Hoşgeldiniz!

yükseklik korkusu

Biri Yükseklik Korkusu mu Dedi 01:33
Biri Yükseklik Korkusu mu Dedi 1.610 izlenme - 3 hafta önce Bu gencin yaptıkları, Sınırları zorlamak mı? Yoksa bir cesaret göstergesi mi? Yoksa aptallık mı? Vinç'in üzerine çıkan bu çılgın aptal sadece ve sadece daha çok izlenebilmek için ölümü bile göze almış.
Ortaya Karışık Söven Koca Yürekli Adam 03:49
Ortaya Karışık Söven Koca Yürekli Adam 4.095 izlenme - 7 ay önce Antalya'nın Alanya ilçesinde yamaç paraşütü yapan ve yükseklik korkusu olan adamın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Yükseklik Korkusu Olanalar İzlemesin... 02:44
Yükseklik Korkusu Olanalar İzlemesin... 2.281 izlenme - 9 yıl önce
Yaşlı Adamın İnanılmaz Yükseklik Korkusu 00:57
Yaşlı Adamın İnanılmaz Yükseklik Korkusu 214 izlenme - 6 ay önce Yaşlı adam, İngiltere'deki 518 metre boyundaki Blackpool Kulesinin tepesinde yükseklik korkusundan dolayı tutuna tutuna gidiyor...
Cam Köprüde Ölüp Ölüp Dirilenler 00:40
Cam Köprüde Ölüp Ölüp Dirilenler 569 izlenme - 2 yıl önce Çin'in Hunan eyaletindeki Tianmen dağının sert yamacına kurulan 6 cm kalınlığında,1 metre genişliğinde ve yerden 180 metre yükseklikteki cam köprü üzerinde yürümek herkesin harcı değil. Üstüne bir de yükseklik korkunuz varsa, ortaya çok değişik görüntüler çıkabiliyor
Türk Hava Yolları (THY) Vazgeçme Reklamı 2015    02:30
Türk Hava Yolları (THY) Vazgeçme Reklamı 2015 805 izlenme - 4 yıl önce Türk Hava Yolları _____@____xclas________ Köylü Çocuklar Reklamı | Yükseklik Korkusu #Vazgeçme Turkish Airlines ile Asla Vaz geçme Temalı Güzel bir reklam filmi. Hayallerine ulaşmak için hiçbir engel tanımayan Türkiye, memleketin her köşesine kolayca ulaşsın diye. sloganı aslında herşeyi özetliyor.Hayallerine ulaşmak için hiçbir engel tanımayan Türkiye, memleketin her köşesine kolayca ulaşsın diye... Turkish Airlines
Yükseklik Korkusu Olan İzlemesin 02:07
Yükseklik Korkusu Olan İzlemesin 309 izlenme - 4 yıl önce Adam 1500 feet yükseklikte lamba değiştiriyor. Yok böyle bir şey
Yükseklik Korkusu Olan Adamın Korku Dolu Anları 00:59
Yükseklik Korkusu Olan Adamın Korku Dolu Anları 243 izlenme - 3 yıl önce Çinli adamın Zhangjiajie şehrinde Tianmen Dağında uçuruma inşa edilmiş yaklaşık 1500 metre yüksekliğindeki cam platformdaki korku dolu anları.
Korkunun Ecele Faydası Yok_2 00:28
Korkunun Ecele Faydası Yok_2 205 izlenme - 7 yıl önce Korkunun Ecele Faydası Yok_2
Yükseklik Korkusu Olanlar Kesinlikle İzlemesin   18 07:35
Yükseklik Korkusu Olanlar Kesinlikle İzlemesin 18 63 izlenme - 2 yıl önce Bizi Takip Edin Sancaktepe'nin Haber Kaynağı http://www.sancaktepemedya.net https://twitter.com/Sancaktepemedya https://www.facebook.com/Sancaktepemedya https://www.instagram.com/sancaktepemedyanet
Yükseklik Delisi Gence Polis Gözaltısı - James Kingston 02:49
Yükseklik Delisi Gence Polis Gözaltısı - James Kingston 199 izlenme - 4 yıl önce Eleman arkadaşıyla birlikte Ukrayna'da bir köprüye tırmanmış ve o anları kayda almış, acaba oradan düşmesini isteyen kaç kişi vardır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yüzlerce Metre Yükseklikten Emekleyerek Yürüdü 02:38
Yüzlerce Metre Yükseklikten Emekleyerek Yürüdü 129 izlenme - 3 yıl önce Çin'in Hunan bölgesinde bulunan Tianmen Dağı'nda yapılan camlı yol yerli turistlerin ilgi odağı oldu. Bir grup turistin çıktığı camlı yolda ilginç bir olay yaşandı. Genç bir turist yükseklik korkusundan 1432 metre yükseklikteki camlı yoldan aşağıya bakamadı. Gözlerini katıp emekleyerek yürüyen genç arkadaşlarının ilgi odağı oldu.
Yükseklik Korkusuna Yenik Düşün Komik Çinli 01:01
Yükseklik Korkusuna Yenik Düşün Komik Çinli 128 izlenme - 3 yıl önce Bu görüntüler Çin’de çekildi. 100 metre yükseklikte yer alan 65 metrelik cam zemin üzerinde yürümeye çalışan bir adam yükseklik korkusuna yenik düşünce ortaya oldukça ilginç görüntüler çıktı.
Teyzenin Teleferik İle İmtihanı 01:12
Teyzenin Teleferik İle İmtihanı 72 izlenme - 2 yıl önce Ordu'nun simgesi haline gelen teleferik binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Ancak görüntüler herkesin teleferik yolculuğundan aynı keyfi almadığını gösteriyor. Yükseklik Korkusu olan Türkan Tepe, teleferiğe bindiğine bin pişman oldu, renkli anlar yaşandı.
Yükseklik Korkusu Olan İnsanları Çıldırtmak 01:22
Yükseklik Korkusu Olan İnsanları Çıldırtmak 9 izlenme - 5 ay önce Yükseklik korkusu olan insanları altına ettiren çılgın insanları izliyoruz efendim. Sizin vicdanınız yok mu ulan!
Deli işi: Dünyanın en büyük gökdelenini temizlemek 04:20
Deli işi: Dünyanın en büyük gökdelenini temizlemek 111 izlenme - 6 yıl önce İnanılmaz yükseklikte pencereleri temizleyen ekibin mesaisi adeta bir cesaret gösterisi gibi
Yükseklik Korkusu Olan Penguen 01:13
Yükseklik Korkusu Olan Penguen 80 izlenme - 6 yıl önce Yükseklik Korkusu Olan Penguen
Yükseklik Korkusu Olan Genç Kız Evliliğe Bin Metrede 01:31
Yükseklik Korkusu Olan Genç Kız Evliliğe Bin Metrede "Evet" Dedi 17 izlenme - 3 yıl önce Erhan Demir'in evlilik teklifi etmesi Yükseklik korkusu olan genç kız evliliğe bin metrede "evet" dedi- Denizli'de bir genç teleferikle gezintiye çıktığı ve yükseklik korkusu olan kız arkadaşına bin 400 metrede evlilik teklifi yaptı Denizli'de bir genç, yükseklik korkusu olmasına rağmen teleferik gezintisi yapmayı kabul eden kız arkadaşına bin 400 metrede evlenme teklifinde bulundu.