Hoşgeldiniz!

Yüzde Yüz Videoları İzle

Can Ataklı ve Savcı Sayan Birbirine Girdi 06:51
Can Ataklı ve Savcı Sayan Birbirine Girdi 5.290 izlenme - 3 ay önce Korkusuz yazarı Can Ataklı, AKP'li Savcı Sayan'la geçen akşam TGRT'de Yüzde Yüz Gündem isimli programda tartışma yaşadı. Korkusuz gazetesi yazarı Can Ataklı, AKP'li Savcı Sayan'la yaşadığı tartışmanın perde arkasını köşesinde yazdı. "Başımdan geçenler" başlıklı yazısında Ataklı, geçen akşam TGRT'de Sami Dadağlıoğlu'nun sunduğu Yüzde Yüz Gündem isimli programda Savcı Sayan'ın kendisine söylediği, "Geri zekalı senin dilini keserim" sözlerini anlattı. Ataklı yazısında, "İlk kez çoklu bir TV tartışma programında bir kişinin ağır hakaretlerine ve en sonunda da 'can güvenliğimi' hedef alan garip bir tehdide maruz kaldım" ifadelerine yer verdi. Ataklı, Savcı Sayan yaşadığı sert tartışmayı şöyle anlattı: (Programın sunucusu Sami) Dadağlıoğlu önce Amerikan seçimleri ve Türkiye'ye etkileri hakkındaki düşüncelerimizi sordu. Hepimiz seçimler üzerine görüşlerimizi açıkladık.
Rıdvan Dilmen - Atma Ulan Ziya Edition 00:34
Rıdvan Dilmen - Atma Ulan Ziya Edition 14.741 izlenme - 10 ay önce Rıdvan Dilmen'in Türkiye'nin en çok gol atan takımı Fenerbahçe olur iddiası.
Bel Fıtığı Tedavisinde Gelinen Son Nokta 03:08
Bel Fıtığı Tedavisinde Gelinen Son Nokta 20.616 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki güzide ülkemizde yeni bir bel fıtığı tedavi yöntemi ortaya çıkmasın.. Yüzde yüz garantili yeni bir bel fıtığı tedavisi yöntemi ile sizleri baş başa bırakıyorum..
Ata Demirer + Guntekin Onay + Ridvan Dilmen 01:03
Ata Demirer + Guntekin Onay + Ridvan Dilmen 13.240 izlenme - 8 yıl önce ata demirer, fuat akdağ ve rıdvan dilmenin yorum yaptığı "not defteri" programında; 0 futbol programından oldukça komik bir kesit var. güntekin onay ve rıdvan dilmen program içerisinde sohbet ederlerken, kamera güntekin onay’dan kayar, güntekin onay anlık bir hareketle, o anda bahsi geçen fikrin sahibi olduğunu belirtmek ister ama artık çok geçtir. kamera güntekin onay’ı çekmektedir.
Rıdvan Dilmen 'Ahhhhh' - Güntekin Onay 'Offffff' 00:25
Rıdvan Dilmen 'Ahhhhh' - Güntekin Onay 'Offffff' 2.404 izlenme - 2 yıl önce Devre arası olmuş ve % 100 Futbol başlıyor. Güntekin Onay'ın yine basıldık' telaşını ve Rıdvan Dilman'le tepkisini izleyeceğiz.
Fenerbahçenin Penaltı Pozisyonu Ortalığı Ayağa Kaldırdı 01:37
Fenerbahçenin Penaltı Pozisyonu Ortalığı Ayağa Kaldırdı 1.290 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin Kayseri Erciyesspor maçında kazandığı penaltı, tartışmalara sebep oldu. Hakem önce oyunu devam ettirdi, sonra penaltı verdi.
