Hoşgeldiniz!

Yüz Nakli Videoları İzle

Fuz Hyperblue Feat. Barbara Herhalde Barbara Manken Olan 00:55
Fuz Hyperblue Feat. Barbara Herhalde Barbara Manken Olan 10.758 izlenme - 4 yıl önce Barbara Herhalde. Barbara, Manken Olan.
6'ncı Yüz Nakli Yapılan Salih Üslün Öldü 01:19
6'ncı Yüz Nakli Yapılan Salih Üslün Öldü 1.380 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin 6'ncı yüz nakli yapılan hastası Salih Üslün'ün doku uyuşmazlığı sebebi ile yüzü geri alınmıştı. Antalya'dan acı haber geldi Salih Üslün öldü. Türkiye'nin 6'ncı yüz nakli yapılan 55 yaşındaki Salih Üslün, uyuşmazlık nedeniyle yüzün geri alınması amacıyla ameliyata alınmıştı. Karaciğer ve böbreğe bağlı organ yetmezliğinin doku uyuşmazlığı doğurduğu, bu nedenle yüzün alınmasına karar verildiği belirtilmişti. Antalya'dan acı haber bugün geldi ve Salih Üslün hayatını kaybetti.Antalya'da 10 ay önce tam yüz nakli olan ve iki hafta önce doku uyuşmazlığı nedeniyle yüzünün yüzde 60'lık bölümü alındıktan sonra yoğun bakımda tedavisi süren 55 yaşındaki Salih Üslün kurtarılamadı.Antalya'da geçirdiği trafik kazası sonucu beyin ölümü gerçekleşen 31 yaşındaki Muhittin Turan'ın yüzü, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde, Edirne'den gelen çiftçi Salih Üslün'e geçen 23 Ağustos'ta, 7.5 saat süren ameliyatla nakledildi. Hastanenin 4'üncü, Türkiye'nin 6'ncı yüz nakli operasyonunda Salih Üslün'e alt-üst çene, saçlı deri ve dil de dahil olmak üzere tam yüz nakli yapıldı. Operasyon sonrasında gençlenen Salih Üslün'ün yüzünün yüzde 60'lık bölümü, 16 Haziran'da uyuşmazlık nedeniyle 5 saat süren operasyonla alındı. Sağ bacağından alınan deri parçası, çıkartılan yüzün yerine nakledilen Salih Üslün'ün alt ve üst çene kemikleri alınmadı. Operasyon sonrasında durumu ağırlaşan Salih Üslün, doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirdi.Salih Üslün, 2008 yılında samanlığına giren bir fareyi yakalamak için kovalarken av tüfeğinin namlusunun üzerine düşüp silahın ateş alması sonucu yaralanmış ve çok sayıda operasyon geçirmişti.
Scarface'in Dibine Vuran Polat Alemdar 01:23
Scarface'in Dibine Vuran Polat Alemdar 986 izlenme - 2 yıl önce evet balayı bitti ve de polat alemdar diziye geri döndü hem de scarfacein dibine vurarak. gözümüz aydın olsun, bakalım bu yaralar bereler kimeymiş bileler ohaa pardon şarkı kaynadı cümleye, ne zaman geçer ki be toktur, haftaya?
Nihat Hatipoğlu - Yüz Nakli Yaptırmak Caiz midir ? 02:27
Nihat Hatipoğlu - Yüz Nakli Yaptırmak Caiz midir ? 16 izlenme - 2 hafta önce Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu atv'de yayınlanan "Nihat Hatipoğlu ile Sahur" programında "Yüz nakli yaptırmak caiz midir ?" sorusunu cevapladı.
Türkiye'nin ilk yüz nakli ile dünyada ilk bacak ve 2 kol nakli bugün gerçekleşti 04:27
Türkiye'nin ilk yüz nakli ile dünyada ilk bacak ve 2 kol nakli bugün gerçekleşti 1.198 izlenme - 5 yıl önce www.ihtimal.org Türkiye'nin ilk yüz nakli ile dünyada ilk bacak ve 2 kol nakli bugün gerçekleştirilirken geçen ameliyatın çok özel görüntüleri servis edildi. Artık 15 günlük kritik süreç bekleniyor. www.varsayilan.com www.dokun.org Akdeniz Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Estetik Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan, Türkiyede bir çok ilki içeren ameliyatlar yaptıklarını belirterek, Önümüzde kritik 10- 15 gün var. Bu süreç sağlıklı geçerse adımızı altın harflerle tarih
Yüz Nakli Bekleyen Dilek Evlendi 02:10
Yüz Nakli Bekleyen Dilek Evlendi 466 izlenme - 4 yıl önce Elazığ'da 2004 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu yüzünde tahribat oluşan ve bu nedenle yüz nakli bekleyen 34 yaşındaki Dilek Sürgün ile 38 yaşındaki Hüseyin Ünlü için Milas Belediyesi Düğün Salonu'nda nişan ve nikah töreni düzenlendi.
