Hoşgeldiniz!

yuvarlak

Çizgi Film - Vinç kamyonu piramit yapıyor. 03:03
Çizgi Film - Vinç kamyonu piramit yapıyor. 22.805 izlenme - 11 ay önce Hey çocuklar Haydi bugün vinç kamyonu kullanalım ve kamyon ile rengarenk halkaları kaldırıp çubuğa takalım ve tabiki bir sıralama ile olması gerekli. Önce büyük halka sonra sırayla büyükten küçüğe sıralama yaparak üst üste yerleştirelim finalde piramit ortaya şıkaralım. Dört küçük araba serisinin devamı ollan eğitici bir bölüm daha sizlerle . Kaçırmayın. Renkleri çok kolay öğrenmek için mutlaka izlenilesi bir animasyon video. Süpriz renkler sizlerle.
Bilmediği Şey Olmayan Dayı 00:16
Bilmediği Şey Olmayan Dayı 5.639 izlenme - 7 ay önce Muhtemelen trollük yaptığını düşündüğüm akla beyin bedava videosunu getiren dayıyı izliyoruz.
Yuvarlak Oymalar, Yuvarlak Oyma İşaretleri 01:47
Yuvarlak Oymalar, Yuvarlak Oyma İşaretleri 14.866 izlenme - 3 yıl önce Definecilere Bilgiler Sunan Forum Sayfamız.
Hunger Games ! - Minecraft + Agar.io + Slither.io = Worm.ıs (Yeni !) 10:20
Hunger Games ! - Minecraft + Agar.io + Slither.io = Worm.ıs (Yeni !) 2.557 izlenme - 6 ay önce
Ağzında Çıkardığı Dumana Kafasını Sokmayı Başaran Kız 00:13
Ağzında Çıkardığı Dumana Kafasını Sokmayı Başaran Kız 1.968 izlenme - 2 yıl önce Ağzında çıkardığı dumana kafasını sokmayı başaran kız Ağzından çıkardığı dumana kafasını sokmayı başaran yetenekli kız.
Hüseyin Kağıt - Yuvarlak Dünya & Ankarada Bu Son Gecem 11:08
Hüseyin Kağıt - Yuvarlak Dünya & Ankarada Bu Son Gecem 6.407 izlenme - 3 yıl önce HÜSEYİN KAĞIT - YUVARLAK DÜNYA & ANKARADA BU SON GECEM (BY OMRUM 2012)
Hüseyin Kağıt  Yuvarlak Dünya  Ankarada Bu Son Gecem 05:22
Hüseyin Kağıt Yuvarlak Dünya Ankarada Bu Son Gecem 7.681 izlenme - 5 yıl önce
yuvarlak yaka 02:41
yuvarlak yaka 12.596 izlenme - 8 yıl önce yuvarlak yaka
Dünya'nın Yuvarlak Olduğunu Kim Keşfetti? - Carl Sagan 05:40
Dünya'nın Yuvarlak Olduğunu Kim Keşfetti? - Carl Sagan 1.615 izlenme - 10 ay önce Prof. Dr. Carl Sagan'ın (1934–1996) 1980 tarihli Cosmos belgeselinde Dünya'nın yuvarlak olduğunun keşfine ilişkin bilgiler verdiği bir kesit.
Hüseyin Kağıt Canlı Performans Yuvarlak Dünya Ankara'da Bu Son Gecem 2012 Flash TV 04:29
Hüseyin Kağıt Canlı Performans Yuvarlak Dünya Ankara'da Bu Son Gecem 2012 Flash TV 5.911 izlenme - 4 yıl önce Hüseyin Kağıt Canlı Performans Yuvarlak Dünya Ankara'da Bu Son Gecem 2012 Flash TV
Tunus İşi Yuvarlak Yaka Kesimi Yapımı 06:12
Tunus İşi Yuvarlak Yaka Kesimi Yapımı 2.722 izlenme - 2 yıl önce Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
Nargile Dumanıyla İnanılmaz Show! 01:21
Nargile Dumanıyla İnanılmaz Show! 1.901 izlenme - 2 yıl önce Nargile dumanıyla ağızdan değişik değişik şekiller çıkartan yetenekli genç.
