Hoşgeldiniz!

yüksekova

köpek dövüŞü 01:10
köpek dövüŞü 114.100 izlenme - 8 yıl önce yüksekova halı saha taraflarında ki köpek düvüşü
Hakkari'den Süper Mario'ya Rakip Olacak Bir Oyun 03:20
Hakkari'den Süper Mario'ya Rakip Olacak Bir Oyun 6.496 izlenme - 11 ay önce Hakkari'nin Yüksekova ilçesin aynı lise'den mezun 3 arkadaş ''Google play'den 25 $ karşılığında'' üyelik alıp 1 yıllık çalışmaları sonucunda yüksekovanın zorlu şartlarında 13 saate oyun yapmayı başarmışlardır. Oyunu Merak Edenler İçin :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.HeLLGames.MouseTrap
Nazlı Çelik Yüksekova'da Ölümden Döndü 01:16
Nazlı Çelik Yüksekova'da Ölümden Döndü 8.911 izlenme - 2 yıl önce Yüksekova'daki operasyonları görüntülemek için bu ilçeye giden Star Ana Haber spikeri Nazlı Çelik, kafasının hemen yanına fişek isabet etmesi sonucu büyük korku yaşadı.
Düğünümüz - Pirosi Aşireti Yüksekova 01:59
Düğünümüz - Pirosi Aşireti Yüksekova 26.561 izlenme - 5 yıl önce Düğünümüz - Pirosi Aşireti Yüksekova
Nazlı Çelik'in Hdp'li Vekilin İftiralarına Yanıtları 06:29
Nazlı Çelik'in Hdp'li Vekilin İftiralarına Yanıtları 9.347 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Nazlı Çelik terör operasyonlarının yapıldığı bölgeye gitmiş Yüksekovada haber yapmıştı. 'pkk sizi tükürüğüyle boğar' sözleriyle hatırlanan hdp vekili abdullah zeydan mecliste Nazlı Çelik'in Yüksekova'da yaptığı haberlerde gazeteciliğin dışına çıkmakla suçlayıp, çeşitli iftiralar attı. Nazlı Çelik ise Star Anahaberde atılan iftiralara teker teker sert şekilde yanıt verdi ve hesabınıda yargıda soracağını belirtti...
Yüksekova'da Teröristin PÖH Tarafından Vurulma Anı 00:52
Yüksekova'da Teröristin PÖH Tarafından Vurulma Anı 5.116 izlenme - 3 yıl önce Yüksekova'da uzun namlulu silahla ateş açanların polis tarafından vurulma anını izliyoruz.. Adeta bir Counter Strike edası ile aralarında konuşuyorlar.. Bir tek hadi hadi hadi , düşman görüldü , birini indirdim sözleri eksik..
Gerçek Hayatta Gta Oynayan Türk Polisi 00:20
Gerçek Hayatta Gta Oynayan Türk Polisi 2.142 izlenme - 2 yıl önce Hakkari Yükseova'da polis seviyesini 6 yıldız yapan Pkk'lılara karşı polismizin zırhlı araç müdahalesini görüyoruz.
Komando 01:36
Komando 5.500 izlenme - 8 yıl önce komando hakkari yüksekova
Çaydanlıktan Bomba Hazırlayan PKK'lılar Etkisiz Hale Getirildi 06:10
Çaydanlıktan Bomba Hazırlayan PKK'lılar Etkisiz Hale Getirildi 1.173 izlenme - 2 yıl önce Şarkılarla çaydanlık bombası yapan teröristler öldürüldü Genelkurmay Başkanlığı, Yüksekova ilçesinde PKK’lı teröristlerin şarkılar eşliğinde el yapımı bomba hazırladığı görüntüleri paylaştı.