Türkiye'nin 6'ncı Yüz Nakli Başladı 01:37
Türkiye'nin 6'ncı Yüz Nakli Başladı 400 izlenme - 4 yıl önce Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi’nin dördüncü, Türkiye’nin ise altıncı yüz nakli AÜ Hastanesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan başkanlığında 7:30 itibarile başladı. 20 Ağustos tarihinde motor kazası sonucu Medstar Antalya Hastanesi’ne kaldırılan ve 2 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra beyin ölümü gerçekleşen 31 yaşındaki Muhittin Turan’ın bütün organları ailesi tarafından bağışlandı.
Kendi Vücut Dokularından Yüz Nakli Yapılan Kadın 01:01
Kendi Vücut Dokularından Yüz Nakli Yapılan Kadın 320 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Bilimler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Mutaf, bebekken feci şekilde yanarak yüzünü tamamen kaybeden kadına, sadece kendi vücudunda bulunan dokuları kullanarak yeni bir yüz yaptı
Yüz Nakli 01:11
Yüz Nakli 304 izlenme - 5 yıl önce
Yüz Nakli Yapılan Uğur Acar'daki muhteşem değişim 02:44
Yüz Nakli Yapılan Uğur Acar'daki muhteşem değişim 319 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'nin yüz nakli yapılan ilk hastası Uğur Acar, estetik operasyon geçirdikten sonra 20-25 yaş arasında gösterdiğini söyledi.
5. yüz nakli operasyonunun görüntüleri 02:10
5. yüz nakli operasyonunun görüntüleri 271 izlenme - 4 yıl önce Antalya Türkiye’nin 5. yüz nakli yapılan operasyonun görüntüleri yayınlandı.
Turkiye'nin Tek Kismi Yüz Nakli 02:50
Turkiye'nin Tek Kismi Yüz Nakli 192 izlenme - 4 yıl önce Turkiye'nin Tek Kismi Yüz Nakli Hatice son ameliyatindan once TRT haber de
Türkiye’nin beşinci yüz nakli ameliyatı başladı 00:50
Türkiye’nin beşinci yüz nakli ameliyatı başladı 186 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin beşinci yüz nakli için Recep Sert (27) ameliyata alındı. Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından Muğla'dan getirilen yüz, Recep Sert'e nakledilecek. Akdeniz Üniversitesi Plastik ve Rekonstrükif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından Muğla'nın Yücelen Hastanesi'nde Polonyalı Andrzej Kucza'nın (47) yüzü başarılı bir ameliyatla çıkarıldı. Prof. Dr. Özkan tarafından saat 07.30 sıralarında Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne getirilen yüz, gece saatlerinden bu yana hazır bekletilen Recep Sert'e nakledilecek. Ameliyat, Prof. Dr. Ömer Özkan, eşi Akdeniz Üniversitesi Plastik ve Rekonstrükif Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Özlenen Özkan ve ekibi tarafından gerçekleştirilecek. Yaklaşık 7-8 saat sürmesi beklenen ameliyatta Recep Sert'e tam yüz nakli yapılması planlanıyor. Hastaneye gelince basın mensuplarının sorularını kısa bir şekilde cevaplayan Ömer Özkan, her şeyin yolunda olduğunu söyledi. Özkan, yüzün gayet iyi olduğunu kaydetti.
Yüz Nakli Yapılan Recep Sert Evlendi 01:20
Yüz Nakli Yapılan Recep Sert Evlendi 152 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin 5. yüz nakli yapılan Recep Sert ve nişanlısı Esma Akyurt, düğün öncesi soruları yanıtladı.
