Hoşgeldiniz!

Yunus Çakmak Videoları İzle

Uzman Eğitmen Yunus CAKMAK Syphon Filitre Kahve Demleme 01:00
Uzman Eğitmen Yunus CAKMAK Syphon Filitre Kahve Demleme 86 izlenme - 2 yıl önce kahve uzmanı yunus çakmak Syphon Filitre Kahve Demleme
yunus çakmak iamistanbul tv Türk kahvesi nasıl yapılır sorusunu yanıtlıyor 04:09
yunus çakmak iamistanbul tv Türk kahvesi nasıl yapılır sorusunu yanıtlıyor 61 izlenme - 2 yıl önce Türk Kahvesi Nasıl Yapılır? Kahve uzmanı Yunus Çakmak "Türk kahvesi nasıl yapılır?" sorusunu yanıtlıyor. Yunus Çakmak, Türk kahvesiyle ilgili bilinmeyenleri ve kahve yapmanın püf noktalarını iamistanbul.tv takipçileri için anlattı. Türk kahvesinin Osmanlı Devleti'ne Yemen'den geldiğini belirten Yunus Çakmak, kahvenin ilk satışının Tahtakale'de bir handa iki İranlı tüccar tarafından gerçekleştirildiğini söyledi. Yunus Çakmak, Türk kahvesinin bulunduğu ortamdaki tüm kokuyu çektiği için çabuk bayatladığını ve bu nedenle, lezzetli bir kahve yapabilmek için, taze çekilmiş kahvelerden az miktarda alınmasını tavsiye etti.
Kanal 24 TV Kahvemin Tadı Kahve ve Çay Ustası Yunus ÇAKMAK 06:27
Kanal 24 TV Kahvemin Tadı Kahve ve Çay Ustası Yunus ÇAKMAK 46 izlenme - 2 yıl önce Kahvemin Tadı Kanal 24 TV Kahve ve Çay Ustası Yunus ÇAKMAK Gribe karşı meyan köklü zencefilli ıhlamur çayı nasıl demlenmesiyle ilgili bilgiler verdi. Havaların bir anda değişmesi, sıcaklığın aniden düşüp çıkması ile grip virüsü de hızla yayılmaya başladı. Çevre gripli insanlar ile doldu. Bağışıklık sisteminin güçlenmesi için Yunus ÇAKMAK gribe karşı meyanköklü, zencefilli, ıhlamur çayının bol bol tüketilmesini öneriyor. Zencefilli meyanköklü ıhlamur çayını demlerken nelere dikkat edeceksiniz. Demleme süresi ne kadar olacak? Kahve ve Çay Ustası Yunus ÇAKMAK konuyla ilgili “Çayı demlerken, bir bardak kaynamış sıcak suya Ihlamur, taze dilimlenmiş zencefil ve bir parça meyan kökü konur. Bardağın ağzı demlenme sürecinde kapatılır. 10 dakika kadar demlendikten sonra bir bardak içinde yarım limon ve bir çay kaşığı bal ile karıştırılıp tüketilmelidir”
Kerem Çakmak-Fark Var 04:09
Kerem Çakmak-Fark Var 165 izlenme - 7 yıl önce rapçi keremden cezaya fark var yanıtı..!
TRT 1'de Esra Harmanda’nın iyi Fikir programı 13:40
TRT 1'de Esra Harmanda’nın iyi Fikir programı 43 izlenme - 2 yıl önce Kahvemin Tadı Yunus Çakmak TRT 1'de Esra Harmanda’nın "iyi Fikir" programına katıldı. Canlı yayından birbirinden lezzetli kahveler yapan Çakmak, Gümüşhane'nin yöresel kahvesi pestilli kahve, dondurmalı soğuk kahve, bol köpüklü portakallı bitter çikolatalı Türk kahvesi ile izleyicilerin beğenisini topladı.
Kahvemin Tadı Yunus ÇAKMAK BİTİRME TEZİ OLDU 02:21
Kahvemin Tadı Yunus ÇAKMAK BİTİRME TEZİ OLDU 36 izlenme - 2 yıl önce Bilgi Üniversitesi Öğrencisi Halil Can Çiftçi ve Umut Yılmaz Genç Bitirme tezinde alanında marka olan Kahvemin Tadı ismini ele aldı. Markanın yaratıcısı ve uzman barista Yunus Çakmak’ın da görüşlerine yer verildi. Çakmak, Kahvemin Tadı’nın nasıl oluştuğunu ve kahve yapmanın püf noktalarını anlattı.
