Hoşgeldiniz!

yüz değiştirme

Yüz Değiştirme Programında Yaşanan Tuhaf An 00:05
Yüz Değiştirme Programında Yaşanan Tuhaf An 11.158 izlenme - 2 yıl önce şu sıralarda eğlenmek için sıkça kullanılan yüz değiştirme programlarından birinde yaşanan enteresan bir olay.
Ünluleri Taklit Etmeye Çalıstık - Yüz Değiştirme - Yap Yap 04:37
Ünluleri Taklit Etmeye Çalıstık - Yüz Değiştirme - Yap Yap 2.899 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Face Swap uygulamasını kullanarak ünlüleri taklit etmeye çalışıyoruz. Daha önce de birbirimizi taklit etmeye çalışmıştık. O video şurada :https://www.youtube.com/watch?v=hQgQ7Wm6pTg Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.
Yeni Fenomen Hunharca Gülen Amcamız 00:19
Yeni Fenomen Hunharca Gülen Amcamız 660 izlenme - 3 yıl önce Yüz değiştirme uygulmasıyla yapılan efsane gülüş...
Ameliyatsız  Estetik Yapmak 03:33
Ameliyatsız Estetik Yapmak 513 izlenme - 3 yıl önce Photoshopun dedisinin dededi denebilir bir grafik programı.Program ve yapılan işlemler gerçekmi bilemedim ama varsa şayet yüzyılın buluşlarından olabilir kanımca.
Halk İrem Derici Olursa - 3 Adam 2 Kasım Salı 01:46
Halk İrem Derici Olursa - 3 Adam 2 Kasım Salı 147 izlenme - 2 yıl önce 3 Adam'da yüz değiştirme teknolojisiyle halka İrem Derici şarkıları seslendirildi. İşte ortaya bu performanslar çıktı...
Yüz Değiştirme - Sinan Akçıl (3 Adam - 11 Ocak 2017) 01:51
Yüz Değiştirme - Sinan Akçıl (3 Adam - 11 Ocak 2017) 58 izlenme - 1 yıl önce Yüz Değiştirme - Sinan Akçıl (3 Adam - 11 Ocak 2017) Türk Bestecisi, müzisyen ve şarkıcı kimliğiyle bilinen Sinan Akçıl, 20 Mayıs 1982’de doğdu. Müzisyen bir aileden gelen Sinan Akçıl, müzik adamı Saim Akçıl'ın oğlu ve piyanist İdil Akçıl'ın kardeşidir. Çok küçük yaşlarda müziğe yönelen sanatçı, yaşının küçük olmasına rağmen yaptığı bestelerle beğeni kazanmıştır. Başta İzel olmak üzere Enbe Orkestrası, Ferhat Göçer, Candan Erçetin, Yaşar, Zeynep Casalini, Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Kutsi, Petek Dinçöz gibi isimlerle çalışan Sinan Akçıl, Hadise'nin Mayıs ayında yapılan 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edip dördüncü olduğu "Düm Tek Tek" şarkısına imza atmıştır. Ayrıca, pop şarkıcısı Hande Yener'in 1 Nisan 2010 tarihinde çıkardığı Hande'ye Neler Oluyor? albümündeki söz ve müzikler Sinan Akçıl'a aittir. Hande Yener'in 13 Eylül 2010'da çıkarmış olduğu Hande'yle Yaz Bitmez albümündeki 10 remix ve "Uzaylı" adlı şarkının söz ve düzenlemeleri de Sinan Akçıl imzalıdır. Sinan Akçıl son olarak Hande Yener'in Eylül 2011'de çıkarmış olduğu Teşekkürler adlı albümündeki şarkıların söz yazarlığını ve bestelerini yaptı.