Hoşgeldiniz!

yuvarlak

Çizgi Film - Vinç kamyonu piramit yapıyor. 03:03
Çizgi Film - Vinç kamyonu piramit yapıyor. 21.213 izlenme - 10 ay önce Hey çocuklar Haydi bugün vinç kamyonu kullanalım ve kamyon ile rengarenk halkaları kaldırıp çubuğa takalım ve tabiki bir sıralama ile olması gerekli. Önce büyük halka sonra sırayla büyükten küçüğe sıralama yaparak üst üste yerleştirelim finalde piramit ortaya şıkaralım. Dört küçük araba serisinin devamı ollan eğitici bir bölüm daha sizlerle . Kaçırmayın. Renkleri çok kolay öğrenmek için mutlaka izlenilesi bir animasyon video. Süpriz renkler sizlerle.
Bilmediği Şey Olmayan Dayı 00:16
Bilmediği Şey Olmayan Dayı 5.597 izlenme - 6 ay önce Muhtemelen trollük yaptığını düşündüğüm akla beyin bedava videosunu getiren dayıyı izliyoruz.
Yuvarlak Oymalar, Yuvarlak Oyma İşaretleri 01:47
Yuvarlak Oymalar, Yuvarlak Oyma İşaretleri 14.597 izlenme - 2 yıl önce Definecilere Bilgiler Sunan Forum Sayfamız.
Hunger Games ! - Minecraft + Agar.io + Slither.io = Worm.ıs (Yeni !) 10:20
Hunger Games ! - Minecraft + Agar.io + Slither.io = Worm.ıs (Yeni !) 2.529 izlenme - 5 ay önce
Ağzında Çıkardığı Dumana Kafasını Sokmayı Başaran Kız 00:13
Ağzında Çıkardığı Dumana Kafasını Sokmayı Başaran Kız 1.963 izlenme - 1 yıl önce Ağzında çıkardığı dumana kafasını sokmayı başaran kız Ağzından çıkardığı dumana kafasını sokmayı başaran yetenekli kız.
Hüseyin Kağıt - Yuvarlak Dünya & Ankarada Bu Son Gecem 11:08
Hüseyin Kağıt - Yuvarlak Dünya & Ankarada Bu Son Gecem 6.391 izlenme - 3 yıl önce HÜSEYİN KAĞIT - YUVARLAK DÜNYA & ANKARADA BU SON GECEM (BY OMRUM 2012)
Dünya'nın Yuvarlak Olduğunu Kim Keşfetti? - Carl Sagan 05:40
Dünya'nın Yuvarlak Olduğunu Kim Keşfetti? - Carl Sagan 1.604 izlenme - 9 ay önce Prof. Dr. Carl Sagan'ın (1934–1996) 1980 tarihli Cosmos belgeselinde Dünya'nın yuvarlak olduğunun keşfine ilişkin bilgiler verdiği bir kesit.
Hüseyin Kağıt  Yuvarlak Dünya  Ankarada Bu Son Gecem 05:22
Hüseyin Kağıt Yuvarlak Dünya Ankarada Bu Son Gecem 7.677 izlenme - 4 yıl önce
yuvarlak yaka 02:41
yuvarlak yaka 12.425 izlenme - 7 yıl önce yuvarlak yaka
Hüseyin Kağıt Canlı Performans Yuvarlak Dünya Ankara'da Bu Son Gecem 2012 Flash TV 04:29
Hüseyin Kağıt Canlı Performans Yuvarlak Dünya Ankara'da Bu Son Gecem 2012 Flash TV 5.905 izlenme - 4 yıl önce Hüseyin Kağıt Canlı Performans Yuvarlak Dünya Ankara'da Bu Son Gecem 2012 Flash TV
Tunus İşi Yuvarlak Yaka Kesimi Yapımı 06:12
Tunus İşi Yuvarlak Yaka Kesimi Yapımı 2.461 izlenme - 2 yıl önce Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
Nargile Dumanıyla İnanılmaz Show! 01:21
Nargile Dumanıyla İnanılmaz Show! 1.808 izlenme - 2 yıl önce Nargile dumanıyla ağızdan değişik değişik şekiller çıkartan yetenekli genç.
