Hoşgeldiniz!

yurdum insanı

Kocam Öküz Gibi Bakıyor 00:21
Kocam Öküz Gibi Bakıyor 577.708 izlenme - 2 yıl önce -Diyelim ki çok konuşmak istiyorsunuz, bir şeyi paylaşmak istiyorsunuz, o gün bir şey yaşadınız, eşinize anlatıyosunuz güzel güzel... -ANLAMAZ O ÖKÜZ, NE ANLAR, ANLAMAZ Kİ. ÖÖYLE ÖKÜZ GİBİ BAKAR ANCA.
Yurdum İnsanının Çıplak Kadına Tepkisi 00:06
Yurdum İnsanının Çıplak Kadına Tepkisi 67.336 izlenme - 2 yıl önce Vine Videoları Arasında Denk Gelip De Kahkaha Attığım Nadir Videolardanır. Lakin Konusu Basit Bir Kadın Çıplak Şakasından İbarettir.
Gamze Yıldız - İstiklal Marşı | Yurdum İnsanı 03:33
Gamze Yıldız - İstiklal Marşı | Yurdum İnsanı 77.460 izlenme - 2 yıl önce Gamze Yıldız - İstiklal Marşı | Yurdum İnsanı | 29 Ocak 2014,,Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak; O benimdir, o benim milletimindir ancak. Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal! Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal? Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal... Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal! Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım. Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım! Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım. Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım. Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar, Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var. Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar, 'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar? Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın. Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın. Doğacaktır sana va'dettigi günler hakk'ın... Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın. Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı: Düşün altında binlerce kefensiz yatanı. Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı: Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı. Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda? Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda! Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda, Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda. Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli: Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli. Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli, Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli. O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım, Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım, Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım; O zaman yükselerek arsa değer belki başım. Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal! Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal. Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal: Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet; Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal! Mehmet Akif Ersoy
Güvercini Eğiten Yurdum İnsanı 00:21
Güvercini Eğiten Yurdum İnsanı 5.216 izlenme - 3 ay önce Beslediği güvercini eğitmeyi başaran yurdum insanı güvercini uzaktan çağırıp ağzı ile beslemeye alıştırmış.
Kurbanlık Koçla Metrobüse Binen Adam 00:14
Kurbanlık Koçla Metrobüse Binen Adam 7.987 izlenme - 5 ay önce Sırtında koçla metrobüse binen adam görenleri hayrete düşürdü. Güvenlik görevlilerini atlatan adam koçla Yenibosna'dan Zincirlikuyu'ya kadar seyahat etmiş.
kıbrıs nerede? - -yurdum insanı 03:14
kıbrıs nerede? - -yurdum insanı 48.259 izlenme - 5 yıl önce kıbrıs nerede? - -yurdum insanı
Türk'ün Turistle İmtihanı (Küfür İçerir) 00:50
Türk'ün Turistle İmtihanı (Küfür İçerir) 2.738 izlenme - 3 ay önce Plajda yanına oturan turistle anlaşmaya çalışan yurdum insanının çabasını ve arada ayar kaçırınca el kol hareketleri ile küfüre bağlamasını izliyoruz.
Kral Olduğunu İddia Edip İspatlayan Dayı 01:48
Kral Olduğunu İddia Edip İspatlayan Dayı 12.320 izlenme - 1 yıl önce Dayı kral olduğunu iddia ediyor ve torbasından çıkardığı ' Kral ' yazılı şeyle krallığını ispatlıyor. Belli ki dayının kafası epey bir karışık. He he deyip izleyelim...
Yandex Navigasyon - Duyarlı Sürücülerimizin Yol Uyarıları 02:08
Yandex Navigasyon - Duyarlı Sürücülerimizin Yol Uyarıları 5.529 izlenme - 7 ay önce Yandex Navigasyon kullanan duyarlı yurdum insanı sürücülerimizin diğer sürücülere yardımcı olsun diye bıraktığı yol uyarıları...
Türkiye'de Neden Bilim Adamı Yetişmiyor 00:49
Türkiye'de Neden Bilim Adamı Yetişmiyor 4.552 izlenme - 6 ay önce Türkiye'de Neden Bilim Adamı Yetişmiyor Ülkemizden neden bilim adamı çıkamadığından sebeplerinden birini video da izleyeceksiniz.
Türklerin 10 Garip Huyu 02:50
Türklerin 10 Garip Huyu 8.868 izlenme - 11 ay önce Bizim milletimiz çok ilginçtir. Bazı davranışları vardır ki dünyanın başka yerinde eşi benzeri bulunmaz. İşte sizin için bu ilginç, tuhaf ve sıradışı Türk davranışlarını listeledik:
bas gaza dayıcım :)) 04:02
bas gaza dayıcım :)) 35.259 izlenme - 6 yıl önce yurdum insanı ne hallere girmiş :))
Yurdum İnsanının Çift Direksiyonlu Motosiklet İcadı 01:30
Yurdum İnsanının Çift Direksiyonlu Motosiklet İcadı 11.858 izlenme - 2 yıl önce Bursa'da Motosiklet Tutkunu Nezih Sütçü, Spor Bir Motosikleti Çift Direksiyon Ve Pedal Sistemiyle Donatarak Dünyada Bir İlke İmza Attı.
