Hoşgeldiniz!

yürümek

Üzerinde Yürünebilen Su! 02:31
Üzerinde Yürünebilen Su! 50.882 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz Ama Gerçek! Bu Suda Yürümek Mümkün! Suda Yürümek, Hatta Üstünde Durmak İmkansız. Bu Akışkanlığı Az Sıvıda İse Hızlı Hareket Ederseniz İstediğiniz Her Şeyi Yapabilirsiniz.
Kız Arkadaşı İle Yürürken Dayak Yiyen Genç 03:35
Kız Arkadaşı İle Yürürken Dayak Yiyen Genç 46.229 izlenme - 4 yıl önce Efenim olay Ordu'da gerçekleşmiş. Sokakta giden çifte sataşan dallamalar topluluğu çocuğu evire çevire dövüyor. Ancak benim dikkatimi çeken kızın iplemeyişi oldu, Ulan insan bi üzülür bağırır çağırır yardım ister put gibi izliyo amk. Bu arada 1.30dan sonrası hikaye...
Ayak Sesi - Asmr 01:23
Ayak Sesi - Asmr 5.579 izlenme - 7 ay önce Bir ayak tabanının zeminde çıkarttığı sesin nasıl bizi etkilediğine şahit olduğumuz bu videoda, asmr tekniği uygulanmış.
Keçi Yavrusu Tıklanma Rekoru Kırıyor 01:22
Keçi Yavrusu Tıklanma Rekoru Kırıyor 39.821 izlenme - 6 yıl önce Sosyal paylaşım sitelerinde, bir keçi yavrusunun ön ayakları üzerinde yürüdüğü görüntüler, tıklanma rekorları kırıyor.
Topuklu Ayakkabı ile Karda Yürümeye Çalışmak 00:56
Topuklu Ayakkabı ile Karda Yürümeye Çalışmak 4.630 izlenme - 2 yıl önce Yoğun kar yağışı sonrası topuklu ayakkabı giyip karda yürümeye çalışan kadının mazlum halini izliyoruz.
Olmaz Böyle Şey 00:07
Olmaz Böyle Şey 37.201 izlenme - 12 yıl önce Şansa bak adamdaki.
Çivi Üzerinde Yürümeye Çalışmak 06:43
Çivi Üzerinde Yürümeye Çalışmak 3.813 izlenme - 1 yıl önce Daha önce kaktüse oturan yutubırları biliyorsunuzdur. Sanırım biraz özenme kokusu alıyorum. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yağmurda Yürüyen Mi Koşan Mı Daha Az Islanır 05:05
Yağmurda Yürüyen Mi Koşan Mı Daha Az Islanır 3.015 izlenme - 1 yıl önce Yıllarca merak edilen bir konu da yağmurda koşarsak mı yoksa normal yürürsek mi daha az ıslanıp ıslanmayacağımızdır. Bu video ile sorumuza cevap bulacağız.
Güçlü Soydemir Yalnız Yürümek 04:55
Güçlü Soydemir Yalnız Yürümek 16.214 izlenme - 9 yıl önce sıkıntı
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 01:41
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 5.720 izlenme - 3 yıl önce Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Yunus Hasırcı isimli vatandaşın evinde beslediği tavuk penguen gibi yürümeye başlayınca ilgi odağı oldu. 10 civciv birlikte büyürken, içlerinden biri ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Tavuğun farklı yürüdüğünü görünce şaşırdığını söyleyen Yunus Hasırcı, "Evimde tavuk yetiştirerek hem etinden hem de yumurtasından yararlanıyorum. Mayıs ayında tavuklarımdan biri gurk oldu. Tavuğun altına on yumurta bıraktım. 21 gün sonra civcivler çıktı. İçlerinden biri geçen ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Yiyeceklerini normal yemekte ancak yürümesi penguen gibi hayret ettim" dedi. Penguen yürüyüşlü tavuk görenlerin ilgisini çekmeye başladı. Tavuğu kesmeyi düşünmediğini belirten Yunus Hasırcı, "Yaşadığı kadar yaşasın" diye konuştu.
4500 Metre Yükseklikte Zirvede Yürümek 02:03
4500 Metre Yükseklikte Zirvede Yürümek 1.754 izlenme - 6 ay önce Dağcılık sporu ile uğraşan bir grup arkadaş İsviçre'de bir dağın en zirvesine tırmanıyor ve inanılmaz bir çizgide yürüyor.
