Hoşgeldiniz!

yurdum

Adam Olmadıktan Sonra Bacımsın 00:24
Adam Olmadıktan Sonra Bacımsın 2.345.214 izlenme - 2 yıl önce Türbanlı bacımız ve travesti sesli kankası adam olmayan erkekler hakkında yorum yapmış izliyoruz. 22.08.2015 günü Alkışlarla Yaşıyorum kanalına yüklediğim 'Adam Olmadıktan Sonra Bacımsın' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dil Atmalı Zılgıt Çeken Kuduruk Arap Ablası 00:10
Dil Atmalı Zılgıt Çeken Kuduruk Arap Ablası 2.090.522 izlenme - 3 yıl önce Abla ortalama dakikada 63 dil filan atabilir gibi duruyor ama yine de kendisi pek bir ürkünçlü, korkunçlu geldi bana..
Bir Kardeşimizden Üstün Dövüş Teknikleri 00:10
Bir Kardeşimizden Üstün Dövüş Teknikleri 1.257.441 izlenme - 3 yıl önce Jet Li, Jackie Chen, Rambo... Küçükken bunlardan hangisi bizi etkilemedi ki. Filmleri izler filmlerden sonra birbirrimizi döverdik. Bu arkadaşımız galiba halen daha o filmlerin etkisinden çıkabilmiş değil. Hep birlikte izliyoruz efendim.
Evin İçinde Torpil Patlatmak 00:07
Evin İçinde Torpil Patlatmak 1.331.892 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Kısa Gerilim Filmi... Gerilim, Macera, Korku, Kaçış, Küfür... Hepsi Bu Kısa Karede.
Honda Civic Kullanan BMW'cinin İsyanı (Küfür İçerir) 00:43
Honda Civic Kullanan BMW'cinin İsyanı (Küfür İçerir) 4.975 izlenme - 2 gün önce Yıllardır BMW kullanan adam son olarak Honda Civic marka otomobile binmeye karar vermiş ve bir hız denemesi yapmış ve yaptığına pişman olmuş.
Kocam Öküz Gibi Bakıyor 00:21
Kocam Öküz Gibi Bakıyor 585.914 izlenme - 3 yıl önce -Diyelim ki çok konuşmak istiyorsunuz, bir şeyi paylaşmak istiyorsunuz, o gün bir şey yaşadınız, eşinize anlatıyosunuz güzel güzel... -ANLAMAZ O ÖKÜZ, NE ANLAR, ANLAMAZ Kİ. ÖÖYLE ÖKÜZ GİBİ BAKAR ANCA.
Dünyanın En Hızlı Lahmacun Yiyen Adamı 01:19
Dünyanın En Hızlı Lahmacun Yiyen Adamı 3.564 izlenme - 4 gün önce Ülkece ilginç davranışlara ve ilginç rekorlara imza atmakta üstümüze yoktur. Bu adamda dürüm yaptığı lahmacunu en kısa sürede mideye indirmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kız Görünce Dayının Yürüyüşü Değişti 00:21
Kız Görünce Dayının Yürüyüşü Değişti 642.130 izlenme - 3 yıl önce
Dünyanın En Komik Videosu 01:14
Dünyanın En Komik Videosu 794.305 izlenme - 9 yıl önce
Askerde Dayak Yemek Sanatsal Anlatan Adam 03:25
Askerde Dayak Yemek Sanatsal Anlatan Adam 65.199 izlenme - 7 ay önce Üç dört erkek bir araya geldi mi muhabbet muhabbeti açar ve askerlik anıları kaçınılmaz olur. Bu adam ise askerde yediği dayağı öyle bir anlatmış ki. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kalbi Olan Izlemesın 01:40
Kalbi Olan Izlemesın 715.389 izlenme - 9 yıl önce gayserİ de araba pazarligi amator kesin izleyin gulmekten yikilacaksiniz
Yol İsteyen Ambulans Şoförüne Tepki Göstermek - İzmir 01:51
Yol İsteyen Ambulans Şoförüne Tepki Göstermek - İzmir 6.894 izlenme - 2 hafta önce Ambulans kamerasının kaydettiği görüntü İZMİR, (DHA) İZMİR'in Narlıdere İlçesi'ndeki bir hastayı evinden alıp Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'ne götürmek üzere ambulansla yola çıkan 112 ekibi, Güzel Sanatlar Fakültesi Kavşağı'nda bekleyen araçlardan sireni açıp yol istedi. Bu duruma öfkelenen kimliği belirsiz sürücü, aracını durdurup ambulans şoförüne tepki gösterdi
Böyle Vurdurma Yöntemi Görülmedi 00:59
Böyle Vurdurma Yöntemi Görülmedi 2.708 izlenme - 6 gün önce Ankara’da iki kişinin arızalanan otomobili, hareket halindeki başka bir otomobilin kaputuna oturarak vurdurmaya çalışması akıllara durgunluk getirdi.
