Hoşgeldiniz!

Yüz tanıma

Knock Code Yüz Tanıma Kilit Sistemine Karşı 00:59
Knock Code Yüz Tanıma Kilit Sistemine Karşı 877 izlenme - 4 yıl önce LG'nin Yeni Kilit Ekranı Teknoloji Knock Code Yüz Tanıma Kilit Sistemine Karşı
Çin'de Yüz Tanıma Sistemi ile 7 Dakikada Gözaltı 02:55
Çin'de Yüz Tanıma Sistemi ile 7 Dakikada Gözaltı 75 izlenme - 3 ay önce Dünyanın en kalabalık ülkesinin sokaklarında, yüz tanıma özelliği olan yaklaşık 170 milyon güvenlik kamerası var. Buna 400 milyon kamera daha eklenmesi planlanıyor.
Son Teknoloji Anneler - Teknosa Anneler Günü Filmi 01:55
Son Teknoloji Anneler - Teknosa Anneler Günü Filmi 1.746 izlenme - 5 yıl önce Annelerimiz Ki Stand By Moduna Geçip Sabaha Kadar Eve Gelmemizi Beklerler. Annelerimiz Ki Ses Tanıma Sistemleriyle Moralimizin Bozuk Olduğunu Telefonda Anlar...
iPhone X ile Yüzünü Görünmez Yapan Geliştirici 00:11
iPhone X ile Yüzünü Görünmez Yapan Geliştirici 23 izlenme - 3 ay önce Japonya'da yaşayan uygulama geliştiricisi Noshiro, iPhone X'in yüzü 3 boyutlu olarak tarayabilen kızılötesi TrueDepth kamerası ve Face ID yüz tanıma sistemini, görünmez olmak için kullandı. Noshiro, geliştirdiği uygulama ile gözleri ve ağzı dışında yüzünün tamamını şeffaf hale getirebildi.
Çin'de Milyonlar Yüz Tanıma Teknolojisi ile İzleniyor 01:47
Çin'de Milyonlar Yüz Tanıma Teknolojisi ile İzleniyor 20 izlenme - 5 ay önce Kayıp kişileri bulmaktan, kırmızı ışıkta geçenleri yakalamaya kadar yüz tanıma teknolojisi Çin'de günlük hayatın birçok alanında kullanılıyor. Peki bu uygulama Çin'de güvenliği mi, yoksa devletin vatandaşlar üzerindeki kontrolünü mü artırıyor?
iPhone X'in Yüz Tanıma Teknolojisi En Kötü Kabusumuz Olabilir 08:41
iPhone X'in Yüz Tanıma Teknolojisi En Kötü Kabusumuz Olabilir 19 izlenme - 4 ay önce Bu video iPhone X’in teknik bir incelemesi değil. Eğer bu amaçla geldiyseniz sizi teknoloji kanallarına alalım. Onlar binlerce dolar harcayarak bu incelemeleri benden çok daha iyi yapıyorlar.
myheritage resim etiketleme 04:32
myheritage resim etiketleme 361 izlenme - 9 yıl önce myheritage.com teknolojisi sayesinde eklediğiniz resimlerdeki yüzleri tanır ve resimde bulunan kişileri size bildirir.
kartlı geçiş sistemleri 00:34
kartlı geçiş sistemleri 136 izlenme - 7 yıl önce personel takip sistemleri personel devam kontrol pdks...
Çin'de Yüz Tanıma Sistemi ile Gözaltı 02:55
Çin'de Yüz Tanıma Sistemi ile Gözaltı 2 izlenme - 3 ay önce Dünyanın en kalabalık ülkesinin sokaklarında, yüz tanıma özelliği olan yaklaşık 170 milyon güvenlik kamerası var. Buna 400 milyon kamera daha eklenmesi planlanıyor. Peki güvenlik güçlerinin bu kameralar yardımıyla bir şüpheliyi bulması ne kadar sürüyor?