Tepetaklak - Head Over Heels 02:37
Tepetaklak - Head Over Heels 3.992 izlenme - 2 yıl önce Parlak gökyüzü , bir tahta , güneş altında bir yürüyüş - yani Kinopravda yönettiği Twun , yüksek topuklu en dik kalmak ile uğraşmak nasıl bir duygu bir haşhaş , pratfall - aşılanmış meditasyon başlar . siyah dantel-up parti topuklu kavramsal beyaz stilettos her şeyi imkansız boyutlara yükselmiş - görmeye yerlere gitmek ve insanlarla - Macar elektro yeni gelen Yvein Monq tarafından Soundtracked, Twun belirlenen kadınları gösterir. Paralel kırık yener ve kişinin dengesini kaybederek arasında çizilebilir ve Monq en zekice ürkek parça mükemmel tökezleyerek öngörülemeyen ve insancıl hareket eşleşir
Elleri Üstünde Yürüyen Etiyopyalı Adam 01:32
Elleri Üstünde Yürüyen Etiyopyalı Adam 529 izlenme - 3 ay önce Çoğu insanın normal şekilde yürürken bile takılıp düşeceği zorlanacağı yerleri elleri üzerinde geçen bu adam görenleri şaşırtıyor.
Shepherd Bushiri'nin Havada Yürümesi 01:17
Shepherd Bushiri'nin Havada Yürümesi 4.994 izlenme - 3 yıl önce Zimbabwe'li "Peygamber" Shepherd Bushiri'nin tamamen gerçek havada yürüyüş videosunu izliyoruz ve ibret alıyoruz.
Arka Ayakları Havada Yürüyen Keçi 00:58
Arka Ayakları Havada Yürüyen Keçi 4.679 izlenme - 4 yıl önce Arka Ayakları Havada Yürüyen Keçi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gerizekalılar İçin Özel Tasarım Ayakkabı 01:19
Gerizekalılar İçin Özel Tasarım Ayakkabı 5.538 izlenme - 4 yıl önce Yürümeyi nasıl zorlaştırabilirim, nasıl en kötü tasarımı yapabilirim diye düşünen tasarımcımız tasarımını yapmış...
Yuvarlanma Etkili Trafik Kazası 00:44
Yuvarlanma Etkili Trafik Kazası 3.120 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam'da çarpan otomobillerin inasanlar üzerindeki etkisi yapılan deneyler sonucunda, fizik kurallarına uymadığı tespit edilmiştir. Ortaya çıkan bu belirsizlik zamanda kırılmalara şu an farklı bir 2016 yaşamamıza sebep olmaktadır.
Su Üstünde 125 Metre Yürüyen Adam 01:02
Su Üstünde 125 Metre Yürüyen Adam 2.039 izlenme - 2 yıl önce Çin’de bulunan Shaolin manastırından bir keşiş su üzerinde 125 metre koşarak kendi rekorunu kırdı. Su üzerine yerleştirilen 200 kontraplağın üzerinden koşarak geçen Shi Liliang adlı keşiş 118 metrelik derecesini geliştirmiş oldu.
Recep Bülbülses'in Kemal Sunal'a Yürümesi 02:13
Recep Bülbülses'in Kemal Sunal'a Yürümesi 2.480 izlenme - 2 yıl önce Genelev'de Zülfiyesini Arıyan büyük usta kemal sunal çaycı rolündeki recep bülbülses ile aynı karede.
Her Yerde Kar Var 03:10
Her Yerde Kar Var 9.893 izlenme - 8 yıl önce Her yerde kar var kalbim senin bu gece, belki gelirsin sen bakarken pencereden, gözler yanlız özler karda senden izler. Yürümek karda zordur, gelirsen bak aşk budur.!!! Dönsen köşeden şöyle, şarkı söylerim böyle.!! Yağma kar dur artık..!! Bak buz oldu kalbim..!!! Yağma sesimi duy! Belki gelir sevgilim...!!! Göz yaşım dur düşme, gelmeyecek düşünme.!!!Kes ağlamayı artık, bak oldu bana yazık..!! Karda zordur yürümek, anladım gelmeyecek, Dünya oldu bana dar!!!Neden yağdın söyle kar...