Yuvarlak Motifmatik İle Çiçek Yapımı 14:45
Yuvarlak Motifmatik İle Çiçek Yapımı 2.037 izlenme - 2 yıl önce Yuvarlak Motifmatik İle Çiçek Yapımı motifmatik şal birleştirme motifmatik motif birleştirme motifmatik ile bebek battaniyesi kare motifmatik kullanımı motifmatik çiçek video motifmatik modelleri motif makinası ile şal yapımı ve birleştirmesi motifmatikle motif yapımı
Damla Silikon Yuvarlak Silikon Ameliyatı 05:44
Damla Silikon Yuvarlak Silikon Ameliyatı 2.268 izlenme - 2 yıl önce Bayan Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Eser Aydoğdu meme büyütme ameliyatında damla silikon ve yuvarlak silikon arasındaki farkları anlatmaktadır
nargilem yuvarlak yuvarlak:) 00:45
nargilem yuvarlak yuvarlak:) 2.705 izlenme - 7 yıl önce kim yapar bunu he:?
Dünyanın Düz Olduğunu İddia Eden Dayı 04:12
Dünyanın Düz Olduğunu İddia Eden Dayı 1.692 izlenme - 2 yıl önce Abimiz o kadar inanmış olacak ki kendince bilimsel veriler(!) öne sürerek dünyanın düz olduğunu kanıtlamaya çalışıyor ve o kadar gerçekçi anlatıyorki bi an inanmadım değil.
Hüseyin Kağıt BY SaiLoR Yuvarlak Dünya  Ankarada Bu Son Gecem 05:22
Hüseyin Kağıt BY SaiLoR Yuvarlak Dünya Ankarada Bu Son Gecem 2.618 izlenme - 4 yıl önce Hüseyin Kağıt BY SaiLoR Yuvarlak Dünya amp; Ankarada Bu Son Gecem
Pergelsiz Kusursuz Daire Çizmek 01:19
Pergelsiz Kusursuz Daire Çizmek 955 izlenme - 2 yıl önce Çocukluk kabusumdur daire çizmek. Elemanı izledikten sonra bile denemeye kalkmadım, umuyorum başarılı bir yöntemdir.
Azis - Pembe Tezkere 04:58
Azis - Pembe Tezkere 1.068 izlenme - 1 yıl önce Açıköğretimi 10 yılda bitirdikten sonra yerli Askerlik Şubesinden gönderilen celp tebligatı eline ulaşan Azis, vatani görevini yerine getirmek üzere Bulgaristan Deniz Kuvvetlerine bağlı Karadeniz Saha Komutanlığı Lojistik ve İkmal Merkezindeki birliğine Denizci Asteğmen olarak teslim olur. Gel zaman git zaman davranışlarındaki farklılıkları gözlemleyen amirleri aldıkları ani bir kararla Azis'i Disko'ya göndermeye karar verirler. Diskoya gideceğini öğrenince Azis çok sevinir ama Disko anladığı şekilde bir disko değildir (Askerliğini yapmayanlar için açıklama: Disko=Disiplin Koğuşu) Sadece klozeti olan minnacık bir hücreye hapsedilen Azis'i zor günler beklemektedir lakin hücrede kaldığı sürece kendi iç dünyasına yolculuklar yapan Azis gerçek kişiliğini bulur. Hücredeki diğer arkadaşları ile avluda gezintiye çıkarıldıkları dakikalarda hınzır asker Azis; diğer koğuş arkadaşlarına yöresinden türküler çığırır, etnik danslar, çılgınca figürler gösterip onları eğlendirir. Günler günleri aylar ayları kovalar ve Azis'in SATA'dan (Sofya Askeri Tıp Akademisi) çürük raporu gelir. Bunun üzerine amirleri pembe teskereyi Azis'in eline verir, yolun açık olsun yavrum diyerek terhis ederler. İzlediğiniz bu klip işte bu hikayenin anlatımından ibaret bir ibret vesikasıdır.