Yuvarlak Motifmatik İle Çiçek Yapımı 14:45
Yuvarlak Motifmatik İle Çiçek Yapımı 1.964 izlenme - 2 yıl önce Yuvarlak Motifmatik İle Çiçek Yapımı motifmatik şal birleştirme motifmatik motif birleştirme motifmatik ile bebek battaniyesi kare motifmatik kullanımı motifmatik çiçek video motifmatik modelleri motif makinası ile şal yapımı ve birleştirmesi motifmatikle motif yapımı
Damla Silikon Yuvarlak Silikon Ameliyatı 05:44
Damla Silikon Yuvarlak Silikon Ameliyatı 2.198 izlenme - 2 yıl önce Bayan Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Eser Aydoğdu meme büyütme ameliyatında damla silikon ve yuvarlak silikon arasındaki farkları anlatmaktadır
nargilem yuvarlak yuvarlak:) 00:45
nargilem yuvarlak yuvarlak:) 2.705 izlenme - 7 yıl önce kim yapar bunu he:?
Dünyanın Düz Olduğunu İddia Eden Dayı 04:12
Dünyanın Düz Olduğunu İddia Eden Dayı 1.629 izlenme - 2 yıl önce Abimiz o kadar inanmış olacak ki kendince bilimsel veriler(!) öne sürerek dünyanın düz olduğunu kanıtlamaya çalışıyor ve o kadar gerçekçi anlatıyorki bi an inanmadım değil.
Hüseyin Kağıt BY SaiLoR Yuvarlak Dünya  Ankarada Bu Son Gecem 05:22
Hüseyin Kağıt BY SaiLoR Yuvarlak Dünya Ankarada Bu Son Gecem 2.612 izlenme - 4 yıl önce Hüseyin Kağıt BY SaiLoR Yuvarlak Dünya amp; Ankarada Bu Son Gecem
Pergelsiz Kusursuz Daire Çizmek 01:19
Pergelsiz Kusursuz Daire Çizmek 939 izlenme - 2 yıl önce Çocukluk kabusumdur daire çizmek. Elemanı izledikten sonra bile denemeye kalkmadım, umuyorum başarılı bir yöntemdir.
Azis - Pembe Tezkere 04:58
Azis - Pembe Tezkere 988 izlenme - 1 yıl önce Açıköğretimi 10 yılda bitirdikten sonra yerli Askerlik Şubesinden gönderilen celp tebligatı eline ulaşan Azis, vatani görevini yerine getirmek üzere Bulgaristan Deniz Kuvvetlerine bağlı Karadeniz Saha Komutanlığı Lojistik ve İkmal Merkezindeki birliğine Denizci Asteğmen olarak teslim olur. Gel zaman git zaman davranışlarındaki farklılıkları gözlemleyen amirleri aldıkları ani bir kararla Azis'i Disko'ya göndermeye karar verirler. Diskoya gideceğini öğrenince Azis çok sevinir ama Disko anladığı şekilde bir disko değildir (Askerliğini yapmayanlar için açıklama: Disko=Disiplin Koğuşu) Sadece klozeti olan minnacık bir hücreye hapsedilen Azis'i zor günler beklemektedir lakin hücrede kaldığı sürece kendi iç dünyasına yolculuklar yapan Azis gerçek kişiliğini bulur. Hücredeki diğer arkadaşları ile avluda gezintiye çıkarıldıkları dakikalarda hınzır asker Azis; diğer koğuş arkadaşlarına yöresinden türküler çığırır, etnik danslar, çılgınca figürler gösterip onları eğlendirir. Günler günleri aylar ayları kovalar ve Azis'in SATA'dan (Sofya Askeri Tıp Akademisi) çürük raporu gelir. Bunun üzerine amirleri pembe teskereyi Azis'in eline verir, yolun açık olsun yavrum diyerek terhis ederler. İzlediğiniz bu klip işte bu hikayenin anlatımından ibaret bir ibret vesikasıdır.