Dinozorlarla Yürümek 3D - Türkçe Dublajlı Yeni Fragman 01:44
Dinozorlarla Yürümek 3D - Türkçe Dublajlı Yeni Fragman 4.248 izlenme - 5 yıl önce 20 Aralık'ta Sinemalarda. Paçi büyüyor! Tabi etrafındaki tehlikeler de... Bu tehlikeli dünyada hayatta. Patchi, büyük kardeşi Juniper ve diğer kardeşleri aynı sürüde doğmuş ve birlikte büyümüşlerdir. Patchi, bu dinozor çocukların arasında en çelimsiz ve güçsüz olanıdır. Ancak içerisinde bulunduğu şartlar onu her seferinde limitlerini test etmeye itmektedir. Babalarının izinden ve mirasından devam etmeye karar veren iki kardeş, en yakın arkadaşları, bir kuş olan Alex'i de yanlarına alarak Arctic North'a doğru yola çıkarlar. Bu içerisinde bulundukları doğal ortamın büyüleyici manzaralarını ve yaratıklarını keşfettikleri uzun bir yolculuktur. Varış noktasında ise kendilerini çok büyük bir sürpriz ve görkemli bir macera beklemektedir. 3D olarak çekilen filmin yönetmen koltuğunda Neil Nightingale, Barry Cook ikilisi oturuyor.
İnsan Görünümlü İlk Robot Asker  - Petman 01:04
İnsan Görünümlü İlk Robot Asker - Petman 2.334 izlenme - 3 yıl önce Daha önce askeri alanda bir köpeği andıran robot yapmayı başaran amerikalı bilim adamları bu sefer, uzaktan bakıldığında makina olduğu neredeyse farkedilemecek, birçok insan hareketini taklit edebilen bir robot yapmayı başarmış. Kendileri şu an yürüme testine tabii tutulmakta. Robotun kimsayal savaşlarda aktif rol üstleneceği belirtiliyor. Robot köpek: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85795/sek-sek-oynayan-robot-kopek
Geri Geri Yürüyen Adam Şampiyon Olmak İstiyor 04:04
Geri Geri Yürüyen Adam Şampiyon Olmak İstiyor 1.233 izlenme - 2 yıl önce Mersin'de retro ismi verilen geri geri yürüyüş ve koşu sporunu yapan Dr. Ali Küçük, Ekim sonu veya Kasım başında İtalya'da yapılacak olan Geri Geri Yürüyüş ve Koşu Şampiyonasına hazırlanıyor. Şampiyonaya bireysel olarak katılacak olan Küçük, günlük ortalama 5 kilometre geri geri yürüyor ve koşuyor. Küçük, "Saatte 6-7 kilometre hızla 5 kilometreyi rahat yürüyorum. Geri geri yürümek ve koşmak beyni dinlendiriyor ve rahatlatıyor" dedi.
ateşe yürümek dizisi 4. bölüm 00:43
ateşe yürümek dizisi 4. bölüm 5.122 izlenme - 8 yıl önce ateşe yürümek dizisi 4. bölüm
Suda Yürüyen Adam Dynamo 02:54
Suda Yürüyen Adam Dynamo 2.016 izlenme - 3 yıl önce Cam şişe içine telefon sokan, denize düşürdüğü yüzüğü ayakkabı bağcığından çıkartan, madeni parayı camdan geçiren hatta kendisi de camdan geçen bir adam.Nasıl bir teknik kullanıyor ne yapıyor bilmiyorum ama su üzerinde yürüyüşü çok ilginç.
İnsan Gibi Yürüyen Köpek! 00:50
İnsan Gibi Yürüyen Köpek! 1.747 izlenme - 4 yıl önce Çocuk gibi giydirilip, sokakta gezdirilen bu köpeği görenler gözlerine inanamadı.!
Suda Yürümek 00:28
Suda Yürümek 5.407 izlenme - 12 yıl önce Su üzerinde yürümek artık mümkün!
Nik Wallenda - Niagara Şelalesi ipin üzerinde yürüyerek geçti! 07:29
Nik Wallenda - Niagara Şelalesi ipin üzerinde yürüyerek geçti! 2.658 izlenme - 6 yıl önce Nik Wallenda - Niagara Şelalesi ipin üzerinde geçti!
orada yürümek senin neyine 00:51
orada yürümek senin neyine 2.899 izlenme - 9 yıl önce orada yürümek senin neyine