Hoşgeldiniz!

yurdum insanı

Kocam Öküz Gibi Bakıyor 00:21
Kocam Öküz Gibi Bakıyor 581.112 izlenme - 3 yıl önce -Diyelim ki çok konuşmak istiyorsunuz, bir şeyi paylaşmak istiyorsunuz, o gün bir şey yaşadınız, eşinize anlatıyosunuz güzel güzel... -ANLAMAZ O ÖKÜZ, NE ANLAR, ANLAMAZ Kİ. ÖÖYLE ÖKÜZ GİBİ BAKAR ANCA.
Yurdum İnsanının Çıplak Kadına Tepkisi 00:06
Yurdum İnsanının Çıplak Kadına Tepkisi 67.647 izlenme - 3 yıl önce Vine Videoları Arasında Denk Gelip De Kahkaha Attığım Nadir Videolardanır. Lakin Konusu Basit Bir Kadın Çıplak Şakasından İbarettir.
Gamze Yıldız - İstiklal Marşı | Yurdum İnsanı 03:33
Gamze Yıldız - İstiklal Marşı | Yurdum İnsanı 86.300 izlenme - 3 yıl önce Gamze Yıldız - İstiklal Marşı | Yurdum İnsanı | 29 Ocak 2014,,Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak; O benimdir, o benim milletimindir ancak. Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal! Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal? Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal... Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal! Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım. Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım! Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım. Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım. Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar, Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var. Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar, 'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar? Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın. Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın. Doğacaktır sana va'dettigi günler hakk'ın... Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın. Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı: Düşün altında binlerce kefensiz yatanı. Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı: Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı. Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda? Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda! Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda, Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda. Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli: Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli. Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli, Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli. O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım, Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım, Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım; O zaman yükselerek arsa değer belki başım. Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal! Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal. Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal: Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet; Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal! Mehmet Akif Ersoy
Yurdum İnsanının Lunapark Aletleri ile İmtihanı 01:32
Yurdum İnsanının Lunapark Aletleri ile İmtihanı 1.719 izlenme - 2 ay önce Eyvahh, Abi Ne Kadar Tehlikeli! Her yiğidin harcı değildir devasa aletlere binip hiçbir şey olmamış gibi inmek...
kıbrıs nerede? - -yurdum insanı 03:14
kıbrıs nerede? - -yurdum insanı 48.415 izlenme - 6 yıl önce kıbrıs nerede? - -yurdum insanı
Kurbanlık Koçla Metrobüse Binen Adam 00:14
Kurbanlık Koçla Metrobüse Binen Adam 10.496 izlenme - 11 ay önce Sırtında koçla metrobüse binen adam görenleri hayrete düşürdü. Güvenlik görevlilerini atlatan adam koçla Yenibosna'dan Zincirlikuyu'ya kadar seyahat etmiş.
Güvercini Eğiten Yurdum İnsanı 00:21
Güvercini Eğiten Yurdum İnsanı 7.097 izlenme - 9 ay önce Beslediği güvercini eğitmeyi başaran yurdum insanı güvercini uzaktan çağırıp ağzı ile beslemeye alıştırmış.
Kral Olduğunu İddia Edip İspatlayan Dayı 01:48
Kral Olduğunu İddia Edip İspatlayan Dayı 12.397 izlenme - 2 yıl önce Dayı kral olduğunu iddia ediyor ve torbasından çıkardığı ' Kral ' yazılı şeyle krallığını ispatlıyor. Belli ki dayının kafası epey bir karışık. He he deyip izleyelim...
Laikliğe Layık Yurdum İnsanı 00:35
Laikliğe Layık Yurdum İnsanı 2.086 izlenme - 4 ay önce Ülkemizde laikliğe bakış açısını özetleyen ilginç bir hikaye... Biz aslında neye layığız orasının yorumunu size bırakıyorum.
bas gaza dayıcım :)) 04:02
bas gaza dayıcım :)) 35.303 izlenme - 7 yıl önce yurdum insanı ne hallere girmiş :))
Lastik Değiştirmeye Yılanla Giden Adanalı 01:05
Lastik Değiştirmeye Yılanla Giden Adanalı 1.611 izlenme - 3 ay önce Adana yine bildiğimiz gibi. Bir elinde yılan bir elinde lastik ile yolda ilerlemeye çalışan yurdum insanımız kameralara böyle yansıdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yandex Navigasyon - Duyarlı Sürücülerimizin Yol Uyarıları 02:08
Yandex Navigasyon - Duyarlı Sürücülerimizin Yol Uyarıları 5.590 izlenme - 1 yıl önce Yandex Navigasyon kullanan duyarlı yurdum insanı sürücülerimizin diğer sürücülere yardımcı olsun diye bıraktığı yol uyarıları...