Komando Hakkari Yüksekova 03:03
Komando Hakkari Yüksekova 4.315 izlenme - 8 yıl önce komando hakkari yüksekova
Komando 04:28
Komando 2.815 izlenme - 8 yıl önce komando hakkeri yüksekova
Ahmet Arslan 02:34
Ahmet Arslan 3.423 izlenme - 10 yıl önce
yüksekova'da gerginlik 03:34
yüksekova'da gerginlik 2.919 izlenme - 9 yıl önce yüksekova'da gerginlik
Yüksekova Gençliği Xerzani &- Hazırlayan  A-Tes Mc. -& 02:05
Yüksekova Gençliği Xerzani &- Hazırlayan A-Tes Mc. -& 1.606 izlenme - 6 yıl önce
Jandarma Komando 03:15
Jandarma Komando 1.100 izlenme - 9 yıl önce
Komando 03:03
Komando 1.527 izlenme - 8 yıl önce komando hakkari yüksekova
Özel Harekat Yüksekova'da Marş Okuyup Tekbir Getirdi 01:41
Özel Harekat Yüksekova'da Marş Okuyup Tekbir Getirdi 370 izlenme - 2 yıl önce Özel Harekat Yüksekova'da marş okuyup tekbir getirdi Hakkari Yüksekova'da PKK'ya karşı mücadele veren Özel Harekatçılar marş okuduğu ve tekbir getirdiği görüntüler tüyleri diken diken etti.
Teslim Olan Teröristten PKK PYD Aynı İtirafı 00:52
Teslim Olan Teröristten PKK PYD Aynı İtirafı 301 izlenme - 2 yıl önce Yüksekova'da teslim olan 7 teröristten ikisinin itirafları bölücü terör örgütünün gerçek yüzünü ortaya koyuyor. Teröristler, örgüt yöneticilerinin kendilerini ölüme sürükleyip kaçtıklarını söylediler. 14 Nisan gecesi geç saatlerde Hakkâri Yüksekova'da icra edilen Şht.J.Uzm.Çvş. Ramazan Gülle Operasyonu kapsamında; E Sektöründe Kuruköy Bölgesinde terörist başı Cemil Bayık'ın en güvendiği ve Yüksekova'ya bizzat kendisi tarafından seçilerek gönderildiği söylenen Güngör Mahallesi Sorumlusu bir terörist başta olmak üzere yanına aldığı kırsaldan getirdiği 6 teröristle beraber toplam 7 terörist teslim olmuştu. Teslim olan teröristlerden ikisi terör örgütünde bulundukları süreçte karşılaştıkları durumlarla ilgili itiraflarda bulundu. Teslim olan birinci terörist, "Bize gidin, halk sizi bekliyor, savunacak askerleri arıyorlar, siz de halkın askerlerisiniz" dediklerini belirtti. Söylenenlerin olmadığını söyleyen terörist, "Kandırıldık, adamlar bizi bırakıp kaçtılar. Bizi ölüme terk ettiler. Teröristlerin gerçek yüzünü burada gördük. Örgüte katıldığıma pişmanım" ifadesini kullandı. Diğer terörist ise, eğitim verirken devlete karşı düşmanlık aşılamak istediklerini vurgulayarak şunları ifade etti: "'Halk; burada barikat kurmanızı, savaşmanızı istiyorlar' dediler. Evlerinin boşaltılması halkın üzerinde baskı oluşturdu. Halk dayanamayıp kaçtı. Biz kaldık sadece. Bizi buraya getirenler de kaçtı." Terörist, örgüt yöneticilerinin ihtiyaçlarını evlerden karşılamalarını istediklerine dikkat çekerek, örgüt ele başlarının evlerde buldukları paraları da kendilerine getirmelerini söylediklerini aktardı. "En son bizi burada tek başımıza bırakıp kaçınca gerçek yüzlerini gördük" diyen terörist, "Bu yüzden teslim oldum. Bizi buraya getirenlerin hepsi kaçtı. Bizi ölüme sürükleyip kendileri rahat kaçmak için zemin oluşturdu" diyerek yaşadıklarını anlattı.
 Yüksekova’da banka şubesi ateşe verildi 01:59
Yüksekova’da banka şubesi ateşe verildi 638 izlenme - 4 yıl önce Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde polisle çatışan yüzü kapalı grup, bir banka şubesi binasını ateşe verdi. Kepenklerin iki gündür kapalı olduğu ilçe merkezinin Cengiz Topel Caddesi’nde, Şemdinli Yolu üzerinde ve ara sokaklara barikat kurup, ateş yakan ve polis araçlarına taş atan yüzü kapalı gösterici gruplara polis ekipleri müdahalesi sürerken, Nedim Zeydan Caddesi üzerinde bulunan banka şubesine göstericiler tarafından molotofkokteyli saldırı düzenlendi. Taşlarla banka binasının camlarını ve kepenklerini kırarak içeri giren göstericiler, bankadaki bütün eşya ve dosyaları ateşe verdiler. İlçedeki olaylar sürüyor.
