Hoşgeldiniz!

yuvarlanmak

Balonla Sevişmek 00:55
Balonla Sevişmek 145.535 izlenme - 2 yıl önce Balon ki, bizim çocuklukta en büyük dostumuz yoldaşımızdır. Beraber ne badireler atlatmışızıdır. Oyuncu sıkıntısı çekilen bir dönemde ise yönetmenlerin kurtarıcısıdır. Mcgyver çakıyla tank imha ederse bizde balonla sevişir, erotik film bile çekeriz efendim. Şişme bir objenin sinemamızda ilk kullanımını yine alkışlarlayaşıyorum aracılığıyla yaşayacaksınız.
Salaklığın Dibine Vuran Güzel Kız! 00:23
Salaklığın Dibine Vuran Güzel Kız! 19.135 izlenme - 2 yıl önce Alışveriş arabasının içine oturup, kendini merdivenleren aşağıya bırakan kız. Az kalsın bedelini canıyla ödüyordu.
Sahilde Sanatsal Sevişmek 00:33
Sahilde Sanatsal Sevişmek 4.754 izlenme - 3 yıl önce Yalçın çok iyi sevişmektedir.Yaz kış demeden plajlarda bayanlarla seviyeli ilişkiler kurmaktadır.Fakat delikanlımızın tek eksiği seviştikten sonra 22 dakika boyunca yerde yatar pozisyonda yuvarlanmasıdır.Bu amansız hastalık gün geçtikçe ilerlemekte, kahramanımızın yuvarlanma süresi her sevişme sonrası bir tur artmaktadır.
Yuvarlanma Etkili Trafik Kazası 00:44
Yuvarlanma Etkili Trafik Kazası 2.911 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçam'da çarpan otomobillerin inasanlar üzerindeki etkisi yapılan deneyler sonucunda, fizik kurallarına uymadığı tespit edilmiştir. Ortaya çıkan bu belirsizlik zamanda kırılmalara şu an farklı bir 2016 yaşamamıza sebep olmaktadır.
hıçkıran bebeğe gülen bebek 00:45
hıçkıran bebeğe gülen bebek 11.675 izlenme - 8 yıl önce bebek hıçkırıyor,diğer bebek gülmekten gındıllanir :P (gındıllanmak:yuvarlanmak)
Deniz Akkaya Düşüşü 00:28
Deniz Akkaya Düşüşü 1.310 izlenme - 3 yıl önce Eğlenceden çıkan Deniz Akkaya,mekan çıkışında merdivenlerden inerken dengesini kaybetti ve yere düştü,hatta yuvarlandı azcık..Yerden kalkınca da "İyi miyim ?" diyerek basın mensuplarına sordu.. ilgili içerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23150/meshur-hasan-cihat-orter-dususu
Tarık Akan'la 'Güreşme Seviş' Felsefesi 02:33
Tarık Akan'la 'Güreşme Seviş' Felsefesi 1.642 izlenme - 2 yıl önce 3 kızı birden ustaca ve çevikçe idare eden Tarık abimiz sonunda baltayı taşa vurur ve bu 3 kız haricindeki nişanlısını herkes öğrenir. Bunun üzerine bad triplere giren hanım gızlar Tarık abiye tarruz düzenler ve "güreşme seviş" felsefesiyle tanışırlar.
 Halle Berry ile Yuvarlanıyorum feat. Jimmy Fallon 01:01
Halle Berry ile Yuvarlanıyorum feat. Jimmy Fallon 1.165 izlenme - 3 yıl önce Jimmy Fallon abimiz konuk olarak davet ettiği Halle Berry ile bi performans icra etmişler.