Türklerin 10 Garip Huyu 02:50
Türklerin 10 Garip Huyu 8.975 izlenme - 1 yıl önce Bizim milletimiz çok ilginçtir. Bazı davranışları vardır ki dünyanın başka yerinde eşi benzeri bulunmaz. İşte sizin için bu ilginç, tuhaf ve sıradışı Türk davranışlarını listeledik:
Türkiye'de Neden Bilim Adamı Yetişmiyor 00:49
Türkiye'de Neden Bilim Adamı Yetişmiyor 4.590 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de Neden Bilim Adamı Yetişmiyor Ülkemizden neden bilim adamı çıkamadığından sebeplerinden birini video da izleyeceksiniz.
komedi yurdum insanı )) 03:22
komedi yurdum insanı )) 22.320 izlenme - 8 yıl önce komedi yurdum insanı ))
yurdum insanı şaka gibi 02:25
yurdum insanı şaka gibi 29.687 izlenme - 8 yıl önce yurdum insanı şaka gibi ama degill gerçeklerimiz
Türk'ün Turistle İmtihanı (Küfür İçerir) 00:50
Türk'ün Turistle İmtihanı (Küfür İçerir) 2.838 izlenme - 9 ay önce Plajda yanına oturan turistle anlaşmaya çalışan yurdum insanının çabasını ve arada ayar kaçırınca el kol hareketleri ile küfüre bağlamasını izliyoruz.
gülmekten gebereceksiniz 01:52
gülmekten gebereceksiniz 17.148 izlenme - 6 yıl önce
Yurdum İnsanının Çift Direksiyonlu Motosiklet İcadı 01:30
Yurdum İnsanının Çift Direksiyonlu Motosiklet İcadı 11.865 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da Motosiklet Tutkunu Nezih Sütçü, Spor Bir Motosikleti Çift Direksiyon Ve Pedal Sistemiyle Donatarak Dünyada Bir İlke İmza Attı.
Türk İşi Bisiklet Kornası 00:30
Türk İşi Bisiklet Kornası 9.523 izlenme - 2 yıl önce Bisiklete havalı kamyon kornası takan Yurdum İnsanı'nı izliyoruz.
yurdum insanı inanılmaz derecede komik 04:03
yurdum insanı inanılmaz derecede komik 21.731 izlenme - 8 yıl önce yurdum insanı inanılmaz derecede komik
yurdum insanı 04:05
yurdum insanı 16.853 izlenme - 8 yıl önce süper yha koptum walla
bakkalda Şampiyonlar ligi :)) 00:47
bakkalda Şampiyonlar ligi :)) 13.660 izlenme - 7 yıl önce yurdum insanı ne yapsa olay oluyor süper izlemelisiniz :)
türk usulü komikler :)) 02:48
türk usulü komikler :)) 19.014 izlenme - 7 yıl önce alıştık be yurdum insanım bizden harbiden büyük adam olur :))
yurdum insanı düğün dansı 00:41
yurdum insanı düğün dansı 11.389 izlenme - 7 yıl önce kopacaksınız
Komik ve Tuhaf Yurdum İnsanı Manzaraları 03:25
Komik ve Tuhaf Yurdum İnsanı Manzaraları 25.729 izlenme - 7 yıl önce Komik,tuhaf,ilginç ve komik yurdum insanı manzaraları.Nihan'ın sızlanma şarkısı eşliğinde iyi seyirler..
yurdum, insanı, komik 02:09
yurdum, insanı, komik 9.754 izlenme - 7 yıl önce
yurdum insanından manzaralar 04:53
yurdum insanından manzaralar 14.997 izlenme - 7 yıl önce bizim yurdum insanında macera bitmez,bi kütüphane dolusu kitap yazsalar yine yetmez(ahhh şu çılgın türkler)
ilk apaçi 01:06
ilk apaçi 7.405 izlenme - 6 yıl önce
yurdum insanı - istiklal marşı 08:37
yurdum insanı - istiklal marşı 6.131 izlenme - 6 yıl önce istiklal marşı'nı kim bestelemiştir