Hoşgeldiniz!

yüz değiştirme

Yüz Değiştirme Programında Yaşanan Tuhaf An 00:05
Yüz Değiştirme Programında Yaşanan Tuhaf An 10.637 izlenme - 6 ay önce şu sıralarda eğlenmek için sıkça kullanılan yüz değiştirme programlarından birinde yaşanan enteresan bir olay.
Ünluleri Taklit Etmeye Çalıstık - Yüz Değiştirme - Yap Yap 04:37
Ünluleri Taklit Etmeye Çalıstık - Yüz Değiştirme - Yap Yap 1.557 izlenme - 8 ay önce Bu videoda Face Swap uygulamasını kullanarak ünlüleri taklit etmeye çalışıyoruz. Daha önce de birbirimizi taklit etmeye çalışmıştık. O video şurada :https://www.youtube.com/watch?v=hQgQ7Wm6pTg Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.
Yeni Fenomen Hunharca Gülen Amcamız 00:19
Yeni Fenomen Hunharca Gülen Amcamız 643 izlenme - 2 yıl önce Yüz değiştirme uygulmasıyla yapılan efsane gülüş...
Yüz Değiştirme Programında Yaşanan Tuhaf An 00:05
Yüz Değiştirme Programında Yaşanan Tuhaf An 33 izlenme - 6 ay önce şu sıralarda eğlenmek için sıkça kullanılan yüz değiştirme programlarından birinde yaşanan enteresan bir olay. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Ameliyatsız  Estetik Yapmak 03:33
Ameliyatsız Estetik Yapmak 98 izlenme - 1 yıl önce Photoshopun dedisinin dededi denebilir bir grafik programı.Program ve yapılan işlemler gerçekmi bilemedim ama varsa şayet yüzyılın buluşlarından olabilir kanımca.
Face Swap Uygulamasıyla Meydana Çıkan14 Fail Fotoğraf 01:41
Face Swap Uygulamasıyla Meydana Çıkan14 Fail Fotoğraf 26 izlenme - 6 ay önce Face Swap yani yüz değiştirme. Bu uygulamayla ortaya çıkan birbirinden ilginç fotoğrafları sizlere sunuyoruz...