Hoşgeldiniz!

yürüyüş

Kaldırımda yürüyememek 00:06
Kaldırımda yürüyememek 425.320 izlenme - 4 yıl önce Kaldırımda yürüyememek
İstiklal Marşı Okunurken Yürüyüş Yapan Kadın - İstanbul 00:13
İstiklal Marşı Okunurken Yürüyüş Yapan Kadın - İstanbul 8.202 izlenme - 3 ay önce Saygı için sahilde kilometrelerce uzun kuyruk oluşturan insanlar istiklal marşı okurken o insanlara aldırış etmeden yürüyüşüne devam eden bir kadındır.Saygılı olmak gerekir böyle durumlarda
Şapkadaki Kedi - Fil Yürüyüşü 22:01
Şapkadaki Kedi - Fil Yürüyüşü 95.879 izlenme - 4 yıl önce Dünyayı geziyor, her şeyi biliyor! Şapkadaki kedi, Nick ve Sally'nin en güvenilir rehberi. Karada, denizde ya da havada! Macera nerdeyse tam oraya gidiyorlar. Şapkadaki Kedi her yeni bölümde çocukların karşısına ilham verici hikayelerle çıkıyor.
Kız Görünce Dayının Yürüyüşü Değişti 00:21
Kız Görünce Dayının Yürüyüşü Değişti 27.881 izlenme - 4 yıl önce Kız Görünce Dayının Yürüyüşü Değişti 19.03.2014 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Kız Görünce Dayının Yürüyüşü Değişti' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Polise Delikanlıca Meydan Okuyan Lgbt'liler 00:14
Polise Delikanlıca Meydan Okuyan Lgbt'liler 14.890 izlenme - 2 yıl önce Eşçinseller istiklal caddesine çıkıyor.birlik beraberlikleri onlara cesaret veriyor ve dünya 1 dakikalığına güzelleşiyor
Yürüyüşün Boş İş Olduğunu İspat Eden Cübbeli Ahmet Hoca 02:01
Yürüyüşün Boş İş Olduğunu İspat Eden Cübbeli Ahmet Hoca 14.982 izlenme - 1 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca Efendi spor için yürüyüş yapanlara tavsiye ettiği şeyler açıkçası bana mantıklı geldi yürüyorsun da ne oluyor mübarek? eline ne geçiyor? aldığın nefese yazık. Hızlı yürümek dinende çok doğru değilmiş.
Güzel Kızın Arabasıyla Birlikte Yürüyüp Dans Etmesi 00:14
Güzel Kızın Arabasıyla Birlikte Yürüyüp Dans Etmesi 2.365 izlenme - 3 ay önce ABD'nin Kaliforniya eyaletinde Black Hippy - Rolling Stone parçasıyla dan edip arabasıyla yürüyüş yapan
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 01:09
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 18.224 izlenme - 2 yıl önce Sitedeki Rus kızı hayranlığından faydalanıp,eklemek istedim. Her biri maşallah birer dişi aslan diyeyim daha fazla yorum yapmayayım. Adımını şaşıran ya da ayak değiştiren yok.
Karanlık Sevmiyor Bizi Erdoğan 05:44
Karanlık Sevmiyor Bizi Erdoğan 4.069 izlenme - 4 ay önce Recep Tayyip Erdoğan Kirli yüreklerin mayası tutmaz, Bu yürüyüş durmaz bu Ülkü bitmez, Millet hayır demez yanlışa gitmez, Karanlık sevmiyor bizi Erdoğan.
Polisin, 'Katil Devlet' Diyen Kadına Cevabı 01:36
Polisin, 'Katil Devlet' Diyen Kadına Cevabı 9.982 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır’da yaşanan olayları protesto etmek için Kadıköy’de toplanan grup ile polis arasında "Katil devlet" tartışması yaşandı. "Katil devlet" diyen kadına polis müdürü, "Devlet katil değil. Askeri, polisi şehit edenler katil" diyerek tepki gösterdi.
Şeriat Yürüyüşü Görünce Panikleyen Almanlar 01:09
Şeriat Yürüyüşü Görünce Panikleyen Almanlar 5.374 izlenme - 12 ay önce Özellikle Suriye'deki iç savaştan sonra mülteci alımını arttıran Almanya sokaklarındaki şeriat yürüyüşü, bu videoyu çekenlerin verdiği tepkilere bakılacak olursa büyük panik yaratmış.
Koşmak Hızlı Yağ Yakımına Yardımcı Olabilir mi? 00:27
Koşmak Hızlı Yağ Yakımına Yardımcı Olabilir mi? 1.559 izlenme - 6 ay önce Spor ve sağlıklı yaşam için tüm önerilerimiz MigrosTV'de. Spor eğitmenimiz spor yaparken dikkat etmeniz gereken tüm tüyoları sizlere aktarıyor. Koşmanın yağ yakımına etkisi hala büyük bir tartışma konusu. Koşu mu yoksa yürüyüş mü yapılmalı ? İşte tüm cevapları uzmanımız sizler için anlattı.