ata demirer haciyatmaz mesin yuvarlak-2 01:47
ata demirer haciyatmaz mesin yuvarlak-2 2.598 izlenme - 9 yıl önce
AKP Düşmanı Yuvarlak Gözlüklü Kadın (Küfür İçerir) 01:10
AKP Düşmanı Yuvarlak Gözlüklü Kadın (Küfür İçerir) 942 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmesin ki metrobüste bir olay yaşanmasın. Metrobüste kendi kendine konuşmasıyla ünlü olan bu kadın bu seferde vatandaşlarla ağır bir şekilde küfürleşmiş.
antalya karaalioğlu parkı tekteker mustafa, yuvarl 01:25
antalya karaalioğlu parkı tekteker mustafa, yuvarl 3.798 izlenme - 9 yıl önce antalya tekteker mustafa
Yeşilçam'ın Galileo'yu Mezarında Ters Çevirmesi 00:45
Yeşilçam'ın Galileo'yu Mezarında Ters Çevirmesi 473 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçamın büyük düşünürü Kazım Kartal'ın düz mantık ile dünyayı düzlemesini dinleyelim.
Pergelsiz Kusursuz Daire Çizmek 01:19
Pergelsiz Kusursuz Daire Çizmek 388 izlenme - 1 yıl önce Çocukluk kabusumdur daire çizmek. Elemanı izledikten sonra bile denemeye kalkmadım, umuyorum başarılı bir yöntemdir.
Delikanlı Değil Yuvarlak Dünya 03:37
Delikanlı Değil Yuvarlak Dünya 1.255 izlenme - 4 yıl önce Delikanlı Değil Yuvarlak Dünya
Irak Televizyonu'nda Dünya Düz mü Yuvarlak mı Tartışması 04:45
Irak Televizyonu'nda Dünya Düz mü Yuvarlak mı Tartışması 300 izlenme - 1 yıl önce Geçen gün bir baktım o da ne Angelina Jolie'yle Megan Fox evlerinin balkonundan bana el sallıyorlar. Üstelik ben istanbul'da, onlarsa Amerika'dalar... İşte o an Dünya'nın düz olduğuna kanaat getirdim ve uykudan uyandım. Artık ben de bilim adamı olmuştum.
Yuvarlak Motif Modeli Yapımı 26:48
Yuvarlak Motif Modeli Yapımı 579 izlenme - 2 yıl önce Yuvarlak Motif Modeli Yapımı tığla yuvarlak motif yapımı yuvarlak kasnakla motif yapımı yuvarlak motif birleştirme yuvarlak motif örnekleri yuvarlak motif nasıl yapılır yuvarlak motif modelleri yuvarlak motif nasıl birleştirilir yuvarlak motif örnekleri anlatımlı
Yuvarlak Oyma İşareti 00:53
Yuvarlak Oyma İşareti 313 izlenme - 2 yıl önce yuvarlak oyma işareti
Kardeşler İklimlendirme Ve Havalandırma San.tic.ltd.şti. 04:29
Kardeşler İklimlendirme Ve Havalandırma San.tic.ltd.şti. 682 izlenme - 2 yıl önce Kardeşler İklimlendirme Ve Havalandırma San.tic.ltd.şti. adres: Yenidoğan Mah. Ceyhan Yolu Üzeri No:237/a Et Ve Balık Kurumu Bitişiği yüreğir / Adana tel: 0 (322) 346 20 75 web: Www.kardesleriklm.com.tr mail: İnfo@kardesleriklm.com.tr
Bir Lamba Ne Kadar Guzel Olabilir Ki? 03:21
Bir Lamba Ne Kadar Guzel Olabilir Ki? 553 izlenme - 1 yıl önce Bugun Sizlere evde yapabiliceğiniz yaparkende eğlenebiliceğiniz çok hoş ve şık hasırdan yapılmış bir aydınlatma ürünü olarak çok amaçlı kullanabiliceğimiz ve adını koyamadığım şeyin nasıl yapıldığını sizlerle paylaşıcam http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi.