Hoşgeldiniz!

Yumurtlamak Videoları İzle

Tavuk Nasıl Yumurtlar (Emeğe Saygı) 02:44
Tavuk Nasıl Yumurtlar (Emeğe Saygı) 9.517 izlenme - 1 yıl önce Tavuk Nasıl Yumurtlar, fırtlatır izliyoruz. İzlerken gerim gerim gerileceksiniz.
İsraf Adam - Nasıl Yumurtlanır 01:17
İsraf Adam - Nasıl Yumurtlanır 421 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar çoğunuz bu israf adam serilerinden sıkıldınız belki ama yinede önümüze çıkınca tıklamadan yapamıyoruz yine bi israf adam serisi yine başarılı bi çalışma bu sefer elemanımız yumurtluyor evet evet yumurtluyor
Yumurtlayarak bilardo oynayan tavuk 00:12
Yumurtlayarak bilardo oynayan tavuk 202 izlenme - 4 yıl önce yumurtlayarak bilardo oynayan tavuk
Dünyanın En Kolay Penaltısını Kurtaramamak 00:30
Dünyanın En Kolay Penaltısını Kurtaramamak 164 izlenme - 2 yıl önce Dünya bayanlar futbol turnuvasında iki takım arasında yarı final maçı penaltılara kalmıştır ve karşılıklı penaltı atışlarında 7 metrelik kalede bir futbolcu kalecinin iki kolu arasına atarda ve o kalecide bacaklarının arasından kaçırırsa oha felan olur yani! İşte penaltı ve kalecinin yıkılışı kesin menopoza girmiştir bu penaltıdan sonra demedi, demeyin.
Mürekkep Balığının Yumurtlama Anları 02:25
Mürekkep Balığının Yumurtlama Anları 79 izlenme - 2 yıl önce Bilim insanları, uzaktan kumanda edilen su altı aracıyla dev bir mürekkep balığının yumurtalarını bıraktığı anlara şahit oldu. Karanlık suda parlayan yumurtalar, gökteki yıldızlara benzetildi. Eşsiz görüntüler, ABD’nin California eyaletindeki Monterey Körfezi Akvaryum Araştırma Enstitüsü (MBARI) uzmanları tarafından Pasifik Okyanusu’nda çekildi. 'Yıldızlar gibi doğmak' başlığı ile yayınlanan görüntülerde, dev bir dişi mürekkep balığının yüzlerce yumurtasını karanlık suya bırakma anları görülüyor. Parlayan yumurtalar nadir rastlanan güzellikte görüntülerin oluşmasını sağlıyor. Derin okyanuslarda yaşayıp çok büyük boyutlara ulaşabilen ‘Architeuthidae’ familyasına ait deniz yumuşakçaları olan dev mürekkep balıkları, 20 metreye kadar büyüyebiliyor. Avını yakalamak için kullandığı kollarının üzerinde yüzlerce vantuz bulunuyor. Avını hem bu vantuzların emici kuvveti hem de vantuzların etrafına dizili küçük dişler sayesinde yakalayarak ağzına doğru çekiyor. Dünya üzerindeki en büyük gözlerden birine sahip olan dev mürekkep balığının bir gözünün çapı 30 santimetreyi buluyor.