Hoşgeldiniz!

Yurdum İnsanı Videoları İzle

Adam Olmadıktan Sonra Bacımsın 00:24
Adam Olmadıktan Sonra Bacımsın 2.290.474 izlenme - 2 yıl önce Türbanlı bacımız ve travesti sesli kankası adam olmayan erkekler hakkında yorum yapmış izliyoruz. 22.08.2015 günü Alkışlarla Yaşıyorum kanalına yüklediğim 'Adam Olmadıktan Sonra Bacımsın' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dil Atmalı Zılgıt Çeken Kuduruk Arap Ablası 00:10
Dil Atmalı Zılgıt Çeken Kuduruk Arap Ablası 2.087.095 izlenme - 3 yıl önce Abla ortalama dakikada 63 dil filan atabilir gibi duruyor ama yine de kendisi pek bir ürkünçlü, korkunçlu geldi bana..
Bir Kardeşimizden Üstün Dövüş Teknikleri 00:10
Bir Kardeşimizden Üstün Dövüş Teknikleri 1.256.724 izlenme - 3 yıl önce Jet Li, Jackie Chen, Rambo... Küçükken bunlardan hangisi bizi etkilemedi ki. Filmleri izler filmlerden sonra birbirrimizi döverdik. Bu arkadaşımız galiba halen daha o filmlerin etkisinden çıkabilmiş değil. Hep birlikte izliyoruz efendim.
Evin İçinde Torpil Patlatmak 00:07
Evin İçinde Torpil Patlatmak 1.331.117 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Kısa Gerilim Filmi... Gerilim, Macera, Korku, Kaçış, Küfür... Hepsi Bu Kısa Karede.
Kaza Yapan Sebze Kamyonunu Yağmaladılar 02:15
Kaza Yapan Sebze Kamyonunu Yağmaladılar 5.933 izlenme - 3 gün önce Yozgat'da kaza yapan sebze kamyonu vatandaşlar tarafından yağmalandı. Hatta yağmacıların arabaları trafiği durma noktasına getirdi.
Kocam Öküz Gibi Bakıyor 00:21
Kocam Öküz Gibi Bakıyor 585.748 izlenme - 3 yıl önce -Diyelim ki çok konuşmak istiyorsunuz, bir şeyi paylaşmak istiyorsunuz, o gün bir şey yaşadınız, eşinize anlatıyosunuz güzel güzel... -ANLAMAZ O ÖKÜZ, NE ANLAR, ANLAMAZ Kİ. ÖÖYLE ÖKÜZ GİBİ BAKAR ANCA.
Kız Görünce Dayının Yürüyüşü Değişti 00:21
Kız Görünce Dayının Yürüyüşü Değişti 641.452 izlenme - 3 yıl önce
A Haber'in Atak Helikopteri Diye Yayınladığı Görüntüler Arma Adlı Oyuna Ait Çıktı! 01:28
A Haber'in Atak Helikopteri Diye Yayınladığı Görüntüler Arma Adlı Oyuna Ait Çıktı! 17.795 izlenme - 3 hafta önce A Haberin, Atak helikopteri diye yayınladığı görüntülerin Arma adlı oyuna ait olduğu anlaşıldı. Bir A haber klasiği
Kıraathanede Bayıldı Arkadaşları Okey Oynamaya Devam Etti 00:25
Kıraathanede Bayıldı Arkadaşları Okey Oynamaya Devam Etti 6.992 izlenme - 1 hafta önce Şanlıurfa’nın Birecik İlçesinde,kıraathanede otururken fenalaşarak yere yığılan 55 yaşındaki Ahmet Kayına sağlık ekipleri müdahale ederken, arkadaşları okey oynamayı sürdürdü.