Kanaltürk TV Derya'nın Dünyası Programı 22:09
Kanaltürk TV Derya'nın Dünyası Programı 28 izlenme - 2 yıl önce Yunus Çakmak bugün Derya Baykal'ın konuğu oldu. Derya'nın Dünyası programına çıkan Çakmak, Baykal'la beraber kahve pişirdi, izleyicilerle kahve pişirmenin püf noktalarını paylaştı.
Kanal D TV Kahvemin Tadı Kahve ve Çay Ustası Yunus ÇAKMAK 03:11
Kanal D TV Kahvemin Tadı Kahve ve Çay Ustası Yunus ÇAKMAK 22 izlenme - 2 yıl önce Kahvemin Tadı Kanal D TV Kahve ve Çay Ustası Yunus ÇAKMAK Gribe karşı meyan köklü zencefilli ıhlamur çayı nasıl demlenmesiyle ilgili bilgiler verdi. Havaların bir anda değişmesi, sıcaklığın aniden düşüp çıkması ile grip virüsü de hızla yayılmaya başladı. Çevre gripli insanlar ile doldu. Bağışıklık sisteminin güçlenmesi için Yunus ÇAKMAK gribe karşı meyanköklü, zencefilli, ıhlamur çayının bol bol tüketilmesini öneriyor. Zencefilli meyanköklü ıhlamur çayını demlerken nelere dikkat edeceksiniz. Demleme süresi ne kadar olacak? Kahve ve Çay Ustası Yunus ÇAKMAK konuyla ilgili “Çayı demlerken, bir bardak kaynamış sıcak suya Ihlamur, taze dilimlenmiş zencefil ve bir parça meyan kökü konur. Bardağın ağzı demlenme sürecinde kapatılır. 10 dakika kadar demlendikten sonra bir bardak içinde yarım limon ve bir çay kaşığı bal ile karıştırılıp tüketilmelidir”
4’üncü Esnaf Şurası kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. 05:25
4’üncü Esnaf Şurası kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. 25 izlenme - 2 yıl önce 4’üncü Esnaf Şurası için hazırlanan" Esnaf Tanıtım" filminde sanatkarlığını kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, çok sayıda bakan ve esnaf temsilcisinin da katıldığı esnaf şurası açılışında gösterilen film büyük beğeni topladı.
TRT 1 Hürrem Sultan Kahvesi 01:22
TRT 1 Hürrem Sultan Kahvesi 22 izlenme - 2 yıl önce Tarihin derinliğinde unutulmuş bir lezzet : Hürrem Sultan Kahvesi, Yunus ÇAKMAK tarafından yeniden gün yüzüne çıkartıldı.
Kahvemin Tadı Yunus ÇAKMAK BİTİRME TEZİ OLDU 02:15
Kahvemin Tadı Yunus ÇAKMAK BİTİRME TEZİ OLDU 21 izlenme - 2 yıl önce Bilgi Üniversitesi Öğrencisi Halil Can Çiftçi ve Umut Yılmaz Genç Bitirme tezinde alanında marka olan Kahvemin Tadı ismini ele aldı. Markanın yaratıcısı ve uzman barista Yunus Çakmak’ın da görüşlerine yer verildi. Çakmak, Kahvemin Tadı’nın nasıl oluştuğunu ve kahve yapmanın püf noktalarını anlattı.
TRT 1 Esra Harmandanın iyi Fikir programı 10:48
TRT 1 Esra Harmandanın iyi Fikir programı 12 izlenme - 2 yıl önce Yunus Çakmak TRT 1'de Esra Harmanda'nın "iyi Fikir" programında kahve yapmanın püf noktalarını Paylaştı.
4’üncü Esnaf Şurası kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. 05:25
4’üncü Esnaf Şurası kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. 8 izlenme - 2 yıl önce 4’üncü Esnaf Şurası için hazırlanan" Esnaf Tanıtım" filminde sanatkarlığını kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, çok sayıda bakan ve esnaf temsilcisinin da katıldığı esnaf şurası açılışında gösterilen film büyük beğeni topladı.