Hoşgeldiniz!

Yumruk Atmak Videoları İzle

Açılmayan Kapıyı Tek Yumrukla Açan Özel Harekatçı 00:57
Açılmayan Kapıyı Tek Yumrukla Açan Özel Harekatçı 15.669 izlenme - 8 ay önce Elazığ’da bir eve baskın sırasında açılmayan kapıyı, özel harekat polisi tek yumrukla açarak şüpheliyi etkisiz hale getirdi. (İHA)
Dayak Yemek İçin Tüm Şartları Zorlayan Genç 00:50
Dayak Yemek İçin Tüm Şartları Zorlayan Genç 38.605 izlenme - 2 yıl önce Eleman yapılabilecek tüm gıcıklıkları, antipatipatik hareketleri sergiliyor sonunda Hızır gibi yetişen bir genç vee zbamm. Ancak bu kadar bir güzel yumruk atılabilir. Adeta içimin yağları eridi.
Çaktırmadan Yumruk Atmaya Çalışmak 01:00
Çaktırmadan Yumruk Atmaya Çalışmak 6.140 izlenme - 5 ay önce Bir market çalışanı ve bir müşteri, aralarındaki tartışma mevzusu nedir bilinmez ama müşteri olan kel, iri adam bir yandan bağırıp bir yandan sinsilik düşünmektedir. Sonuç mu?
Evsiz  Adamı Rahatsız Etmenin Mükâfâtı 01:11
Evsiz Adamı Rahatsız Etmenin Mükâfâtı 7.374 izlenme - 1 yıl önce Kaldırımda oturan evsiz bir adamı rahatsız eden gençlerden biri yapmış olduğu hatanın sonunu yumrukları yedikten sonra anlıyor.
Oktoberfest'te Erkeklere Yumruk Atıp Isıran Çılgın Kız 01:03
Oktoberfest'te Erkeklere Yumruk Atıp Isıran Çılgın Kız 3.548 izlenme - 2 yıl önce Oktoberfest 2013'te ortalığın amk sağa sola saldırıp yumruk atan ve avına düşürdüğü kurbanını dudağından ısırarak kıvrandıran çılgın kızın hareketlerine şaşıracaksınız.
Oyun Oynarken Monitöre Yumruk Atmak 01:13
Oyun Oynarken Monitöre Yumruk Atmak 2.561 izlenme - 2 yıl önce Son zamanların popüler oyunu league of legendsta stream yayın yapan arkadaşın oyuna öfkesi. Hep ecnebilerden mi izleyecektik böyle şeyleri buyrun buda bizden biri.
Önce Öpmek Sonra Dövmek  - Uzay Yolu 00:19
Önce Öpmek Sonra Dövmek - Uzay Yolu 1.110 izlenme - 2 yıl önce Uzay yolu dizisinden ibret alınacak bir kesit izleyeceğiz. Yeşil saçlı bağyanı bayıltmak için ilginç bir taktik izleyen Kaptan Kirk önce bir alt dudak kombinasyonu yapar, daha sonra da yumrukla bayıltma işlemini gerçekleştirir.
Yumruklarıyla Yaşlı Adamı Bayıltan Genç 01:20
Yumruklarıyla Yaşlı Adamı Bayıltan Genç 1.219 izlenme - 2 yıl önce Londra'daki metroda ikili arasında sözlü başlayan tartışma ardından kavgaya dönüştü. Yaşlı adam yanındaki genç olana tokat ve yumruk atmaya başlayınca olanlar oldu. Genç olan adam ayağa fırlayıp yaşlı adama ardı ardına yumruklar indirdikten sonra, bu kez tekmesini kullandı. Aldığı darbelerle kendinden geçen yaşlı adam bayıldı.
Kum Torbasına Fethullah Gülenin Fotoğrafını Koyup Yumruk Atmak 00:10
Kum Torbasına Fethullah Gülenin Fotoğrafını Koyup Yumruk Atmak 209 izlenme - 7 ay önce Fetö düşmanlığı içeren bir video ile karşınızdayım.Görünütülerde bir çocuk kum torbasına fetönün fotosunu koyup yumruk atıyor izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ağır Çekimde Yumruk Atmak 01:22
Ağır Çekimde Yumruk Atmak 850 izlenme - 2 yıl önce Ağır çekim kamerasıyla karnına yumruk atılan kişi bakın ne hale geldi? Önce hızlı vurup sonra kameradan ağır çekim halinde izlediler
 Oktoberfest'te Erkeklere Yumruk Atıp Isıran Çılgın Kız 01:03
Oktoberfest'te Erkeklere Yumruk Atıp Isıran Çılgın Kız 774 izlenme - 3 yıl önce Oktoberfest'te Erkeklere Yumruk Atıp Isıran Çılgın Kız 02.12.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim ' Oktoberfest'te Erkeklere Yumruk Atıp Isıran Çılgın Kız' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Rocky Balboa'nın Rocky Serisinde Attığı Tüm Yumruklar 16:48
Rocky Balboa'nın Rocky Serisinde Attığı Tüm Yumruklar 196 izlenme - 2 yıl önce Rocky Balboa'nın tüm Rocky serisinde atmış olduğu yumrukların derlendiği güzel bir çalışma yapmışlar.İzliyoruz.