Evine Askeri Eğitim Alanı Kuran Sayko Adamın Eğlencesi 01:00
Evine Askeri Eğitim Alanı Kuran Sayko Adamın Eğlencesi 4.220 izlenme - 6 gün önce Asker antrenmanında amaç patlayıcı ve zorlayıcı egzersiz metodları ile forma girmek ve formda kalmakmış. Asker antrenmanlarını evde yapmak için evininin bir odasına eğitim alanı kuran adamın görüntülerini izliyoruz efendim
 Kendini İç Dış Yıkatan Yurdum İnsanı 02:31
Kendini İç Dış Yıkatan Yurdum İnsanı 3.491 izlenme - 5 gün önce İç dış yıkamayı yanlış anlayan motosikletli abimiz yıkama yerine gelip iç dış kendini güzelce yıkatıp serinlemiş.
Dünyanın En Komik Videosu 01:14
Dünyanın En Komik Videosu 792.294 izlenme - 9 yıl önce
Askerde Dayak Yemek Sanatsal Anlatan Adam 03:25
Askerde Dayak Yemek Sanatsal Anlatan Adam 64.629 izlenme - 5 ay önce Üç dört erkek bir araya geldi mi muhabbet muhabbeti açar ve askerlik anıları kaçınılmaz olur. Bu adam ise askerde yediği dayağı öyle bir anlatmış ki. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Meşazını Aldım Evet Diyorum 01:15
Meşazını Aldım Evet Diyorum 38.526 izlenme - 5 ay önce Büyük Türkiye için desteklerlerini ifade eden yurdum gençlerinin bir birlerine ilettikleri görüntülü meşazları izliyoruz efendim.
Kalbi Olan Izlemesın 01:40
Kalbi Olan Izlemesın 715.381 izlenme - 9 yıl önce gayserİ de araba pazarligi amator kesin izleyin gulmekten yikilacaksiniz
Diyarbakırlı Gencin Ağda ile İmtihanı 04:52
Diyarbakırlı Gencin Ağda ile İmtihanı 59.608 izlenme - 8 ay önce Erkek kuaföründe yüz ve yanak ağdası yaptıran Diyarbakırlı gencin yaşadığı ızdırap dolu dakikaları izliyoruz.
Psikolojisi Bozulduğu İçin Otobüsü Terk Eden Şoför 00:26
Psikolojisi Bozulduğu İçin Otobüsü Terk Eden Şoför 5.541 izlenme - 4 hafta önce Son derece bilinçli bir hareket yaparak insanların canını riske atmayan bu şoför abimizi kutluyoruz.
En Samimi İngilizce Ödevi 01:13
En Samimi İngilizce Ödevi 6.805 izlenme - 1 ay önce ailesinin azmi takdir edilesi.
Rahatlatıcı Sonlu Türk Kızı Kavgası 00:13
Rahatlatıcı Sonlu Türk Kızı Kavgası 28.000 izlenme - 3 ay önce Hepimiz özellikle okul hayatımız boyunca çok kez kavga ettik ya da kavgaya şahit olduk. Böyle durumlarda insanı rahatsız eden, kavga eden kişilerden ziyade kavgayı ayırmayan, ajite eden(fiştekleyen) ve hatta ayıranları durduran tiplerdir. Kavga etmek insanın doğasında var, bazen en mülayim kişiler dahi kendine hakim olamayabiliyor. Fakat son günlerde özellikle artan kavga videoları, aslında toplumun ne kadar yozlaştığının da görsel kanıtları. Her ne kadar kavga seyretmek insanda heyecan oluşturan, rahatlatan enteresan bir his uyandırsa da, aklıselim davranıp ayırmak en etik ve çağdaş olan tavır olacaktır. Bu videoyu paylaşma amacım da, o uyuz olduğumuz insan tipinin de bu kavgadan payını almış olmasının verdiği dayanılmaz ferahlık hissidir.
