Hoşgeldiniz!

Yükseklik Korkusu Videoları İzle

Yükseklik Korkusu ve Kalbi Olanlar İzlemesin Bence 01:06
Yükseklik Korkusu ve Kalbi Olanlar İzlemesin Bence 1.711 izlenme - 2 yıl önce Yükseklik korkusu olanlar bence izlemesin. Bir de kalp ve tansiyonu olanlar. Seyrederlen ben çok kötü oldum
Yükseklik Korkusu Olanalar İzlemesin... 02:44
Yükseklik Korkusu Olanalar İzlemesin... 2.225 izlenme - 7 yıl önce
Türk Hava Yolları (THY) Vazgeçme Reklamı 2015    02:30
Türk Hava Yolları (THY) Vazgeçme Reklamı 2015 746 izlenme - 2 yıl önce Türk Hava Yolları _____@____xclas________ Köylü Çocuklar Reklamı | Yükseklik Korkusu #Vazgeçme Turkish Airlines ile Asla Vaz geçme Temalı Güzel bir reklam filmi. Hayallerine ulaşmak için hiçbir engel tanımayan Türkiye, memleketin her köşesine kolayca ulaşsın diye. sloganı aslında herşeyi özetliyor.Hayallerine ulaşmak için hiçbir engel tanımayan Türkiye, memleketin her köşesine kolayca ulaşsın diye... Turkish Airlines
Teyzenin Teleferik İle İmtihanı 01:12
Teyzenin Teleferik İle İmtihanı 57 izlenme - 3 ay önce Ordu'nun simgesi haline gelen teleferik binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Ancak görüntüler herkesin teleferik yolculuğundan aynı keyfi almadığını gösteriyor. Yükseklik Korkusu olan Türkan Tepe, teleferiğe bindiğine bin pişman oldu, renkli anlar yaşandı.
Yükseklik Korkusu Olan İzlemesin 02:07
Yükseklik Korkusu Olan İzlemesin 249 izlenme - 2 yıl önce Adam 1500 feet yükseklikte lamba değiştiriyor. Yok böyle bir şey
Yükseklik Korkusu Olan Adamın Korku Dolu Anları 00:59
Yükseklik Korkusu Olan Adamın Korku Dolu Anları 148 izlenme - 2 yıl önce Çinli adamın Zhangjiajie şehrinde Tianmen Dağında uçuruma inşa edilmiş yaklaşık 1500 metre yüksekliğindeki cam platformdaki korku dolu anları.
Korkunun Ecele Faydası Yok_2 00:28
Korkunun Ecele Faydası Yok_2 189 izlenme - 5 yıl önce Korkunun Ecele Faydası Yok_2
Yükseklik Korkusuna Yenik Düşün Komik Çinli 01:01
Yükseklik Korkusuna Yenik Düşün Komik Çinli 84 izlenme - 12 ay önce Bu görüntüler Çin’de çekildi. 100 metre yükseklikte yer alan 65 metrelik cam zemin üzerinde yürümeye çalışan bir adam yükseklik korkusuna yenik düşünce ortaya oldukça ilginç görüntüler çıktı.
Yükseklik Delisi Gence Polis Gözaltısı - James Kingston 02:49
Yükseklik Delisi Gence Polis Gözaltısı - James Kingston 156 izlenme - 2 yıl önce Eleman arkadaşıyla birlikte Ukrayna'da bir köprüye tırmanmış ve o anları kayda almış, acaba oradan düşmesini isteyen kaç kişi vardır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yüzlerce Metre Yükseklikten Emekleyerek Yürüdü 02:38
Yüzlerce Metre Yükseklikten Emekleyerek Yürüdü 86 izlenme - 2 yıl önce Çin'in Hunan bölgesinde bulunan Tianmen Dağı'nda yapılan camlı yol yerli turistlerin ilgi odağı oldu. Bir grup turistin çıktığı camlı yolda ilginç bir olay yaşandı. Genç bir turist yükseklik korkusundan 1432 metre yükseklikteki camlı yoldan aşağıya bakamadı. Gözlerini katıp emekleyerek yürüyen genç arkadaşlarının ilgi odağı oldu.
John Scottie 'nin Rüya Sahnesi - Vertigo 1958 01:28
John Scottie 'nin Rüya Sahnesi - Vertigo 1958 91 izlenme - 2 yıl önce Bir Alfred Hitchcock klasiği filmde, yüseklik korkusunu yansıtmak için kullandığı zoom teknikleride 'Hitchcock Tarzı' olarak sinema tarihine damgasını vurmuştur. Sinema tarihine adını yazdıran sahneleri kuşkusuz John Scottie'nin rüya sahneleridir. Bernard Hermann'ın muhteşem müziği eşliğinde hazırlanan sürrealist rüya sahnesini izliyoruz.
Korkunun Ecele Faydası Yok_1 00:58
Korkunun Ecele Faydası Yok_1 88 izlenme - 5 yıl önce Korkunun Ecele Faydası Yok_1
Deli işi: Dünyanın en büyük gökdelenini temizlemek 04:20
Deli işi: Dünyanın en büyük gökdelenini temizlemek 102 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz yükseklikte pencereleri temizleyen ekibin mesaisi adeta bir cesaret gösterisi gibi
Yükseklik Korkusu Olan Penguen 01:13
Yükseklik Korkusu Olan Penguen 77 izlenme - 4 yıl önce Yükseklik Korkusu Olan Penguen
 75 Metrelik Bir Ağaca Tırmanış ve Eşsiz Manzara Deneyimi 02:51
75 Metrelik Bir Ağaca Tırmanış ve Eşsiz Manzara Deneyimi 24 izlenme - 1 yıl önce Yükseklik korkusu olmayanlar buraya! Pemberton Avustralya'da 75 metre uzunluğundaki bir ağaca tırmanan insanlardan eşsiz bir deneyim ve Warren Ulusal Parkı'nın muhteşem görünümü.
Yükseklik Korkusu Olan Genç Kız Evliliğe Bin Metrede 01:31
Yükseklik Korkusu Olan Genç Kız Evliliğe Bin Metrede "Evet" Dedi 12 izlenme - 1 yıl önce Erhan Demir'in evlilik teklifi etmesi Yükseklik korkusu olan genç kız evliliğe bin metrede "evet" dedi- Denizli'de bir genç teleferikle gezintiye çıktığı ve yükseklik korkusu olan kız arkadaşına bin 400 metrede evlilik teklifi yaptı Denizli'de bir genç, yükseklik korkusu olmasına rağmen teleferik gezintisi yapmayı kabul eden kız arkadaşına bin 400 metrede evlenme teklifinde bulundu.