Timsah Yürüyüşü Yapan Bebekler 00:25
Timsah Yürüyüşü Yapan Bebekler 18.498 izlenme - 4 yıl önce Timsah yürüyüşü yapan bebekler
Hindistan Onur Yürüyüşünde İçimizi Okşayan Görüntüler 05:12
Hindistan Onur Yürüyüşünde İçimizi Okşayan Görüntüler 1.569 izlenme - 6 ay önce Onur Yürüyüşü, her yıl Haziran ayının sonlarında Dünya genelinde kutlanan ve Stonewall ayaklanmasının yıl dönümünde gerçekleştirilen, LGBTİ bireyler ve LGBTİ bireylere destek veren kişilerin katılımıyla gerçekleşen bir dizi etkinlikler ve törenler bütünüdür. Bir dizi etkinliklerin ve geçiş törenlerinin gerçekleştirildiği etkinlikler Stonewall ayaklanmaları anısına gerçekleştirilmektedir.
Manhattan'da Türk Günü Yürüyüşü 2016 05:59
Manhattan'da Türk Günü Yürüyüşü 2016 3.215 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da ailesiyle birlikte yaşayan youtuber kızımız Türk Yürüyüşünü vlog şekline çekmiş izliyoruz.
Zombie Walk Sultanahmet İstanbul 05:03
Zombie Walk Sultanahmet İstanbul 13.412 izlenme - 2 yıl önce Evet millet bu hafta zombilerin yürüyüşü vardı bizlerde hemen olay yerine gidip bi kaç görüntü çekelim biraz eğlenelim dedik ve öylede oldu haydi bakalım bizden doğaçlama bunlar çıktı umarım izlerken eğlenirsiniz iyi seyirler ^_^ Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Lübnanlı Gencin İnanılmaz Yürüyül Bandı Dansı 01:45
Lübnanlı Gencin İnanılmaz Yürüyül Bandı Dansı 4.611 izlenme - 2 yıl önce Lübnanlı gencin yürüyüş bandında yaptığı modern ve geleneksel dansı birleştiren figürleri Facebook'ta yaklaşık 2 milyon kişi tarafından izlendi.
2014 İstanbul Onur Yürüyüşü Kadınları (+18) 03:34
2014 İstanbul Onur Yürüyüşü Kadınları (+18) 6.957 izlenme - 2 yıl önce #SenYoksanÇokEksiğiz sloganıyla başlatılan 12. İstanbul LGBTİ Onur Yürüyüşüne onbinlerce kişi Taksim Meydanı'ndan Tünel'e yürüyerek katıldı. LGBTİ bireylerin özgürlükleri, cinsel kimliklerinin anayasal bir hak olarak tanınması talepleri yinelendi.
Travestilerin, Lezbiyenlerin ve Gaylerin Yürüyüşü 06:15
Travestilerin, Lezbiyenlerin ve Gaylerin Yürüyüşü 9.082 izlenme - 3 yıl önce Hepimizin tanıdığı Star Deniz ablamızın önderlik ettiği korkunçlu eşcinsel yürüyüşü. Çeneniz damağınızda izlemeniz tavsiye olunur.
Havuzda Yürüyen Adam 02:39
Havuzda Yürüyen Adam 6.848 izlenme - 4 yıl önce Su Üzerinde Yürüyen Adam - Tek Kelimeyle İnanılmaz
Chloe Ortaç'tan Ecem Akkaya'ya Yürüyüş Dersi 01:56
Chloe Ortaç'tan Ecem Akkaya'ya Yürüyüş Dersi 7.303 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim'de Chloe Ortaç'tan Ecem'e yürüyüş dersi. Yapımcılığını 'Joker Yapım'ın üstlendiği; sunuculuğunu ise Ebru Akel'in yapacağı 'Bu Tarz Benim', yeni sezonuyla adından çok söz ettirecek! 'Bu Tarz Benim''in yeni sezon eleme gecelerinde jüri koltuğuna ekranlardan tanıdığımız ünlü isimler oturacak. Jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, 100 Bin TL büyük ödül için kıyasıya yarışacaklar. En tarz kadın olmak için; birbirinden iddialı 13 yarışmacı bir yandan jüriye tarzlarını beğendirmeye çalışacak, bir yandan da rakiplerini geçmek için kıyasıya mücadele verecek. Programın yepyeni jürisi ise, birbirinden farklı konsept ve konularıyla yine seyircisini ekrana kilitleyecek. 'Bu Tarz Benim'' yeni sezonu ile Pazartesi saat 16.00'da Show TV'de!
Trabzonsporlunun Ev Basıp Bayrak İndirmesi 02:57
Trabzonsporlunun Ev Basıp Bayrak İndirmesi 3.834 izlenme - 1 yıl önce 25 01 2015 tarihinde İstinyedeki şikeye karşı yapılan yürüyüşte provokatör bir fener taraftarının bayrak asması sebebiyle tepki verildi ve bir genç bayrağı indirmesiyle tepki sona erdi. Ev sahibine herhangi bir zarar verilmemiştir. Bu provokatif hareketinden dolayı daha sonra uyarılmıştır..