Rıdvan Dilmen'in Derbi Yorumu 18:50
Rıdvan Dilmen'in Derbi Yorumu 1.416 izlenme - 2 yıl önce Rıdvan Dilmen, NTV Spor'da yayınlanan "Yüzde yüz futbol" programında Fenerbahçe - Galatasaray maçını yorumladı. (08.03.2015)
Arda Turan'ın Ev Halleri (Yalandan Sansür) 01:18
Arda Turan'ın Ev Halleri (Yalandan Sansür) 975 izlenme - 1 yıl önce NtvSpor'daki 0 Futbol programına katılan Arda Turan, İspanya'daki ev hallerini anlatıyor. İzliyoruz. [Bu Video gerçek DEĞİLDİR. Üzerinde oynanmış ve değiştirilmiştir. Sadece EĞLENCE amacıyla hazırlanmıştır] facebook.com/yalantube twitter.com/yalantube
rc kütük 1 model uçak yüzde yüz kirilmaz 05:45
rc kütük 1 model uçak yüzde yüz kirilmaz 3.342 izlenme - 7 yıl önce en amatörlerin bile uçurabileceği nitelikte yüzde yüz kırılmayan model uçak
Rıdvan Dlmen: İşi Sosa Çözdü Görerek Oynuyor - Yüzde Yüz Futbol (22 Şubat Pazartesi) 00:42
Rıdvan Dlmen: İşi Sosa Çözdü Görerek Oynuyor - Yüzde Yüz Futbol (22 Şubat Pazartesi) 369 izlenme - 12 ay önce Rıdvan Dilmen: Beşiktaş tek kale oynadı NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş-Gençlerbirliği karşılaşmasını değerlendirdi. NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş-Gençlerbirliği karşılaşmasını değerlendirdi. Dilmen şunları söyledi: İLK YARI "Ligin ilk yarısındaki Gençlerbirliği'nden eser yok. Selçuk-Doğa ve Hleb'in yaş toplamı 101. İbrahim Üzülmez'le toparlandılar. Beşiktaş, buna rağmen 5. dakikadan sonra tek kaleye çevirdi maçı ama beklentilerimizin altında kaldı. Sosa ve Oğuzhan aktif değil. Hakeme gelince. Maçta 4 tane sarı kartlık pozisyon vardı. İki Beşiktaşlı iki de Gençlerbirliği oyuncusu. Niye göstermedi demiyorum çünkü oyunun durmamasını, devam etmesini istedi. Bugün maçı çözerse Sosa çözer. Biraz daha etkin olması lazım. Beck de aktif olsa Quaresma'nın işi kolaylaşır, alternatifleri çoğalır." MAÇ SONU "Gençlerbirliği çok uzun süredir maç kaybetmiyor. Kaybetmemeyi alışkanlık haline getiren bir takım. Özellikle 1-0'dan sonraki reaksiyon da o yüzden. Öte yandan Beşiktaş'ın da zirve yarışında olmazsa olmaz olarak gördüğü bir maç. Kadıköy'e krediyle gitmek isiyor. Beşiktaş, 4-0'lık maçtan daha fazla oyuna hakim. Açıkçası Beşiktaş'ı izlerken şunu görüyorum: Beşiktaş bu yıl bir şey elde etti. Oyun üstünlüğüne çok çabuk ele alabiliyor. Sert, sıkı ve zaman zaman da daha önce yapmadığı set oyunlarına başladı. Coşkulu oynamak farklı şey, 'Eyvah' diyerek oynamak başka bir şey. Beşiktaş, 'Eyvah' diyerek oynuyor. Artık kolay maç yok. Beşiktaş, 70-75 dakika tehdit yemedi. Öyle bir durumdayız ki bazı Beşiktaşlılar haklı şekilde gol rekoru kırar mıyız diye düşünüyor ama hocalar o fikirde değil. Onlar kenarda maç bitsin diye bekliyorlar. Beşiktaş, tek kale top oynuyor. Gollük pozisyon üretememesi biraz telaşla ilgili. Cenk Tosun'u ve Selçuk Şahin'i çok beğendim. Gayet iyi oynadılar."
BEBEKLER AĞLADIĞI ZAMAN ANNELER BABALAR BU YÖNTEMİ DENEYİN YÜZDE YÜZ ÇÖZÜMDÜR BEBEKLERİ AĞLATMAYIN 00:38
BEBEKLER AĞLADIĞI ZAMAN ANNELER BABALAR BU YÖNTEMİ DENEYİN YÜZDE YÜZ ÇÖZÜMDÜR BEBEKLERİ AĞLATMAYIN 2 izlenme - 4 gün önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Galatasaray, Mersin İdman Yurdunu 3-2 Yendi 00:28
Galatasaray, Mersin İdman Yurdunu 3-2 Yendi 436 izlenme - 2 yıl önce Süper Lig'in 14.haftasında Galatasaray, gol düellosu şeklinde geçen maçta Mersin İdman Yurdu'nu 3-2 mağlup etti ve üst üste 4.galibiyetini elde etti.
