Hoşgeldiniz!

yükselmek

Facebook'ta Popüler Olmanın 9 Yolu! 02:55
Facebook'ta Popüler Olmanın 9 Yolu! 5.162 izlenme - 2 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Tüm şirketlerin hemfikir oldukları nokta: Facebook sayfanızın Like (beğeni) sayısını arttırmak önemlidir. Fakat bu “önem” size ve işinize ne kadar yarar sağlar? 100.000 beğeni mi, 1.000 müşteri mi? İşte bu noktada Facebook’ta doğru stratejileri kullanmak ve Like’ları önemliden yararlıya çevirmek gerekir. Eğer Like’lar, sayfanızdan internet sitenize bir trafik sağlamıyor ya da hayranları potansiyel müşterilere çevirmiyorlarsa, aslında birer sayıdan ibaret olmaktan öteye geçemezler. Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Dolar Yükselir mi? 04:18
Dolar Yükselir mi? 144 izlenme - 10 ay önce Uzman Evren Devrim Zelyut dolar ve borsayı etkileyen faktörleri değerlendirdi.
Huncalife 03:12
Huncalife 79 izlenme - 4 yıl önce Hunca Life Kariyer Ve Kazanc İçin Tıklayın
İslam Sizin Ellerinizle Yükselecektir Mustafa Karataş 17:45
İslam Sizin Ellerinizle Yükselecektir Mustafa Karataş 61 izlenme - 3 yıl önce Selahaddin Eyyubi Camii ( http://www.secder.com.tr/ ) 'nde Mustafa Karataş'ın ''İslam Sizin Ellerinizle Yükselecektir'' Hutbesi Bizleri Sosyal Medyalarımızdan Takip Ediniz. Davet ve Kardeşlik Vakfı | Gaziantep İlim, Ahlak ve Hareket http://www.dkvgaziantep.com/ https://www.facebook.com/dkvgaziantep https://twitter.com/dkvgaziantep https://freelyshout.com/dkvgaziantep https://ahsar.com/dkvgaziantep http://instagram.com/dkvgaziantep http://www.quup.com/dkvgaziantep http://www.curbaa.com/dkvgaziantep https://www.linkedin.com/in/dkvgaziantep https://plus.google.com/ dkvgaziantep
İlkay Gündoğan: Galatasaray'ın İkinci Tura Yükselmesini İstiyorum 01:32
İlkay Gündoğan: Galatasaray'ın İkinci Tura Yükselmesini İstiyorum 33 izlenme - 4 yıl önce Borussia Dortmund'un yıldızı İlkay Gündoğan, G.Saray maçları için iddialı konuşurken "G.Saray'ın da gruptan ikinci olarak çeyrek finale yükselmesini istediğini söyledi.
Ümit Milli Takım, Erkekler Avrupa Şampiyonası'nda Finale Yükseldi 01:01
Ümit Milli Takım, Erkekler Avrupa Şampiyonası'nda Finale Yükseldi 35 izlenme - 4 yıl önce Ümit Erkekler Avrupa Şampiyonası yarı final maçında Türkiye, Sırbistan'ı 66-53 mağlup ederek adını finale yazdırdı.
Chelsea, Sporting Lizbon'u 1-0 Yendi 00:34
Chelsea, Sporting Lizbon'u 1-0 Yendi 17 izlenme - 4 yıl önce Şampiyonlar Ligi'nde Mourinho'nun ekibi Chelsea, deplasmanda Sporting Lizbon'u 1-0 yendi ve 4 puanla grupta liderliğe yükseldi.