Arabasından İnip Dans Eden Güzele Türk İşi Troll 00:25
Arabasından İnip Dans Eden Güzele Türk İşi Troll 671 izlenme - 3 ay önce ABD'nin Kaliforniya eyaletinde Black Hippy - Rolling Stone parçasıyla dans edip arabasıyla yürüyüş yapan güzel hatuna "delalım" türküsü eşliğinde kamyonetle çekilen türk işi yanıt geçikmemiş efendim.
Taksim'de Feminist Gece Yürüyüşü 03:49
Taksim'de Feminist Gece Yürüyüşü 3.745 izlenme - 2 yıl önce Taksimde 8 Mart münasebetiyle toplanan kadınlar pankartlarla yürüyüş yapmışlar.Ahlaksızlığa övgü pankartlarıyla kadın hakları savunma olayını ben hiç anlamadım.izliyoruz
2015 Onur Yürüyüşü - İstanbul 04:18
2015 Onur Yürüyüşü - İstanbul 4.987 izlenme - 3 yıl önce Bu yıl 13.sü 28 Haziran 2015 Pazar günü İstiklal Caddesi'nde düzenlenen LGBTİ Onur Yürüşü'nden kameramıza yansıyan güzel görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz. Devletin gökkuşağı fobisi günü karalamak istese de, neşeli insanların umudunu yok edemedi. Müzik: Bandista - Aşk Şarkısı
14. İstanbul Lgbt Yürüşüne Davetlisiniz 01:04
14. İstanbul Lgbt Yürüşüne Davetlisiniz 3.076 izlenme - 2 yıl önce Bu yıl, 19 – 26 Haziran tarihleri arasında 24. yapılacak olan İstanbul Onur Haftası ve 14. kez yapılacak olan, 26 Haziran’daki Onur Yürüyüşü’nün tanıtıcı filmi yayınlandı. #Örgütleniyoruz
Aselsan Yürüyüş Asistanı 00:08
Aselsan Yürüyüş Asistanı 896 izlenme - 9 ay önce Aselsan Yürüyüş Asistanı
Tehlikeli Yürüyüş izle Fragman ! 02:39
Tehlikeli Yürüyüş izle Fragman ! 3.098 izlenme - 3 yıl önce Tehlikeli Yürüyüş fragmanı için hoş geldiniz. 720p ya da 1080p seçeneği ile bu filmin fragmanını izleyebilir ve çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizide ziyaret edebilirsiniz ; http://www.fullhdfilmperdesi.com/the-walk-2015-full-hd-turkce-dublaj-izle.html Tehlikeli Yürüyüş izle , Tehlikeli Yürüyüş full izle , Tehlikeli Yürüyüş hd izle , Tehlikeli Yürüyüş 720p izle , Tehlikeli Yürüyüş 2015 izle, Tehlikeli Yürüyüş Türkçe dublaj izle
5. Trans Onur Yürüyüşü Çağrısı 01:34
5. Trans Onur Yürüyüşü Çağrısı 5.289 izlenme - 3 yıl önce Sevgili Trans arkadaslar, iktidar acikca, dalga gecer gibi bizim varligimizi inkar ediyor bizi gormezden geliyor! Herseyden once bir vatandas ve bir secmen oldugumuzu unutuyor! Nefret cinayetleri aldı yürüdü. Birlik olup insani haklarımızı aramamızın vakti çoktan geldi de geçiyor . Çalışmak ,sosyal güvence ,barınmak,sevmek,sevilmek,sevişmek bizim de hakkımız !!! Nefret suçlarına ve Trans bireylere uygulanan fırsat eşitsizliklerine dur diyoruz!
2015 İsrail Lgbt Yürüyüşü - (Klip Tadında) 02:06
2015 İsrail Lgbt Yürüyüşü - (Klip Tadında) 3.700 izlenme - 2 yıl önce 21 Kasım 2006'da İsrail Yüksek Mahkemesi, hükûmetin yurtdışında yapılan eşcinsel evlilikleri tanıması gerektiği sonucuna vardı. Bu dava, Kanada'da evlenen beş tane İsrailli erkek çift tarafından açıldı.[1] Bu davanın sonucu, yurtdışında yapılan eşcinsel evliliklerin İsrail'de tanınmasıydı. 2015- Batı Kudüs’te "Eşcinsel Gurur Yürüyüşü" düzenleyen İsrailli gruba bıçaklı saldırı yapıldığı, 6 kişinin yaralandığı bildirildi. Önceki yıllarda Batı Kudüs'te düzenlenen eşcinsel yürüyüşlerinde, bazı Ortodoks Yahudiler tepki göstermiş ve idrar dolu torbaları yürüyüşçülerin üzerilerine atmıştı. Filistin halkına özgürlük , kahrolsun israil ! Music: Yinon Yahel Ft Meital De Razon - Colors (Who I Am) Video Basti Hansen den alınmıştır.