Türk İşi Bisiklet Kornası 00:30
Türk İşi Bisiklet Kornası 9.036 izlenme - 2 yıl önce Bisiklete havalı kamyon kornası takan Yurdum İnsanı'nı izliyoruz.
komedi yurdum insanı )) 03:22
komedi yurdum insanı )) 22.290 izlenme - 7 yıl önce komedi yurdum insanı ))
yurdum insanı şaka gibi 02:25
yurdum insanı şaka gibi 29.612 izlenme - 7 yıl önce yurdum insanı şaka gibi ama degill gerçeklerimiz
gülmekten gebereceksiniz 01:52
gülmekten gebereceksiniz 16.802 izlenme - 5 yıl önce
yurdum insanı inanılmaz derecede komik 04:03
yurdum insanı inanılmaz derecede komik 21.616 izlenme - 7 yıl önce yurdum insanı inanılmaz derecede komik
yurdum insanı 04:05
yurdum insanı 16.841 izlenme - 7 yıl önce süper yha koptum walla
bakkalda Şampiyonlar ligi :)) 00:47
bakkalda Şampiyonlar ligi :)) 13.628 izlenme - 6 yıl önce yurdum insanı ne yapsa olay oluyor süper izlemelisiniz :)
türk usulü komikler :)) 02:48
türk usulü komikler :)) 19.005 izlenme - 7 yıl önce alıştık be yurdum insanım bizden harbiden büyük adam olur :))
yurdum insanı düğün dansı 00:41
yurdum insanı düğün dansı 11.383 izlenme - 7 yıl önce kopacaksınız
Komik ve Tuhaf Yurdum İnsanı Manzaraları 03:25
Komik ve Tuhaf Yurdum İnsanı Manzaraları 25.666 izlenme - 7 yıl önce Komik,tuhaf,ilginç ve komik yurdum insanı manzaraları.Nihan'ın sızlanma şarkısı eşliğinde iyi seyirler..
yurdum, insanı, komik 02:09
yurdum, insanı, komik 9.749 izlenme - 6 yıl önce
ilk apaçi 01:06
ilk apaçi 7.394 izlenme - 5 yıl önce
yurdum insanından manzaralar 04:53
yurdum insanından manzaralar 14.978 izlenme - 7 yıl önce bizim yurdum insanında macera bitmez,bi kütüphane dolusu kitap yazsalar yine yetmez(ahhh şu çılgın türkler)
Yurdum İnsanının İngilizce İle İmtihanı 00:44
Yurdum İnsanının İngilizce İle İmtihanı 2.291 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında yurdum insanına bizim için ingilizce bir şeyler söyler misiniz ? Sorusuna alınan yanıtlar sizi güldürecek.
yurdum insanı - istiklal marşı 08:37
yurdum insanı - istiklal marşı 6.116 izlenme - 5 yıl önce istiklal marşı'nı kim bestelemiştir
Sosyete Kazım - Taklit (Yurdum İnsanı) 16:51
Sosyete Kazım - Taklit (Yurdum İnsanı) 3.174 izlenme - 2 yıl önce Yurdum İnsanı 20 Ocak 2014 | Sosyete Kazım | Taklit
Yurdum İnsanı Küçük Tünelden Otobüsü Geçirmeyi Başardı 01:09
Yurdum İnsanı Küçük Tünelden Otobüsü Geçirmeyi Başardı 1.403 izlenme - 7 ay önce ABONE OL En Yeni Videolardan Haberdar Ol kamyon satışları kolay kamyon oyunları askeri man kamyon kamyon oyunu 2 kamyon yarışı indir dev kamyon videoları kamyon yarislari kamyon parkı kamyon yarışları izle ar4aba oyunları komatsu kamyon tüm tır oyunları uzaktan kumandali kamyon çift çeker kamyon satılık vinçli kamyon fatih kamyon fiyatları mercedes 2521 kamyon pc kamyon oyunları askeri kamyon kral kamyon oyunları iş kamyon oyunu kamyon ve kepçe kamyon satilik man kamyon modelleri kamyon oyuları kamyon şov canavar kamyon videoları satılık 4x4 kamyon taşıma kamyonu mini kamyon kargo kamyon oyunu dozer kamyon ruyada kamyon gormek dev tekerli kamyon kamyon mercedes güzel kamyon oyunları büyük kamyon oyna kamyon çeşitleri canavar kamyon resimleri kamyon yedek parça kamyon oyunları 3 kamyon kepçe oyunu kamas kamyon 2520 cargo kamyon satılık tanker kamyon tır şöförü 2 vitesli kamyon oyunu kepçe ve kamyon oyunu katil kamyon izle atego kamyon çekici kamyon oyunları dev kamyon şehirde bmw kamyon kamyon kullanma oyunları en güzel kamyon elli ayak kamyon sahibinden satlik kamyon tırla araba taşıma kamyon kullanma oyunu maden kamyon oyunu yük taşıma oyunları kamyon on teker