Hoşgeldiniz!

Yüz Şekli Videoları İzle

yorumu size bırakıyorum 00:11
yorumu size bırakıyorum 2.705 izlenme - 9 yıl önce dikkatlice bak ne yapacak
Yüz Şeklinizi Biliyor Musunuz? 01:22
Yüz Şeklinizi Biliyor Musunuz? 1.171 izlenme - 3 yıl önce Doğru Makyaj Ve Saç Kesimi İçin Yüz Şeklinizi Bilmeniz Gerekiyor. Videomuzu İzleyin Ve Yüz Şeklini Belirlemeye Yönelik Basit Yöntemi Anna Jimenez’den Öğrenin.
Kadınların Ağlamaklı Olduğu Anlarda Güçlü Görünmek İçin Girdiği O Yüz Şekli 00:06
Kadınların Ağlamaklı Olduğu Anlarda Güçlü Görünmek İçin Girdiği O Yüz Şekli 181 izlenme - 2 yıl önce Kadınların Ağlamaklı Olduğu Anlarda Güçlü Görünmek İçin Girdiği O Yüz Şekli Yepyeni vine videoları için www.izlesene.com/nefer26medya
İnsana Benzeyen Ekmek Yapmak 02:56
İnsana Benzeyen Ekmek Yapmak 268 izlenme - 2 yıl önce Eskilerin bir sözü vardır: "Nimetle şaka olmaz!" diye. Peki nimetle sanat olur mu? 28 yaşındaki Taylandlı fırıncı Kittiwat Unarrom ekmekten yaptığı korkunç heykeller ile bu soruya bir cevap bulmuşa benziyor. Eski bir güzel sanatlar fakültesi öğrencisi olan Unarrom, mezun olduktan sonra bir fırıncıda çalışmaya başlamış ve bir gün eğitimini aldığı alanı ve çalıştığı mesleği birleştirmek gibi dahiyane bir fikir gelmiş aklına. Ekmek hamuru, kuru üzüm, kaju fıstığı ve çikolata kullanarak yaptığı ekmekleri müşterilerine sunan Unarrom, restoran için mükemmel bir fikir olabileceğini, çorba kasesi olarak veya içinde spagetti konularak servis yapılabileceğini söylüyor.
Yüz Şeklinize Uygun Kaş Nasıl Olmalı? 03:14
Yüz Şeklinize Uygun Kaş Nasıl Olmalı? 217 izlenme - 3 yıl önce Yüz Şeklinize Uygun Kaş Nasıl Olmalı? Newbeauty'den Anna Jimenez Anlatıyor.
Kadınların Ağlamamak için kendilerini tuttuğunda girdiği o yüz şekli 00:06
Kadınların Ağlamamak için kendilerini tuttuğunda girdiği o yüz şekli 136 izlenme - 3 yıl önce Kadınların Ağlamamak için kendilerini tuttuğunda girdiği o yüz şekli - yeni vine
Yüz Şekline Göre Saç Modeli Nasıl Olmalı? 03:24
Yüz Şekline Göre Saç Modeli Nasıl Olmalı? 90 izlenme - 2 yıl önce Yüz şekline göre saç modeli belirlerken, iç yüz ve dış yüz boyutları dikkate alınmalı. Yüz ve vücut şekline göre saçların ne şekilde yönlendirileceği belirlenmeli. İç yüzü küçük olan kişiler yüzlerini açık bırakacak modelleri tercih etmelidir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yüz Şekline Göre Allık Nasıl Sürülmelidir? 00:48
Yüz Şekline Göre Allık Nasıl Sürülmelidir? 11 izlenme - 9 ay önce Her yüze aynı allık uygulanır mı? Bunu cevabı hayır. Yuvarlak yüzlerde özellikle yüzü daraltmak adına allığı daha dış kısımlara sürüyoruz.