AKP Düşmanı Yuvarlak Gözlüklü Kadın (Küfür İçerir) 01:10
AKP Düşmanı Yuvarlak Gözlüklü Kadın (Küfür İçerir) 1.049 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmesin ki metrobüste bir olay yaşanmasın. Metrobüste kendi kendine konuşmasıyla ünlü olan bu kadın bu seferde vatandaşlarla ağır bir şekilde küfürleşmiş.
ata demirer haciyatmaz mesin yuvarlak-2 01:47
ata demirer haciyatmaz mesin yuvarlak-2 2.598 izlenme - 9 yıl önce
antalya karaalioğlu parkı tekteker mustafa, yuvarl 01:25
antalya karaalioğlu parkı tekteker mustafa, yuvarl 3.798 izlenme - 9 yıl önce antalya tekteker mustafa
Rapunzel ile Otobüsün Tekerleği Yuvarlak-  Çizgi Film Çocuk Şarkısı 02:43
Rapunzel ile Otobüsün Tekerleği Yuvarlak- Çizgi Film Çocuk Şarkısı 20 izlenme - 1 hafta önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Pergelsiz Kusursuz Daire Çizmek 01:19
Pergelsiz Kusursuz Daire Çizmek 431 izlenme - 2 yıl önce Çocukluk kabusumdur daire çizmek. Elemanı izledikten sonra bile denemeye kalkmadım, umuyorum başarılı bir yöntemdir.
Yeşilçam'ın Galileo'yu Mezarında Ters Çevirmesi 00:45
Yeşilçam'ın Galileo'yu Mezarında Ters Çevirmesi 502 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçamın büyük düşünürü Kazım Kartal'ın düz mantık ile dünyayı düzlemesini dinleyelim.
Delikanlı Değil Yuvarlak Dünya 03:37
Delikanlı Değil Yuvarlak Dünya 1.257 izlenme - 4 yıl önce Delikanlı Değil Yuvarlak Dünya
Yuvarlak Motif Modeli Yapımı 26:48
Yuvarlak Motif Modeli Yapımı 619 izlenme - 2 yıl önce Yuvarlak Motif Modeli Yapımı tığla yuvarlak motif yapımı yuvarlak kasnakla motif yapımı yuvarlak motif birleştirme yuvarlak motif örnekleri yuvarlak motif nasıl yapılır yuvarlak motif modelleri yuvarlak motif nasıl birleştirilir yuvarlak motif örnekleri anlatımlı
Irak Televizyonu'nda Dünya Düz mü Yuvarlak mı Tartışması 04:45
Irak Televizyonu'nda Dünya Düz mü Yuvarlak mı Tartışması 307 izlenme - 2 yıl önce Geçen gün bir baktım o da ne Angelina Jolie'yle Megan Fox evlerinin balkonundan bana el sallıyorlar. Üstelik ben istanbul'da, onlarsa Amerika'dalar... İşte o an Dünya'nın düz olduğuna kanaat getirdim ve uykudan uyandım. Artık ben de bilim adamı olmuştum.
Yuvarlak Oyma İşareti 00:53
Yuvarlak Oyma İşareti 318 izlenme - 2 yıl önce yuvarlak oyma işareti
Kardeşler İklimlendirme Ve Havalandırma San.tic.ltd.şti. 04:29
Kardeşler İklimlendirme Ve Havalandırma San.tic.ltd.şti. 693 izlenme - 3 yıl önce Kardeşler İklimlendirme Ve Havalandırma San.tic.ltd.şti. adres: Yenidoğan Mah. Ceyhan Yolu Üzeri No:237/a Et Ve Balık Kurumu Bitişiği yüreğir / Adana tel: 0 (322) 346 20 75 web: Www.kardesleriklm.com.tr mail: İnfo@kardesleriklm.com.tr