Hoşgeldiniz!

Yumurta Sarısı Videoları İzle

Yumurta Sarısı Ve Beyazı Nasıl Kolayca Ayrılır? - Mutfak Sırları 01:07
Yumurta Sarısı Ve Beyazı Nasıl Kolayca Ayrılır? - Mutfak Sırları 6.532 izlenme - 2 yıl önce Yumurtanın sarısını ve beyazını ayırmak her zaman zor gelmiştir. Bu yöntem ile kolayca ayırabilirsiniz. Daha fazlası için: http://mutfaksirlari.com
Yumurtanın Sarısını Ayırmanın Pratik Yöntemi 01:28
Yumurtanın Sarısını Ayırmanın Pratik Yöntemi 1.293 izlenme - 4 yıl önce Yumurtanın Sarısını Ayırmanın Pratik Yöntemi
Yumurtanın Akı ile Sarısını Ayıran Makine 02:17
Yumurtanın Akı ile Sarısını Ayıran Makine 502 izlenme - 2 yıl önce Müziğin uyumuyla birlikte izleyin hipnoz olun kardeslerim. Benim dikkatimi çekti ekledim.
Yumurta Sarısını Ayırmanın En Kolay ve En Hızlı Yolu 01:46
Yumurta Sarısını Ayırmanın En Kolay ve En Hızlı Yolu 679 izlenme - 3 yıl önce Yumurta Sarısını Ayırmanın En Kolay ve En Hızlı Yolu Very cool way to separate egg yolk
Çinliler Yumurtanın Beyazıyla Sarısını Nasıl Ayırır 01:42
Çinliler Yumurtanın Beyazıyla Sarısını Nasıl Ayırır 270 izlenme - 2 yıl önce Ablamız bu güzel pratik yöntemi bizimle paylaşıyor.. Ne kadar işimize yarar bilmem ama gene de insan merak etmiyo da değil yumurta sarısını akından ayırma yöntemini.. Hep beraber izliyoruz afiyet olsun efenim!
Yumurta Sarısı Nasıl Ayrılır? 00:42
Yumurta Sarısı Nasıl Ayrılır? 92 izlenme - 10 ay önce Mutfakta işinizi kolaylaştıracak pratik bilgiler, püf noktalarıyla MigrosTV'de! Yumurta sarısı nasıl ayrılır? Yanıtı videomuzda.
Krema Yumurta 01:11
Krema Yumurta 91 izlenme - 1 yıl önce Yumurta ile yapılabileceklerin sınırı yok. Haşlanmış yumurtayı aynı şekilde yemekten sıkılanlar için değişik bir alternatif. Üstelik sunumu da çok başarılı.
 Yumurtanın Akı ile Sarısını Ayıran Makine 02:17
Yumurtanın Akı ile Sarısını Ayıran Makine 98 izlenme - 3 yıl önce Müziğin uyumuyla birlikte izleyin hipnoz olun kardeslerim. Benim dikkatimi çekti ekledim.