yüzde yüz - gülme garantili :)) 03:49
yüzde yüz - gülme garantili :)) 864 izlenme - 7 yıl önce
Yüzde Yüz Türk Malı Bora 12 - İşte Mükemmel Keskin Nişancı Tüfeği 02:21
Yüzde Yüz Türk Malı Bora 12 - İşte Mükemmel Keskin Nişancı Tüfeği 849 izlenme - 4 yıl önce Yüzde Yüz Türk Malı: Bora 12 - İşte Mükemmel Keskin Nişancı Tüfeği
yüzde yüz arıza :)) 00:22
yüzde yüz arıza :)) 788 izlenme - 7 yıl önce tescillenmiştir :))
Bruma Yeni Rıdvan Olur - Rıdvan Dilmen (Mütevazilik İçerir) 00:51
Bruma Yeni Rıdvan Olur - Rıdvan Dilmen (Mütevazilik İçerir) 250 izlenme - 2 yıl önce Geçen sene "Galatasaray Bruma'yı almasın elinde patlar" diyen fanatik Fenerli Rıdvan'ın bile ağız değiştirerek "Bruma yeni Rıdvan olur" diye hem kendisini hem de Bruma'yı yücelten iltifatlarda bulunmuş. Allah'ım bir insan bu kadar mı alçakgönüllü olur bu kadar mı mütevazi konuşur. Sonu sana benzemesin İktidar yalakası, Tayyip Sevici Fenerli malum yorumcu!
yüzde yüz yerli devrim arabası trafiğe çıkacak efsane geri dönüyor 03:24
yüzde yüz yerli devrim arabası trafiğe çıkacak efsane geri dönüyor 606 izlenme - 5 yıl önce tokatlı salih
Kesin Çözüm ile Doğal Saça Ulaşmak 2 01:01
Kesin Çözüm ile Doğal Saça Ulaşmak 2 440 izlenme - 2 yıl önce Selamlar site sakinleri, daha önce sitemizde saç dökülmesine karşı paylaştığım ve çığır açan videonun bazı eleştirileri de beraberinde getirmesi üzerine yeni bir çözüm ile karşınızdayım! Haydi önce ilk videoyu hatırlayalım; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/101188/kesin-cozum-ile-dogal-saca-ulasmak Mesaj atıp, "allah razı olsun" "ektirmediğim saç kalmamıştı sen çıkana dek" "çare sensin" diyen çok değerli ve kel site sakinleri, bu çözümü daha çok tercih edeceksiniz. Yalnız bir ricam var, kadınlara bahsetmeyinde--- anladınız siz. Manchu bey 52 yaşında, sigortadan emekli, uzun yıllar yoğun iş hayatında stres ve benzeri etkenlerden ötürü saçları tel tel dökülmüş. Çevresinde kim var kim yoksa onu terketmişler. Tam hayata küsüp, gözlerini yummaya karar vermiş ki -ki buna harakiri denir onlarda, evet kel insanların toplum tarafından dışlanmasına dayanamayıp karın deşmesi olayıdır- aklına mucizevi bir çözüm gelmiş! Ne mi?! İşte bu videoda izleyeceksiniz.
Boş Kaleye Gol Atamamak 00:25
Boş Kaleye Gol Atamamak 218 izlenme - 1 yıl önce Kalecinin yaptığı bir hatayı düşünün ve bu hata sayesinde topu ele geçiren futbolcunun boş kaleyle karşı karşıya kaldığını ve bu golü kaçırdığını düşünün desem eminim düşünmesi bile sizi zorlar.
Cefi - Yüzde Yüz Aşk 04:01
Cefi - Yüzde Yüz Aşk 411 izlenme - 3 yıl önce Cefi - Yüzde Yüz Aşk (Klip) 2013
Kamuran Akkor - Yüzde Yüz Aşk 04:03
Kamuran Akkor - Yüzde Yüz Aşk 546 izlenme - 5 yıl önce
Kimse Yüzde Yüz Sevemez Kimse Yüzde Yüz G... 04:13
Kimse Yüzde Yüz Sevemez Kimse Yüzde Yüz G... 1.139 izlenme - 6 yıl önce senden sonra hiç acım olmadı ne deliliğim kaldı sevdadan yana ne de aşka inancım bir damla oysa ben seni severken hiç acı çekmemiştim ne olduysa sen beni sevince oldu... [tolga_sağtürk_video] tolga sağtürk'ten bir video daha... this_video_has..._been_created_by_tolga_sagtürktolga sağtürk f.d. - aşk tutulması videosunu izlemek için http//www.facebook.com/video/video.php?v72760424265&oid65993797645
Baş Ağrısına % 100 Çözüm 00:53
Baş Ağrısına % 100 Çözüm 286 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki bir gencimiz daha kendini insanlığa adamasın. Kahramanımız baş ağrısına ilginç bir yöntem bulduğunu iddia etmektedir. Ancak işin teorik kısmını kafada güzel kurmasına rağmen pratikte bir takım sorunlarla mücadele etmek zorundadır. Not : Edinilen bir başka bilgiye göre bu yöntemi uygulayan kişi kör oldu, kolonya firmasına dava açtı ve zengin oldu. Kolonya firmasının sahibi de bu videoyu izledikten sonra baş ağrısından öldü.
