Hoşgeldiniz!

yurdum insanı

Kocam Öküz Gibi Bakıyor 00:21
Kocam Öküz Gibi Bakıyor 582.436 izlenme - 3 yıl önce -Diyelim ki çok konuşmak istiyorsunuz, bir şeyi paylaşmak istiyorsunuz, o gün bir şey yaşadınız, eşinize anlatıyosunuz güzel güzel... -ANLAMAZ O ÖKÜZ, NE ANLAR, ANLAMAZ Kİ. ÖÖYLE ÖKÜZ GİBİ BAKAR ANCA.
Gamze Yıldız - İstiklal Marşı | Yurdum İnsanı 03:33
Gamze Yıldız - İstiklal Marşı | Yurdum İnsanı 90.037 izlenme - 3 yıl önce Gamze Yıldız - İstiklal Marşı | Yurdum İnsanı | 29 Ocak 2014,,Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak; O benimdir, o benim milletimindir ancak. Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal! Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal? Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal... Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal! Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım. Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım! Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım. Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım. Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar, Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var. Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar, 'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar? Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın. Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın. Doğacaktır sana va'dettigi günler hakk'ın... Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın. Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı: Düşün altında binlerce kefensiz yatanı. Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı: Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı. Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda? Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda! Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda, Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda. Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli: Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli. Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli, Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli. O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım, Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım, Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım; O zaman yükselerek arsa değer belki başım. Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal! Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal. Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal: Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet; Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal! Mehmet Akif Ersoy
Yurdum İnsanının Çıplak Kadına Tepkisi 00:06
Yurdum İnsanının Çıplak Kadına Tepkisi 67.690 izlenme - 3 yıl önce Vine Videoları Arasında Denk Gelip De Kahkaha Attığım Nadir Videolardanır. Lakin Konusu Basit Bir Kadın Çıplak Şakasından İbarettir.
Kafasında Havai Fişek Yaktıran Yurdum İnsanı 00:32
Kafasında Havai Fişek Yaktıran Yurdum İnsanı 3.051 izlenme - 2 ay önce Katıldığı gece aleminde alkolünde etkisi ile olsa gerek arkadaşlarının isteyen kırmayıp kel kafasında havai fişek yaktıran dayıyı izliyoruz.
Kel Kafadan Bal Yalamak 00:45
Kel Kafadan Bal Yalamak 2.894 izlenme - 2 ay önce Yurdum insanının geleceği son noktaya ulaştık. Daha ötesi yok :)
İett Otobüsünde Kişisel Temizlik 00:13
İett Otobüsünde Kişisel Temizlik 3.264 izlenme - 2 ay önce Dün otobüsle eve dönerken karşılaştığım manzara. Dayı bu işlemi ara tekrarladı sanırım en uzun aralıksız 2 dk kadar yaptı. Mideniz kaldıramayabilir dikkat! Yurdum insanı...
kıbrıs nerede? - -yurdum insanı 03:14
kıbrıs nerede? - -yurdum insanı 48.473 izlenme - 6 yıl önce kıbrıs nerede? - -yurdum insanı
Kurbanlık Koçla Metrobüse Binen Adam 00:14
Kurbanlık Koçla Metrobüse Binen Adam 10.578 izlenme - 1 yıl önce Sırtında koçla metrobüse binen adam görenleri hayrete düşürdü. Güvenlik görevlilerini atlatan adam koçla Yenibosna'dan Zincirlikuyu'ya kadar seyahat etmiş.
Güvercini Eğiten Yurdum İnsanı 00:21
Güvercini Eğiten Yurdum İnsanı 7.714 izlenme - 1 yıl önce Beslediği güvercini eğitmeyi başaran yurdum insanı güvercini uzaktan çağırıp ağzı ile beslemeye alıştırmış.
Kral Olduğunu İddia Edip İspatlayan Dayı 01:48
Kral Olduğunu İddia Edip İspatlayan Dayı 12.438 izlenme - 2 yıl önce Dayı kral olduğunu iddia ediyor ve torbasından çıkardığı ' Kral ' yazılı şeyle krallığını ispatlıyor. Belli ki dayının kafası epey bir karışık. He he deyip izleyelim...
bas gaza dayıcım :)) 04:02
bas gaza dayıcım :)) 35.325 izlenme - 7 yıl önce yurdum insanı ne hallere girmiş :))
Gayrisafi Milli Hasıladan Başlayıp Mezardan Çıkan Dayı 01:15
Gayrisafi Milli Hasıladan Başlayıp Mezardan Çıkan Dayı 1.783 izlenme - 3 ay önce Gayri Safi Millî Hasıla'dan başlayıp, Emekli Maaşı, Kapitalizm, Vergi, Benzin, Gıda, Sosyal Devlet Anlayışı ve Mezar'a kadar giden varoluşsal sıkıntıları 1 dakika 16 saniye içinde dile getiren yurdum insanı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yurdum İnsanının Lunapark Aletleri ile İmtihanı 01:32
Yurdum İnsanının Lunapark Aletleri ile İmtihanı 1.750 izlenme - 5 ay önce Eyvahh, Abi Ne Kadar Tehlikeli! Her yiğidin harcı değildir devasa aletlere binip hiçbir şey olmamış gibi inmek...
