Hoşgeldiniz!

yürür

karsli  kuş gribi 08:14
karsli kuş gribi 16.528 izlenme - 8 yıl önce tokatlı şaban yürür.den kuş gribi
Kendi Yürür Yem Karma Makinası - Faresin 06:47
Kendi Yürür Yem Karma Makinası - Faresin 8.885 izlenme - 5 yıl önce Kendi Yürür Yem Karma Makinesi İşletmenize Büyük Oranda Kar Ve Fayda Sağlayacaktır.hayvanlarınızın İhtiyacı Doğrultusunda Kullanmak İstediğiniz Silaj Vb. Ürünleri Kendi Yürür Yem Karma Makinesinin Frezesi İle Otomatik Olarak Yükleyebilirsiniz. Hem Kesicili Hem Yükleyicili Özel Aparatı Sayesinde Kesilen Silaj Yüzü Düzgün Durmakta Ve Çürümeyi Önlemektedir.
sezen aksu_kaçak by jasminecshare 04:00
sezen aksu_kaçak by jasminecshare 5.332 izlenme - 7 yıl önce birde sezen den dinleyin ..bu şehirde buldum buğday ellerini bu şehirde sevdim badem dillerinisenle unuttum bütün ezberlerimi pişman değilim ama göçtüm kederdendüşman değilim ama çöktüm erkendenbir daha bu yolları aynı hevesle yürür müyüm?kim bilir ne bekliyor kalır mıyım ölür müyüm?ne malum dünya gözüyle bir daha görür müyüm?
Tokat Yaylaları 03:39
Tokat Yaylaları 2.156 izlenme - 8 yıl önce en güzel görüntüleri ile akbelen.avlunlar.ve boyalı yaylaları
Yem Karma Makinası - Faresin 04:06
Yem Karma Makinası - Faresin 1.666 izlenme - 5 yıl önce Kendi Yürür Yem Karma Makinesi İşletmenize Büyük Oranda Kar Ve Fayda Sağlayacaktır.hayvanlarınızın İhtiyacı Doğrultusunda Kullanmak İstediğiniz Silaj Vb. Ürünleri Kendi Yürür Yem Karma Makinesinin Frezesi İle Otomatik Olarak Yükleyebilirsiniz. Hem Kesicili Hem Yükleyicili Özel Aparatı Sayesinde Kesilen Silaj Yüzü Düzgün Durmakta Ve Çürümeyi Önlemektedir.
Cimbom başi dik yürür marşi 01:49
Cimbom başi dik yürür marşi 1.073 izlenme - 6 yıl önce
Ahmet Şafak - Dağlar Yürür 02:46
Ahmet Şafak - Dağlar Yürür 978 izlenme - 5 yıl önce Aşk Militanı Albümü (2002) 1 - Aşk Militanı 2 - Döneriz Elbet 3 - Tamam 4 - Dağlar Yürür 5 - Yalnız Kurt'un Mektubu 6 - Dağlara Taşlara 7 - Nalına Mıhına 8 - İllede Türkiye'miz 9 - Unut Onu 10 - Anneme Söyle 11 - Küf Kokuyorum
Radyo Tiyatrosu ~ Sıcak Kül Tek Perde Full 51:25
Radyo Tiyatrosu ~ Sıcak Kül Tek Perde Full 452 izlenme - 2 yıl önce Radyo Tiyatrosu ~ Sıcak Kül (Tek Perde Full
tokat düğün ilhami ve abdurrahman 08:24
tokat düğün ilhami ve abdurrahman 1.089 izlenme - 8 yıl önce tokat akbelen düğün komik görüntüler
Radyo Tiyatrosu ~ Çekmece Komedisi (Sesli Kitap) 49:14
Radyo Tiyatrosu ~ Çekmece Komedisi (Sesli Kitap) 522 izlenme - 2 yıl önce Radyo Tiyatrosu ~ Çekmece Komedisi (Sesli Kitap)
Radyo Tiyatrosu - Kuğulu Köşk 47:07
Radyo Tiyatrosu - Kuğulu Köşk 454 izlenme - 2 yıl önce www.facebook.com/tiyatroradyo
Soğuk Şaka ~ (Radyo Tiyatrosu Sesli Kitap) 50:10
Soğuk Şaka ~ (Radyo Tiyatrosu Sesli Kitap) 326 izlenme - 2 yıl önce Radyo Tiyatrosu ~ Soğuk Şaka (Sesli Kitap)
Kendi yürü mıcır serici otomatik mıcır serici otto grup 02:40
