Hoşgeldiniz!

Yuri Ryadchenko Videoları

Sazın Sözü - Klarnet 01:15
Sazın Sözü - Klarnet 10.267 izlenme - 7 yıl önce yurinin bu haftaki konusu klarnet ve konuğu klarnetin ustalarından göksun çavdar. sazın sözünde hem klarnet hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenecek, hem de göksun çavdarın klarnetiyle çok keyifli anlar yaşayacaksınız.
Levent Yüksel - Sazın Sözü 30:33
Levent Yüksel - Sazın Sözü 1.965 izlenme - 2 yıl önce TRT Müzik kanalında yayımlanmış sunucusu Yuri Ryadchenko olan Sazın Sözü programın, Levent Yüksel bölümü. Müziklerle ve sohbetlerle Levent Yükseli ve müziğini tanımak için çok güzel fırsat. Bir solukta izledim.
Sazın Sözü - Kanun 03:24
Sazın Sözü - Kanun 4.087 izlenme - 7 yıl önce yurinin bu haftaki konusu kanun ve konuğu kanunun ustalarından hakan güngör. sazın sözü nde hem kanun hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenecek, hem de hakan güngör ün kanunuyla ile çok keyifli anlar paylaşacaksınız.
Sazın Sözü - Flamenko Gitar 02:41
Sazın Sözü - Flamenko Gitar 2.767 izlenme - 7 yıl önce yurinin bu haftaki konusu flamenko gitar ve konuğu gitar üstadı doğan canku. sazın sözünde hem gitar hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenecek, hem de doğan canku şarkılarıyla çok keyifli anlar paylaşacaksınız.
Gökçe Özgül - I Believe I Can Fly 04:56
Gökçe Özgül - I Believe I Can Fly 293 izlenme - 3 yıl önce Yuri Ryadchenko için...
sazın sözü - jenerik 00:32
sazın sözü - jenerik 461 izlenme - 7 yıl önce yepyeni trt müzik kanalında, dopdolu bir program başladı. sazın sözü bu programda merak ettğiniz sazlar, o enstrümanın en usta isimlerinin ellerinden dile geliyor.
Gökçe Özgül - All İs Fair İn Love [canlı] 03:32
Gökçe Özgül - All İs Fair İn Love [canlı] 90 izlenme - 2 yıl önce All is fair in love - Stevie Wonder
Calling You (Bagdad Café).  Gokce Ozgul - Yuri Ryadchenko 05:54
Calling You (Bagdad Café). Gokce Ozgul - Yuri Ryadchenko 81 izlenme - 2 yıl önce Piyano & Saksafon : Yuri Ryadchenko