Türklerin 10 Garip Huyu 02:50
Türklerin 10 Garip Huyu 9.004 izlenme - 2 yıl önce Bizim milletimiz çok ilginçtir. Bazı davranışları vardır ki dünyanın başka yerinde eşi benzeri bulunmaz. İşte sizin için bu ilginç, tuhaf ve sıradışı Türk davranışlarını listeledik:
Yandex Navigasyon - Duyarlı Sürücülerimizin Yol Uyarıları 02:08
Yandex Navigasyon - Duyarlı Sürücülerimizin Yol Uyarıları 5.619 izlenme - 1 yıl önce Yandex Navigasyon kullanan duyarlı yurdum insanı sürücülerimizin diğer sürücülere yardımcı olsun diye bıraktığı yol uyarıları...
komedi yurdum insanı )) 03:22
komedi yurdum insanı )) 22.331 izlenme - 8 yıl önce komedi yurdum insanı ))
yurdum insanı şaka gibi 02:25
yurdum insanı şaka gibi 29.727 izlenme - 8 yıl önce yurdum insanı şaka gibi ama degill gerçeklerimiz
Laikliğe Layık Yurdum İnsanı 00:35
Laikliğe Layık Yurdum İnsanı 2.139 izlenme - 7 ay önce Ülkemizde laikliğe bakış açısını özetleyen ilginç bir hikaye... Biz aslında neye layığız orasının yorumunu size bırakıyorum.
Türkiye'de Neden Bilim Adamı Yetişmiyor 00:49
Türkiye'de Neden Bilim Adamı Yetişmiyor 4.601 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de Neden Bilim Adamı Yetişmiyor Ülkemizden neden bilim adamı çıkamadığından sebeplerinden birini video da izleyeceksiniz.
Gülmekten Gebereceksiniz 01:52
Gülmekten Gebereceksiniz 17.241 izlenme - 6 yıl önce
yurdum insanı inanılmaz derecede komik 04:03
yurdum insanı inanılmaz derecede komik 21.777 izlenme - 8 yıl önce yurdum insanı inanılmaz derecede komik
Yurdum İnsanının Çift Direksiyonlu Motosiklet İcadı 01:30
Yurdum İnsanının Çift Direksiyonlu Motosiklet İcadı 11.865 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da Motosiklet Tutkunu Nezih Sütçü, Spor Bir Motosikleti Çift Direksiyon Ve Pedal Sistemiyle Donatarak Dünyada Bir İlke İmza Attı.
Türk İşi Bisiklet Kornası 00:30
Türk İşi Bisiklet Kornası 9.691 izlenme - 3 yıl önce Bisiklete havalı kamyon kornası takan Yurdum İnsanı'nı izliyoruz.
yurdum insanı 04:05
yurdum insanı 16.859 izlenme - 8 yıl önce süper yha koptum walla
Türk'ün Turistle İmtihanı (Küfür İçerir) 00:50
Türk'ün Turistle İmtihanı (Küfür İçerir) 2.862 izlenme - 1 yıl önce Plajda yanına oturan turistle anlaşmaya çalışan yurdum insanının çabasını ve arada ayar kaçırınca el kol hareketleri ile küfüre bağlamasını izliyoruz.
Lastik Değiştirmeye Yılanla Giden Adanalı 01:05
Lastik Değiştirmeye Yılanla Giden Adanalı 1.633 izlenme - 6 ay önce Adana yine bildiğimiz gibi. Bir elinde yılan bir elinde lastik ile yolda ilerlemeye çalışan yurdum insanımız kameralara böyle yansıdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
bakkalda Şampiyonlar ligi :)) 00:47
bakkalda Şampiyonlar ligi :)) 13.681 izlenme - 7 yıl önce yurdum insanı ne yapsa olay oluyor süper izlemelisiniz :)
türk usulü komikler :)) 02:48
türk usulü komikler :)) 19.017 izlenme - 7 yıl önce alıştık be yurdum insanım bizden harbiden büyük adam olur :))
yurdum insanı düğün dansı 00:41
yurdum insanı düğün dansı 11.395 izlenme - 8 yıl önce kopacaksınız
Komik ve Tuhaf Yurdum İnsanı Manzaraları 03:25
Komik ve Tuhaf Yurdum İnsanı Manzaraları 25.771 izlenme - 8 yıl önce Komik,tuhaf,ilginç ve komik yurdum insanı manzaraları.Nihan'ın sızlanma şarkısı eşliğinde iyi seyirler..