Hoşgeldiniz!

yüksel aytuğ

Jenna Marbles'dan Yüksel Aytuğ'a İnanılmaz Ayar 05:53
Jenna Marbles'dan Yüksel Aytuğ'a İnanılmaz Ayar 1.339 izlenme - 3 yıl önce Özetle her şey Yüksel Aytuğ'un ilgili yazsızında olimpiyat oyunlarında yarışan kadın sporcuların yetirence memeli olmadığından bahsetmesiyle başladı sosyal medya ortamında eleştirilerin odağı haline gelen çok tepki alan bu yazıya youtube celebritisi Jenna ablamızda boş durmamış gerek sözel gerekse fiziki olarak Yüksel abimize cevap niteliğinde bu videoyu yayınlamış. önemli anlar için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83336/jenna-marblesdan-yuksel-aytuga-inanilmaz-ayar/t:278
İsyan Ettiren Yazara Sütyenli Tepki 05:53
İsyan Ettiren Yazara Sütyenli Tepki 1.116 izlenme - 5 yıl önce Sabah Gazetesi Yazarı Yüksel Aytuğ’un Dünkü Yazısına Sadece Türkiye Kamuoyundan Değil Dünyadan Da Çığ Gibi Tepkiler Geldi. Daily Mail Gazetesinin Yaşanan Tartışmayı Haberleştirmesinin Ardından Bu Kez De İnternetin Ünlü Blogger'ı Jenna Marbles, Hazırladığı Videoyla Aytuğ'a Tepki Gösterdi.
Erkan Petekkaya'dan Canlı Yayında Banka Soygunu 02:44
Erkan Petekkaya'dan Canlı Yayında Banka Soygunu 288 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Tv'de yayınlanan Medyatik programında ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'nın hayali gerçek oldu. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Yüksel Aytuğ'un hazırlayıp sunduğu 'Medyatik' programının bu akşam yayınlanan yeni bölümüne ünlü aktör Erkan Petekkaya ile başarılı sunucu ve oyuncu Melek Baykal konuk oldu. Keyif dolu anların yaşandığı programda Yüksel Aytuğ, Erkan Petekkaya'nın bir hayalini canlı yayında gerçekleştirdi. CANLI YAYINDA BANKA SOYGUNU Yüksel Aytuğ'un ''Senin içinde bir uhte kalmış, bende yeni öğrendim. Bir filmde banka soyguncusu rolünde oynamayı istiyormuşsun'' deyip oyuncak silahları çıkartması üzerine konuklar Erkan Petekkaya ve Melek Baykal çok şaşırdı. Petekkaya'nın canlı yayında balon tabancalarıyla yaptığı banka soygunu izleyenleri güldürdü.
Songül Karlı: O Elbiseleri Mecburen Giyiniyorum 01:25
Songül Karlı: O Elbiseleri Mecburen Giyiniyorum 157 izlenme - 4 yıl önce Beyaz TV'de Yüksel Aytuğ'un sunduğu "Medyatik"e, geçmişte yaptıkları "Su Gibi" programıyla hafızalara kazınan Uğur Arslan ve Songül Karlı konuk oldu.Daha önce eşinin kıskançlığı yüzünden canlı yayında elbisesini değiştirmek zorunda kalan Karlı,"Canlı yayında kulağıma söylediler eşim stüdyo şefini aramış.'Bir sürü insanlar izliyor seni hiç mi utanmıyorsun her yerin gözüküyor' dedi.Ama ben gerçekten çok masumum,gelen elbiseyi mecburen giyiyorum yoksa ben de istemiyorum.Eşim bu olaydan sonra bana küstü.İnsan öğrenmeli, olgunlaşmalı ama insan biri için değişmemeli,ben değişmiyorum. Onun yanına yaklaşmıyacaksın,oraya oturmayacaksın,ona bağlı yaşarsam benim hayatımı mahvetmiş oluyor.Boşandıktan sonra evlilik danışmanlarına gittim,dedim ki ben yanlış mı yapıyorum?Devamlı bana akıl veren devamlı beni yönlendiren insandan nefret edeceğimi biliyorum.Konuşabilen insana bayılıyorum ve hastası oluyorum.Kalkıpta bana emrediyorsa, hükmediyorsa bitmiştir benim için" şeklinde konuştu.
Songül Karlı'dan Kıyafet İtirafı 01:24
Songül Karlı'dan Kıyafet İtirafı 132 izlenme - 4 yıl önce Yüksel Aytuğ'un sunduğu "Medyatik" programına katılan ve daha önce eşinin kıskançlığı yüzünden canlı yayında elbisesini değiştirmek zorunda kalan Songül Karlı, "Canlı yayında kulağıma söylediler eşim stüdyo şefini aramış. 'Bir sürü insanlar izliyor seni hiç mi utanmıyorsun her yerin gözüküyor' dedi. Ama ben gerçekten çok masumum, gelen elbiseyi mecburen giyiyorum yoksa ben de istemiyorum." diye konuştu.
Burada Laf  Çok - 14 Ekim 2014 Salı 01:41:19
Burada Laf Çok - 14 Ekim 2014 Salı 118 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 14 Ekim Salı gecesi Yüksel Aytuğ, Gülbin Tosun, Şenay Akay, Meltem Şarkışlalı ve Gece Grubu konuk oldu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Burcu Esmersoy'dan Kerem Birsun İtirafı! 01:51
Burcu Esmersoy'dan Kerem Birsun İtirafı! 79 izlenme - 4 yıl önce Yüksel Aytuğ'un sunduğu 'Medyatik' programına konuk olan Burcu Esmersoy, geçtiğimiz günlerde adının aşk dedikodularına karıştığı genç oyuncu Kerem Bursin için "Kerem çok tatlı bir çocuk ve müthiş bir vücudu var." dedi.
Okan Bayülgen - Neden Başarılı Sokak Röportajları 02:40
Okan Bayülgen - Neden Başarılı Sokak Röportajları 61 izlenme - 4 yıl önce Yüksel Aytuğ'un Sunduğu Medyatik Programına Konuk Olan Okan Bayülgen İçin Sokak Röportajları Yapıldı Ve Vatandaşlara ''okan Bayülgen Neden Başarılı ? '' Soru...