Hoşgeldiniz!

Yuvarlanma Videoları İzle

Orman Otobüsü Saniyeler İçinde Yuttu ! 01:12
Orman Otobüsü Saniyeler İçinde Yuttu ! 103.334 izlenme - 3 yıl önce
Tepeden Aşağıya Yuvarlanan Sevimli Ayı 01:32
Tepeden Aşağıya Yuvarlanan Sevimli Ayı 10.714 izlenme - 2 yıl önce 25.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Tepeden Aşağıya Yuvarlanan Sevimli Ayı" başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İzlemesi Aşırı Keyifli Şeylerde Bugün: Misket Yuvarlaması 01:04
İzlemesi Aşırı Keyifli Şeylerde Bugün: Misket Yuvarlaması 178 izlenme - 4 gün önce İzlemesi Aşırı Keyifli Şeylerde Bugün: Misket Yuvarlaması Kurulan düzenekle demir bilyenin yol alması kameralara böyle yansıdı.
Peynirin Peşinde Böyle Yuvarlandılar 01:12
Peynirin Peşinde Böyle Yuvarlandılar 13.064 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de her yıl Cooper's Hill'de gerçekleştirilen 'Yuvarlanan Peynir' yarışları bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Yokuştan aşağıya yuvarlanan peyniri yakalama mücadelesi veren yarışmacılar, zor anlar yaşadı.Başlangıç tarihi 1800'lü yıllara uzanan yarışlarda, 2010 yılından sonra yuvarlanan peynirin ağırlığı azaltılarak, olası sakatlıkların önüne geçmek için bir değişiklik yapıldı. Günümüzdeki yarışlarda sahte, köpükten bir peynir kullanılıyor. Böylece katılımcılar daha yavaş yuvarlanan 'peynir'in peşinden koşarken, sakatlık şansı azalıyor.
Yarışma 02:32
Yarışma 4.857 izlenme - 8 yıl önce biz daha iyi yaparız,
Evine Kaya Düşen Masum Köylü 01:02
Evine Kaya Düşen Masum Köylü 1.870 izlenme - 3 yıl önce Yahu tamam yazıktır, düşmüş koskoca kaya evine üzüldüm ancak o anlatış, o kendinden geçiş... Karşıki dağlar yıkılıcak resmen. Ayrıntılar bir hayli fazla. Yer Amasya. sanki?; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1847/hortum
Duran Arabayı Perte Çıkartmak - Ralli Kazası 02:14
Duran Arabayı Perte Çıkartmak - Ralli Kazası 1.104 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler Ralli etabından.. Renault Clio ile gül gibi duran Mitshubishi Evo 3 Ralli Aracına yandan girmek suretiyle bir güzel perte çıkartıyor. Ama öyle böyle bi öteleme değil izleyin...
Antalya'da Mikser Kazası... Savrulan Mikserin Şarampole Yuvarlanması Güvenlik Kamerasında 00:47
Antalya'da Mikser Kazası... Savrulan Mikserin Şarampole Yuvarlanması Güvenlik Kamerasında 16 izlenme - 1 hafta önce Antalya'da mikser kazası... Savrulan mikserin şarampole yuvarlanması güvenlik kamerasındaANTALYA - Antalya'da bir beton mikserinin hızla gittiği yolda döne döne savrulup şarampole düşmesi an ve an güvenlik kamerasına yansıdı.
Mhp Ogulcan 01:28
Mhp Ogulcan 1.814 izlenme - 10 yıl önce
Tepeden Aşağı Yuvarlanan Ayının Şapşik Halleri 01:32
Tepeden Aşağı Yuvarlanan Ayının Şapşik Halleri 356 izlenme - 2 yıl önce Denali Ulusal Parkı'nda kaydedilen görüntülerde sevimli ayı can sıkıntısından olsa gerek kendisini yuvarlıyor.
Çiftler Öne Bükük Dört Buçuk Salto Olimpiyatları 00:20
Çiftler Öne Bükük Dört Buçuk Salto Olimpiyatları 262 izlenme - 2 yıl önce Her yıl geleneksel olarak Alanya plajlarında yapılan salto olimpiyatları, bu sene de renkli görüntülere sahne oldu. Çiftler kategorisnde 4,5 salto stayla hareketini, başarıyla sergileyen yarışmacılarımız iki adet ebleh kızdan oluşan jüriden tam puan aldı. Çiftimiz, "tam bir kıroluk?" gibi övgülere mazhar olurken, günü plajın en popüleri olarak kapattı. Hoanes Alanya sahilden bildirdi. Mesut, sendeyiz amk.
goodyear efficientgrip yakıt tasarrufu 04:26
goodyear efficientgrip yakıt tasarrufu 656 izlenme - 7 yıl önce goodyear efficientgrip yuvarlanma direnci testi
Hasat Zamanı 00:40
Hasat Zamanı 136 izlenme - 2 yıl önce Çiftçi olmak zor, üstelik aksilikler peş peşe geliyorsa..
Şişme Top İle Arkadaş Ezmesi Yapmak 02:27
Şişme Top İle Arkadaş Ezmesi Yapmak 35 izlenme - 2 yıl önce Şişme topun içine girerek, önden kaçan arkadaşlarını kovalamak ve kaçamayanların üzerinden geçmek suretiyle yapılan bu oyun, hem adrenalin hem de eğlenceyi bir arada sunuyor.
Fatma Ecrin Ayvaz,yuvarlanma,ayvaz 04:35
Fatma Ecrin Ayvaz,yuvarlanma,ayvaz 88 izlenme - 8 yıl önce fatma ecrin ayvaz,yuvarlanma,ayvaz
Tekerlekle Yuvarlanma 01:18
Tekerlekle Yuvarlanma 47 izlenme - 8 yıl önce adam ne oldu yaa gebermiştir