Kendi yürü mıcır serici otomatik mıcır serici otto grup 481 izlenme - 6 yıl önce Otto grup bear cat mıcır mıktarı ayarlanabilir kendi yürür tam otomatik hidrolik tabla mıcır sericilerotto grup ıthalat
Radyo Tiyatrosu - Marie Octobre'nin Daveti 51:09
Radyo Tiyatrosu - Marie Octobre'nin Daveti 312 izlenme - 2 yıl önce www.facebook.com/tiyatroradyo
Radyo Tiyatrosu ~ Yıllar Sonra (Sesli Kitap) 47:04
Radyo Tiyatrosu ~ Yıllar Sonra (Sesli Kitap) 299 izlenme - 2 yıl önce Radyo Tiyatrosu ~ Yıllar Sonra (Sesli Kitap)
Radyo Tiyatrosu ~ Bahtıgüzel Ailesi (Sesli Kitap) 38:33
Radyo Tiyatrosu ~ Bahtıgüzel Ailesi (Sesli Kitap) 269 izlenme - 2 yıl önce Radyo Tiyatrosu ~ Bahtıgüzel Ailesi (Sesli Kitap)
akbelenli ilhami ve abdulrahman 03:45
akbelenli ilhami ve abdulrahman 731 izlenme - 8 yıl önce tokat akbelen düğün ilhami ve abdulrahman
03:50
" İt Ürür Kervan Yürür " Jöh Pöh 69 izlenme - 9 ay önce
Erkin Koray - İt Ürür Kervan Yürür 03:14
Erkin Koray - İt Ürür Kervan Yürür 223 izlenme - 3 yıl önce Güven dagima yagdi kar tuttugumdur matem Ben misal bi semazen dönüp dururum her dem Bu zindan bu,Bu tirpan bu cüsse yari görse Bu cüsse yari sevdi diyemi bAsina tas düsse Bu yollar avlar insani kibri çikarip giy sabri Kimden geldin bil tani Dünya köyüdür altin kapli Büyümek adina geldi basima bil yikimlar Çözüm sakli Çoguna sorsan habersiz Ben haksiz onlar hakli Karla kapli daglarim dur dokunsan aglarim Ben bu düzene kalemi sapladim çogundan farkliyim Sana kuyumdan sular serpitip yüzünden akmaliydim Affet Sahsi bu köyde seni temizce tutmaliydim Dogmak hayli zaman alir ve büyürsün dallanir Yüzüne çok güvenme dilber o birgün yaslanir Yillar adama sert vururki ve sertlik agardir Tasiyamazki çogusu yolcular tavanda sallanir It yürür Kervan yürür Hersey yazilir çizilir Sahsi yürür Menzil görünür Halim Karalara Bürünür Ummana dökülür Agaçlarda dilemedim ben beyaz temiz dünya Ben iste çalan parça Sen orda kafaya gaydala Sanatçi kimligiyle hatalarini satanlar Yazdiklarimi yazdiklarina karistirmasinlar onlar Yaptigim sey önemliydi anlayanlar anlar elbet Saniyen degerli bil günahlarini defnet Karara saygisizlik iblislerini deff et Rabbim sirta ver yükü tasindikça büyür mabed Dilimden onca sarki çikti nolur anla artik Elimde kalan tekbi sey var adida kararsizlik Geceni gündüz etsen neye yararki sen bir umarsizlik Seni bu kalbe seytan ettim herbi zerren hayasizlik Ecele kafa tutanlarin hangi birine sarki yapsam Ben bi körpe duasiyla seytanlarimi avlasamm Bende Bayram misali sevenlerimi yoklasam Benim için bir Amel bu Mübarek payimi alsam It yürür Kervan yürür Hersey yazilir çizilir Sahsi yürür Menzil görünür Halim Karalara Bürünür Ummana dökülür
Yeditepe İstanbul - 3. Bölüm 45:06
Yeditepe İstanbul - 3. Bölüm 190 izlenme - 2 yıl önce www.facebook.com/tiyatroradyo
Mıcır serici mıcır miktarı ayarlanabilir mıcır sericiler 02:40
