Başardı! 3.591 izlenme - 6 yıl önce Türkiye "Runtalya Yüksek Topuk Koşusu"ndan görüntüler...
Mankenlerin Yüksek Topuk Kazaları 03:18
Mankenlerin Yüksek Topuk Kazaları 1.173 izlenme - 5 yıl önce Nedır Bu Mankenlerin Yüksek Topuklardan Çektiği 01.10.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Mankenlerin Yüksek Topuk Kazaları' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Böyle  Top Model Mi Olur Ya 00:24
Böyle Top Model Mi Olur Ya 1.226 izlenme - 9 yıl önce kız ayakta duramıoki yürüsün:d:d:d
Yüksek Topuk Senin Neyine 00:23
Yüksek Topuk Senin Neyine 646 izlenme - 8 yıl önce yüksek topuklu ayakkabı kurbanı bir bayan
Yüksek Topuk Kazaları 01:10
Yüksek Topuk Kazaları 639 izlenme - 8 yıl önce mankenlerin yüksek topukların azizliğine uğradığı anlar
fazla yüksek topuk 01:02
fazla yüksek topuk 463 izlenme - 7 yıl önce
Kadının Yüksek Topuklu Ayakkabıyla İmtihanı 00:23
Kadının Yüksek Topuklu Ayakkabıyla İmtihanı 56 izlenme - 2 yıl önce Kadının Yüksek Topuklu Ayakkabıyla İmtihanı
Yüksek topukla 100 metre koştular! 00:55
Yüksek topukla 100 metre koştular! 105 izlenme - 4 yıl önce ANTALYA'da geleneksel hale gelen Runtalya Maratonu öncesinde yapılan 'Yüksek Topuk Koşusu'nda, topuk yüksekliği 7 santimin üzerinde olan 40 kadın, 100 metre koştu. Antalya'da geleneksel hale gelen ve yarın yapılacak 10 kilometrelik Runtalya Maratonu öncesinde bugün 'Yüksek Topuk Koşusu' ve 'Minik Adımlar Koşusu' yapıldı. Lara'daki bir alışveriş merkezi önünde yapılan etkinlikte 4-6 yaş arası yüzlerce küçük Minik Adımlar Koşusu'nda ter döktü. 200 metrelik parkurda birbirlerini geçmek için kıyasıya mücadele eden miniklerin hepsine yarış sonunda sertifika ve madalya verildi. Küçüklerin koşusunun ardından Runtalya'nın en renkli etkinliklerinden biri olan Yüksek Topuk Koşusu'na geçildi. 40 kadının katıldığı etkinlikte, yarış öncesinde kadınların topuk yükseklikleri metre ile ölçüldü. En az 7 santim yüksekliğindeki topukla katılma şartını taşıyan kadınlar, start ile birlikte topuklu ayakkabılarıyla 100 metre koştu. Renkli görüntülere sahne olan koşuda, kadınların ayakkabılarını topuğundan koli bantıyla ayaklarına tutturdukları görüldü. Yarışlar sonunda Almanya'dan katılan transeksüel Graf Dara Schell 17.05'lik derecesi ile birinci olurken, Melek Çisem 17.07 ile ikinci, Ayşen Özkul ise 17.55 ile üçüncülük elde etti. Birinciye 3 bin, ikinciye 1500 ve üçüncüye de 1000 TL para ödülü verildi.
Yeni Doğan Geyiğin İlk Adımları 2 00:45
Yeni Doğan Geyiğin İlk Adımları 2 121 izlenme - 3 yıl önce Bu sıralar yine Güzellik Yarışması haberleri sıkça dolanmaya başlayınca bundan yaklaşık bir sene öncesine dönüverdim ve aklıma bu görüntüler geldi. Fildişi Sahillerinde yapılan Güzellik Yarışmasında aday adayı bu genç kızı öylece göndermişlerdi podyuma, hem kendisi ağlamış hem izleyenleri ağlatmıştı, önceden denemesi yaptırılmamış galiba, ''salınır sokağa çocuklar bildiği gibi yapsın'' hesabı olmuş.
Yüksek Topuk Yüzünden Yürüyen Merdivenden Yuvarlanan Kadın 00:33
Yüksek Topuk Yüzünden Yürüyen Merdivenden Yuvarlanan Kadın 23 izlenme - 2 yıl önce İnanılmaz kaza Çin’de gerçekleşti. Metroda yürüyen merdivene binen genç kadın, yüksek topuklu botlarının azizliğine uğradı. Bir anda dengesini kaybetti. Yürüyen merdivende üst üste taklalar attı. Duruma müdahale eden güvenlik görevlileri cihazı hemen durdurdu. Yaşadıkları karşısında şoke olan talihsiz kadın, tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldı.
Yüksek Topuk Sevdası 00:17
Yüksek Topuk Sevdası 12 izlenme - 1 yıl önce Yüksek Topuk Sevdası
Yüksek Topuk Başına iş Açtı 00:33
Yüksek Topuk Başına iş Açtı 10 izlenme - 2 yıl önce Yüksek topuklu botlarıyla dengesini kaybedince yürüyen merdivenden böyle düştü. İnanılmaz kaza Çin’de gerçekleşti. Metroda yürüyen merdivene binen genç kadın, yüksek topuklu botlarının azizliğine uğradı.
Antalya’da Kadınlar ’Yüksek Topuk’ladı 02:06
Antalya’da Kadınlar ’Yüksek Topuk’ladı 0 izlenme - 1 yıl önce Bu yıl 12’ncisi düzenlenen Runatolia Uluslararası Antalya Maratonu kapsamında gerçekleştirilen Yüksek Topuk Koşusu’nda kadınlar en az 7 santimetre yüksekliğindeki topuklu ayakkabıyla 100 metre koştu. Renkli görüntülere sahne olan yarışı üniversite öğrencisi Ezgi Erdem kazandı.