Mahsur Kalan Tır Böyle Yuvarlandı! 00:49
Mahsur Kalan Tır Böyle Yuvarlandı! 833 izlenme - 3 yıl önce Çamur'da mahsur kalan tır'ı kurtarma çabaları kötü sonuçlandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Halle Berry İle Yuvarlanıyorum Feat. Jimmy Fallon 01:01
Halle Berry İle Yuvarlanıyorum Feat. Jimmy Fallon 549 izlenme - 2 yıl önce Jimmy Fallon abimiz konuk olarak davet ettiği Halle Berry ile bi performans icra etmişler.
Katil Kaldırım 02:26
Katil Kaldırım 541 izlenme - 2 yıl önce Memleketimin yayadan çok araca değer veren belediyeleri sağolsun, fantastik kaldırımlarımız var. 30 cm genişliğinde olanından tut yarım metre yükseklikte olanlarına kadar ne ararsan var. Ama izleyeceğiniz kaldırım başka kaldırım. Korku filmlerindeki kurbanını öldürmek için pusuya yatmış düşünme yeteneğine sahip katil eşyalar gibi avını sessizce bekliyor orada. İzliyoruz.
Mahsur Kalan Tırın Yuvarlanması 00:49
Mahsur Kalan Tırın Yuvarlanması 356 izlenme - 3 yıl önce Çamurda mahsur kalan tırı kurtarma çabaları kötü sonuçlandı.
Arabayla Yuvarlanmalara Doyamamak - Reliant Robin 13:18
Arabayla Yuvarlanmalara Doyamamak - Reliant Robin 393 izlenme - 2 yıl önce "İngiliz otomobil üreticisi Reliant'ın 1970'lerde piyasaya sürdüğü 3 tekerlekli Robin modelinin fenomen olmuş yol tutuşu ve üstün sürüş özelliklerini gözler önüne sermek üzere kahramanımız Jeremy Clarkson Sheffield'a gider. Bu ufak yol macerasında Reliant Robin'in yol tutuşu kavramına getirdiği yeni soluğu östaki borunuzda hissedeceksiniz." -3 Teker Bize Yeter Magazine BBC'de yayınlanan ve her programda benzer atraksiyonlara giren Top Gear programının şimdiye kadarki en fantastik bölümlerinden biridir.
Uçuruma  Yuvarlanmaktan Son  Anda  Kurtarıldı 01:03
Uçuruma Yuvarlanmaktan Son Anda Kurtarıldı 437 izlenme - 4 yıl önce Artvin'de buzlu yolda karşıdan gelen araca yol vermeye çalışırken direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, 200 metrelik uçuruma yuvarlanmaktan kepçe yardımıy...
İstemeden Takla Rekorları Kıran Rakun 00:13
İstemeden Takla Rekorları Kıran Rakun 271 izlenme - 3 yıl önce Şuursuzca yuvarlanan rakunun artık yürümek yerine bu şekilde hareket ettiğini düşünüyoruz. Tembellikten mi yoksa taklanın ne denli yararlı olduğunu bildiğinden mi bilinmez, keyif aldığı halinden de anlaşılıyor.
Motorcunun Müthiş Zekası - Hareket Halinde Tekme Atmak 01:06
Motorcunun Müthiş Zekası - Hareket Halinde Tekme Atmak 144 izlenme - 2 yıl önce Motorcu kardeşimiz birşeye sinirlenmiş olacakki önce arabayı durdurmaya çalışıyor. Başarısız olunca bi tepik atayım diyor sonrası malum.
Kaza Yaptığını 9 Saat Sonra Fark Etmek 03:38
Kaza Yaptığını 9 Saat Sonra Fark Etmek 196 izlenme - 3 yıl önce Efenim olay çorumda gerçekleşiyor. Çoruma yaklaşık 6 km uzaklıkta bir yerde abimiz arabayı deviriyor. Kazayı gören bir vatandaş kendisini arabadan çekip çıkarıyor. Abimiz ise devrilen arabayı bırakıp, otostop çekip çarşıya gidiyor. İşlerini halledip akşama geri geliyor. Geldiğinde sergilediği ilginç hareketleri izliyoruz.
