Hoşgeldiniz!

yutma

Öpüşme Cezalı Oyun - Yalayıp Yutma 03:59
Öpüşme Cezalı Oyun - Yalayıp Yutma 4.278 izlenme - 4 hafta önce Öpüşme Cezalı Oyun - Yalayıp Yutma Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tek Seferde Muz Yutabilen Seksi Kız... 00:50
Tek Seferde Muz Yutabilen Seksi Kız... 13.422 izlenme - 4 yıl önce Tek seferde muz yutabilen seksi kız...
kızların tarçın yutma deneyi 02:05
kızların tarçın yutma deneyi 1.708 izlenme - 6 yıl önce kızların tarçın yutma deneyi
yüzerken su yutma sorunu 04:21
yüzerken su yutma sorunu 185 izlenme - 5 yıl önce yüzerken neden su yutarız nasıl önlenir?
Balon Yutma ! 00:18
Balon Yutma ! 152 izlenme - 6 yıl önce
balık 01:07
balık 216 izlenme - 7 yıl önce balık yutma
Kılıç Yutma Ustalarından Muhteşem Gösteri! 00:49
Kılıç Yutma Ustalarından Muhteşem Gösteri! 94 izlenme - 4 yıl önce Yılın bu günlerinde alışıldık gösterilerden biri. Kılıç yutma ustaları 'dünya kılıç yutma günü' gösterisinde.
Tüy Yürütme 00:11
Tüy Yürütme 46 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun vazgeçilmez eğlencelerinden biri.. Boğazımıza kaçtığında aklımız çıkardı. Hey gidi hey..
Sakız yutmanın zararları nelerdir? Sakız vücuttan ne kadar sürede atılmaktadır? 00:34
Sakız yutmanın zararları nelerdir? Sakız vücuttan ne kadar sürede atılmaktadır? 48 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Ümraniye Polikliniği, Şirinevler Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Aytaç Atamer sakız yutmanın zararları hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği'nde; mide hastalıkları, reflü hastalığı, polipler, ülseratif kolit, iltihabi bağırsak hastalıkları, hepatitler, safra kesesi hastalıkları ve tıkanma sarılıkları tedavileri yapılmaktadır. Gastroskopi, Kolonoskopi, Perkütan endeskopik gastrostomi açılması, ERCP işlemi, 24 saat pH metre ölçümleri, Mide ve bağırsak kanaması olan hastalarda endoskopik müdaheleler, Obezitede mide balonu yerleştirilmesi işlemeri yapılmaktadır. Sakız yutmak tercih ettiğimiz bir durum değildir. Ama bazı durumlarda sakız yutulabilir. Her yutulan sakız muhakkak atılır. Yaklaşık 72 saat içerisinde vücudu terk etmektedir. Ancak bazen alışkanlık haline getirildiği zaman birden fazla sakız ve çok yutulduğu zaman özellikle çocuklarda bağırsak tıkanıklarına yol açabilir. Bu nedenle yutulmaması gerekmektedir.
Balık Yutma 00:43
Balık Yutma 47 izlenme - 5 yıl önce burhan canlı alabalık yuttu
Kılıç Yutma Ustaları 06:11
Kılıç Yutma Ustaları 50 izlenme - 4 yıl önce Kılıçları Yuttular Kınından Çıktığında Ölümcül Olan; Spora Da Esin Kaynağı Olan Bu Kılıçlar Bu Kez Başka Bir Amaca Hizmet Etti.
Kılıç yutma ustalarından muhteşem gösteri! 00:49
Kılıç yutma ustalarından muhteşem gösteri! 27 izlenme - 4 yıl önce Yılın bu günlerinde alışıldık gösterilerden biri. Kılıç yutma ustaları 'dünya kılıç yutma günü' gösterisinde.
Balık Yutma 00:43
Balık Yutma 29 izlenme - 5 yıl önce burhan kocun canlı alabalık yutması