Mıcır serici mıcır miktarı ayarlanabilir mıcır sericiler 611 izlenme - 6 yıl önce Bear Cat Otomatik Mıcır Sericiler Otto Group İthalat İhracatKendi Yürür Mıcır Miktarı ayarlanabilir Tam otomatik hidrolik tabla kontrollü mıcır serme makinalarıSerim genişliği (28,8 cm'den başlar)3000 mm-6000 mmKova Kapasitesi3 m3KonveyorÇift konveyor sistemliHız I10,8 km/saatHız II28,8 km/saatAğırlık13.500 kgTel 0090 312 395 83 97www.group-otto.comwww.ottogrup.com.trinfoottogrup.com.tr
(((CİM BOM-BAŞI DİK YÜRÜR))) (((GALATASARAYLILAR-GRUBU))) 03:47
(((CİM BOM-BAŞI DİK YÜRÜR))) (((GALATASARAYLILAR-GRUBU))) 285 izlenme - 6 yıl önce (((GÜNÜN (WİDEOSU) TEK KELİMEYLEN-(HARİKA)-OLMUŞ)))(((GALATASARAYLILAR-GRUBU)))
Cimbom Başı Dik Yürür 01:59
Cimbom Başı Dik Yürür 282 izlenme - 4 yıl önce Cimbom Başı Dik Yürür Marşı
Radyo Tiyatrosu ~ Ziyaretçi (Sesli Kitap) 41:51
Radyo Tiyatrosu ~ Ziyaretçi (Sesli Kitap) 163 izlenme - 2 yıl önce Radyo Tiyatrosu ~ Ziyaretçi (Sesli Kitap)
Radyo Tiyatrosu ~ Ayrı Dünyalar (Sesli Kitap) 02:25:05
Radyo Tiyatrosu ~ Ayrı Dünyalar (Sesli Kitap) 197 izlenme - 2 yıl önce Radyo Tiyatrosu ~ Ayrı Dünyalar (Sesli Kitap)
Deste Günaydın - Kelp Ürür Kervan Yürür 02:52
Deste Günaydın - Kelp Ürür Kervan Yürür 345 izlenme - 6 yıl önce
Cimbom Başı Dik Yürür - Marş 01:56
Cimbom Başı Dik Yürür - Marş 170 izlenme - 3 yıl önce 1994 yılında çıkmış İşte Galatasaray albümünden efsane bir parçayı sizlerle buluşturuyoruz. Sözleri İzci Marşıdır.Müzik de Amerikan Marşı'ndan alıntıdır. Manchester United de marş olarak kullanmaktadır.
Edwin - Radyo Tiyatrosu 56:18
Edwin - Radyo Tiyatrosu 176 izlenme - 2 yıl önce www.facebook.com/tiyatroradyo
Cinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? Scorp 01:57
Cinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? Scorp 118 izlenme - 3 yıl önce Cinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? scorp videoları scorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? ScorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? ScorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? ScorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? ScorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? ScorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? ScorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? ScorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? ScorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? ScorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? ScorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? ScorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? ScorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? ScorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? ScorpCinsel İlişkiye Girmeden İlişki Yürür mü? Scorp
Radyo Tiyatrosu ~ Bir Umudun Ardından (Sesli Kitap) 47:55
Radyo Tiyatrosu ~ Bir Umudun Ardından (Sesli Kitap) 133 izlenme - 2 yıl önce Radyo Tiyatrosu ~ Bir Umudun Ardından (Sesli Kitap)