Meşazını Aldım Evet Diyorum 01:15
Meşazını Aldım Evet Diyorum 38.664 izlenme - 6 ay önce Büyük Türkiye için desteklerlerini ifade eden yurdum gençlerinin bir birlerine ilettikleri görüntülü meşazları izliyoruz efendim.
Polisin Alkollü Sürücü İle İmtihanı 02:00
Polisin Alkollü Sürücü İle İmtihanı 3.221 izlenme - 1 hafta önce Antalya'da 2.95 promil alkolle polise yakalanan motosiklet sürücüsü Yıldırıl Arınık, “Ne vardı sanki bıraksaydın? Sen git başkasını yakala beni yakalama. Senin adın ne? Sen görürsün şimdi bu şekilde emniyet müdürünün yanına gideceğim seni söyleyeceğim" dedi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
A Haber'in Atak Helikopteri Diye Yayınladığı Görüntüler Arma Adlı Oyuna Ait Çıktı! 01:28
A Haber'in Atak Helikopteri Diye Yayınladığı Görüntüler Arma Adlı Oyuna Ait Çıktı! 17.922 izlenme - 2 ay önce A Haberin, Atak helikopteri diye yayınladığı görüntülerin Arma adlı oyuna ait olduğu anlaşıldı. Bir A haber klasiği
Diyarbakırlı Gencin Ağda ile İmtihanı 04:52
Diyarbakırlı Gencin Ağda ile İmtihanı 59.759 izlenme - 9 ay önce Erkek kuaföründe yüz ve yanak ağdası yaptıran Diyarbakırlı gencin yaşadığı ızdırap dolu dakikaları izliyoruz.
Hastaneden Televizyon Çalan Ailenin Operasyon Anı 02:45
Hastaneden Televizyon Çalan Ailenin Operasyon Anı 4.025 izlenme - 2 hafta önce Hastane içinde duvarda asılı bulunan televizyonu kontrollü bir şekilde sökerek pencereden dışarıya koyan adam operasyonun ilk adımını tamamlamış. Sonrasında da eşi ve çocuğuyla dışarı çıkarak televizyonu alıp hırsızlık operasyonunu tamamlamışlar.
Kaza Yapan Sebze Kamyonunu Yağmaladılar 02:15
Kaza Yapan Sebze Kamyonunu Yağmaladılar 6.542 izlenme - 1 ay önce Yozgat'da kaza yapan sebze kamyonu vatandaşlar tarafından yağmalandı. Hatta yağmacıların arabaları trafiği durma noktasına getirdi.
Rahatlatıcı Sonlu Türk Kızı Kavgası 00:13
Rahatlatıcı Sonlu Türk Kızı Kavgası 28.140 izlenme - 5 ay önce Hepimiz özellikle okul hayatımız boyunca çok kez kavga ettik ya da kavgaya şahit olduk. Böyle durumlarda insanı rahatsız eden, kavga eden kişilerden ziyade kavgayı ayırmayan, ajite eden(fiştekleyen) ve hatta ayıranları durduran tiplerdir. Kavga etmek insanın doğasında var, bazen en mülayim kişiler dahi kendine hakim olamayabiliyor. Fakat son günlerde özellikle artan kavga videoları, aslında toplumun ne kadar yozlaştığının da görsel kanıtları. Her ne kadar kavga seyretmek insanda heyecan oluşturan, rahatlatan enteresan bir his uyandırsa da, aklıselim davranıp ayırmak en etik ve çağdaş olan tavır olacaktır. Bu videoyu paylaşma amacım da, o uyuz olduğumuz insan tipinin de bu kavgadan payını almış olmasının verdiği dayanılmaz ferahlık hissidir.
