Hoşgeldiniz!

Yuvi Pallares

Ronaldo İçin Canlı Yayında Soyunan Sunucu 01:34
Ronaldo İçin Canlı Yayında Soyunan Sunucu 109.397 izlenme - 3 yıl önce "Venezuella'da bir tv kanalında görev yapan Yuvi Pallares, kanalın yeni yayın politikası sayesinde spor haberlerini sunmaya başladı. Daha önce erkek dergilere soyunan ve seksi dansları ile bilinen Yuri Palleres kanalın reytinglerini tavan yaptırdı. Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo hakkında bir haber sunan Palleres, haberi anlatmaya devam ederken soyunmaya başladı. Portekizli yıldızın Daniella Chavez ile yeni bir ilişkiye başladığı haberini anlatan seksi sunucunun görüntüsü haberin önüne geçti." (alıntı)
Ronaldo haberi gelince soyundu... 01:56
Ronaldo haberi gelince soyundu... 85.841 izlenme - 3 yıl önce Şilili güzel Yuvi Pallares La espectacular Playmate programında Ronaldo ile haber anlatırken bir anda soyundu...
Yüzyılın maçı için canlı yayında yine soyundu 01:07
Yüzyılın maçı için canlı yayında yine soyundu 20.843 izlenme - 3 yıl önce Ronaldoy'la ilgili spor haberlerini sunarken soyunan Yuvi Pallares'in ardından bu kez de yüzyılın maçı olarak lanse edilen Pacquıao ve Mayweahter maçı için soyunan bir haber sunucusu daha ortaya çıktı.
Venezuella Spor Bülteni 01:34
Venezuella Spor Bülteni 9.666 izlenme - 2 yıl önce Bu bayram bir şey kesemedim ama sanırım bunu paylaşmak daha büyük sevap... Daha fazla insan sevindireceğim kesin.
Ronaldo Haberi Gelince Soyundu 01:56
Ronaldo Haberi Gelince Soyundu 4.360 izlenme - 3 yıl önce Şilili güzel Yuvi Pallares La espectacular Playmate programında Ronaldo ile haber anlatırken bir anda soyundu...
Yüzyılın Maçı İçin Canlı Yayında Yine Soyundu 01:07
Yüzyılın Maçı İçin Canlı Yayında Yine Soyundu 3.805 izlenme - 3 yıl önce Ronaldoy'la ilgili spor haberlerini sunarken soyunan Yuvi Pallares'in ardından bu kez de yüzyılın maçı olarak lanse edilen Pacquıao ve Mayweahter maçı için soyunan bir haber sunucusu daha ortaya çıktı.
Ronaldo ile ilgili Haber Anlatırken Bir Anda Soyundu 02:00
Ronaldo ile ilgili Haber Anlatırken Bir Anda Soyundu 1.135 izlenme - 3 yıl önce Şilili güzel Yuvi Pallares La espectacular Playmate programında Ronaldo ile haber anlatırken bir anda soyundu.
Pirlo haberini sunarken soyundu! 01:23
Pirlo haberini sunarken soyundu! 465 izlenme - 3 yıl önce Venezuela kanalının ünlü sunucusu Yuvi Pallares Andrea Pirlo'nun haberini sunarken soyununca ortaya bu görüntüler çıktı.