Balıkesir'deki Öğrenci Servisi Kazasının Araç İçi Kamerasından Görüntüleri 00:57
Balıkesir'deki Öğrenci Servisi Kazasının Araç İçi Kamerasından Görüntüleri 256 izlenme - 2 yıl önce Balıkesir’in Dursunbey İlçesinde meydana gelen okul servisi kazası saniye saniye araç içi kamerası tarafından görüntülendi. Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde geçen hafta meydana gelen trafik kazasında öğrenci taşıyan servis minibüsü şarampole uçmuş, kaza sonucu 13'ü öğrenci ve şoför ile birlikte toplam 14 kişi yaralanmıştı. Dursunbey Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün kararı ile tüm öğrenci servislerinin içine yerleştirilen araç içi kameralar bu kazayı an be an görüntüledi. Allah'tan öğrenciler hafif yaralarla atlatmış kazayı. Yoksa sana iyi saydırırdım be adam. Hava yağmurlu, yer kaygan, gittiği yer uçurumun dibi. Uykulu gözlerle, niye gaza basıyorsun. E be şerefsiz. Neyse, yorum sizin efendim.
Mine Koşan - Zor Dostum (Vancouver 2010 Kış Olimpiyatları) 04:30
Mine Koşan - Zor Dostum (Vancouver 2010 Kış Olimpiyatları) 184 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin en başarılı olduğu spor dalı ve Vancouver 2010 kış olimpiyatları resmi şarkısı Mine Koşan'dan geliyor; zor dostum... Lan canım acayip kaymak istiyor bu klipten sonra kayarak da alkışlamasını bilen site alkislarlayasiyorum.com
Uçurumdan Yuvarlanıp Şanslıyız Diyen Ralli Pilotu 00:55
Uçurumdan Yuvarlanıp Şanslıyız Diyen Ralli Pilotu 257 izlenme - 3 yıl önce İzlediğimiz görüntüler Amerika'daki bir ralli yarışından. Hızla giden araç virajı alamayınca uçurumdan aşağı düşüyor. Uçurumdan yuvarlanıp defalarca takla atan ralli aracından burnu bile kanamadan çıkan pilot ve co-pilot un ise ilk lafı "şanslıyız" demek. Ucuz kurtulmuşlar. İzleyelim..
Kadınlar ve Park Sorunu 00:12
Kadınlar ve Park Sorunu 156 izlenme - 3 yıl önce Oyuncak arabayla ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım ablamızın taklaya gelişini izliyoruz...
Fener Türkiye Kupasını Alacakmış - Paranormal Aktivite 00:17
Fener Türkiye Kupasını Alacakmış - Paranormal Aktivite 98 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'Nin Türkiye Kupası alma macerasından etkilenen çecukların çektiği, paranormal hareketler içeren kısa ve heyecan dolu filmi izleyeceksiniz.
Hakem Dengesini Kaybedip Yerde Yuvarlandı 00:13
Hakem Dengesini Kaybedip Yerde Yuvarlandı 44 izlenme - 2 yıl önce Korona Kielce ile Legia Varşova arasında oynanan maçta hakem Frankowski bir anda dengesini yitirip düştü.
 Erozyonda Bahtsız İnsan Olmak 01:26
Erozyonda Bahtsız İnsan Olmak 76 izlenme - 3 yıl önce Malum yerde meydana gelen erozyonda araçlarla geçerken milleti durdurmuşlar.
Dha'nın Aracı Uçuruma Yuvarlandı 00:53
Dha'nın Aracı Uçuruma Yuvarlandı 33 izlenme - 3 yıl önce Ermenek ilçesinde maden ocağında mahsur kalan işçilerin kurtarılması için yürütülen çalışmaları takip eden Doğan Haber Ajansı (DHA) ekibi kaza geçirdi. Yaralanan 2 DHA muhabiri hastaneye kaldırıldı.