Hoşgeldiniz!

yut

Suya Gömülen Aile Episode 2 - Bataklıktan Çıkış 02:07
Suya Gömülen Aile Episode 2 - Bataklıktan Çıkış 14.138 izlenme - 3 yıl önce Efendim dün birçoğumuz izledik gölette çimen aile bireylerinin cumburlop nidalarıyla suya gömülüşlerini, meğer bu adamlar evlerinin önündeki göleti temizlemeye çalısıyorlarmış ve tıkanıklığı gidermek için kullandıkları şey biranda bunları da yutuvermiş. Sonuçta en heyecanlı yerde kesilen görüntülerin devamında sağ salim sudan cıktıklarını görüyoruz. İlk video için: http://www.izlesene.com/video/korku-filmlerinin-gercege-donusmesi/8150898
Ankaralı Turgut - Yut Gitsin 04:47
Ankaralı Turgut - Yut Gitsin 1.610 izlenme - 6 yıl önce
Banu Avar'la Dünya Düzeni (2. Sezon) - 4. Bölüm 33:36
Banu Avar'la Dünya Düzeni (2. Sezon) - 4. Bölüm 970 izlenme - 4 yıl önce Böl ve Yut! Süreç hızla ilerliyor, yüz yıllk bir proje karşımıza dikiliyor. Bu Ulus'u meydana getiren tüm unsurlar; tehdit altında. Emperyal tehdit alanların en başında; Kürt vatandaşlar geliyor. Çünkü eğer önüne geçilmezse, mesele orda patlayacak. İngiliz - Amerikan projesi, petrol coğrafyasına el koymak için; elinden geleni ardına koymayacak. Irak'ta, Afganistan ve Libya da yaptıkları, yapacaklarının aynısı. Türkiye seçime gidiyor, sesi çok çıkan küçük bir grup, milli egemenlik değil, yerel egemenlik istiyor. İkinci bir Cumhuriyet'in kurulmasından, federasyondan, başkanlık sisteminden, Türk'süz bir dünyadan söz ediyorlar. Arkalarında yedi düvel var. Herkes aklına yazsın; bu taktik savaşın arkasında yüz yıllık bir petrol kavgası var. Bu kavgada galibiyete giden yol, etnik ve dîni ayrıştırmalar. Bu, Batı'nın böl ve yut stratejisi; ama unutulmasın, Batı'nın ilk yok ettiği, önce kendi işbirlikçisi. Dünya Düzeni'ne hoşgeldiniz. Kaynak: http://banuavar.com.tr/bol-ve-yut-pkk-karti/
Kerem Gönlüm'ün Beşiktaş Maçında Baygınlık Geçirdiği An 04:27
Kerem Gönlüm'ün Beşiktaş Maçında Baygınlık Geçirdiği An 501 izlenme - 3 yıl önce TBL 22. haftadaki Beşiktaş IF ile Galatasaray LH arasında oynanan maçta Kerem Gönlüm, Ryan Broekhoff ile çarpışınca baygınlık geçirdi ve hastaneye kaldırıldı.
En Tuhaf İntihar Girişimi 01:20
En Tuhaf İntihar Girişimi 541 izlenme - 3 yıl önce Abimiz sevgilisinden bi telefon mesajıyla ayrılmayı kendine yedirmemiş olacak ki; ani bi intihar girişiminde bulunur, ölmek için telefonu yutmayı denemiş ama malumunuz boğazında takılı kalarak ele güne rezil olmuştur. Doktorların, bu intihar girişiminden abimizi nasıl kurtardığını izliyoruz.
hayki ft. patron - yut [hq] 01:44
hayki ft. patron - yut [hq] 1.031 izlenme - 7 yıl önce daha fazlası için http//www.hayatimrap.com
Toprağın Arabaya Kayması 00:20
Toprağın Arabaya Kayması 341 izlenme - 3 yıl önce Nerede gerçekleştiğini bilmediğim bu olayda normal şekilde seyreden araç toprak kaymasının altında kalıyor. Sonrasında çıkan hıyarlı baba pijaması giymiş abimiz var.
Sinema: Büyük Usta (Yut Doi Jung Si/The Grandmasters) 01:12
Sinema: Büyük Usta (Yut Doi Jung Si/The Grandmasters) 181 izlenme - 4 yıl önce Sinema: Büyük Usta (Yut Doi Jung Si/The Grandmasters)
wai dor lei ah yut ho 01:26
wai dor lei ah yut ho 357 izlenme - 7 yıl önce cheng li-sheung işinde terfi almış ve nihayet ilk evini satın almaya hazırlanan genç bir kadındır. ama yaptığı anlaşmaya göre rüyalarını canlı tutmak zorundadır. bu komşularını öldürmesi anlamına gelse bile...
efe mama sandalyesinde uyumaya çalışırsa? 00:51
efe mama sandalyesinde uyumaya çalışırsa? 130 izlenme - 8 yıl önce
Bana Rakip Yok 02:22
Bana Rakip Yok 92 izlenme - 7 yıl önce yenisahra optımum playland
The Grand Master 01:20
The Grand Master 123 izlenme - 5 yıl önce Yurt dışında yayına girecek olan The Grand Master isimli filmden kısa görüntü.
Adnan Zeki Bıyık -Yala Yut Devri- (Kendi Şiiri) 02:13
Adnan Zeki Bıyık -Yala Yut Devri- (Kendi Şiiri) 12 izlenme - 3 yıl önce Yala Yut Devri-Adnan Zeki Bıyık (Kendi Şiiri)
Şair Müftünün Muhteşem Şiiri-Yala Yut Devri 02:13
Şair Müftünün Muhteşem Şiiri-Yala Yut Devri 3 izlenme - 3 yıl önce Şair Müftünün Muhteşem Şiiri-Yala-Yut Devri