Hoşgeldiniz!

yüz dansı

Yüz Dansı - Sosyal Medyanın Yeni Çılgınlığı 00:58
Yüz Dansı - Sosyal Medyanın Yeni Çılgınlığı 3.387 izlenme - 2 yıl önce Çin'de ortaya çıkan "Yüz dansı" trendi ile gençler suratlarına çizdikleri figürleri kaşları ve çeneleri ile hareket ettirerek dans ediyorlar. Sosyal medyada doğarak yayılan modalara bir yenisi de Çin'den eklendi: Yüz dansı. Ülkede gençlerin yeni ilgi odağı olan yüz dansı için yarışmalar bile düzenleniyor. Çin'in en iyi yüz dansçısının peşine düşen ülkenin meşhur video paylaşım uygulaması Mei Pai, aynı zamanda 1.5 milyar nüfuslu ülkede surat dansı trendinin başlamasına da neden oldu. KAŞLARI VE ÇENELERİ İLE DANS EDİYORLAR Yüz dansı, surata çizilen insan ya da hayvan figürünün müzik ritimleriyle dans ettirilmesine deniyor. İnternette de çok sayıda videosu bulunan dans için kaşların ve çenenin aktif kullanılması gerekiyor.
Sosyal Medyanın Yeni Akımı -  Face Dance Challenge 06:01
Sosyal Medyanın Yeni Akımı - Face Dance Challenge 228 izlenme - 7 ay önce Sosyal medya akımlara doymuyor ancak uzun zamandır da epey sağlam bir akım da görmedi. Şimdi ki akımı alevlendiren ise bir uygulama. Face Dance Challenge uygulaması.
Yüz Dansı 00:25
Yüz Dansı 2.056 izlenme - 9 yıl önce bence berbat ama komik dien oluyo :d
Sosyal Medyanın Yeni Çılgın Trendi | Yüz Dansı 01:26
Sosyal Medyanın Yeni Çılgın Trendi | Yüz Dansı 82 izlenme - 2 yıl önce Çin'de ortaya çıkan "Yüz dansı" trendi ile gençler suratlarına çizdikleri figürleri kaşları ve çeneleri ile hareket ettirerek dans ediyorlar. Sosyal medyada doğarak yayılan modalara bir yenisi de Çin'den eklendi: Yüz dansı. Ülkede gençlerin yeni ilgi odağı olan yüz dansı için yarışmalar bile düzenleniyor.