Babanın Penisini Oğluna Naklederlerse 03:50
Babanın Penisini Oğluna Naklederlerse 252 izlenme - 4 yıl önce "Organ Nakli caiz midir" sorusunu yanıtlayan Milli Gazete yazarı Mevlüt Özcan net cevap verdi: "Hayır!" Gerekçesi ise oldukça ilginç: "Babanın penisi oğlunu takılırsa cinsel ilişki kime yazılacak"
Uğur Acar'ın Yeni Yüzünü Annesi İnternetten Gördü 02:46
Uğur Acar'ın Yeni Yüzünü Annesi İnternetten Gördü 181 izlenme - 5 yıl önce Uğur Acar'ın yeni yüzü umut oldu, nakil için 25 kişi müracaat etti
1 Yaşındaki Oğluna Yüz Nakli İstiyor 02:18
1 Yaşındaki Oğluna Yüz Nakli İstiyor 120 izlenme - 3 yıl önce Hakkari’nin Yüksekova İlçesinde 2 Yıl Önce Evlerinde Çıkan Yangında Ellerini, Gözlerini ve Kulaklarını Kaybeden 3 Yaşındaki Serkan Akbaş Tedavi Olmayı Bekliyor.
Tarihe Not - İlk Organ Nakli 01:01
Tarihe Not - İlk Organ Nakli 143 izlenme - 2 yıl önce ilk organ naklinin hangi tarihte yapıldığı,nasıl yapıldığı ve günümüzde organ nakli yapmanın hangi aşamaya geldiğini,bu kısa belgeselde bulabiliriz efenim.
Yüz Nakli Sonrası Top Sakal Bıraktı 01:17
Yüz Nakli Sonrası Top Sakal Bıraktı 183 izlenme - 5 yıl önce Yüz Nakli Sonrası Top Sakal Bıraktı
Yüz Nakli Olmanız Gerekse Kimin Yüzü Olmak İstrediniz? 00:15
Yüz Nakli Olmanız Gerekse Kimin Yüzü Olmak İstrediniz? 155 izlenme - 4 yıl önce Tom Cruise Heralde
Yüz Nakli Yapılan Sert, Evleniyor 00:39
Yüz Nakli Yapılan Sert, Evleniyor 105 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin 5. yüz nakli yapılan Recep Sert ve nişanlısı Esma Akyurt, 21 Aralık'ta gerçekleştirilecek tören ile dünya evine girecek.
Yeni yüzünü ilk kez gördü 05:12
Yeni yüzünü ilk kez gördü 160 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'nin ilk tam yüz nakli ameliyatı ile tıp tarihine geçen Uğur Acar ilk tıraşını oldu ve ilk kez aynada yeni yüzünü gördü.
İşte Türkiye'nin İlk Yüz Nakli 04:29
İşte Türkiye'nin İlk Yüz Nakli 128 izlenme - 5 yıl önce
36 Saat Süren Yüz Nakli 01:10
36 Saat Süren Yüz Nakli 123 izlenme - 5 yıl önce 36 Saat Süren Yüz Nakli
3'üncü Yüz Nakli Gazi'de Yapıldı 01:17
3'üncü Yüz Nakli Gazi'de Yapıldı 121 izlenme - 5 yıl önce 3'üncü Yüz Nakli Gazi'de Yapıldı
Yüz Nakli Ameliyatı - Prof. Dr. Onur Erol  Habertürk 12:12
Yüz Nakli Ameliyatı - Prof. Dr. Onur Erol Habertürk 109 izlenme - 5 yıl önce
İlk yüz nakli olan Uğur Acar kameraların karşısında 01:14
İlk yüz nakli olan Uğur Acar kameraların karşısında 108 izlenme - 5 yıl önce İlk yüz nakli olan Uğur Acar kameraların karşısında
Türkiye'nin Yüz Nakli Olan İlk Kadın Hayatını Kaybetti 01:09
Türkiye'nin Yüz Nakli Olan İlk Kadın Hayatını Kaybetti 12 izlenme - 7 ay önce Türkiye'nin yüz nakli yapılan ilk kadını 24 yaşındaki Hatice Nergis aniden rahatsızlanarak Ankara'da kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Recep Sert Yeni Yüzünü İlk Defa Gördü! 01:00
Recep Sert Yeni Yüzünü İlk Defa Gördü! 66 izlenme - 4 yıl önce Recep Sert Yeni Yüzünü İlk Defa Gördü!
İlk kadın yüz nakli 02:50
İlk kadın yüz nakli 61 izlenme - 5 yıl önce