Ölümden Önceki Mektup 04:07
Ölümden Önceki Mektup 2.332 izlenme - 10 yıl önce bu mektup ve ses kaydının 1 gün ardından mektubu yazan 21 yaşındaki a.d hayatına son verdi.
Yüksekova Lisesi 00:41
Yüksekova Lisesi 920 izlenme - 8 yıl önce tiyatro
V2 Aydın 10:00
V2 Aydın 1.244 izlenme - 9 yıl önce hakkari düğün
Sagopa Kajmer Vasiyet 02:36
Sagopa Kajmer Vasiyet 3.131 izlenme - 9 yıl önce süper bir Şarkı sagopa kajmerden. dinlemeden ölmeyin arklarr :d :d :d :d
Hakkari Yüksekova Yunus Gültepe 02:31
Hakkari Yüksekova Yunus Gültepe 639 izlenme - 6 yıl önce Hakkari yüksekova
Ünlü spiker Nazlı Çelik Yüksekova'da Ölümden Döndü  01:16
Ünlü spiker Nazlı Çelik Yüksekova'da Ölümden Döndü 241 izlenme - 2 yıl önce Yüksekova'daki operasyonları görüntülemek için bu ilçeye giden Star Ana Haber spikeri Nazlı Çelik, kafasının hemen yanına fişek isabet etmesi sonucu büyük korku yaşadı.
Mehmet Doğan Güneş- Beyaz Ağit 03:39
Mehmet Doğan Güneş- Beyaz Ağit 1.898 izlenme - 8 yıl önce yüksekova 2009 söz müzİk: mehmet doĞan güneŞ
Yüksekova’da İl Olma Sevinci 02:43
Yüksekova’da İl Olma Sevinci 203 izlenme - 2 yıl önce İl olma haberi Yüksekova’da sevinçle karşılandı. Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Özdemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’a teşekkür ederek, “Yaklaşık 1-2 yıldır konuşulan bir gündemdi. Nihayetinde bugün meclise geldi taslak. İnanıyorum bir iki gün içerisinde meclisten geçerek yasalaşır. Tabi gönlümüzden geçen Hakkari’nin de il olarak kalmasıydı. Biliyorsunuz daha evvel Uludere ve Beytüşşebap Hakkari’nin ilçesiydi. Şırnak’ın il olmasıyla beraber bu iki ilçemiz oraya bağlandı. Hakkari’nin il olarak kalması için uzun uğraşlar verdik Ankara’da. Tabi hükümetin takdiridir. Hükümet bizden daha iyi bilir. Yüksekova’nın il olması hepimizi canlandırdı, heyecan kattı. Şu an itibariyle Yüksekova’da ciddi bir heyecan ve sevinç var. İnanıyorum ki bu durum barış ve huzura, dökülen kardeşkanının son bulmasına vesile olur. Yanı başımızda Esendere Sınır Kapımız var. İnşallah bu da kısa zamanda açılır ve buranın ekonomik hayatına renk katar. Çok mutluyuz, çok umutluyuz. Bundan sonra sadece hükümetin yapacağı değil bizlerin de vatandaş olarak, STK’lar olarak üzerine düşen vazifeler var. Biz de inşallah bunu vatandaşımızla, üyemizle, tüccarımızla, diğer sivil toplum örgütleriyle kenetlenip, el ele kol kola verip memleketimizi daha yaşanılır bir yer haline getirmek için elimizden gelen çabayı sarf etmeye çalışacağız” dedi. Yüksekova Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Yardımcısı Süleyman Ayhan ise, odası olarak çok sevindiklerini belirtti. İlçenin il olacağı yasa tasarısının meclise gönderildiği günde aylardır kapalı olan Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı’na Türk Hava Yolları’na ait bir test uçağının inmesi de ilçe halkına ayrı bir heyecan kattı.
Yüksekova Düğünleri ( 05-06 Ekim) 15:00
Yüksekova Düğünleri ( 05-06 Ekim) 190 izlenme - 2 yıl önce Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 05-06 Ekim 2013 tarihinde yapılan düğünlere sizler için konuk olduk. yüksekova düğünleri
Komando 02:30
Komando 785 izlenme - 8 yıl önce lanet olsun ülkemizi bölmeye çalışanlara biz neden askerlik yapıyoruz...
Gewer Crew - Ersin Baran-Ezaşıke Teme Yare 05:20
Gewer Crew - Ersin Baran-Ezaşıke Teme Yare 683 izlenme - 7 yıl önce gewer crew - ersin baran-ezaşıke teme yare