Yanmış Tostu Gören Esnafın Gülme Krizine Girmesi 01:24
Yanmış Tostu Gören Esnafın Gülme Krizine Girmesi 5.082 izlenme - 3 hafta önce Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde esnaflık yapan bir vatandaşa gösterilen yanmış tost esnafı gülme krizine soktu.
Ağzında Sigara Altında Motorla Protokolün Önünden Geçen Dayı 00:16
Ağzında Sigara Altında Motorla Protokolün Önünden Geçen Dayı 53.204 izlenme - 9 ay önce Yer Çanakkale.Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluşunun 93.Yıldönümü törenlerinde; ağzında sigarası, altında motosikleti ile protokolün önünden geçen vatandaş polisi alarma geçirdi.Dayıdaki rahatlık takdire şayan.
Özgüveni Tavan Yapan Adam 02:36
Özgüveni Tavan Yapan Adam 15.945 izlenme - 5 ay önce Özgüveni Tavan Yapan Adam Özgüven iyidir.Görüntülerde özgüveni tavan yapan adamın ilginç hareketlerini izlicez
Mezarlıkta Çiftetelli Oynayan Kadınlar 00:11
Mezarlıkta Çiftetelli Oynayan Kadınlar 837 izlenme - 3 gün önce ZONGULDAK'ın Ereğli İlçesi'nde, 'Toplum Yararına Çalışma Programı' (TYÇP) kapsamında belediye mezarlıklar müdürlüğünde görevlendirilen 2 kadın, mezarlıkta çiftetelli oynarken çekilen videonun sosyal medyada yayılması ardından işten çıkarılmışlar.
İlk Defa Ayna Gören Amca 01:40
İlk Defa Ayna Gören Amca 12.512 izlenme - 5 ay önce Kendisini ilk defa aynada gören köylü amcamızın kendisiyle kavgası ve ilginç tepkileri. Neredeyse aynada ki yansıması ile kavga edecek.
Kıraathanede Bayıldı Arkadaşları Okey Oynamaya Devam Etti 00:25
Kıraathanede Bayıldı Arkadaşları Okey Oynamaya Devam Etti 7.079 izlenme - 1 ay önce Şanlıurfa’nın Birecik İlçesinde,kıraathanede otururken fenalaşarak yere yığılan 55 yaşındaki Ahmet Kayına sağlık ekipleri müdahale ederken, arkadaşları okey oynamayı sürdürdü.
En Samimi İngilizce Ödevi 01:13
En Samimi İngilizce Ödevi 6.838 izlenme - 2 ay önce ailesinin azmi takdir edilesi.
Vatandaşa Bedava Serinleme Hizmeti Veren Oto Yıkamacı 03:08
Vatandaşa Bedava Serinleme Hizmeti Veren Oto Yıkamacı 3.301 izlenme - 4 hafta önce Hava sıcaklığının 40 derecenin üstüne çıktığı Gaziantep'te, bir Oto yıkamacı vatandaşlara bedava serinletme hizmeti veriyor.
Namaz Kılarken Torununu Tokatlayan Hacı 00:11
Namaz Kılarken Torununu Tokatlayan Hacı 18.656 izlenme - 5 ay önce Hacı namaz kılarken kendisini rahatsız eden torununa önce yüksek sesle dua okuyarak tepki veriyor. Sonrasında Levent abimizin tokat efektinde kafasına vuruyor.
Psikolojisi Bozulduğu İçin Otobüsü Terk Eden Şoför 00:26
Psikolojisi Bozulduğu İçin Otobüsü Terk Eden Şoför 5.572 izlenme - 2 ay önce Son derece bilinçli bir hareket yaparak insanların canını riske atmayan bu şoför abimizi kutluyoruz.