Yüzde Yüz 04:29
Yüzde Yüz 468 izlenme - 8 yıl önce gurbet - yüzde yüz
Rıdvan Dilmen: Alex Büyük Zarar Verdi 04:33
Rıdvan Dilmen: Alex Büyük Zarar Verdi 3 izlenme - 1 hafta önce NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, 0 Futbol'da Kardemir Karabükspor-Beşiktaş maçını yorumlarken; Alex'in forvet arkasında attığı golleri hatırlattı. Dilmen bu gollerin Türk futboluna zarar verdiğini söylerken, "O Alex'in Türk futboluna verdiği en büyük zarardır. Alex büyük zarar verdi. Hep zannettiler ki 15-20 gol atacak. Öyle bir şey yok ki" ifadelerini kullanması dikkat çekti.
Rıdvan Dilmen: Talisca Sosa'dan Çok Gol Atar (Yüzde Yüz Futbol 18 Eylül Pazar) 00:45
Rıdvan Dilmen: Talisca Sosa'dan Çok Gol Atar (Yüzde Yüz Futbol 18 Eylül Pazar) 29 izlenme - 5 ay önce Beşiktaş'ın Akhisar Belediyespor karşısında devreyi 2-0 önde kapatmasının ardından Rıdvan Dilmen NTVSPOR'da değerlendirmelerde bulundu. Ligin 4. haftasında Akhisar Belediyespor ile Beşiktaş'ın karşılşatığı maçın ilk devre sonrasında ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen değerlendirmelerde bulundu. İşte Dİlmen'in açıklamalar; Golü Caner'e yazamam, Rodallega'ya yazarım. Caner'in böyle pis vuruşları vardır, çok güzel kesti topu. Beşiktaş ikinci golü bulmasa oyun Akhisar'a gelmişti. 2 maçtır Atiba'nın performansını beğenmiyorum. Gökhan ile kayboldu gitti Atiba. Talisca için Rivaldo tecrübesi vardı, doğru. Tecrübe kazandıkça geçebilir de. Talisca ligimizin dengesini bozar. Talisca'nın faydası Sosa'dan fazla olur. Beşiktaş'ın 3. golü bulması lazım. Pskilojik olarak gerekli. Quaresma benim beklentimin çok altında. Kalitesinin altında. Quaresma keyfe çıkmış.
İstanbul Disco Mafia Feat. Aslınur Bolu - Yüzde Yüz Severim 04:54
İstanbul Disco Mafia Feat. Aslınur Bolu - Yüzde Yüz Severim 332 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Disco Mafia Feat. Aslınur Bolu - Yüzde Yüz Severim
Başbakan Bu Süreçte Herkesten Fazla Fenerbahçelilik Yapmıştır - Rıdvan Dilmen 01:26
Başbakan Bu Süreçte Herkesten Fazla Fenerbahçelilik Yapmıştır - Rıdvan Dilmen 160 izlenme - 2 yıl önce Bir fenerbahçeli olarak denecek hiç birşey yok. Programa Rasim Ozan Kütahyalı'yı falan da alsınlar rahatlasınlar.
Fenerbahçe, Trabzonsporla 0-0 Berabere Kaldı 01:25
Fenerbahçe, Trabzonsporla 0-0 Berabere Kaldı 107 izlenme - 2 yıl önce Süper Lig'de zirveyi yakından ilgilendiren maçta Fenerbahçe, sahasında konuk ettiği Trabzonspor'la yenişemedi.
Arda Turan ve Rıdvan Dilmen Yüzde Yüz Futbol komik anlar 05:53
Arda Turan ve Rıdvan Dilmen Yüzde Yüz Futbol komik anlar 98 izlenme - 2 yıl önce Arda Turan , Rıdvan Dilmen , Yüzde Yüz Futbol , komik anlar , magazinle işim olmaz , güldürdü ,Arda TArda Turan ve Rıdvan Dilmen Yüzde Yüz Futbol komik anlarArda Turan ve Rıdvan Dilmen Yüzde Yüz Futbol komik anlarArda Turan ve Rıdvan Dilmen Yüzde Yüz Futbol komik anlarArda Turan ve Rıdvan Dilmen Yüzde Yüz Futbol komik anlarArda Turan ve Rıdvan Dilmen Yüzde Yüz Futbol komik anlarArda Turan ve Rıdvan Dilmen Yüzde Yüz Futbol komik anlarArda Turan ve Rıdvan Dilmen Yüzde Yüz Futbol komik anlarArda Turan ve Rıdvan Dilmen Yüzde Yüz Futbol komik anlarArda Turan ve Rıdvan Dilmen Yüzde Yüz Futbol komik anlaruran ve Rıdvan Dilmen Yüzde Yüz Futbol komik anlar