Kızgın Delikanlı - Göksel Arsoy 01:39
Kızgın Delikanlı - Göksel Arsoy 255 izlenme - 2 yıl önce Sinemamızın sarı saçlı jönlerinden olan Göksel Arsoy'dan enginlere sığmayan, bir aksiyon hüzmesi izleyeceksiniz. Babasının mirasını iç eden köylüden intikam alamaya kara veren Arsoy, Avrupa'dan memleketine kızgın bir şekilde döner. Artık yumrukları konuşacaktır.
Yumruklarıyla Yaşlı Adamı Bayıltan Genç 01:20
Yumruklarıyla Yaşlı Adamı Bayıltan Genç 165 izlenme - 3 yıl önce Londra'daki metroda ikili arasında sözlü başlayan tartışma ardından kavgaya dönüştü. Yaşlı adam yanındaki genç olana tokat ve yumruk atmaya başlayınca olanlar oldu. Genç olan adam ayağa fırlayıp yaşlı adama ardı ardına yumruklar indirdikten sonra, bu kez tekmesini kullandı. Aldığı darbelerle kendinden geçen yaşlı adam bayıldı.
Suratına Yumruğu Yapıştıracaksın - Doğuş 02:21
Suratına Yumruğu Yapıştıracaksın - Doğuş 93 izlenme - 2 yıl önce Şarkıcı ve oyuncu Doğuş, uyuşturucu tacirlerine ateş püskürdü. Doğuş, "Eğer uyuşturucu kullanan arkadaşın sana uyuşturucu sunuyorsa, direkt suratına yumruğu yapıştıracaksın" dedi.
Brezilya Kalecisi Diego Alves David Luiz'e Yumruk Atarsa 03:01
Brezilya Kalecisi Diego Alves David Luiz'e Yumruk Atarsa 189 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'nın ünlü kalecisi diego alves maç sırasında david luiz'e öyle bir yumruk attı ki.
Yediği Gollerin Acısını Rakip Oyuncudan Çıkarmak 00:55
Yediği Gollerin Acısını Rakip Oyuncudan Çıkarmak 44 izlenme - 2 yıl önce Yeşil sahalardaki şiddet bitmiyor. Bu kez olayın aktörü yediği 3 golü hazmedemeyen kaleci oldu. Ukrayna Kupası'nda 3 gol yiyen Hramov hakemin son düdüğü ile kendini boks ringinde sanıp rakibine sert bir yumruk attı. Karşıdaki futbolcuda da iyi sabır varmış hiç karşılık vermeden durmak herkesin harcı değil.
Rakip Takım Oyuncusunu Yumrukla Bayıltmak - Rugby Süper Lig 01:55
Rakip Takım Oyuncusunu Yumrukla Bayıltmak - Rugby Süper Lig 61 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Rugby Super Lig finalinde karşılaşan St Helens ile Wigan Warriors maçında çok çirkin bir olay yaşandı. Wigan'ın oyuncusu Ben Flower, rakip takımdan Lance Hohaia ile girdiği ikili mücadele sonrasında rakibini yumrukla bayılttı. Daha sonrasında ise oyundan atıldı elbette. Yorum sizin, izleyelim..
Rakibini Yumrukla Bayılttı, Ağır Ceza Yolda 00:13
Rakibini Yumrukla Bayılttı, Ağır Ceza Yolda 20 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Rugby Süper Lig Finali'nde rakibini attığı yumrukla bayıltan Ben Flower isimli sporcuya ağır ceza verilmesi gündemde.
Yoksulluğa yumruk atıyorlar 01:29
Yoksulluğa yumruk atıyorlar 4 izlenme - 2 yıl önce Halkın geçim sıkıntısı çektiği Küba'da gençler, efsane boksörleri örnek alarak günlük yaşamın zorluklarını ve maddi imkansızlıkları boks ringlerinde aşmaya çalışıyor.