Hoşgeldiniz!

Yürek Yemek

Pitbull'a Kafa Tutan Kedi 04:14
Pitbull'a Kafa Tutan Kedi 6.946 izlenme - 1 yıl önce Minnacık köpeğe saldıran onursuz kedinin olduğu videoda "yerse pitbull'a da yapsana" şeklinde kedilerin onurunu iki paralık eden bir site sakini olmuş. Ben de sokak kedilerinin arasında cesur arkadaşlarımızın da olduğundan emin olduğumdan aramaya koyuldum ve bu videoyu buldum. Sokak kedileri yeri gelir pitbull'a kafa tutar, yeri gelir timsah sinirini bozar, timsaha kafa tutar. Lütfen, bir dahaki sefere sokak kedilerinden bahsedeceksek önce saygı duruşuna geçelim. Bu da timsaha kafa tutan kedinin videosu: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/193826/sahibini-timsahlardan-koruyan-yurek-yemis-kedi
Erkek Hakeme Atar Yapan Kadın Kalecinin Soyunarak Sahayı Terketmesi 00:58
Erkek Hakeme Atar Yapan Kadın Kalecinin Soyunarak Sahayı Terketmesi 961 izlenme - 3 yıl önce Efendim Romanya kadınlar futbol liginde CFR Timisoara ile REAL Craiova'yı karşı karşıya getiren maç sonunda Craiova kalecisi hakemin üzerine yürüdüğü görüntüleri izliyorsunuz. Hanım ablamız kaleciyi gözüne kestirmiş olmalı. Bu arada hakemin yüzünde oluşan o gülüşte epey manidar olsa gerek. Takım arkadaşları tarafından zor tutulan kaleci daha sonra formasını çıkararak sahayı terk ediyor. Soyunmayı yarıda bırakmış sanırım. İzleyelim..
Yürek Yemiş Kadınların Zenci Adama Atar Yapması 02:26
Yürek Yemiş Kadınların Zenci Adama Atar Yapması 705 izlenme - 3 yıl önce Efendim bir beyaz-siyah kavgası daha. Yine ülke Amerika Birleşik Devletleri. Nedeni belli olmayan bir sebepten siyah adama yüklenen kadınlar adeta yürek yemişçesine saldırıyorlar. Olanların şokuyla kendisini savunmaya çalışan elaman ise hiçbir şeyin farkında değil. Çok garip bir memleket vesselam. Nerede ne zaman ne olacağı belli değil. İzleyelim..
Türklerin Kanını İçeceğiz Demek - Yunan Askerleri 03:20
Türklerin Kanını İçeceğiz Demek - Yunan Askerleri 523 izlenme - 3 yıl önce Efendim bir komik video ile daha karşı karşıyayız. Videoda izlediğiniz Yunan askerler, kendi ülkelerinde sefalet içinde yaşarken, ekonomileri batmış, ülke nüfusları İstanbul kadar bile değilken, Yunanlıların Türkleri, Arnavutları ve Kosova'lıları öldüreceğini söylüyorlar. Hatta Türklerin kanını içeceklerini haykırıyorlar. Bununla yetinmeyip Ayasofya'yı alacağız diye birde hömkürüyorlar. Bilmiyorum yol paralarını da biz verelim de, zahmet etmesinler bence. Kusura bakmayın kıçımla güldüğümden ayrıntılı açıklama yapamayacağım. Haberin ayrıntılı linki: http://goo.gl/4OFSCk
İnsanları Delirten Sümkürme Şakası 02:29
İnsanları Delirten Sümkürme Şakası 286 izlenme - 3 yıl önce İnsanların dibine giderek yanı başlarında sümkürmeye başlayan şakacı herkesi kızdırmayı başarıyor. Şaka esnasında kameraya yansıyan bu ilgin görüntüleri hep birlikte izliyoruz. İyi seyirler.
IŞİD Militanı Olduğunu Söyleyip Amerika'da İnsanlardan Destek İstemek 04:20
IŞİD Militanı Olduğunu Söyleyip Amerika'da İnsanlardan Destek İstemek 260 izlenme - 3 yıl önce Böyle bir kamera şakasını yapmak için hele hele ki Amerika'da böyle bir şeyin olması için bence gerçekten adamın yürek yemesi gerek. Twitter'dan CIA'yi tehdit eden 12 yaşındaki kız bile tutuklanabiliyorsa, buradaki kamera şakasına bile pek fazla inanası gelmiyor insanın. Ama yine de anlatacak olursak, bu elaman sokakta durduduğu insanlara IŞİD militanı olduğunu söyleyip ABD hükümeti ve Obama'nı IŞİD'e olan saldırılarını durdurması ve destek vermesi için insanlardan imza istiyor. İşin komik kısmı ise, istediği imzaları çok fazlasıyla buluyor efendim. İzleyelim..
Go Pro Eşliğinde Köprü Kirişlerinden Motosiklet İle Geçmek 00:29
Go Pro Eşliğinde Köprü Kirişlerinden Motosiklet İle Geçmek 244 izlenme - 3 yıl önce Go Pro teknolojisi artık deyim yerindeyse karınca gibi çoğalıyor. Ortaya da birbirinden garip, eğlenceli ve heyecanlı videolar düşmeye devam ediyor. Bu videoda çüşş dedirtecek cinsten. Köprüyü normal yollarla değil, kirişlerinden geçen maceracı. Korkusuz korkak dedikleri bu arkadaş sanırsam. Çılgınlığın son safhasına gelen adrenalin yüklü bu arkadaşı hep beraber izliyoruz. Yorum sizin.
 Uçurumun Dibinde Yürüyen Yürek Yemiş Elemanın 01:01
Uçurumun Dibinde Yürüyen Yürek Yemiş Elemanın 125 izlenme - 4 yıl önce Bir çoğumuzun izlerken garip olduğu yapmaya ise belki asla cesaret edemediği şeyi gerçekleştiren arkadaşı izliyoruz. Uçurumun dibinde adeta yürek yemişçesine bağlanan tahtayla yürüyen arkadaş izleyenlerin ağzını açık bıraktırıyor. Ortaya böyle görüntüler çıkmış efendim. İzleyelim..
Go Pro Eşliğinde Açık Hava Planörü İle Havada Uçuş Deneyimi 01:31
Go Pro Eşliğinde Açık Hava Planörü İle Havada Uçuş Deneyimi 182 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı açık hava planörü ile uçuş deneyimi yaşayan bu arkadaşı izliyorsunuz. Kendi tasarımı olup, günlerce zamanını alan planörü yapmayı başaran eleman GoPro ile harmanladığı uçuş deneyimini kaydediyor ve ortaya böyle mükemmel görüntüler çıkarıyor. İyi seyirler.