Kiraza Ağacına Çıkan Ayıyı Mahkeme Tehtidiyle İndiren Adam 01:28
Kiraza Ağacına Çıkan Ayıyı Mahkeme Tehtidiyle İndiren Adam 4.596 izlenme - 4 hafta önce Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles de kiraz ağacındaki Ayıyla köylünün ilginç diyaloğu.Tehdit işe yaramış.
Özgüveni Tavan Yapan Adam 02:36
Özgüveni Tavan Yapan Adam 15.926 izlenme - 4 ay önce Özgüveni Tavan Yapan Adam Özgüven iyidir.Görüntülerde özgüveni tavan yapan adamın ilginç hareketlerini izlicez
İlk Defa Ayna Gören Amca 01:40
İlk Defa Ayna Gören Amca 12.379 izlenme - 3 ay önce Kendisini ilk defa aynada gören köylü amcamızın kendisiyle kavgası ve ilginç tepkileri. Neredeyse aynada ki yansıması ile kavga edecek.
Antep Usulü Para Ezmece 01:37
Antep Usulü Para Ezmece 4.572 izlenme - 4 hafta önce arabanın kiralık viskinin de kaçak olabilmesi muhtemel fakat görgüsüzlük cahillik çomarlık tamamen gerçek
Otel Ücretlerine Kızıp Arabayı Otele Çevirmek 01:37
Otel Ücretlerine Kızıp Arabayı Otele Çevirmek 3.567 izlenme - 3 hafta önce Kütahya’da yaşayan Yılmaz Akkaya, tatil için gittiği yerlerde otel ücretlerini yüksek bulunca 1992 model otomobilini mini bir otele çevirdi.
Dursun Özbek'in Boş Bardak'dan Su İçmesi 00:10
Dursun Özbek'in Boş Bardak'dan Su İçmesi 6.651 izlenme - 1 ay önce Galatasaray başkanı Dursun Özbek gündeme yeni düşen bir video ile alay konusu oluyor. O video huzurlarınızda. Boş bardak bir gün taşar.
Ağzında Sigara Altında Motorla Protokolün Önünden Geçen Dayı 00:16
Ağzında Sigara Altında Motorla Protokolün Önünden Geçen Dayı 50.721 izlenme - 8 ay önce Yer Çanakkale.Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluşunun 93.Yıldönümü törenlerinde; ağzında sigarası, altında motosikleti ile protokolün önünden geçen vatandaş polisi alarma geçirdi.Dayıdaki rahatlık takdire şayan.
İzmir Marşı İle Alem Yapan Abla 03:23
İzmir Marşı İle Alem Yapan Abla 13.931 izlenme - 2 ay önce Mehtap ablamız izmir marşından öyle etkileniyorki viskisini istiyor sigarasını yakıyor ve vuruyor marşın dibine. Söyle bacım söyle...
Namaz Kılarken Torununu Tokatlayan Hacı 00:11
Namaz Kılarken Torununu Tokatlayan Hacı 18.536 izlenme - 4 ay önce Hacı namaz kılarken kendisini rahatsız eden torununa önce yüksek sesle dua okuyarak tepki veriyor. Sonrasında Levent abimizin tokat efektinde kafasına vuruyor.
Depremi Takmayarak Alışveriş Yapan Karı Koca 01:06
Depremi Takmayarak Alışveriş Yapan Karı Koca 4.366 izlenme - 4 hafta önce Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde bugün meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki deprem anında yaşananlar bir marketin güvenlik kamerasına yansıyor. Bir çiftin depreme aldırış etmeden alışverişe devam etme anlarını seyrediyoruz.
Fenerbahçe'nin Golünden Sonra Bir Köy Kahvesi 00:24
Fenerbahçe'nin Golünden Sonra Bir Köy Kahvesi 6.863 izlenme - 2 ay önce Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi Fenerbahçe'nin son dakika golü ile 1-1 sonuçlandı.Bir köy kahvehanesinde Fenerbahçeli taraftarların gol sevinci ise görülmeye değer.