kamyon skanya kamyon konya kamyon galerileri kamyon simülatörü indir kamyon uçur 2 araba oyunu 0 kamyon off road qrqbq oyunları kiralik damperli kamyon fatih kamyon satılık satılık kırkayak kamyon kamyon parçalama oyunu kamyon nedir kamyon damperli kamyon taksi oyunu man kamyon resimleri kamyon oyu en korkunçlar oyun canavar kamyon 1 türk tır oyunu kamyon modifiyeleri kamyon kepce kamyon yarışı izle doc kamyon kamyon görüntüleri arabamcom kamyon turbo kamyon araba ezen kamyon çılgın kamyon oyna maket kamyon yapımı satılık kamyon sahibinden en iyi kamyon kamyon nakliyat oyunları sahibinden kamyon bmc yeni mercedes kamyon hızlı kamyon kamyonu bedava kamyon oyunu kamyon galeri kamyon boyama oyunu dozer kamyon oyunları bmc kamyon oyunları kamyon kargo kasalı kamyon oyunları kasalı kamyon kamyon oyunalrı ücretsiz kamyon oyunları sahibinde satılık kamyon satılık kamyon mercedes en güzel kamyon oyunu kamyon pazari belden kırma kamyon yük taşıma kamyonu 2 sahibinden kamyon mercedes npr ısuzu kamyon en yeni kamyon oyunları mercedes kamyon damperli araba oyünü kamyon yük taşı kamyon modifiyeli tır oyunu 2 işiyle satılık kamyon kamyon yük oyunu kamyon sahibinden bütün kamyon oyunları arabacılık oyunları tır kamyonları araba oyunu oyunu oyna terex kamyon bmc fatih kamyon kamyon o tüm kamyon oyunları eski ford kamyon ford kamyon fabrikası kamaz kamyon oyunları damperli kamyon kiralama kamyon oynları güçlü kamyon kamyon oyununu oyna bmc damperli kamyon sıfır kamyon kamyon bmc kamyon taşımacılığı modifiyeli kamyon oyunları paletli kamyon satılık kamyon fiyatları kamyon aragazi kamyon çekme oyunları 620 pro kamyon dev kamyon resimleri araba oy7unları mitsubishi kamyon fiyatları satilik bmc kamyon araba kamyon tır oyunları sarı kamyon oyunları 2521 kamyon kamyon resmi boyama mercedes kamyon satılık kamyon kasası satılık tanker kamyon satılık tır oyunu türkiye su tankeri kamyon kamyon ve kepçe oyunu araba oyu8nları kamyon yükü oyuncak kamyon resimleri hino kırkayak kamyon man damperli kamyon kamyon ilanlari yük taşıma kamyonu oyunu oyna vitesli kamyon oyunları 6 teker kamyon kamyon ilanları satılık 2517 cargo kamyon tır oyunu video kamyon oyunları bedava man kamyon oyunları satilik man kamyon truck tır oyunu oyna kamyon soforu kamyon araba kamyon kasa kamyon ve tır 1210 ford kamyon kamyon video izle arabalı oyunlar oyna araba 0yunlar satılık ural kamyon kırmızı kamyon oyunları ucuz kamyon araba oyunları araba oyunları oklit kamyon kamyon satış satılık kamyon bmc kamyon boyama sayfaları satılık araba kamyon kamyon vinç taşıma kamyonu 2 türkiye tır oyunu kamyon tır faun kamyon sahibinden hino kamyon kamyon resmi modifiyeli mercedes kamyon resimleri kamyon resmi indir güçlü kamyon oyunu kirkayak kamyon tır oyuncakları izle bucak kamyon galerileri kamyon nakliye fiyatları araba oyunlu küçük kamyon oyunları tır kamyonu oyuncak kamyon büyük kamyon rallisi fatih damperli kamyon tehlikeli kamyon kamyon resimleri indir satilik mercedes kamyon kamyon oyunuları tüp kasalı kamyon satılık fort kamyon kamyon oyunları1 kamyon karavanlar pıkap arabalar deli araba oyunu kepçe oyununu oyna yeşil kamyon oyunu satılık yavuz kamyon kamyon nakliyat taşıma kamyonu oyna kamyon taşıma oyunlar2 en güzel oyunlar faca kamyon oyuncak kamyon kepçe youtube tır oyunları katil kamyon 2 oyuncak kamyonu kamyon motorları sahibinden tanker kamyon kamyon oyunları oyunu araba oyu7nları tır oyunu youtube fatih kamyon damperli dev oyuncak kamyon satılık bedford kamyon sari kamyon kamyon oyunu oyna bedava kocaman kamyon oyunları